Bir kaç gün önce durumu beğenip masaüstümü değiştirmiştim.
https://teknoseyir.com/durum/645024
Şimdi 1 adım ileri gittim ve daha güzelleştirdim.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=783805871
GFE silmeseydim ufak bir video kesitiyle süslerdim ama şimdilik düşüncesi bile yetiyor. 🙂
#wallpaperengine

Ay 3600x4000 https://i.imgur.com/oQFdZdS.jpg - Teknoseyir

Ay 3600x4000 https://i.imgur.com/oQFdZdS.jpg
BeğenFavori PaylaşYorum yap

50Mbit internetimde arıza görülmediği için arıza kaydı açamıyorlar… 3 gün önce ülke geneli arıza var diyorlardı 3 gündür hızım yarı yarıya… BTK’ya şikayet ederim demeden işlem yapmıyorlar.
After BTK
Nasılda tıpış tıpış düzeltiyorlarmışta canımslar…
30DK boşu boşuna uğraştırdılar yok DNS yok her şey normal…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Realblue1 @realblue1

  Yalnız hat değerleri efsane saha dolabı apartmanın içinde mi?

  • TwoCenk @twocenk

   8mbit diyip 6mbitlik hızımı 2mbite düşürdüler. Elde resimler ile tüketici haklarına internetten şikayet ettim, hat sahibi olmadığım için resmiyete dökülmedi ama sonuç olarak saha dolapları yenilendi. Üstüne kablolarımı değiştirmiştim gerçi o kabloya laf etseler diye 70metre cat5 kabloda kestirdim ama nerede şuan bilmiyorum. Kısaca şikayet edin, etmedikçe bekliyorlar sadece. 2 senelik uğraş sonucu oldu tabi bu yazdıklarım…

  • Realblue1 @realblue1

   @twocenk Btk onaylayinca 30a modulasyonuna gecilecek vdslde o zaman 300 megabit alir hattiniz.

  • TwoCenk @twocenk

   @realblue1 Hattım 70mbit destekliyor ama fazlası zararlı, modem wifi performansı ciddi oranda düşüyor aralıksız download’larda. 40Gb indirme sonucu 12 saat kapatmak zorunda kaldım. Ancak hat değerlerinde görülen 4Mbit upload olursa hiç fena olmazdı.

50mbit hızım 24mbite düştüğü için ttneti aradım Türkiye geneli problem var dediler. Saygılarımla duyurulur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ömer @farukg

  Steam de bir saçmaladı bende. Superonline Fiber kullanıyorum, indirme hızı 230 kb/s’lerde geziyor.

 • engin1984 @engin1984

  24 bende de. Bir şey mi deniyorlar nedir?

  • Mesut Kahraman @vigilante

   2 ay kaldi sayilir.Denemeden yapamazlar.Ki bence bi 5 6 ay yeni sistem cart curt diye milletin gece indirdigi kotalari geciricekler.Biliyoz ki son gece kapatip acmazsan modemi obur ayin kotasini yaziyor bu aya.O saati zor tuttururlar kotadan saymiyoz ayagina millete kitlicekler yine bisileri.

  • protego @protego

   @vigilante İsteseler yaparlar. SO fiberde öyle bir sorun yok. Gecekuşu tarifesinde dakikası dakikasına doğru hesaplanıyor. Bunun da yöntemi basit, internet gece 12’de 1 saniyelik gidip geliyor. Bu gidip gelmesini de 2 yıl sonra farkedebilmiştim anca, hakikaten 1 saniyelik kesinti 😀 TT de istese yapar basit şekilde..

  • Mesut Kahraman @vigilante

   @protego fiber öle de hatta uydunet de öyle belki adsl sistemi çok eskidir.

 • Necmi @aglaknecmi

  Ben bunu anlamıyorum. Problem Türkiye geneli olunca ne oluyor? Problem büyük çözemeyiz mi demek istiyor, olay büyük çözülür merak etmeyin mi demek istiyor, ne yani? Bende problem var diyorum, Ahmet’te de, Cevdet’te de var diyor, e bana ne, bende var, beni orası ilgilendirir öncelikle, problemim çözülecek, çöz (ulan)!, demek geçiyor içimden 😀

  • TwoCenk @twocenk

   Ahmet Cevdet’tede varmış oh be demek için değil. Ahmet Cevdetle birlik olmak için yazıyorum. İşin aslı astarı var mı diye. Bizde sorduk bu soruları telefondaki ağız üstü bilgi vermek dışında bir şey söylemiyor. Bununla beraber terör olayı olmuş olma ihtimalide var. Haberlere düşmemiş ne olaylar gördük. Biraz yapıcı eleştiri yapın artık. Çöz ulen ile gram ilerleyemeyiz artık. Burada genel sorun ülke dışı çıkışlara yapılan köpek balığı saldırısı yada geçen günlerde bankalara yapılan ddosu engellemek için vana kısımı olabilir. Zira hat değerlerin bir zayıflık göstermiyor modem. Almanya ve steam testleri ise yerlerde.

  • Necmi @aglaknecmi

   @twocenk Ben sizi değil ttnet müşteri hizmetlerini eleştirdim. Benim şu anki bağlantım ttnet 16mbit, hiçbir sorun yok ama normali sizin sorunlu bağlantıdan bile yavaş zaten.

#ForHonor
Oyun çıkışı öncesi nasıl oynanması gerektiğini çözemeyenler için oyundaki en zor sınıflardan bir tanesi olan PeaceKeeper için bir öğretici videoyu paylaşmak istedim. Oynanayan kişi Mortal Kombat PC’de ilk çıktığı zamanlar derece almış tecrübeli birisi. Merak edenler en azından temelleri kavrayabilirler. Sonuçta fiyatı 140-160₺ arası bakmakta fayda var çıkışı öncesi.
https://www.youtube.com/watch?v=_ul08RG-mBc

For Honor Peacekeeper nasıl oynanır?

Bu video da For Honor Peacekeeper oynamanın püf noktlarına değiniyoruz..
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Entropay ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Top-up yapmaya çalıştığımda pek çok kez hata verdi. ( 3d secure girildikten sonra. ) Hesapta yetersiz bakiye olabileceğinden bakiye yatırıp tekrar denedim tekrar hatalar verdi sonunda 10$ yerine 5$ yatırdığımda top-up olabilmişti. Ancak sıkıntı resimde paylaştığım şekilde gerçekleşti. 2 farklı çekim olmuş ve 45₺ çekilmiş. Durum hakkında bilgisi olan var mı? Yarın banka ile detaylı şekilde görüşme yapıcam ama bilgisi olan varsa diye soruyorum. İlk resim benden çekilen para. 2. Resim entropay’in 30 ocak’taki akışı. Daha önce param vardı ama top-up kısmı sadece 1 kere oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski den movie maker ile hafif kırpma, ses ekleme gibi işlemler yapıyordum ama destek kesilmiş adam gibi indirme linki bulamadım. Önere bileceğiniz ücretsiz bir video isleme programı var mı? Nette kaynakları olan bir şey olursa çok güzel olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce swat4’ü gog üzerinden alabildiğim söylemiştim, şu anda multiplayer olarak oynayabiliyorum.
https://vimeo.com/172786167
Video’daki 3 satırı ekleyerek.

Bringing back the SWAT4 Serverlist

UPDATE Are you too lazy to enter this code? VISIT: https://goo.gl/rRh1zn which provides download links to patched engine.dll files that essentially do the same…
BeğenFavori PaylaşYorum yap