Bayramda çılgınlık yapıp kutusundan çıkardım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bankalar kredi çekerken düşük faizli kredi paketi adı altında 4-5 kalem farklı farklı sigorta poliçesi kesiyor. Bunları geri alabilir miyiz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

[email protected]
Bu mail adresi Facebook veya Instagrama mı ait ? Sahte olma ihtimali var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

asterix at the olympic games isimli oyunu nerden indirebilirim? Googledan denedim ancak çoğu siteyi virüs programı engelliyor, 2 yerden indirdim ama çalışmadı. Bu tür eski oyunların arşivini tutan sağlam site var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edit: bugün saymaya başladı.

Telefonum Asus zenfone max pro m1 adım saymasını istiyorum ama öyle bir ayar bulamadım. Google fit uygulamasını indirdim ama adım saymıyor, adım sayması için hangi donanım olması gerekiyor yada uygulama?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aynı doktorun başka hastayla tartışması ve devlet malını yumruklaması

https://twitter.com/19kmj07/status/1504862815592632321?t=gD_0TgA_DM78Zkxr6oFymQ&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Hasta uzman çavuşu günlerce linç ettiler, ameliyattan yeni çıkmış adamı alkışla protesto ettiler, yetmedi açığa aldılar ama olayın video kaydı yayınlanmış ve saldıran doktor çıktı. Doktorlara saldırı umarım katalog suçlara alınmaz. Yoksa bunlar bu olayda yaptığı gibi anahtarlıkla boynunu çizer insanın hayatını karartır. Ayrıca herkese ayrı kanun çıkmasına karşıyım adamına mesleğine göre kanun mu olur. Çöpçüyü döv serbestsin doktora dokun tutuklusun.

https://twitter.com/alitilkici38/status/1504802528243953668?t=EQYP-m02T9cBx0XjqMQAoQ&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15
 • Tai per Dog Un @alipektas

  Neyse, ben bu mesleğin mensupları hakkına bir şey yazarsam fena yazarım, boşuna ben sinirlenirim...
  Doktorluk önemli bir meslek; hem toplum için, hem mesleğin akademik birikmişliği, temeli bakımından. O sebeple doktorluk mesleğini muhafaza edecek, o mesleği "lâyığıyla" icra eden her doktorun hakkını koruyacak her yasaya düzenlemeye vs. destekçiyim. Fakat aynı şeyi bu ülkenin/toplumun birçok doktoru için söyleyemeceğim maalesef. Hatta şunu dahi diyebilirim: Bu mesleğin başta doktorlardan kurtarılması lâzım. Egosundan önünü göremeyen insanlar doluşmuş, ne ülke fayda sağlar, ne akademik katkı sağlanır adam akıllı bu mesleğe kastettiğim tipteki doktorlarla.

 • eskod @eskodd

  Doktorlara yapılan saldırılarin daha fazlasi hergun toplu taşıma personeline yapılıyor. Ama kimse parmağını kimildatmiyor. Hergun saatlerce kullandığımız araca biz biletle binerken sağlık personeli ücretsiz biniyor. Apandisti patlayacak hastayı darbedip alkış tutarak dalga geçiyorlar utanmadan.

  • Mr.Tekin @tekin224

   Normal suçlarda tutuklamak için sebep lazım, delil karartma, kaçma şüphesi vb. Ama katalog suçlarda sebep aranmaz ve tutuklama yapılabilir, yani suçun katalog olması tutuklama için yeterlidir. Hatta katalog suçlarda genelde tutuklama yapılır.

 • mhmmdy @mhmmdy

  Bizim ülkemizde doktorlara karşı acayip bi saçma sapan karşı bi duruş var, anlamadım ki ne istiyorsunuz bu doktorlardan... neredeyse her gün dövülen darp edilen doktor haberleri çıkarken neredeydiniz? Doktorlar ölümle tehdit edilirken neredeydiniz? Pandemi döneminde tüm hakları ellerinden alınırken neredeydiniz? Bu yazdıklarınızı paylaşırken hiç düşünmediniz mi ya ben bunu yazıyorum ama iki yüzlü durumuna düşmez miyim acaba diye??