Kamil Koç'un üyelik parolalarını text dosyası olarak sakladığını biliyor muydunuz? Hadi bu neyse günlük trilyon dolarlar dönen piyasa olan forexde de brookerlar hem platform hem de site şifrelerini yine text dosyası olarak saklıyorlar.

#hergünbiryenibilgi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#teknoyardım
Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam faturanın 3 katından fazla gelemiyordu değil mi? Ablam sağolsun bu ay çok fazla konuşmuş da 3 katından daha fazla bir fatura gelmiş. Yasal olarak en azından 3 katından fazla gelen kısmını alma gibi bir şansımız var mı? Yoksa bu iş cep faturalarında geçerli değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle c/d segmenti menzili uzun olan 50000 lira civarında ekektrikli bir araba olsa da alsak 😕

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bir kaç gün önce yeni aldığım SSDnin yarı hızında çalıştığından bahsetmiştim. hwinfo yazılımı ile baktığımda summary bölümünde portun 6 Gb/s olduğu yazıyor fakat biraz kurcalayınca 6Gbps @ 3 Gbps gibi birşey gördüm fotoğrafları ekliyorum. Buradan ne anlamam lazım şimdi benim portum sata3 değilmiymiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhabalar bir sorum olacak. Dün eski bilgisayarıma samsung 860 EVO SSD aldım. Normalde 500 okuma yazma ve 90k IOPS olması gerekirken aldığım değerler bu değerlerin yarısı kadar. Sata3 portundan bağlı. Bunu düzeltebilmenin bir yolu var mı acaba? #teknoyardım #ssd

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 17

Biraz catia bakayım dedim. Herkes solidworksden çok daha iyi ve kapsamlı bir program olduğunu söylüyor fakat hiç kullanıcı dostu değil. Kontrolleri zor. Hepsini geçtim sabahtan beri iki çizgiyi birbirine eşitlemeye çalışıyorum başaramıyorum. Ben mi başaramıyorum yoksa uzunluğu başka bir uzunluğa bağlı bir çizgi ile uzunluğu belirsiz bir çizgiyi eşitleyemiyor mu bu arkadaş.Fotoğrafı koydum mesela şu iki çizginin uzunluğunu bir türlü eşitleyemedim.

#catia #solidworks #cad #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Dolar ons ve euro karşısında değer kaybetti aniden neden böyle olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. 17.00 ve özellikle 17.30 da ham petrol stoklarının açıklanmasıyla bir kayıp daha yaşayabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflixin içerik sıkıntısından bıktım. Korsan izlesem hem her istediğimi bulacağım hem de daha sorunsuz olacak. Netflixin rahatlığı olmayacak belki ama en azından izleyebileceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Arkadaşlar bugünkü Ons Altının sert düşüşünden sonra @yalinindisindakiadam ile birlikte FidanOl kampanyamızı başlatıyoruz. Bakın milli birlik ve beraberlik için ha bir de tabi benim para kazanmam için siz de bana gönlünüzden ne koparsa 300-500 yollayabilirsiniz. Bu arada yurtdışında da okula kabul edilmişim ondan yani başka bir amacım yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

15.30 da ABD tarım dışı istihdam açıklanacak. Çok gerginim sanırım batıyorum ben arkadaşlar daha bir 10 yıl teknoseyir plus alamayacağım 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15