Youtube music'i ben baya beğendim arayüzü falan güzel olmuş. Şarkı eksiği zaten yok gibi bir şey bildiğimiz youtube her şey var. 3 ay deneriz olmadı aileyi spotify'dan taşıyabliriz spotify'da güzel ama insan bi bağlılık hissediyor çok yıllarımız geçti 🙂 Youtube de güzel ama klibi bile izleyebiliyorsun hoş oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk telekomda taahhüt sürem öbür ay bitiyor beni aradılar 1000 dk 1000 sms 10 gb 55 tl ye veriyorlar bende 50 tl arıyordum vodafone geçmeyi düşündüm. Onunda tarifeleri çok karışık geldi ya adamlar her şeyi bölmüşler parçalamışlar resmen. Sizin vodafone de faturalı geçiş için 45 50 tl ye önerebileceğiniz bir tarife var mı? İnstagram youtube gibi paketli şeyler var onlardan biri olursa instagramı seçerim genel olarak en çok o yiyor zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Laptop Photoshop cc yi kaldırmıyor bende eski sürüm cs5 indirsem çok eski kaçar mı herhalde kaldırır onu da çoğu özellik yine vardır herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telegramdan resimler tam boyutlu gitmiyor muydu? Kendime resim attım tarayıcıdan o resmi almak için girdim siteden indirirken 200 kb olarak indirdi resmi normalde 5 mb resim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnstagram hikayelerde beyaz arka plan üzerine resmi nasıl koyuyorlar? ben denemeye çalıştım ama yapamamdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Formula 1 in sıralama turlarını izlemek istiyorum s sport'a baktım vermiyor şuan basket maçı var orda başka nereden izleyebiliriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimdeki 6s developer sürümünde ios 12 ilk çıktığından beri developerdeyim. İos 12.4.1 sürümünde. Güncelleme ile ios 13 ü gelmedi sanırım apple illa siteden ipsw dosyası ile yükleyip öyle kurdurtmak istiyor yani telefondan diğer sürüm developer'e geçemedim. Şimdi yeni sürümü kursam telefon direkt sıfırlanacak bende 2 binden fazla resim falan var gitmesini istemiyorum telefonda durmasını istiyorum çünkü eski resimler lazım oluyor. Veri kayıpsız olarak geçmenin bir yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ömer @omerf

  https://betaprofiles.com/
  Buradan iOS 13 için olan beta profili kurup OTA ile iOS 13'ü indirebilirsin. Kayıpsız olarak kurulum yapar. Dev. Beta 2'ye geçildi Pazar günü.

  • Koray @koraysuna

   o zaman öyle yapayım. developerde öyle çökme donma yaşamıyorum normal 1 senedir kullanıyorum o yüzden buna da erken geçmek istedim. hatta 2. sürüm olması daha iyi olmuş hataları bir nebze olsun gidermişlerdir.

   Edit: Teşekkürler hocam profili kurdum iniyor şimdi.

  • Ömer @omerf

   @koraysuna Rica ederim. Evet, ben ilk betadan beri kullanıyorum, 2 kesinlikle daha kullanılabilir olmuş. İlk betada cayır cayır yanıyordu telefon. 😀

  • Koray @koraysuna

   @omerf Aslında benim telefon için pek bir değişiklik olmayacak gürünümde de ios 13 de bir şey yapılmadı zaten dark modu kullanmak için indiriyoruz 😀

  • Orcun @orcun

   @koraysuna Sen gene bir yedeğini al derim. Ben çok ota güncelleme ile çöken iphone gördüm, birde 13 daha betanın betası hani gündelik kullanımda bilmiyorum pek kullanılacak seviyede değiller. Belki sorunsuz geçmişsindir tabi bilmiyorum. 😀

  • Ömer @omerf

   @orcun Yedek konusuna sonuna kadar katılıyorum. 😀 Ama günlük kullanımda hiç bir sıkıntı yok, bu ikinci developer betası, ilki biraz sıkıntılıydı ki o bile görece rahattı.

  • Orcun @orcun

   @omerf Ben ipad'de ilk betayı denedim. Ipad işte bu kalemli olan modeli geçen sene çıkanı işte 2018 miydi 2019 muydu neydi. 😀 Pil ömrü facia alet uyku modunda bile kullanıyormuşsun gibi pili emiyordu, arayüzde kasma takılmalar vs vardı uygulamalar sıkıntılıydı vs. hemen geri döndüm. 2. de evet biraz düzeliyor ama hani bilmiyorum. Ama yedeği hertürlü alsın yani o çok sakat birşey. 🙁

  • Ömer @omerf

   @orcun iPhone'da da dev. beta 2 pili sömürüyor. 😀 Ama keyif alıyorum ben ya beta denemekten.

  • Koray @koraysuna

   @orcun Yedeği 3 5 gün önce almıştım o duruyor zaten ona güvenerekte hemen yükledim sürümü. Şimdilik bir sıkıntı yok ara ara hatalar gördüm tabi ama kullanıma engel bir şey olmadı. 1 seneden fazladır developerdeyim zaten bende öyle alıştım her ay güncelleme yapıyorum neredeyse telefona alışmışız 😀

Sanırım Twitter bir ay önce falan yeni görünüme geçmişti daha mobilimsi tarzda duruyordu. Yalnız bende hala eski sürüm devam ediyor herkeste yeni görünüm geldi mi yoksa bunun bir ayarı falan mı var anlamadım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4 üzerinden fıfa 19 veya gta 5 oynamak isteyen varsa oynayalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap