Steam indiriminden aldığım oyunlar

#steamindirimleri #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa böyle bir bildirim geldi. Evdeki 2 telefondan da aynı ses gelince ödüm koptu.

Konum: Rize.

Edit: Yine geldi aynı bildirim. Rize'de hava bayağı kötü tamam da ülkedeki herkese niye gidiyor anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu sesli yanıt sistemlerinin allah belasını ya... Ziraat dijital şifremi unuttum, şifre değiştirebilmek için de kart şifresi girmek gerekiyor ama kartımın da süresi dolduğu için yeni kart geldi. Şifresi yok henüz. Yarım saat otomatik sesli yanıt sistemine derdimi anlatmaya çalıştım "şifremi unuttum" diyorum beni yine kart bilgisiyle şifre sıfırlamaya gönderiyor. "Kart şifremi unuttum" diyorum "dijital şifresiniz kilitlenmiştir" diyor yine dijital şifre sıfırlamaya atıyor yine kart şifresi soruyor. "Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum" diyorum yine nedenini soruyor yine aynı menüye atıyor kart şifresi istiyor. Sonsuz döngüye girdik resmen...

Şubeye gitmeden şunu halletmenin bir yöntemi yok mudur ya? Sabah sabah sinir katsayım arttı.

Edit: Sesli yanıt sistemine "şikayet" diyerek müşteri temsilcisine bağlandım ama o da yine "yeni kart şifresi belirleme" menüsüne yönlendirdi orda da "dijital şifreniz kilitlendiği için kart şifresi giriniz" dedi. Kafayı yiyecem ya, tüm yollar buraya çıkıyor. Şubeye gitmekten başka çare yok anlaşılan.

Edit-2: @gurkan-atilgan 'ın önerdiği "markette çipli alışveriş yapma" yöntemi işe yaradı. Başınıza gelirse bilginiz olsun. Çok teşekkürler.

#TeknoYardım #bankacılık #ZiraatMobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 22

Bu tarz doğa fotoğrafları çekiyorum genelde, stok fotoğraf sitelerine koysam pasif gelir olur mu? Büyük bir beklentim yok dediğim gibi pasif gelir sadece.

Fujifilm X-T3 + 18-55mm
F11, ISO 160, 1/125

Yer; Çağlayan, Trabzon

#fotoğrafçılık #fujifilm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Symbian mobil işletim sisteminin kaynak kodları GitHub'da yayınlandı.

https://github.com/SymbianSource

#AçıkKaynak #Symbian #YazılımGeliştirme #YazılımGündemi

Symbian Source Code

Final repositories from the defunct Symbian Foundation - Symbian Source Code
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

21-22 Mayıs'da Trabzon'daki bu etkinliğe katılacağım. Buradan katılacak birileri varsa görüşebiliriz. İlgili arkadaşlar mutlaka baksınlar.

Etkinliğin ilk günü sunumlar olacak, ikinci günü ise gezi etkinliği olacak. Gezi etkinliğinin detaylarını yakında duyuracaklar. Ben e-mail ile öğrendim gezi programını ama onların duyurması daha doğru olur. Siz de email atarak programı öğrenebilirsiniz. Bence çok güzel bir program.

https://www.kodla.co/

#HaftalıkGündemeMalzeme #YazılımGündemi #Etkinlik #Kodla #Trabzon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Hybrid PRO 2 kullanıyordum. Sol kulaklık ses vermemeye başladı. Sağ tarafı kullanabiliyorum ama ne olur ne olmaz diye elimde yedek bir kulaklık daha bulunsun istiyorum. 1MORE Piston Fit (E1009) kulaklığı nasıl bilirsiniz. Çok yüksek bir beklentim yok, "idare etsin yeter"sin bi' tık üstü işimi görür. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M4MVT26

1MORE Piston Fit Kulak İçi Kulaklık : Amazon.com.tr: Elektronik

1MORE Piston Fit Kulak İçi Kulaklık : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgem Çakır'dan yine müthiş bir sunum. Arz-Talep konusu ve bunun değer ve inovasyonla bağlantısını anlatıyor. Karmaşık bir konu olmasına rağmen son derece anlaşılık bir şekilde aktardı. Kesinlikle sakin kafayla ve odaklı bir şekilde izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=w19vIA7eqcc

Teknasyon Tech Day'22 Keynote: Bilgem Çakır

Teknasyon Tech Day'22 - Misafir KonuşmacıDeğer Ortaya Çıkarmak, Bilgem ÇakırTeknasyon resmi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz:https://www.linked...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoğraf makinemde (Fujifilm X-T3) Geotagging (fotoğrafa konum ekleme) özelliği yok sanıyordum. Biraz önce araştırınca öğrendim meğersem bluetooth üzerinden telefonla eşleştirince telefonun gps'ini kullanarak bu özelliği sağlıyormuş. Çok zekice bir çözüm, böylece kameranın için gps modülü koyup, pil kullanımını etkilemiyor. Gerçi onun yerine bluetooth ve wifi modülü var, gps kadar etkisi yoktur herhalde.

Belki benim gibi birileri özelliğin olmadığını düşünenler için paylaşmak istedim. Özelliği açmak için öncelikle: Connection Settings > Bluetooth Settings > Pairing registration kısmından telefon ve makineyi eşleştirin. Sonrasında aynı menüdeki "Smartphone Sync Setting" menüsüne girip "Location&Time" ya da sadece "Location" seçebilirsiniz.

#Fujifilm #fujifilmxt3 #Geotagging

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nostalji sevenlere güzel ürün 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap