Aylardır girmiyordum, Sosyal kapanmamış hani kapanacaktı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WhatsApp için mesela 1 saat içinde okunmayan mesajları okundu olarak işaretle gibi bir seçenek veya yardımcı program var mı? İş için güncel WhatsApp mesajlarını takip etmem lazım ama benim gibi çok gruba sahipseniz güncel mesajları görmek zor oluyor. Sonrasında tek tek tüm gurupları okundu ile ugrasılmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • castiel @castiel

  Dediğiniz gibi bir özellik bilmiyorum ama eğer gruplardan acil olmayanlar varsa ben onları Arşivle diyerek arşive alıyorum ve arada arşive girip bakıyorum. Ana listede yer kaplamadığı için de biraz daha düzenli oluyor.

İşlerimden dolayı uzun süredir girmiyordum. Canlı yayın bildirimi gelince izledim. Hatta Ts plus aboneliğimin iptal olduğunu farkettim. Tekrar katıldım ama Lp nin söylediklerinden sonra gerek yokmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Site açık kaldığı sürece destek olacağım. Kapanırsa ne yaparım henüz karar vermedim ama LP'nin kendisi için paramla benim sitemde bana küfrediyorlar kısmı son yayından sonra bizler için de geçerli. Paramızla gördüğümüz muameleye bak.

  • Coppermine @coppermine

   bu konuda ben de hemfikirim. Teknoseyir plus varken ben ona da abone olmuştum. Şimdi 40 küsür aydır da youtube maksimum destekteyim. Çok büyük bir meblağ olmasa da, bize böyle bir ortam sağlandığı için aslında bir kullanım bedeli gibi görerek, çorbada az da olsa benim de tuzum bulunsun diyerek bu aboneliği devam ettiriyordum. Sosyal kapandığı gün, bu ortam da kapanmış olacağı için youtube’da katıl aboneliğime son vermeyi planlıyorum.

  • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

   @coppermine Katıl ilk çıkınca göstermelik 3-5 katıla özel avantajlar sağladılar, sonra bu sadece desteğe döndü. Site hatrına veriyorduk dediğin gibi. Sadece kanal kalırsa "karşılıksız" desteklemiş olacağız ve bunca yıl siteyi umursamamaları karşılıksız destek motivasyonumu yok etti. Son incelemeler de açıkçası niteliksizleşti diye düşünüyorum. İzleyici olarak katma değer alamıyorum ve incelemelerde bile devamlı ürünün bana anlatılmasıyla birlikte "akıl" veriliyormuş gibi hissediyorum. Evet, bi' akıllı sizsiniz, herkes RGB'yi geldiği gün kapatıyor. Evet, Apple kullananlar tam bir aptal. Evet, vaatlenen incelemeler için belki satın almadan önce size inceleme nerede diye sorduğumuz için biz salağız.

 • Theo @theo

  LP Sitenin kapanması bize hiçbir şey kaybettirmeyecek dedi. Görelim bakalım ana kitleni kaybedince ne olacak. Oluk oluk zehir fışkırıyormuş buradan.

Kendi sitesi kapatmak istemesini anlıyorum saygı duyarım ama bizi suçlamasını anlayamıyorum. Burda kim küfür etti ki ? En fazla eleştirilmiştir. Ayrıca TS sosyal ile YouTube canlı izleyenleri farklı kişiler zannetmesini garipsedim. Oraya gelen 1000 kişi biziz zaten. YouTube izleyicileri cici TS sosyalciler kaka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Airfryer olarak hangi marka model önerirsiniz? Orta boy olsa yeterli

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Demek ki neymiş. Sırf teknik özellikleri iyi diye telefon alınmazmış. TS sosyalin gazına gelip Realme gt2 pro yu aldım, neredeyse 1 aydır kullanıyorum ve memnun değilim. Pil 1 gün gitmiyor. Şebeke sorunu var. Keşke Samsung'un orta segment bir telefonunu alsaydım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17