1 2 haftadır #edge 'i deniyordum. ayarladım tüm eklentilerimi ayarlarımı vs. fakat bu akşam şöyle bir sıkıntı çıktı, edge'i açtığım gibi değişik bir ses çıkarıyor ve bu devam ediyor arada bir kafasına göre ötüyor. internette ingilizce birkaç içerik çıktı karşıma, "edge crunching sound". kapatamadım bir türlü. boş sekme olmasa bile youtube'da video izlerken bile o sesi çıkarıyor arada bir. başına gelen oldu mu? eklentileri vs kontrol ettim gözle görünür bir değişiklik yok tarayıcımda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google fotoğraflar 1 haziran 2021den itibaren yüksek kalitede sınırsız olmayacak ve kotadan yiyecekmiş. o süreye kadar yuklenenlerde sıkıntı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

gn ilginç bir video yayınlamış. #Ryzen5600X 2 kanal olmasına rağmen 4 slot ile 2 slot bellek takmanın arasında oyunlarda %2 ile %8, benchmarklarda da %10a kadar fark oluyormuş 4 slot takılınca. nedenlerini anlatmışlar. benchmarklardaki farkların nedeni bu diyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=-UkGu6A-6sQ

AMD Ryzen: 4 vs. 2 Sticks of RAM on R5 5600X for Up to 10% Better Performance

This benchmark started as an AMD Ryzen 5000 memory timings and frequency benchmark (like of 3600 vs. 3200, 3800, with FCLK changes), but morphed into a 2x8GB...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#uydunet #kablonet Arkadaşlar elinde kablonet Netmaster CBW-383ZN, Infinity 401 ve CBW-383ZN modellerinin firmware dosyaları olan var mıdır? sitesinde hepsi silinmiş googleda da bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sizin işlemciniz kaç çeki çeki?

#Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Forbes ilginç bir yazı paylaşmış. Ana konu sızdırılan ve çalınan mail şifrelerinde neden 3sYqo15hiL en çok kullanılan 21. şifre.

https://www.forbes.com/sites/daveywinder/2020/05/25/why-is-3syqo15hil-such-a-popular-password-lets-mark-that-mystery-solved-cybersecurity-advice-password-manager/amp/

tl;de diyenler için bir grup spam mesaj atan botlar mail adresi açarken bu şifreyi kullanmış zamanında.

Why Is 3sYqo15hiL Such A Popular Password?

Let's go all Scooby-Doo and unmask why 3sYqo15hiL is such a popular password
BeğenFavori PaylaşYorum yap

elinizde kurulu gta5 varsa(crackli de olabilir), epic launcher üzerinden bu dosyaları gösterip kurduğunuzda 23.6gb kadar indirme yapıyor. komple 90gb indirmeye gerek kalmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#android google mesajlar uygulamasında #rcs özelliği aktif oldu az önce. imessage ve whatsap benzeri sohbet özellikleri geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap