Tüm Akış için bir filtre daha eklenirse çok sevinirim. Filtre ile sadece belirli onaylardan geçmiş kişileri görebilsek yada belirli bir süredir var olmayan hesapları göremesek çok güzel olur. #hkellecioglu #mgamsiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Aytaç @aytacesmebasi

  tüm akşı yerine takip ettiğiniz insanları izleyebilirsiniz.

  • TwoCenk @twocenk

   İşte o zaman takip etmediğim ayda bir yazanları görmem zorlaşıyor ve onları takip etmem imkansız oluyor. Ek olarak herkesi tek tek takip etmek yerine yukarıda sunduğum üye süresi filtresi yılda 1-2 kişi es geçebilirken takip etmediğimi görmek bence daha çok kişiye ulaşmamı engeller.
   Ek olarak #LP ‘nin sıkça dile getirdiği durum oluşuyor o durumda. Sadece fikrini beğendiklerimi takip ediyorum var kendime güvenli bölge yaratıp gül gibi yaşıyor. Bu durumda sıkıntı. Fikrini beğenmediğim, takip etmediğim birisine yorum yazabilmeliyim.

 • D3LiDoLu @d3lidolu

  Bende katılıyorum takip etmekle takipçi edinmekle hiç uğraşmadım. Üşendim heralde ama takip etseydim de arada fileler olacaktı. İlk zamanlarda akış böyleydi alışmıştım. Sonra tüm akış kapandı azcık takip ettim ve #akış etiketinde takılmaya başladım. Sonra tekrar akış geldi ama troller türedi engellesende tekrar üye olup geldiler. Çözümü sizin onerdiğiniz gibi 1aydır ve uzun suredir üye olanlar-1yıl ve üzerinde üye olanlar olarak seçenekler olsa guzel olur aslında. @hkellecioglu @gamsizm

Windows Mağazadan ücretsiz verilen Forza 6 Apex’i bugün PC’de deneme fırsatım oldu. ( Forza 6 konsolda biraz oynamıştım ) Xbox GamePad’i ile son zamanlarda oynadığım en zevkli araba yarışıydı. Araba modelleri, sesleri, tepkileri çok güzel olmuş. Şu ana kadar oynadığım oyunlarda Xbox one tetik titreşimlerini destekleyen tek destekleyen oyundu. Gerçekten çok güzel, hissiyat verdi uzun süreli oynamada. Şu an ciddi ciddi Forza Horizon 3 almayı düşünüyorum. Biraz fiyat araştırması yapmak gerekiyor ama fiyatları çok uçuk mağazada. Ücretsiz bu versiyonu kesinlikle deneyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım i7 4790k ile benchmark yaptığım zaman Turbo Açık olunca Current Limit’e takılıyorum. Neden olabilir bu? Nasıl aşabilirim. Fabrika ayarlarında herşeyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu ekran kartı fiyatlarının artması yakında başka sektörleride vurabilir. Bitcoin için alınan kartlardan sonra piyasada sadece 1050ti ların kalmasından ötürü, onlarında fiyatları artmış. Yakında Levent abinin istediği gibi, kocaman fanlı, soğutuculu kartlar yerine minik, çözümler çıkacak ama isimleri Mini yada Gaming yerine “Miner” vb olur. Bu sefer hem malzeme kalitesini düşürüp hem daha pahalıya ürünler görürüz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#entropay @gamsizm
Galiba entropay’ye bizim ülkeden giriş kapandı. Klasik account’a çevirmişler ama onada giremiyoruz. Bu aralar hiç denediniz mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ekrankartı #rehber #almadanöncebak
Ekran kartı almadan önce artık hep bu videoyu izleyeceğim. Aydınlandım, haytım değişti adeta. Mağazalarda satıcılardan artık kazık yemem…
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1663356057030980&id=520094844690446

Fragtist.com

Ekran kartı almak istiyorsunuz, ancak #GTA5 açar mı emin değilsiniz. İşte ekran kartını alırken dikkat etmeniz en gereken temel noktaları kısaca sıraladık.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10’da ses çıkışını uygulama bazlı nasıl ayarlarım? ( Hoparlör ve Ekran’a farklı sesler vermek istiyorum. Müziklerim ve oyunlarım hoparlörden gelirken Chrome ve Discord’u ekrandan almak istiyorum ama chrome’da ses yönlendirme olmadığı için Audio Router ile her seferinde ayar yapmam gerekiyor. ) CheVolume ve Audio Router diye iki farklı uygulama buldum ama bunu windows üzerinden ücretsiz bir şekilde yapabileceğim bir uygulama program var mı? Geçen günlerde birisi windows store’da bulunan mixere benzer bir program paylaşmıştı acaba onunla çözebilir miyim? Teşekkürler şimdiden
#TeknoYardım #sessistemi #ses

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@at usta sana gelsin bu.
#wordlofwarcraft

BeğenFavori PaylaşYorum yap
TwoCenk paylaştı.

SATILIK SAPPHIRE RX 470 4GB 1400 TL stok fan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16