Altın alımında hangi bankayı önerirsiniz? Otomatik talimat verilecek her ayın 20. Günü 1 gr altın alacak. Maksat bireysel emeklilik gibi birikim yapmak yani uzun süre bozdurulmayacak. Ancak bu işi düzgün yapan banka hangisi, otomatik alacağı için makas açıkken alım yapıp pahalıya gelmesin istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google asistan benim kredi kartı borcumu ve son ödeme gününü nereden biliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

https://youtu.be/OZnVp4I6640

Bu teknolojinin gerçekten işe yaradığını görmek güzel. Ayrıca videoda kullanılan sanal gerçeklik mi oluyor yoksa arttırılmıştır gerçeklik mi ?

Bakan Varank, özel harekat polislerinin düzenlediği sanal operasyona katıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Başkanlığı bünyesindeki Sanal Taktik Eğitim Merkezinde (SATEM) özel harekat p...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biliyorum kaynak teknoloji sitesi değil ama bu işin aslı varsa gündeme konu olabilir.
#HaftalıkGündemeMalzeme
#HaftalıkGündemDeğerlendirmesi
@gamsizm

https://www.memurlar.net/haber/907387/

WhatsApp'ta konuşmalarını yedekleyenlere kötü haber

WhatsApp'ın konuşma boyunca yazışmaları uçtan uca şifrelediği için kullanıcıların güvenle yaptığı görüşmelerin aslında o kadar da güvenli olmadığı belirtildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mustafa @uaee

    Öyle zaten, WhatsApp’ın yedekleme sayfasında da bu yazıyor. Yedeklediğinizde uçtan uca şifre geçersiz oluyor. Parolanız ve yedeklediğiniz yerin güvenliği kadar güvende oluyorsunuz.

  • Bulut Fırat @kurabi

    Geçen sene yapmıştım ben, kapattığım hattımın whatsapp yedeğinin google drive'da olduğunu farkettim, konuşmalara nasıl erişirim diye kafa yorarken, kendimce bir yöntem bulup, bunun mümkün olup olmadığını araştırırken, bazı küçük programcıkların yardımcı olabildiğini gördüm.

    Uğraştım, denedim, şifreli olarak adledilen, sadece aynı telefon numarasının doğrulanması ile erişilebilen whatsapp yedeğine eksiksiz ve sorunsuz olarak ulaştım.

    Vaaay diyip iOS tarafını kontrol ettim. O tarafta kodlama ve küçük araçlar kullanmaya gerek bırakmayan, hazır arayüzler vardı. Rica minnet edindiğim bir icloud yedeği ile test ettim, fazla kolay ve hızlıydı.

Aras ve hepsijet de gelecek olan kargolarım var ama günlerdir aynı yerde bekliyorlar. Bunları hızlandırmak için satıcıyı mı aramam gerekiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

@BraVe 'in yardımıyla sorun çözüldü arkadaşlar.

Arkadaşlar bana excel formülü lazım. Kısaca şöyle bişey;
A1 de başka bir formülden üretilen bir sayı değeri var, mesela 10 diyelim.
Ben B1'e 30 değerini girince B1-A1=C1(30-10=20) formülünü yazdım. Ancak ben sayı girene kadar A1 deki 10 değeri C1'e (eksi) yansıyor, yani C1 değeri -10 oluyor. B1'i sayı girene kadar sıfır olarak algılıyor. Benim istediğim ben sayı girene kadar işlem yapmaması gerekiyor. Bunun için nasıl bir formül yazılması gerekiyor excel uzmanları yardımcı olabilir mi ?

#excel #Office #MicrosoftOffice

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mr.Tekin paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 51