Fıfa 23 de fut modunda takıldım biraz da yok abi oynanmaz. Oyun aslında bildiğin para harcamanı istiyor. Az da değil 3-4 bin harcarsın yani. Çünkü diğerleri ile yarışmak üst kılasman için gerekiyor yada gece gündüz başında oyunu oynayacaksın onu da yapamam ben. Zaten oynayanlar da sövüp duruyor bu batağa niye düştük diye 😀

İşim kötüsü her sene o kadar emek ediyorsun yeni oyunda her şey sıfırlanıyor ölümüne paket açıyorsun aynı şeyler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitter böyle oldu bende. Takip edilenler kısmı geldi tiktok’a benzedi. Sağ taraftaki yerde kronolojik sıraya göre takip ettiğimiz kişileri görüyoruz o açıdan iyi olmuş. Soldaki sekmede ise zaten karman çorman beğenilen önerilen twitler falan çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sırf meraktan gittim bir kerelik Twitter blue aldım 😀 Hem reklamları da azaltıyor. Ama 2 saattir incelenip onaylanacak diyorlar günler mi sürüyor bu deneyen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eu4’de sonunda Osmanlı’ya görev ağacı geliyor. Eski hali normal bir kabile devletiyle aynıydı çünkü. Yeni görev ağacı eğlenceleri duruyor. Hatta yeniçerilerden kaynaklı felaket durumları da var.
Bir yandan önceki sürümlerindeki durdurulamaz ordusunu nerflemişler biraz ama bence oyunun başlarında yine güçlü olacak.
Eventler, kararlar ve yeni eyalet sistemi gelmiş.
Eyaletler aslında vassal gibi değil doğrudan savaşa gelmeyecekler favor kasmak gerekecek ki öyle çağıracağız ama onun dışında vergi insan gücü deniz gücü kale savunma gücü gibi artılar verdiği söyleniyor.
https://forum.paradoxplaza.com/forum/developer-diary/europa-universalis-iv-development-diary-24th-of-january-2023.1565995/

Europa Universalis IV - Development Diary 24th of January 2023

Merhaba ve hoşgeldin! I am excited to showcase the new content for the Ottomans. But before we get to that, I want to comment on some lessons we have learned from the development process of Lions of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone'den Pc'ye video alacağım zulüm ya. Telefonu bağlıyorum izin ver diyorum, güven diyorum sonra videoyu bulup kopyalayıp klasöre yapıştır dediğimde aygıt çalışmıyor diye hata veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Twitter gündem ayarlarını bu şekilde mi yapıyorsunuz? 3-4 arkadaşlar kendi hesaplarımızdaki gündeme giriyoruz hiçbiri birbirine tutmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu fiyat iyi gibi. Monitöre bağlayınca bildiğimiz MacBook oluyor değil mi? Gücü o kadar güçlü değil gibi ama günlük işlerde uzun yıllar götürür gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 23

Şuan Google’de alman teknoloji marketlerin sitelerine bakıyorum. Arama çubuğuna “……..(ürün adı) kaufen” yazıyorsunuz sonra ağlıyorsunuz fiyatları görünce

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biraz minecraft oynamak istiyorum ancak hileli oynamak istiyorum ama eğer varsa istediğim hile. Oyuna başlarken her item açık olsun istiyorum mesela demir için madene gitmeyim diyelim tnt için bir sürü aramayayım. Craft menüsüne yazınca hazır olup her şeyi kullanmak istiyorum. Var mı böyle bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap