https://youtube.com/shorts/T0dSrqgM4Yw?feature=share

Şu olay ne kadar acı. Bu olaydan daha kötüsü bu videoda değil ama instagramda aynı videoya yapılan yorumlar birkaç gün önce beni çileden çıkartmıştı. Neymiş doblo solda duruyormuş, neymiş yol vermemiş. Yorumların yarısı dobloyu haksız bulmuştu. Allahtan bu videoda herkes dobloya hak vermiş.
Ya zaten trafik var. Adam da yol boşalınca yol veriyor. Diyelim ki hiç yol vermedi bunun karşılığı adamı sıkıştırıp kaza yaptırmak olabilir mi?

Böyle insanları sıkıştıran mafyalık yapan tiplerin geberdiğini görmeyi öyle istiyorum ki...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/JlAELmcO9kA
Aylardır aklımı kurcalayan bir soruyu sorayım o zaman. Neden gerçekten de bu videodaki gibi vitesli elektrikli otomobiller yok? Özellikle bu elektrik motoru çok güç üretse bile üst devirlerde verimsizleşiyor diyor herkes ama manuel ya da otomatik vitesli elektrikli araçlar hiç yok. Vites olsa verim artacağı için menzil de artmaz mıydı?

Opel Manta GSe ElektroMod Kullandım !

İspanya,Malaga'da Opel Astra GSe ve sosyal medya da çok gördüğümüz Opel Manta GSe Elektromod modelini kullandık. Siz klasik otomobillere bu dönüşümü nasıl bu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

1.5 ya da 2 metre usb a - a mikro kablo bakıyorum. Hangi markayı tavsiye edersiniz acaba? Ugreen gördüm internette fena durmuyor ama bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Herkese iyi akşamlar. Dosyaları bir diskten diğer diske aynen aktarmak için hızlı bir yöntem var mı? Bir ara direkt olarK bölümü diğerine yansıtma vs vardı. Bu yöntemler dosyaları kopyala yapıştır yapmak ile aynı aktarım süresini mi alır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yorumlar felaket ya. Şu görüntüye köpek saldırmamış ki kız panik yapmış diyen var. Abi nasıl ya nasıl?

https://twitter.com/i/status/1616334400588742656

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Behzat Ç. @behzat

  Kız iyi ki koşmamış. Koşunca daha beter saldırıyorlar. Böyle bir durumda en mantıklı savunma bağırarak tekme atmak. O zaman korkup kaçıyorlar.

 • Ali @norego

  5-6 sene önce telefonla konuşurken akşam bana da saldırmışlardı çete olarak. Paçamdan kapmıştı 1 tanesi o zaman fark etmiştim etrafımı sarıp saldırdıklarını. Gelişine kafasına tekmeyi koydum hemen önümdekine, baya fırladı ileri. Hepsi kaçtı ben de onlara saldırınca.

  Şimdiye kadar 1 kangal 2 alman kurdu besledim, köpeklerden korkan biri değilim neyse ki. Karşılık vermeyince fena saldırıyorlar ama karşılık verip 1-2 tanesini haşat edince hemen kaçıyorlar.

 • Yakup Yılmaz @yakup

  Yere eğilip, taş alır gibi yapmak bile yetiyor bazen. Sağlam durup, karşılık vereceğini belli etmek lazım. Ama yinede bu cetelesme olmamalı

Memura ve emekliye zam yüzde 30 oldu. Asgariye yüzde 50 zam varken memura yüzde 30 yine az. Her geçen gün daha fazla kişinin maaşı asgariye yaklaşıyor. Her geçen gün devlete güvenip memur olmuş insanlar bir tık daha fakirleşiyor bir yandan da lisede aynı dershaneye gittiğim kız ferrarisiyle story atıyor. Dengeler çok değişti...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 26

"4.702 gösterge rakamının memur aylık katsayısı ile çarpımı". Bunu tam olarka nasıl hesaplayabilirim arkadaşlar? 4702 gösterge rakamı ne demek ve memur aylık katsayısı nerede yazıyor? Bir de e devletten maaşımı görebileceğim bir menü bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi en azından sonradan uyarmışlar. Numaramı nerden buldular da sistemlerine eklediler onu hiç bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvdia game ready ve studio driverları arasında tek tıkla geçilebiliyor mu yoksa her seferinde indirip birini kaldırıp diğerini kurmasını falan mı beklemek zorundayız. Yani ikisini de aynı kurup tek tıkla geçilebilse süper olurdu aslında 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne oldu sayın GoDaddy. Yoksa herkes google domainse geçince bir anda gizliliğimizi korumak mi geldi aklına. Yıllardır parayla sattıkları şey bir anda bedava oluvermiş hayret. Ama geçti borun pazarı artık geri dönmem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap