Herkese iyi geceler bir sorum olacak Netmaster infinity401 modem arada wifiı kapatıp 30 saniye sonra falan tekrar açıyor bu neden olabilir sizce? Acaba kanal mı değiştiriyor? #TeknoYardım

Ekleme: Modem arayüzünden baktım çalışma süresi de sıfırlanıyor yani modemi kapatıp açmışım gibi oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Dolar gün içinde 16 olur gibi duruyor.

Bu arada 3 ay önce denemek için kur korumalı faize 300 TL yatırmıştım. 350 lira olarak geri geldi bugün. Bu 50 TLnin 12 TLsi faiz, 38 lirası ise kur koruması olarak cebimizden çıktı, cepleriniz dert görmesin 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Arkadaşlar şu an 35 Mbps süperonline paketim hız testlerinde 100Mbps görünüyor ki muhtemelen routerın wan portunun desteklediği en yüksek hız bu hemde hem upload hem de download olarak 100 görüyorum. Google drivedan da denedim gerçekten 100Mbps don ve up. Sizde bir değişiklik var mı? Şehir Ankara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone firması adi bir yalancıdır. Fiber altyapı dediği interneti şimdi kurmaya geldiler türksatın fiber olmayan altyapısı üzerinden internet kuruyorlar. Fiber gelen kutu sitenin dışında türksat kutusu. Yani sistem aslında bildiğin vdsl gibi ama fiber diyorlar.

Binama cam kablo geliyor mu diyorum fiber ama can fiber değil diyor. Peki.

Bana deselerdi ki böyle böyle ben yine geçerdim. Valla da billa da geçerdim. Bana yalan söylenmesi beni sinirlendirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ev interneti süperonline taahütüm bitti bu ay ve fiyatlar uçmuş dolayısıyla başka ISS'e geçmeyi düşünüyorum. Birkaç tavsiye ve yorum almak isterim.

Netspeed çok mantıklı geldi. Fiyatları türknetten vs. çok daha ucuz ve aynı hizmeti veriyor. Başka tavsiye ettiğiniz ISS varsa söyleyebilirsiniz.

Ama malesef netspeed telekom altyapısını kullanıyor (burada süperonline var) o sebeple fiber olmayacak VDSL olacak (şu anda fiber kullanıyorum) bu çok büyük problem yaratır mı sizce?

Birde VDSLe geçeceğim için modem/router vs gerekecek sanırım onu kendimiz alıyormuşuz tavsiye edeceğiniz fiyat performans güzel bir router var mı acaba arkadaşlar?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 36

Konuşma tarzı çok iğrenç insanlar var (sitede de türemeye başlamışlar) bir de bilip bilmediği konularda ahkam kesiyor. İnanılmaz gerçekten. Hani engellenir geçilir o sorun değil de bu vatandaş bir yerlerde nefes alıyor, benimle aynı yasal haklara vs sahip. Gerçekten yazık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk Telekom'un araplara daha ucuz tarife çıkartma rezilliğini yeni gördüm. Her geçen gün öncekinden daha kötüye gidiyoruz inanılmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok ilginç bir şey oldu şubat ayının 25. Gününün elektrik faturası (evet sadece 1 günlük elektrik faturası) ŞİMDİ geldi ve 15kwh kullanmışız ki ortalama 8 kullanan bir aileyiz 15 kullanmamız çok çok çok zor.

****
Şubat ayının faturası 22 ocak ile 24 şubat arası kesilmiş.
Mart ayı faturası YOK. Sistemde görünmüyor
Nisan ayı faturası şimdi geldi o da 25 şubat için sadece 1 günlük, 15kwh yani 24 liralık bir fatura.
****

Böyle bir şey başına gelen var mı? Büyük bir sıkıntı var bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuz yollu toz, polen filtresi yapabileceğimiz bir yöntem var mı? Burada önemli nokta ucuz yollu olması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Etrafınızdaki insanlardan (özellikle kıdemli olanlardan), genel olarak iş yükünden, uykusuzluktan bunaldığınız zaman ne yapıyorsunuz nasıl bir çözüm buluyorsunuz dostlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap