Oppo a73 kullanınız varmı?
ÖnerirMisiniz hafifliği ve boyutları fiyatı hoşuma gitti 2650 lira hepsiburada fiyatı (oppo Türkiye garantili) hiç oyun oynamam sorun çıkarmasın yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bende bu şans varken köye internet alt yapısı gelir tüm dünyada internet gider

Dünya 2025’teki güneş fırtınasına hazır değil!

Pazar videolarına Pazartesi "Podcast" lerini eklediğimi fark ettiniz mi? https://bit.ly/barisozcan111 - Perşembe canlı yayınları da yeniden başlıyor: https:/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#WhatsApp istenilen özellik geliyor herhalde

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar bu akşam bızım burada gök gurultulu yağmur yağdı.birden ınternetım kesıldı modemın ınternet ışığı kırmızı oldu.modemı kapattım gök gurultusu geçince mdemın ınternet ışıgı gene kırmızıydı kardeşım kabloları söktu taktı kapadı actı fılan duzeldı. Elektırık gıttı geldı gene aynı sorun bu sefer duzeltılemıyor.Turk telekomu aradım sorun var ekıplerımız ılgılecek dedı telesekreter (musterı hızmetlerıne bıle baglanamadı)
Modem mı yanmıştır sızce başına gelen bılen varsa yardım ederse sevınırım.
modem ara yuzundekı degerler ekte dsl yeşıl wıfı ve lan1 power yeşil
İnternet kırmızı modemım zyxel VMG3312-B10B

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ömer Özgür @omc43

  Kablolarla yine oyna. Bir de çık kutuya bak durumu nasıl diye. Bunlar dışında yapabileceğin pek bir şey yok.

 • Ümit M. @umitm

  Modeminiz ile sahadaki dslam cihazı arasındaki iletişim sağlıklı gözüküyor. Hata verip vermediğine yine de modemin kayıtlarından eğer varsa bakmak gerek. Modemin bağlı olduğu sahadaki dslam cihazında bir sorun olma olasılığı çok yüksek. Ben dslam cihazında veya dslam cihazında gelen internette sorun olması sebebi ile bu durumun kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Aynı dslam cihazından hizmet alan bölgedeki diğer kullanıcıların da benzer sorun yaşama ihtimalleri çok yüksek. Bir ihtimal de dslam cihazının interneti aldığı network cihazının ups inin bozulması yada akülerinin eski olmasından kayaklı görevini yerine getirememe olasılı o sırada başka birşeyler de ters gitti ise o da böyle bir sonuca sebep olmuş olabilir. Güzel haber sorunun sadece sizde olmama aynı dslam cihazından hizmet alan başkalarında da olma ihtimali var eğer böyle ise bu sorunun biran önce düzeltilme ihtimalini artırıyor diye düşünüyorum.

  • Hakan1987 @hakan1987

   modeme kullanıcı adı ve şifreyı yazdım baglantı tekrar saglandı.
   Fakat kapadıp açınca gene ınternet kırmızı oluyor sanırım modem sorunlu ttkom sorun ıçın artık ne yapar bılmıyorum.

   Modemı fabrıka ayarlarına döndurup denıcem yarın sanırım

  • Ümit M. @umitm

   @hakan1987 Kesin bir şey söylemek bu böyledir demek çok ta mümkün değil. Zaten ben olasılıklardan bahsediyorum. Uzaktan yorum yapmak ta çok güç. Ben aklıma gelenleri söyledim. Dilerim sorununuz biran önce çözülür.

Arkadaşlar Amazondan Mi 11 Lite alayım diyorum.
Amazon dışında bir satıcıdan alsam sorun çıkarsa gene süründürür mü ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar YouTube kısıtlı mod sorunu yaşıyorum. Gece gece telefonda (PC de bakmadım henüz) wifide bağlanınca yorum yazamıyorum. Videoların bir çoğu yok mobil veride sorun yok.

Ttkom profil bilgilerim standart profil bu sorun neden olur .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aklımda google maps geliştirmesi için bir fikrim var bunu googleye nasıl ulaştırabılırım.?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar telekom müdürü bunu mail olarak attı sizce umut ışığı var mı 🙂
Bulunduğum yerde 6 abone 40 hane var santrale 3km mesafe var 4 mbps kullanıyoruz

Merhaba Hakan bey,
Talebiniz ile ilgili Teknik ekiplerimiz tarafından saha sürvey ve proje çalışmaları yapılmıştır. Yapılan çalışma sonrası mevcut durumda sizin de belirtiğiniz üzere yaklaşık 8mb hızında internet hizmeti kullanmaktasınız. Bulunduğunuz lokasyonda internet hızının yükseltilebilmesi için Fiber dönüşüm proje planlama çalışması yapılmıştır. İlimiz coğrafi durumu ve dağınık yerleşim yapısı nedeniyle internet hizmeti verilemeyen lokasyonlarımız da eğitim gören öğrencilerimiz mağdur olmaktadır. Şirketimiz mevzuat ve yönetmeliklerine göre hazırlanan iyileştirme projeleri, milli kaynakların verimli kullanılması için altyapı maliyeti, potansiyel müşteri sayısı v.b. kriterler çerçevesinde önceliklendirilmektedir. Bu kapsamda sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için hazırlanan iyileştirme projemiz 2022 yılı iş programında değerlendirilmek üzere listeye alınmıştır.
Selam ve saygılarımla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar internetim dün gece 21 den itibaren birden kopyamaya başladı.
bende uğraştım sonra yattım sabah tÜrk telekom desteğe twitterden ulaştım kontrol ettik diye aradılar durum bu 8 mbps olan hız 1 mbps olmuş şaka gıbı bırden bıre nasıl böyle olabılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap