Playstation 4 slim 1 tb satacağım almak isteyen var mı? 2 kol birinin rengi kırmızı iki kol da çok temiz. Playstation da çok temiz çiziği bile yok fazla oynanmadı zaten kapalı bir alanda duruyor hiçbir darbe falan almadı sıfır gibi. Biliyorsunuz cihaz bu şekilde öylece duruyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kefirin neyseki şeker miktarı düzgünmüş kalan maddeleri pek iç açıcı değil ama içiyoruz faydası olur belki diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telegram çok meşhur bu aralar katıldığınız kanallar var mı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşın telefonu bozulmuş 2 3 bin tl veremem dedi telefona ısrarla benim kenarda kalan 6s i sat diyor. Onun da durumu böyle ama geri şeyleri çalışıyor telefonun sıkıntısı yok. 64 gb bu model sizce kaça vermeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Kalifat. Netflix Orjinali
Çok güzel çekmişler diziyi ayrıca bu resimde gördüğümüz başrol oyuncusu da bir türk. Gizem Erdoğan. İşid gerçeklerini anlatan sürükleyici bir yapım olmuş toplam 8 bölüm 2 günde bitirdim emek verilmiş gerçekten etkileyici olmuş dizi. Oyunculuklarda güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gram altın yükselirken cumhuriyet altını niye yükselmiyor? Bu sabahtan beri gram fırladı ama cumhuriyet sabahtan beri aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix'te windows uygulaması içinde çift altyazı ekleme imkanımız var mı? Offline izlediğim için tarayıcıda izlemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Operatörler 2 3 aylık 5-10 gb vermedi kullancılarına yazıklar olsun gerçekten. En zor zamanlar da umurlarında değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Apple bu yeni macbook'larda bu sene işlemcinin soğutma ünitesini büyütmüş. Geçen seneye orana sanırım ısıdan ötürü böyle bir şey yapmışlar. Titreşimi önlemek için hoparlörlere vida eklenmiş. Trackpad giden kablonun da yolunu değiştirmişler. Geri kalan şeyler aynı gibi yeni modelin batarya gücünü bulamadım pek açıklanmıyor sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yiğit @thal1on

  Fanın soğutma bloğu ile bağlantısının olmaması çok enteresan. Belki olsa yeni modeller tam yük altında 100 derecelerde gezmezdi.

  Yine de çok temiz bir tasarım.

  • Koray @koraysuna

   Gerçekten öyle iç tarafı kimse görmüyor diye boşvermemişler.

  • Agab @agab

   Onu @pope açıklamıştı. Bağlantısı yok ama dıştaki hava akımı sayesinde bir şekilde soğuyor içerisi. Harika mühendislik hesaplaması var

  • Koray @koraysuna

   @agab nasıl yani o fan kendi kendine dönüp içeriye hava mı veriyor? Yani başka bir yere bağlantılı değil

  • Agab @agab

   @koraysuna Evet fan bildiğiniz boşta dönüyor 😀 Hatta içeri de hava vermiyor. Hiçbir şekilde cpu’ya bağlı değil. Tam hatırlamıyorum ama dışarı hava verdiğinden havanın çıktığı yer yüksek basınç oluyor ve diğer tarafta alçak basınç olduğundan soğuma için hava giriyor içeri. Fizik formülleriyle hesaplanmış olarak soğuyor yani.
   not: mbp’larda bakır boru ile bağlı diye hatırlıyorum sadece air’da durum böyle

  • Koray @koraysuna

   @agab yuh adamlar nereleri düşünmüş 😀

  • Agab @agab

   @koraysuna Hafif olsun diye muhtemelen. Bir de bakır boru koysalar çok yer kaplayacak. Baksanıza tasarıma, bakır boru olsa anakart kadar olurdu herhalde.

  • Koray @koraysuna

   @agab şu trackpad in üstündeki yapı da mı batarya? toplam 3 parça bataryadan oluşuyır sanırım. Hocam sizde macbook vardı galiba bununla final cut ile küçük video düzenliyebiliriz değil mi o kadar da kaldırır yani. Birde 2020 mac air de ram iyileştirmeside oldu aldığım model i5 li kaldırması gerek özellik bakımından güçlü gözüküyor yani 😀

  • Agab @agab

   @koraysuna batarya evet. Final cut kullanmadım ama premiere kullanıyordum ben. Premiere kaldıran final cut hayli hayli kaldırır. Hatta asusu değil de mba’ı kullanıyorum taşırken