Dün dedim ki indirim geldi yarın zam olmaz inşallah ama yine oldu 😀 Benzine 20 kuruş zam. Trumpın minik açıklamasından sonra tekrar 28-30 dolarlara gelen petrolle alakalı olabilir ama indirimler bu kadar hızlı karşımıza çıkmıyorken zamların çat diye yansıtılması sinir bozucu. Keşke 20 dolarara düştüğünde petrol alsaydım yaklaşık yüzde 50 kar etmiş olacaktım en azından daha önceden aldığım petrolün zararı kapandı diyebilirim. 🙁

Ayrıca Tarım Dışı İstihdam beklenenden çok düşük geldi USD azalırken (TL karşısında çok da azalmadı) Altın arttı biraz daha.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş hayattaki şansım şu. Dademin indirim geldi benzine lpgye dedim durumda ben bunu dediğim gibi bir anda petrol yüzde yirmibeş fırladı 😂😂😂 Gerçi çok bir etkisi olmaz diye düşünüyorum 25-30 dolarlar da düşük.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünkü zamdan sonra bugün indirim geldi. Neden bu kadar oynak bu iş 😀 LPGde ise dün 95 kr indirim yapılmış. Petrol azaldığından beri LPG hiç değişmemişti mutlu haber dün geldi. Umarım yarın falan zamlanmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

2 gün önce indirim yaptık ayıp olmasın hemen zamlandıralım demişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Diyelim ki üniversite için başka şehirde apartta kalıyorum ikametgahımı oraya aldırmak zorunda mıyım? Arkadaşıma öyle demişler belediye başkanı hazineden para alıyormuş, eğer aldırmazlarsa ikametgahı para cezası varmış falan demişler hiçbir şey anlamadım bu işten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

10 doları görür mü sizce? Eğer görürse 700 varile yakın almayı düşünüyorum. 30 dolarken 50 varil aldım hiç yüzümü güldürmedi 😂😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütün restoranlar kapalı da paket servis neden açık? Hem virüs açısından hem de rekabet açısından çok yanlış bence. Özellikle de tab gıdanın markaları çok kazanıyor, öne geçiyor bu işten dolayı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12