Windows 11 yükseltme şeklinde mi yoksa sıfırdan mı kuruluyor? Kurulumdan sonra program kurmakla uğraşacaksam müsait bir zamanda kuracağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde fotoğraflardan oluşturulmuş pdf dosyası var. Sıkıntı şu ki fotoğrafları tararken metin tanımayı açmamışım, bundan dolayı pdf içinde arama yapamıyorum. Bana şimdi Pdf dosyasını tarayıp metinleri tanıyacak ve yeniden kaydedeceğim bir uygulama lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle @cetinkaya hocama çok teşekkür ediyorum. Elinde fazlalık olan anahtarlığı iş yerine gidip aldım. Ayrıca anahtarlığı ilk defa ikinci el alan benim galiba 🙂

#TSAnahtarlıkNo 228

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Anahtarlık paylaşımlarını gördükçe imreniyorum. Öncekileri almadım, bunu almaya niyetlenmiştim ama nasip olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.amazon.com.tr/dp/B07BFDVNSJ/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_5CMTPNEZ9YDVJMV7K1SQ?_encoding=UTF8&psc=1

4 adet şarj edilebilir pil ile gayet uygun gözüküyor.
Şuan 100 lira normalde 120-130 arası gidip geliyordu.

Duracell CEF 14 Şarj Aleti + 2'şer adet AA ve AAA Pil (Duracell 4 saat Şarj...

Duracell CEF 14 Şarj Aleti + 2'şer adet AA ve AAA Pil (Duracell 4 saat Şarj Cihazı, 1 adet) : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1462628

Bu konuda iphone 6s cam değişimi için Ankara da servis sormuştum. İnstagramda bu sayfanın reklamı denk geldi. Uygun olduğu ve yerinde hizmet olduğu için randevu aldım. 130 liraya 15 dakikada camı değiştirdiler. Yerinde servisin tek sorunu kendi ekranını takmıyorlar. Daha önce başka cihazdan sökülmüş cam değişimi yapılmış ekranı takıyor. Sizden çıkan ekranı da tamir edip başka telefona takıyorlarmış. Sirkülasyon bu şekilde devam ediyormuş. Zaten işleme başlamadan önce yerinde hizmetin bu şekilde olduğunu ve kendi ekranımı istemem halinde iş yerine götürmek zorunda olduğunu belirtti. İlk başta aklıma yan sanayi ekran takarlar diye kurt düşmüştü. Ancak işlemden sonra telefonun dokunmatik ve ekran kalitesine baktığımda orijinal olduğuna kanaat getirdim. Şahsen ben memnun kaldım.

@orcun

Not: Bunu reklam için yazmadım sadece memnun kaldığım için yazma gereği duydum. Ayrıca ilk defa sosyal medyada gördüğüm reklam işime yaradı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Hayırlısı olsun güzel hizmet almışsınız. Yerinde serviste tabi o ekran cam değişimi pek olacak iş değil. Tozsuz yada tozu çok az bir ayrı ortam gerekiyor. Temizliği ayırması yeni ekranı yapıştırmak ayrı dert. Mobilde kırılma riski işte araya toz pislik kaçma riski yüksek.

 • Nakahella @nakah

  Kırılan camı nasıl tamir ediyorlar ben onu anlamadım?

  • Mr.Tekin @tekin224

   Üst cam kırılmış ekran dokunmatiği ve görüntüde sıkıntı yok.

  • Orcun @orcun

   Artık neredeyse tüm modellerde üst cam sadece dümdüz camdan ibaret. Dokunmatik işlevi ve asıl lcd ekranı oled vs hepsinin üstünde dokunmayı algılayan film var o kadar. Eskiden ise tam tersiydi direkt camda idi o işlem biraz daha zor ama gene de yapılıyordu hatta iç lcd ile dış cam ayrıktı şimdi artık hepsi yapışık. Yeni yöntemde ayrılıyor vakumlu ısıtıcı ile vs temizleniyor hoop yeni cam yapıştırılıyor o kadar.

Çift katmanlı dvd yi normal dvd sürücüde okuyup yazabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone 6s in ekranı kırıldı, Ankara'da temiz işçilik yapan bildiğiniz bir tamirci var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat iyi duruyor en bilinmeyen marka bile 10-15tl

Günün fırsatı: Philips LED Classic 60W A60 E27 2700K Dim Edilmez 2'li Ekopaket LED Filament Ampul https://www.amazon.com.tr/dp/B08HV4WG3Y/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_dl_XM48AEPBWV5CS6X6Z0TT

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Az önce exxen e üye olup Leyla ile Mecnun'u izledim. İlk bölümde az güldüm çok duygulandım, şahsen beni memnun etti. Sanki yıllardır görmediğim dostumu görmüş gibiyim.
#exxen #LeylaileMecnun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9