Geçen ay benim çocuğa lumberjack ayakkabı almıştım. 2 hafta geçmeden yıpranınca aldığım mağaza Flo mağazasına garanti için teslim ettim.
Arayıp soran olmayınca bugün akşam üstü sorayım dedim ancak teslim ettiğimiz fiş kayıp evde bulamadık, mağazaya gittim fişsiz yardımcı olamayız sms gelmesi lazım diyorlar. Ancak sıkıntı şu ki sms de gelmedi. Müşteri hizmetleri ile görüştüm garanti talebi Red olmuş ancak fiş olmadan ayakkabıyı alamazsınız diyor. Resmen ayakkabı Flo tarafından gasp edildi, elimizdeki ayakkabıdan da olduk. Yarın tekrar uğrayacağım sonuçta garanti talebi telefon numarama kayıtlı müşteri hizmetleri bunu onaylıyor. Eğer vermezlerse nasıl bir yol izlemeliyim bu tür bir olay başına gelen var mı?
Not: Satın aldığım fiş garanti talebi oluştururken mağaza aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara için Teknoseyir imsakiyesi varsa alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mr.Tekin paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

1inch diye bir borsa var, binanaceden buraya nasıl coin göndereceğim hiç kullanan oldu mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün sabah sinovac aşısının 1. dozunu yaptırdım. Şuana kadar herhangi bir yan etkisi olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Geçen gün demiştim ya altcoinlere 300-500 bişeyler atacağım diye 🙂 Dayanamayıp attım, tabi ki düşmeye başladı. Bundan sonra yatırım yapmak isteyen beni izlesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Daha önceki paylaşımımda aşı sıram geldi yazmıştım. Aile hekiminde randevu aldım ancak sadece sinovac varmış. Bunu iptal edip hastaneden biontech aşısı mı yaptırsam?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Aşı randevum açılmış, çarşamba günü sabah aşı olmaya gidiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap