BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yerli mekanik macro 🙂

https://youtu.be/r8t1pIZ41PA

Knight Online - Türk Yapımı Mekanik Makro

Videoda aşırı sesli çıkmış normalde çok az sesi var. Karşınızda Knight Online için Türk yapımı mekanik makro keyifli seyirler...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir oyunun para birimini al sat yapan bir sitede para biriminin sürekli değişken değeri var, bu değere şu fiyata çıkınca haber et gibisinden alarm kurabilir miyiz.
Not: Sitenin böyle bir imkanı yok?
Site bu : https://www.gamesatis.com/

Türkiye'nin En Kaliteli Epin ve Oyun Alışveriş Sitesi | Game Satış

Türkiye'nin en ucuz Epin, Cd Key, Oyun Parası, CS:GO Skin & Key, Gold Bar, İndirimli Steam Oyunlarını GameSatış güvencesiyle, hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle satın alabilirsiniz....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mimarlık okuyacak birine bu notebook yeter mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

9 Ağustosta Turkneti taşıma işlemini başlattım, bu tarih itibariyle hala internet gelmiş değil yalnız sorun turknetten değil gibi çünkü bundan 10 gün önce Turknet ekibi geldi, iç tesisatı kontrol etti ama hattı bağlayamadı çünkü telekom ekibi gelip bina içinde bulunan dolapta adıma kablo etiketleme yapmamış günlerdir turknetin arıza kontrol taleplerine "kontrol edildi sorun bulunamadı" diye açıklama yapıyor ve bilerek gelip kablo etiketlemeyi yapmıyorlar. Bina içerinde şans eseri gördüğüm telekom görevlisine konuyu anlattım ısrarla kendilerinin kablo ayırdığını öyle bişeyin olamayacağını söylüyor hatta Turknet görevlisi koparmıştır diye iftira atıyor.Btk ya şikayet ettim bakalım nasıl sonuç alacağım.
Bu konudan farklı olarak binada ayrıca daireye kadar Superonline fiber varmış sizce nasıl firma taahhüt verip kanser olmayalım.
Not: Fotoğraftaki gözüken etiket Turknetin yaptığı iç tesisat etiketi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Huawei yeni sözleşme göndermiş, sizce bu sözleşme değişikliği abd olayıyla alakalı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet ülke genelinde gitmiş, sadece benim internet gitti zannedip modemle uğraşırken dsl kablosu bağlantı noktasından koptu. İşin yoksa yarın elektrikçi bul kablo yaptır. Dsl de bu tür sorunlar oldukça Türkcell Süperbox mantıklı gelmeye başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap