Pazar sabahı Şile yolunda trafik kaç gibi başlar ortalama. Sabah kaçta çıksam kesin yakalanmam. Ya da ne bileyim yolun geriye dönük trafik saatlerine bakabileceğim bir yöntem var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Zamanlı Link

Piston kırmış. 2. El piyasası hiç gaz kesmeden bomb*k olmaya devam ediyor. Bunların işçiliği yine iyi, açık açık uğraşılmaz bununla yeni motor ister diiyorlar da aslında, burası TR yansa da uğraşılır, sel götürse de bulunur o araba toplatılır satılır para pul oldukça..

Biz Bile Böyle MOTOR İLK Defa Görüyoruz ! Komple Motor Yaptık || Piston...

Opel Astra H 1.6 motor aracımız çekici yardımyla geldi. Aracın piston kırık piston kolu eğik ve motor rektefiyesini gerçekleştirdik. Araç ilk geldiğinde ina...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitter'a yorum olarak ses dosyası atmak istiyorum. Youtube linki gibi attığımda önizleme olarak çıkmasını sağlayabileceğim bir online platform var mı? Linke tıklattırmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Binadaki biri benle sürtüşüyor, daha önce garajın önüne bırakma gireceksen içeri çek dedim diye. Şimdi de inadına tam önüne çekmemiş ama giriş çıkışımı engelleyecek şekilde %30 una yakın tıkamış girişi. Zar zor soktum aracı bizim araba küçük nispeten ama yordu yani dokunmamak için uğraştım. Polisi aradım durumu anlattım plaka marka model verdim tamam dedi kapattı. Tekrar tekrar arayayım mı, gelseler bile tam kapatmamış ki derler mi ne olur bu iş? Baya inatlaşıyor çünkü, bu şahsın burası garaj değil demeye kadar getirmişliği var daha önceden.

Ek; garajın içerisinde girişi engellemiyor, caddeye çekmiş aracı ve caddeye açılan garaj kapısını engelliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 33

GTA Türkiye..

Sultangazi'de Tehlikeli Asker Konvoyu Reflüjde Takla Attı

Asker uğurlarken konvoy yapan kişilerden biri, önce sağındaki araca sürttü, ardından ise reflüje çıkarak ters döndü. O sırada iki kişinin camdan sarktığı kor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap