Endüstri mühendisliğinden beri önüne gelen her insanı, meslekleri küçümseyen narsist biriyle tartışmamıştım iyi geldi bir değişiklik oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34

Bari kaldırmadan bi 10 dakika bekleseydiniz de ne yazmışlar baksaydım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kardeşim huawei mate 20 lite aldı böyle bir şeyle karşılaştı çözümünü bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

'Bittin kızım sen' sözünü affetmedi... İrem Helvacıoğlu'ndan Ece Erken...

Sen Anlat Karadeniz’in genç oyuncusu İrem Helvacıoğlu, Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’ye 100 bin TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zaten böyle değil miydi? Şimdi gidip de böyle bir sms atarsan daha önce yer vermeyen insanları haklı çıkartmış oluyorsun.
Daha da kötüsü şimdi eminim ki arabanın önüne atlayan insanlar çıkacak. Sonra da ne yapıyorsunuz öyle atlanır mı deyince de yayanın önceliği var diyecekler. Tabiki yayanın önceliği olacak ona lafımız yok da arabanın önüne yola bakmadan atlamak neden. Başıma gelmedi umarım da gelmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Instagram ve Facebook'un Maduro’nun hesaplarındaki 'mavi tiki' kaldırdığı...

Sosyal medyada paylaşılan bir gönderide, Instagram ve Facebook’un Venezuela Devlet Başkanı Maduro’nun hesaplarındaki “mavi tiki” kaldırdığı iddia edildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay arkadaş demekki haber sitelerine de güvenemeyceğiz bastıran merkez bankası değilmiş yahu.

https://teyit.org/avrupa-merkez-bankasinin-uzerinde-ataturk-portresi-bulunan-sifir-avroluk-banknotlar-bastirdigi-iddiasi/

Avrupa Merkez Bankası'nın üzerinde Atatürk portresi bulunan sıfır avroluk...

Sosyal medyada paylaşılan bir iddiaya göre Avrupa Merkez Bankası üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün portresi bulunan sıfır avroluk banknotlar bastırdı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#teknoyardım
Bir çay yapma makinesi var evde. Sıcak tutma modundayken kaynar şekilde tutuyor ve tahminimce 180 watt falan çekiyor. Prize takacağım bir aparat veya alet ile volt ya da akımı düşürerek mesela 70 watt çekmesini sağlayabilir miyim? Varsın kaynar tutmasın da 80 derece de sıcak tutsun. Makinenin içini falan sökmek istemiyorum. Sadece priz ile çay makinesinin fişi arasına güvenilir bir şekilde bir sistem kurabilirim.

Bunun için bir öneriniz veya bir ürün tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/9SA7FaKxZVI

Daha saçmalayamazlar diyordum iyice saçmaladılar. O ilk filmdeki ilişkiler, bağlar, kültür hiçbiri yok sıradan gereksiz boş bir film.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - Official Trailer [HD]

Hobbs & Shaw In Theaters August 2, 2019 https://www.HobbsAndShawMovie.com After eight films that have amassed almost $5 billion worldwide, the Fast & Furious...
BeğenFavori PaylaşYorum yap