Orijinallerin pahalı olmasından dolayı deji batarya alayım diyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Cihaz samsung s7

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Filtre kahve makinesi için önerileriniz var mı? Ya da makinesiz düzgün yapılır mı? Annemle filtre kahve işine merak sardık şu sıralar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Dolar yine rekor kırdı. Kur korumalı ile büyük oyunu bozduk çok şükür...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • anıl @anil_

    Merkez Bankası faizini düşürüp düşürüp kur yükseldikten sonra seçim öncesi kuru düşürmek için bir şeyler yapacaklar gibi. Büyük oyunu gördün diyecekler olabilir de olmayacak şey değil. Olursa da şaşırmam, olmazsa da. Artık şaşırtan bir şey olmuyor zaten. YTD yazayım ama her şey olabilir dedim zaten bunun YTD'si ne olacaksa. 🙂

Bazen her şeyi bırakıp yazılıma yönlenesim geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

Android tv box/stick olarak ne tavsiye edersiniz? 4k tv yok evde ama almışken 4k almak lazım sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Arkadaşlar iyi geceler. En ucuz, çocuk izlemek için alınabilecek bileklik tavsiyeniz nedir? GPS olursa içinde daha iyi olur zira 6 yaşında ve telefonu yok. Arada verdiğimiz telefonda da gps vs hiçbir şey yok eski tuşlu telefon. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cuma akşamı uzun yola çıkacağım ve malum havalar çok sıcak araç da eski olunca hararet yapabiliyor. Hararet engellemek için verilecek tüm tavsiyelere açığım. Geçen hava 38 derece iken bir hararet yaptı radyatörüün dışını su ile soğutarak sorunu çözdüm (allahtan çatlamadı gerçi kolay kolay çatlayacağını sanmam) tabi her yerde su bulmak mümkün olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 38

Bu youtube gelir vergisi mükellefliği ve bağkur konusunda kimse bir b.k bilmiyor. Banka sitelerinde havalı havalı yazmışlar gidiyorsun vergi dairesine gideceksin diyor. Oraya gidiyorsun e devletten yazı dolduracaksın diyor.

Önce bankaya gittim
Ordan gelir dairesi
Ordan sgk aradım
Ordan sgk başkanlığını
Sonra gelir dairesi başkanlığını aradım

Ve sonuç koca bir sıfır. Bağkurun ödenip ödenmeyeceği hala muamma. Sgk diyorki bize ticari iş diye geliyor biz de bağkuru kesiyoruz. Vergi dairesi diyor ki hayır ticari iş değil zaten 880bin liraya kadar mükellefsiniz. 001 koduyla girilse de istisnadan yararlanıyorsunuz. O topu orya atıyor diğeri diğer tarafa. Şimdi cimere yazıp bilgi alma hakkı sekmesinden bilgi almaya bakacağım bakalım.

#youtube #bağkur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

https://youtu.be/pk_aKjTs5KE
Armageddon izlerken şöyle bir sahne gözüme çarptı aaa ne kadar da Türkiye'ye benziyor derken arkadaki aracın plakasından ve insanların tipinden Türkiye olduğunu düşünüp paylaştım 😀 Sizce de Türkiye değil mi?

Armageddon (1998) - Türkiye İstanbul Sahnesi

1998 yapımı Armageddon filmini izlerken keşfettiğim Türkiye ayrıntısını sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaki aracın plakasının da 34 TZA 33 olduğu net bir şe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Merhabalar. Evin dışındaki yani tüm evi koruyan buşonlu sigorta attı. Tel saracağız da standart bir sigorta teli için 1 sarım kaç amper kaldırır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5