#OyunSeyir #OyunGündemineMalzeme
Nttgame knight online konusunda oyuncuları beklentiye sokup her zaman olduğu gibi birkaç basit yenilik getirip para kazanacağı yeni serverlar açtı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OyunGündemineMalzeme #OyunSeyir
Knight Online yayıncı şirketi, havaalanı ve metro giriş çıkışlarına reklam afişi asmış. http://www.knightonlineworld.com sitesine bu ayın 16'sına kadar geri sayım koymuş. Geri sayım bitince ne olacağı belli değil ama yeni server ve büyük güncelleme dedikoduları dolaşıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Zyxel wmg3312 b10a vdsl modemin kablosuz ayarları nasıl olmalı ? Dün kanali 13, bant genişliğini 20mhz e sabitledim ama performansı düşer mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus zenfone max pro ya güncelleme geldi, bi an android pie geldi zannettim ama değilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus zenfone max pro m1 pil performansı-2

Telefonu 1 haftadır kullanıyorum dün sabah 8 de şarjdan çektim. Telefonu tamamen 4g de kullandım. mobil veri açık, wifi kapalı, konum açık, Bluetooth kapalı şekilde kullandım. 2. Günün sonunda durum bu, şarjı tamamen bitirmeye çalışsam ekran süresi 13-14 saati zorlayabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 gün önce aldığım Asus Zenfone Max Pro M1 pil performansı;

Dün sabah 8 civarı şarjdan %100 olarak çektim ve işe gittim, işten 24.00 da geldiğimde %72 şarj vardı ve 3 saat ekran süresi vermişti, şuan ise %41 ve ekran süresi yaklaşık 8 saate çıkmış.

Wifi= kapalı
Mobil veri=sürekli açık
Konum= sürekli açık
Bluetooth= kapalı
Parlaklık= Otomatik

Kullanım Tarzı;

- Oyun oynanmadı
- Tarayıcıdan çoğunlukla teknoseyir ve ekşi sözlük
- Sosyal medya Facebook,instagram
- YouTube
- WhatsApp
- Azda olsa telefon görüşmesi

Not: Cihaz tamamen mobil veride kullanıldı ama dün wifi bir ağa bağlı olmaksızın açık kalmış bu yüzden fazladan%4 şarj yemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap