Burada da bahsi geçmişti sanırım, bende de birkaç gündür iyice kullanılamayacak duruma geldi. Ne yapalım yandexe falan mı geçelim önerisi olan var mı?
https://eksisozluk.com/14-eylul-2022-google-algoritmasinin-cokmesi--7408797

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

https://teknoseyir.com/durum/1570664

Az önce arıza kaydını kontrol ettiğimde bunu gördüm. Tahmin ettiğim gibi belediye fiber kabloyu koparmış muhtemelen. 1 hafta internet yok ülkenin başkentinde. Arayıp ana avrat düz gitmemek için zor duruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankaranın ortasında 24 saattir internet yok. Türk Telekoma arıza kaydı oluşturuldu ama bi gelişme yok henüz. Birkaç gündür süren belediyenin yol asfalt çalışmaları yüzünden olduğunu düşünüyorum, her yeri kazdılar yeni çekilen fiber kabloları kopardılar muhtemelen. Bunu nereye şikayet edebilirim, en hızlı neresi ilgilenir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne elmaymış arkadaş... #AppleSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Akustikten anlayanlara birkaç sorum olacak. Odamın pek de ideal olmayan şeklinden vs. ötürü bas seslerde sıkıntı yaşıyorum. Telefon uygulamaları üzerinden yaptığım sine sweep ile ölçümle 120Hz civarında bir patlama oluyor. Bunu azaltmak için akustik panellere bakıyorum. Direk duvara yapıştırılan sünger tarzı olanlar ucuz ama özellikle baslarda pek işe yaramadıklarını okudum. Taşyünü bu iş için ideal gibi gözüküyor, bunların da hazır olanları pahalı. Kendim yapabilirim ama hangi materyal bu aradığım frekans için en mantıklısı olur bilemedim. Taş yünü mü yoksa camyünü olarak da geçen fiberglas mı? İzocamın sitesinde teknik özelliklerde hep ısı yalıtımı için değerleri verilmiş, ses için adam gibi değer bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#turknet Ankara yine iptal sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap