Selamlar, Android için sadece işini yapan sade ve reklamsız bir screen recorder önerebilir misiniz?

Samsung a21s ve Android 12 kullanıyorum. İnternette araştırdığımda işletim sisteminin kendinde var gibi gözüküyor özellik ama bende gözükmüyor. Bu kadar basit bir özellik için marketten uygulama indirmek zorunda kalmamalıyız bence artık. Yüksek ihtimal Android'in farklı varyasyonlarında vardır ama bu kadar basic bir şey'in sisteme göre değişmemesi gerek.

#TeknoYardım #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Orcun @orcun

  Samsungta ayarlar> gelişmiş özellikler> ekran alıntıları ve ekran kaydedici özelliği var oradan açıp sonrada bildirim ekranından en aşağı indirim pasifse açabilirsin yoksa da en sağa gelip +'a basıp ekran kaydedici kısayolunu ekleyebilirsin. Bunlar yoksa veya olmuyorsa o zaman cihazında bu özelliği samsung vermemiştir. Samsung yazılımsal olarakta segmentasyon uygulayan bir firma, sallıyorum mesela s serisine verdiği yazılım ve özellikleri a yada m serisine de vermiyor. Mesela bizim kamera ayarlarında baya bir çeşit ayar varken gene aynı şekilde çoğu a ve m serisinde o ayarlar yok. İşletim sistemi dahi farklı one ui arayüzü dahi birinde one ui core öbürlerinde düz one ui vs.

 • UnicornKnight @unicornknight

  M51'imde sağ alttan 2.

  bunu uygulama olarak bulamazsınız, hızlı başlat panelinde oluyor. eğer butonu göremiyorsanız 2. ve varsa 3. sekmelere bakın, yine yoksa sağ üstteki üç noktaya tıklayıp "Tuşları Düzenle" diyin. Açılan menüden Hızlı Başlat paneline ilgili butonu aktatın ve VOILA

 • Eren Hatırnaz @erenhatirnaz

  Öncelikle yorum yazan herkese teşekkürler ama söylediğiniz yerlerde ilgili özellik gözükmüyor. Gönderiye ekran görüntüleri ekledim. Android sürümü de güncel. Yeni bir güncelleme yok gözüküyor.

Uzun zamandır beklediğim havayı sonunda yakaladım. Karadeniz bugün bayağı dalgalıydı.

Fujifilm X-T3 + 18-55mm
Konum: Rize, Pazar.

#fotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

BunnyCDN içerik dağıtım servisi erişime engellendi.

GitHub’dan sonra CDN servisi de engelleyen tek ülke ünvanını kimseye kaptırmadık gibi. 🤦‍♂️

Haber kaynağı: https://ifade.org.tr/engelliweb/icerik-dagitim-agi-servisi-veren-bunnycdn-erisime-engellendi/

#HaftalıkGündemeMalzeme #cdn #yasak #erişimengeli

İçerik Dağıtım Ağı servisi veren BunnyCDN erişime engellendi – İfade...

İçerik Dağıtım Ağı (Content Delivery Network – “CDN”) servisi veren BunnyCDN‘nin alan adı b-cdn.net, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun 24 Kasım 2022 tarih ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen cuma günü Sennheiser Momentum TW 3 almıştım bugün geldi. Alırım bi’ h.o 😀

İlk izlenimlerim çok olumlu. İki cihaza aynı anda bağlı kalabilmesi çok iyi. PC’den müzik dinlerken telefondan arama gelince hemen geçiş yapıyor. Ses kalitesi konusuna diyecek bi’ şey yok zaten çok iyi. İlk defa TWS kullandığım için şu an kulağımda biraz ağrı yapıyor ama alıştıkça geçeceğini umuyorum. Biraz daha vakit geçsin gerek görürsem daha detaylı bi’ şeyler de yazabilirim.

Geçenlerde Ugreen’in telefon standını* almıştım. Kulaklığın kutusu onun alt kısmına tam oturuyor. Çok hoşuma gitti. 😊 Telefon Standıyla ilgili detaylı bi’ inceleme yazacağım zaten ama şunu söyleyeyim gerçekten parasına değen kalitede sağlam ömürlük bir şey.

*: https://www.amazon.com.tr/dp/B083J4TNLW

#sennheiser #tws #kulaklık #ugreen #telefonstandı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Geçen hafta görmüştüm. Levent Abi sektörü bırakıp balıkçı açmış 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Google, kendi kendini spam olarak işaretlemiş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rize'den fena sallandık. Hisseden herkese geçmiş olsun. Umarım can kaybı yoktur.

2022.09.27 17:08:30 40.8193 42.8227 3.2 5.3 BALCESME-GOLE (ARDAHAN)

#deprem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Veritabanındaki join tiplerinin tek görselde açıklandığı faydalı bir görsel. Matematik dersinde gördüğümüz "Kümeler" konusu bunun için önemi 🙂

#FaydalıBilgiler #mysql #veritabanı #programlama

BeğenFavori PaylaşYorum yap