az önce #wifi ağlarına bakarken ilginç bir şey dikkatimi çekti. bir ağda ilginç bir ikon var. nette arayıp bulamadım ne olduğunu. ama ağa tıklayınca çıkan açıklamada modemin yakınına gelince ışıklar yanıp sönecek, #WPS tuşuna basın diye bir açıklama var. belki iki cihaz da huawei olduğu içindir, daha önce görmedim hiç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Cyberpunk2077 aldım ben de ön sipariş ile. altf4 diye bir Türk sitesi 169a satıyor, steam den bile nasıl ucuza satıyorlar anlamadım, umarım keyler patlamaz gift olarak geldi. 80lira steamden ucuz dolara çevirince de diğer ülkelerin yarı parasından aza geliyor. var bir bit yeniği ama hayırlısı. aksiyona girdik gece gece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#spacex #crs-17(17inci uzay istasyonu için resupply servisi) görevi için roket fırlatıyor, kalkıştan sonra da ilk kısmı gemiye geri indirecekler, yayın başladı, 15dakika sonra fırlatılacak
https://www.youtube.com/watch?v=VKoGHJppW7c

CRS-17 Mission

SpaceX is targeting Friday, May 3 for an instantaneous launch of its seventeenth Commercial Resupply Services mission (CRS-17) at 3:11 a.m. EDT, or 7:11 UTC,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#massdrop bu günden itibaren ismini #drop olarak değiştirmiş. her şeyimizle yeniyiz ama köklerimize de bağlıyız demişler.(2012de group buying sitesi olarak açtık ama artık çok daha fazlasıyız demişler). kullandığım bir siteydi, bayağı ürün aldım onlardan, Türkiyeye de geliyor ürünler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Çateş @cates

  Kargosuyla vergisiyle yinede uyguna geliyor mu yani

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   Kimisinde evet, kimisinde hayır. Aliexpressde satılan birşey çoğu zaman massdropta o kadar da ucuz olmuyordu ama massdroptan alınan herşey orjinal. Sadece massdrop edition ürünler neden ucuz ve iyi düşündüğümden misal Sennheiserdan birisiyle konuştuğumda massdrop üretimlerin normallerine kıyasla, Sennheiserın üretim bandından çıkan bir parti ürünün iç qc'lerini ya sağlamadığı ya da elde fazla stok kaldığı için onları eritmek için verilebileceğini söylemişti. Böylece massdrop editionları görüyormuşuz.

  • elmasevmem @elmasevmem

   mesela sennheiser hd6xx almıştım. 1e 1 hd650. trde fiyatlara bir bakın. ben 200dolara aldım, vergi ile bile neredeyse yarı parasına geldi.

#spotify 0tl'ye 60 gün premium veriyor. ayrıca kredi kartı bilgilerini dolduırmaya da gerek yokmuş. #HaberinizOlsun

https://www.spotify.com/tr/promo/60dt082018

Herkes için müzik.

İsteyebileceğin tüm müzikler Spotify'da var.
BeğenFavori PaylaşYorum yap