Cinemaximumun sitesi gitmiş endgame sağolsun 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orjinali ddr3 ram olan bir dizüstüne acaba ddr4 takılabilir mi? Ddr4ler daha ucuz sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cümleyi biraz daha yumuşatmışlar çok daha güzel olmuş. En azından kendini yola atan yayalar veya yaya geçidi var diye bir anda dip fren yapan sürücülerden(!) kurtuluruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • scorptr @scorptr

  Bence bizim ulkede arabalar icin yesil yaninca yayayi ezme hakki doguyor cunku ben tam yolun ortasindayken yesil yandigi anda arabalar gaza basiyor , ya beni goremiyorlar yesil yaninca yada cidden ezme haklari var

 • Gump @runforrest

  Bana da atmış. Vallahi ben yayayken her zaman arabaya öncelik tanıyorum kimse kusura bakmasın. Adam en az 1.5 ton ile üstüme gelirken yol benim diye yola atlayacak kadar kafayı kaybetmedim şükür. Üst geçitten geçerken bile sağa sola bakın, dorsesini kapatmayı unutan denyo hafriyatçılar var bu ülkede. Ben sakat kaldıktan öldükten sonra haklı olsam ne olur, haksız olsam ne olur?

  • Deniz Fidan @deniz-fidan

   Hocam işte bu düşüncede olmak güzel bence. Yani ben öldükten sonra ya da araba bana çarptıktan sonra haklı olsam ne olmasam ne. Bekliyorum araba geçince iniyorum yola.

  • Gump @runforrest

   @deniz-fidan Diğer arkadaşları da anlıyorum ama 80.000.000'un eğitileceğini bilsem yine de bir kişinin bu sebeple ölmesi bana anlamsız geliyor. Niye ölüyor arkadaş o adam, varsa insanların yola atlamadığı bir eğitim, ceza, otorite, denetleme ben varım ama aksi takdirde mayın eşeği gibi insanı yola sürmek ve sen haklısın demek ahmaklık. Haklıyım, ama kusura bakmayın tamam öldüm ben. 😀

 • memedeath @memedeath

  Ben tek yönlü yolda bile her iki tarafa bakarak geçen adamım. Ben araca yol veririm "Sen bir git de ben sonra da geçerim" diye. Canımı yolda bulmadım, yolda kaybetmeye niyetim yok.

Ziraat mobilde sabahtan beri ciddi bir yavaşlık var. Bankamatikte hata verdi kartsız işlemde ama sonra düzeldi 🤔🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

İnstagrama wifidan bağlanamıyorum sonra mobile geçince bağlanıyor tekrar wifi a geçince bir süre daha bağlanıyor akış alınıyor ve bir süre sonra yine gidiyor. Denk mi geliyor ISSlerin bir işi mi anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir oyun vardı çook çok eskiden 15 yıl önce falan sanırım. Sahile düşmanlar çıkartma yapıyorlardı biz uçaksavar gibi bir şeyi yönlendiriyorduk. Fare hareketi ile yönleniyordu çıkan askerlere ateş ediyorduk. İlerleyen bölümlerde uçak falan da geliyordu tabi çok basit grafikler. Adını bir türlü hatırlayamıyorum hatırlayan veya çağrışım yapan varsa bir yardımcı olabilir mi?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Uzun süredir dayanıyordum ama artık yetti be ABİ engelledim gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18

Tivibu Go uygulamasında en yüksek çözünürlük 576p gözüküyor fakat otomatik seçeneğine tıklandığı zaman bariz bir şekilde 576p den daha yüksek bir çözünürlük elde ediliyor ilginç.

O çözünürlüğün ne olduğunu anlamanın bir yolu var mı acaba? Ekran görüntüsü alıp photoshopla piksel denk getirmeye çalışıp öğrenmeyi deneyeceğim bakalım 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap