Aramızda iphone 12 alan yok mu 😀 Fiyatlar 500 tl inmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

euro truck simulator 2 oynuyor musunuz hala?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Ps5 oyun fiyatı 1000 tl yi görmüş maşallah. Konsol 4 bin tl ye satılsa ne olur oyun fiyatları uçmuş gitmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#Fiyat 150 bin tl baştan yazayım görmeyenler için. Yazının devamı var
Artık gözü karartım araba alacağım 10 güne falan size de danışayım dedim. Bekle bekle bir yere varılmıyor çünkü. Aklımda Ford Focus vardı bende kendimce normal bir model buldum.
Özellikleri
Model 2016
Kilometre 123.811
Yakıt Dizel
Vites Tipi Yarı Otomatik
Motor Hacmi 1.5
120 beygir 300 tork motor performanslı aslında.

Araca gelirsek sağ arka kapıda boya var birde bagaj kapağı boyanmış. Ön motorda ön aksamlar aracın direkleri tavan hepsi orjinal kaza da görmemiş boya da yok. Aracın servisleri, hatta boyaları bile hepsi yetkili ford servisinde yaptırılmış aksatılmamış. Başka boya yok onun harici bir kaç dışta kılcal çizikler de var da artık onu takmadım her araba olan şeyler onun üstüne de boya vurmamışlar öyle kalmış.

Aracın fiyatını en son 150 bin TL'ye indirdik. Bu Kasım aylarında falan 175-180 bin bandında satılıyordu o zamanda takip ediyordum piyasa durgun olduğu için fiyatı indirmek zorunda kalmışlar. Hani bir kaç ay daha beklesem diyorum ama bu fiyatında aşağısı zor gibi bahar yaz aylarında klasik araba fiyatları hep artma eğiliminde oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

#FarCry5 başladık da çok uzun bir oyuna benziyor yan görevler çoğunlukla aynı birde. Bu kadar uzun oyunlar sarmıyor artık ya online oyunda 2 3 rekabetçi atıp çıkmak daha çok stres attırıyor 🙂 Birde çalışınca eve gelince pek uğraşası gelmiyor insanın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Valla çok düşünmedim 210 liraya düşünce hemen aldım. Aldıktan sonra stokta bitti zaten kötü bir şeyde çıksa çok üzülmem 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps5'in dualsense şu arkadaşın yaptığı güncel DS4 programı ile Forza Horizon'a bağladım da oyun kumandayı gördü tuşlarda çalışıyor ama direksiyonu tam hassasiyetle dönmüyor orası biraz bozuk çalışıyor. Direksiyon hassasiyetinden de değiştirdim biraz ancak pek değişen bir şey olmadı.

https://github.com/Jays2Kings/DS4Windows/releases

Releases · Jays2Kings/DS4Windows

Like those other ds4tools, but sexier. Contribute to Jays2Kings/DS4Windows development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Star wars battlefront 2 kötü değilmiş ya indirdim de ea play ile online modu baya sarıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap