Reklamlar beni engellemiş, aaaa. 😁😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 18

Word, exel, tarayıcı gibi işlerde kullanmak üzere ucuz hazır sistem önerebilecek var mı? Tek tek toplama da olabilir aslında, bilemedim şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şiddetle tavsiye ediyorum. TR dil desteği ve demosuyla her yönden eksiksiz bir oyun.

25 saatin sonunda ana hikayeyi bitirmeme rağmen 31. saate girdim ve %100 yapmaya çalışıyorum. Halen zevkli, halen sarıyor oyun. Ben RE2R'de bile ilk 10-15 saatten sonra sıkılmış adamım, bunca zamandan sonra bile halen oynama isteğim var, siz düşünün. 😅

#Supraland

Supraland on Steam

A mix between Portal, Zelda and Metroid. Explore, find secret upgrades, solve puzzles, beat up monsters, find new abilities that help you reach new places.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Emeğe bak be, koçum benim. 😁

Supraland All Chest Locations (Supraland All Chests Achievement)

Simple video Supraland where to find all Chests and Supraland All Chests Locations. There are 172 chests you can find. Finding them all grants you Supraland ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kağıthane'de Binanın Çökme Anı!

Kağıthane'de bina temeli ve bina çöktü. İşte binanın çökme anı! 2019 Yerel Seçim Sonuçları, Seçim Özel Yayınıyla Ekranlarınızda. Haber Global TV Canlı Yayın:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahlat ağacının diyalogları uzun olmasına rağmen sıkmıyor, bence çok iyi yazılmış. Bu tempoda bir filmi 2. kez izlememe rağmen neredeyse hiç sıkılmadım. Karakterler ve durumlar organik geldiğinden sanırım, onlara rağmen sıkmaması büyük başarı bence tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Türker Sezer @dirigeant

  Beni rahatsiz eden iki kisimdan birincisi basrol oyuncusunun her turlu olayi ayni yuz ifadesiyle karsilamasi olmustu. Sevinmesi, kizmasi, uzulmesi, sikilmasi hep ayni. Digeri de koydeki kahvehanesindeki diyaloglardi. Acayip kulagimi tirmalamisti. O insanlardan o fikirler cikar cikmasina ama bu cumlelerle degil diye dusunmustum. Geri kalani sakin ve akiciydi.

  • Gump @runforrest

   Bu biraz böyle insanlar ve diyaloglar var mı noktasına geliyor. Çok yakın tonlarda vardır fakat ister istemez film bu, tek bir taşra çatısı altında kalmaya çalışsa bile belli ki yazarın kafasındaki görüp gezdiği taşra insanlarından süzülen genel tipler. Organik mi, bence evet. Hepsi bir denkleme sığar mı? Film olmadığı sürece zor. 🙂 Ben başrol oyuncusunu bunlar dışında aşırı doğal buldum. Doğru her durumda ifadeleri aynı fakat benim üniversitede böyle bir arkadaşım vardı, oranın yerlisi. Hakikaten çocuk bu tipteydi, sohbet esnasında üzgün mü, iyi mi, kötü mü anlayamazdın. Kendi içinde çelişkili insanlar böyle oluyor anladığım kadarıyla, kendine o kadar çok soru sorup cevap alamıyor ki bir nevi ifadelerini değiştirmeye vakit bulamıyor. İfadesizliği bir tepki gibi.

 • ARMv7 @armv7

  Film teknik olarak bir farklılık hatta üstün bir başarı sunmuyor, dikkat çekici bir konu sunmuyor ve hatta güzel görüntüler bile sunmuyor ama o evin içindeki doğallığı, baba-oğul ilişkisindeki gerçekçiliği ve karakterin yaptığı ve düşündüğü şeylerdeki motivasyonunu çok iyi yansıtıyor. Benim görüşüm nbc nin tiyatro yönetmeni olması gerektiği yönünde. Sahne ve diyalog tasarımlarındaki başarıyı tiyatroda gösterirse çok iyi oyunlar izleyebiliriz. Bilmiyorum belki oyun yönetiyordur. Filmlerini daha çok kitaplar gibi buluyorum, seyir zevkinden ziyade bir olayı ya da düşünceyi aktarmaya yönelik gibi. Buna rağmen filmerlinde okumalar yapmaya da çok mahal vermiyor. Bazı açılardan iyiyken bazı açılardan vasat bir film.