YouTube'dan plus olsam, teknoseyirin videolarını izlerken YouTube reklamı görecek miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline fiber kullanıyorum, son günlerde internet gidiyor modemi kontrol ettiğimde sadece güç ve wifi ışığı yanıyor, modemin yanındaki küçük fiber cihazının sadece güç ışığı yanıyor. Ne hikmetse saatlerdir gelmeyen inyernet ne zaman müşteri hizmetlerini arayıp arıza bölümüne girdiğim zaman düzeliyor önce küçük cihazdaki pon ve lan ışıkları yanmaya başlıyor ve devamında internet geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Usb belleği hd tune ile erase yapmaya çalıştığında 3 5 saniye sonra error veriyor ama bellek sağlık testinden geçiyor. Eğer bad sektör varsa hdd lerde olduğu gibi usb bellekte bad sektör kapatma olayı var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski gmail hesabındaki tüm bilgileri ( fotoğrarlar, kişiler vb. herşeyi) yeni aldığım gmail hesabına nasıl aktarabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim kendime rakam kullanmadan ad soyad kombinasyonlarından oluşan gmail almaya çalışıyorum.

En çok hoşuma giden bay tekin anlamına gelen mr.tekin@gmail malesef alınmış.

Bende en son çare olarak tr.adsoyad@gmail ve iletisim.adsoyad@gmail aldım.

Bundan sonra kulağıma küpe oldu eğer yeni bir mail servisi açılırsa ilk işim adsoyad@xmail adresini almak olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Ya bu firmaları anlamıyorum, tutulmuş ve iş gören bir uygulamanın b.ku nasıl çıkarılır izliyoruz. Google fotoğraflar bulut tabanlı fotoğraf saklama uygulamasıdır geliştirme ve iyileştirme haricinde özelliğe ihtiyacı yok. İnsanların bunu kullanmasının amacı fotoğraflarını güvenli şekilde saklayabilmek ama sen bu uygulamaya geçenlerde hikaye özelliği getirdin şimdide mesajlaşma özelliği geliyormuş, ne alaka ?

https://www.webtekno.com/google-fotograflar-mesajlasma-ozelligi-h81096.html

Google Fotoğraflar Uygulamasına Mesajlaşma Özelliği Geliyor

Google’ın fotoğraf ve video saklama uygulaması Google Fotoğraflar’a mesajlaşma özelliği de geliyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabahları işe giderken trendyol ve hepsiexpress dağıtım yerlerinin önünden geçiyorum. Galiba cuma indirimlerinden dolayı çok yoğunlar hergün 10'larca araca koştura koştura yükleme yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arduino ile Robotik Kodlama Başlangıç Eğitimi (15 Proje )

15 Adet Uygulamalı Projeyle (3D Printer ...) Platformdaki En Kapsamlı Arduino ile Robotik Kodlama Eğitimini Kaçırmayın!.
BeğenFavori PaylaşYorum yap