Eu4’e başladım tekrar memlüğün tepesine binip duruyorum 😀 Yalnız 4 tane tüccar var oyunu bilenler belki yardımcı olur. Bu adamlar ticaret bölgesinde collect mi yapmalıyım yoksa power transfer mi yapmalıyım onu anlamadım oyunda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Melburg @melburg

    Kendi trade merkezine ve geliri yüksek bir noktaya ticaret ağı mantığıbda power transfer yapmak daha karlı. Yalnız kendi trade merkezin için collect demen gerekmiyor ama başka merkezdeki parayı almak için gerekiyor o yüzden collect yapma görevinden tüccarda olmalı

Ubisoft genel indirimi yanında aşağıdaki kodu yazarak 2 oyun 87 tl ye geliyor. Bedava aslında güzel fiyat ama valhalla neyse de hadi diğerini belki hiç oynamam bile 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bu ara müşteri hizmetlerini aradığımda telefon pat diye kapanıyor ya telesekretere ulaşamıyorum. Benim telefondan mı acaba yoksa bu müşteri hizmetlerinin yaptığı hile mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aracın sol arkasını fark etmeden kaldırıma sürtmüşüm geceydi birde karanlıkta göremedim. Göçük yok ama plastikte çizikler var en azından bu kadar gözükmemesi için rötuş yapılabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Eu4 ü etiyop’ya ile oynayın zevkli olmuş son güncellemede. Oynayan varsa tabi herkese hitap etmiyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gta 5 de şu haritaları nerden bulabiliriz? Birde bende premium editon mu nedir o yok genelde tek takılırım olmasa da oynayabilir miyim normal gta5 var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 yarıştır f1 çok sıkıcı geçiyor. Şuanda da izliyorum geçiş az araç farkları çok fazla kaza yok güvenlik aracı yok gezintiye çıkar gibi geziyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu adam şiir gibi eu4 oynuyor. Ara ara açıp izlerim. Bilmediği ülke olsa bile hep görev ağacını yapıp öyle ilerliyor aslında oyunun mantığı o gerçi. En önemli yeri orası ne yapman gerektiğini söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=junsmtbn6uc

EU4 A to Z - Paradox NEEDS TO NERF Burgundy

Sponsored by Blinkist: Start a free 7 day trial with Blinkist and get 25% off of a premium membership: https://www.blinkist.com/theredhawk2nd Channel: https:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

F1 22 de champions edition almaya hiç gerek yok. Sadece çizimler kostümler ikonlar falan veriyor başka bir numarası da yok gibi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen haftalarda aldığım araçta bir şey fark ettim yağmur yağınca şu aşağıdaki resimdeki gibi küçük su toplanmaları oluyor. Ama eski aracımda olmuyordu su kendiliğinden gidiyordu acaba buna daha önceden pasta cila yada kaplamamı yaptırılmıştır o sebepten mi oluyor? Ya da geçenler de autoglym ph nötr şampuan almıştım 10 gün olmuştu onunla yıkayalı o yaptı desem etkisi bu kadar uzun sürer mi onu da bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5