Ya sürünsünler istiyorum mahkeme mahkeme gelip kapımda ağlasınlar istiyorum. Ama hat sahibi babam e devlete bile şikayet etme hakkım yok 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinirim bir türlü geçmiyor. Tivibuyu iptal etmeye kalkınca bin tane şey öne sürüyorlar. Bütün cihazları en yakın bayiye git bırak diyorlar eyvallah diyorum. Gittiğimde sistem bozuk sonra gel diyor başka bayiye gidiyorum sizin ana merkeze gitmeniz lazım çünkü müşteri hizmetlerinden bırakma talebi oluşturmuşsunuz diyor.

Bu kadar saçma sapan bir sistem olabilir mi. Şu an kullanmadığım bu aptal tivibuya 2 gün daha da olsa para vermek istemiyorum ama cihazları iade edene kadar parayı kesmeye devam edecekler. Ne yapmam nereye nasıl başvurmam lazım? Aboneliğe gelince eve kadar gelip kurmasını biliyorlar iptal ederken neden bu kadar uğraşıyorum ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Nedir bu şimdi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Ev alırken satarken kat irtifakı ve kat mülkiyeti mevzusu var biliyorsunuz. Ben çok mu takıyorum bilmiyorum ama illa her şeyin olması gerektiği gibi olmasını istiyorum. Bir ev bulmuştuk irtifak diye vazgeçmiştik şimdi izmirde bir ev daha bulduk daha 3 yıllık ve etrafındakilere göre de uygun. Hem yatırım olarak hem de annemler ilerde yerleşirler oraya diye almak istiyoruz fakat yine irtifak.
İskanı var fakat ev tamamlandıktan sonra iskan alınırken irtifaktan mülkiyete geçirilmesi yasal zorunluluk. Bu durumda siz olsanız ne yaparsınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu okul hayat beni yoruyor dostlar. Bilim gündemiyle haftalık gündem gelse de bir izlesek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu dolandırıcıları ne yapacağız yahu. Aynanda anneme de babama da bana da geldi. Vodafone ya da e devlet satıyor demekki numaraları anlamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Şu microsoftu gerçekten seviyorum. Adamlar özellikle son yıllarda geliştiriciden yana bir tavır sergiliyorlar. Ama asıl sevme sebebim öğrenciye bedava office sunması. Ben ilerde mesleğe başladığımda gerçekten ihtiyacım olursa sırf şu kıyaklarından dolayı alacağım açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

windows için güzel ve güvenilir bir fotoğraf görüntüleyici önerisi olan var mı? Eskiden windows live foto görüntüleyici kullanıyordum ama şimdi hiçbir yerde bulamıyorum (evet 3. parti sitelerde mevcut ama microsoftun kendi sitesinde bulamadım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Vodafone sim menüsünden gelen ve konuşma sırasında vs. Ekrana şak diye çıkan şu şu pakete geçmeyi onaylıyor musunuz denen saçmalığı nasıl kapatacağım bilen var mı?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar honeygain denen şey hakkında bilgisi olan var mı bir yazabilir mi acaba? Güvenli mi?

Kısaca adamlar diyorki internetinizi bizimle paylaşın para kazandıralım size ama bana hiç güven vermedi. Amazon sanal makineden denediğimde yerleşim yerinde olun böyle olmaz diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6