İnsanların işlerini küçümseyerek eğreti yapmalarından nefret ediyorum. Adam 100 kişilik otobüsü dirseği ile kullanıyor. Ulan tek ele razıyım, bir iki parmağın dokunsun bari direksiyona. İnsan biraz sorumluluk havasına/egosuna girer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 22

Yatalak hastayı sedye ile sağlık kurulu sırasına taşıyan sistemin Allah belasını versin. Rezalet ya yemin ederim. Personel başına mobil ekipmanla gidecekken kadını ileri geri yapıp masanın diğer yanından parmak izini almaya çalışıyorlar, pes vallahi pes. Kafalar yıllar öncekinden daha örümcek bence, teknoloji geliştikçe insanımız olayı yanlış anlayıp mala bağladı.

Edit: Parmak izi değil eski tip webcam ile fotoğraf çekiyorlarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine bir sığırımızla tanıştım bugün. 😀 İnsanlarda duran araca vurmak günlük aktivite kıvamına gelmiş iyice. Tamponlar plastik Allahtan vurunca geri çıkıyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Manuel araçların gözünü seveyim, ayda yılda bir otomatik kullanmak zorunda kalıyorum, en iyisinden en kötüsüne benim yerime başkasının vitesle oynamasının fikri bile rahatsız edici geliyor. Ben ayağımın altında seçtiğim vitesin gücünü hissetmek istiyorun arkadaş, stop dahi etsen bağır bağır bağırsan bile buna ben karar vereyim. Bir de ayaktan freni çekince kendi kendine gitmeye çalışması yok mu? Rezalet ya. 😀 Beni anca elektrikli araçlar memnun eder manuel dışında. Pürüzsüz güç akışı yoksa elektrikli gibi, manuel olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Şimdi işin yoksa bitir bunu. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Güzel çözüm fakat hayvanın canını yakma fikri pek hoşuma gitmedi. 🙂

Growing tomatoes this summer? Try this to keep snails away!

In this quick video I'll be showing you how to keep snails from eating your tomato plants! Find the copper tape used in the video here: https://amzn.to/2JXYR...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay be ne hallere düştük, artık TL cinsinden başlık atmaya korkuyorlar izlenmez diye. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap