Meizu 16 2599TL oldu.
Meizu 16th de 3199TL

sanırım dolar yükselmez se ikisi de bu fiyatta çakılı kalır. İkisinin fiyatı da gayet güzel

https://www.hepsiburada.com/meizu-16-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000GPBDL?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=EAIaIQobChMIn_OygdzK3wIVAswYCh2QCgm-EAQYASABEgLwdPD_BwE

Meizu 16 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

Meizu 16 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu 16TH 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) (BLUE): Amazon.com.tr: bizdenal

Meizu 16TH 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) (BLUE): Amazon.com.tr: bizdenal
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Xanthochroid @xc

  Birkaç hafta önce 3100den satılmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum? Yeni gelenler neden 100 lira zamlı acaba?

 • sangreal_1905 @sangreal_1905

  Herşey iyi güzelde third party geliştirici desteği ne kadar olucak bu cihaza. Açıkcası ben Mi 8'i bu açıdan biraz daha önde görüyorum. Rom ,root , modlanmış uygulamalar özelikler vs önemliyse bence bu cihaz bu tarz kullanıcıları uygun değil.

  • DRTOLGA @platinium08

   Firmanın yıllar sonra İlk qualcomm cihazı açık kaynak kodlu tek işlemci mobilde qualcomm xiaomi ise nesillerdir QC kullanıyor bu dediğiniz normal ancak birçok sistemi sonuna kadar kullanmış birisi olarak dönüp dolaştığım yer daima kendi yazılımı olmuştur.

  • sangreal_1905 @sangreal_1905

   @platinium08 Bende stock romların yüzüne bakmıyorum genelde 🙂 2900'e 64 luk Mi 8 bence daha mantıklı. Google camera yüklenip kamera deneyimi yukarılara çıkartılır.

  • DRTOLGA @platinium08

   @sangreal_1905 Google kamera meizu yada tam anlamıyla stabil bir şekilde yükleniyor ve çalışıyor. Benim bahsettiğim custom rom gibi konulardı yoksa mediatekli P7P kullanırken root xposed vs herşey kurabiliyorduk. Dediğim gibi bu kullanıcıdan kullanıcıya değişir ve siz görüşünüzde haklısınız ancak %70lik kitle telefonunun güncelleme geldiğinde yüklesem bozulur mu garanti dışı kalır mı diyen kullanıcılar %95lik kesim custom rom firmware nedir bilmeyen kullanıcılar, Cfw CR ci kitle çok küçük bir azınlık onunda büyük bir çoğunluğu benim gibi en son orjinale dönüyor 🙂 Dünyanın en kapalı sistemi Iphone Dünya nın en çok satan ve en karlı markası aynı zamanda

   Şimdi bu sene Apple geçildi diyecekler vardır. Apple binlerce dolarlık fiyatlarıyla en çok satarken, geçenler yüzlerce dolarlık cihazlarla geçti karlılığı bakıldığında uçurum var.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Kredi kartına taksitte devam ediyor. Nedense bu modele özgü böyle bir durum var, Amazon'da.
  Telefon iyi güzel de, güncelleme işi biraz muallak. Firmanın Android güncellemelerine pek sıcak bakmadığı söyleniyor, öncelikleri kendi ara yüzleri.

  • DRTOLGA @platinium08

   Burada açıkca yapılan bir hata var. Meizu Apple a karşı davaları kaybedince fabrikaları kapatıldı ve batma eşiğine geldi daha sonra tekrar toparlama başladı Mediatek ve Ali babanın desteğini aldı. Bu dönem boyunca Mediatek kullandı maliyeti düşük tutmak adına daha sonra Samsung la anlaşma sağladı. Bir nesil amiral gemisinde mediatek varsa diğerinde exynos vardı.
   Bu işlemciler kapalı kaynak kod ve androidin yeni sürümüne destek vermezlerse firmanın yapacağı birşey kalmıyor. Mediatek te vermiyor. Bu yüzden böyle bir algı oluştu Qualcomm ile bu da değişecektir.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @platinium08 Ana sorun "Bu süreçte kobay olmayı göze alabiliyor muyuz?" @umtk Umut'un incelemesinden sonra biraz daha netleşir kararım.

Aldığım haberlere göre birkaç gün içerisinde Meizu 16th ve 16X satışa sunulacak. Büyük ihtimalle bugün veya yarın gün içerisinde... 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç sağlam kanaldan öğrendiğim bilgiye göre Sony Mobile Türkiye İngiltere'ye bağlanmış ve 2019 yılı içerisinde tüm ürünlerle tekrar geleceği söyleniyor. Söylenen tarih 2019 Nisan gibi olacağı yönünde...

Bu arada zamanında Sony Türkiye, Sony Mobile Türkiye ye teknik servise biz bakalım demiş ancak, Mobil taraf Sony Türkiye yi reddetmiş.

Umarım bu rivayetler gerçek olur ve tekrar girer ve güzel bir yönetim olur ve Büyük devlerle rekabetçi ürünler çıkarır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap