Window 10 fotoğraf uygulaması ile ufak bir video montaj yapmıştım. Bu gece ufak bir çalışma daha yaptım ama hala tam çözemedim. 2 saniye boyunca gözüken efekti hareket ettirmek için neler yapmam gerekiyor hala tam bilmiyorum. İlk montajda solar dalgaları yanlışlıkla yaptım ama bu videoda parlamayı yapamadım. Ama hazırlama işi çok eğlenceli oluyor. Yakında video montaj için bir program bakınıcam. Shortcut önerilmişti ama karışık duruyordu.
https://youtu.be/9AyM4W9KtDo

V6 ile Aşka Doğvu Vol 2 feat. gggargamelll and SylArslan

Uber noob team on an action. Epic Rook vs Glaz duel. Insade KS Steady Aim hack No Scope Belly Shot Make Love Not R6
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10’a gelen yeni güncelleme ile video edit özelliği gelmişti. Onu çok az biraz kurcaladım.
Video özellikleri Large render ile 1080p 30 FPS 14k Bitrate’ti. 33 Saniyelik video 55Mb tuttu.
Kırpma ve birkaç ufak güzellikler eklemişler. Umarım ileride çeşitler artar.
https://www.youtube.com/watch?v=Jq1u8mCJLWA&feature=youtu.be

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hmmmm…
Değişik şeyler oluyor bu cephede son 1 haftadır.
https://hexus.net/tech/news/industry/111983-raja-koduri-joins-intel-spearhead-graphics-products/

Raja Koduri joins Intel to spearhead graphics products

Will lead new Core and Visual Computing Group to develop integrated and discrete graphics.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı #teknoanahtarlık
Ati 4850

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil fotoğrafçılığa girer mi?
theHunter: Call of the Wild yeni DLC
#Oyun #manzara

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Efsane artık bir tık uzağınızda…
https://www.gog.com/game/mafia
Sıkça Sorulan Sorular.
Fiyatlandırması 9.99€ ve 14.99$ benzer şekilde çıkmış SWAT 4 oyunu 9.99$ ile piyasaya çıkmıştı. Biraz pahalı kısa sürede indirim görmeyebilir. ( Diğer oyunlar %50-75 görürken %25 görürse iyidir. )
Oyunun içindeki müzikler lisanslardan dolayı kaldırıldığı söyleniyor. En vurucu kısmı bu olur ama kesin mod’cular bunu ekleyecektir.
Oyun DRM Free. Yani size download linki verilmesi gerek oradan indiriyorsunuz. Alıp tepe tepe kullanırsınız. Yada GoG Launcher indirip oradan kurabilirsiniz. Bulut kayıt sistemleri sunabiliyor. Dilediğiniz gibi kullanın.
Windows 10 ile çalıştığı belirtiliyor. Zaten GoG’un amacı bulunması zor olan ve yeni sistemlerde çalışmayan oyunlara erişim sağlamak ve çalıştırmaktır. Bazı steamde bulunan GoG oyunlarını ücretsiz bir şekilde GoG’a aktarıp 2 hesapta tutabilirsiniz.

Mafia

Embrace a life of open-world crime in the celebrated action/adventure classic Mafia -- Buy now DRM-free, only on GOG.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Forza 6 Apex yüklenmediği için windowsu sıfırdan kurmaya hazırladım. Yeni güncellemenin iso dosyasını bulmak çok zor olduğu için ( technopat’ın linki 2gb indirdikten sonra 6 saat bekle yada üyelik satın al diyor bu arada… ) ISO aramaya başladım. Altta atacağım linki takip ederseniz 1709’a ulabilirsiniz büyük ihtimal. Windows sitesinden indirildiği için çok daha hızlı indiriyor. Henüz kendi indirme programına 1709 gelmediğini söyleyenler olduğu için en güvenilir bu oluyor gibi.
İşin özeti; windows’un sitesini f12 ile geliştirici moduyla açıp, yeni çıkan alanda mobil görünümü açın. Mobil görünümü seçtikte sonra f5 ile sayfa yenileyin ve artık istediğiniz windowsu indirebiliyorsunuz. Şu an USB belleğe atıyorum. 1709 olup olmadığını deneyip güncelleme geçerim.
http://sihmar.com/download-windows-10-version-1709-iso-image-official-links/

Download Windows 10 version 1709 ISO image [Official Links]

Download Official free Windows 10 version 1709 ISO images files. Windows 10 version 1709 also known as  Fall Creators Update ISO image links are here.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10