Bende katılıyorum buna dark mode alsında daha fazla gözümü yoruyor. Çoğu kişi pil anlamında kullanıyorum demişte gün ışığında zaten siyah arkaplanlı bir yazıyı okumak beyaz arka planlı yazı okumaya göre daha zor oluyor ve parlaklığı daha çok açman gerekiyor o da daha fazla tüketim. Pil kısmından ziyade gerçekten göz kamaştırıyor okuması daha zor geliyor. Gece de sarı ışığı açıyorum pek sorun olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbulda ucuz araba kiralama yeri var mı? Araç bazen lazım oluyor otobüsle gidilecek yer olmuyor o yüzden bende pek bilmiyorum düzgün uygun fiyatları olanı bulsak düşünürüm orayı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette makale okuyor musunuz? Türkçe ingilizce? Genel olarak bilinen siteler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

E hani wiki açılmıştı. 11 de açılmış saat 3 oldu hala ben giremiyorum çevremdekilerde giremiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Yapıkrediye geçtik bu ay maaş yattı maaş müşterisi olduğumuz halde tüm eft lerde 6 7 tl para kesmeye çalışıyor bu sizde de oluyor mu? Benim bildiğim anlaşmalı müşterilerinde almamaları gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20

İphone’de bir şey fark ettim galeriden bir resmi veya kendi stock duvar kağıtlarından bir resmi duvar kağıdı olarak ayarladığımızda olduğundan daha soluk görünüyor renkler. Bu genel telefonlarında var gibi yazılımla alakalı sanırım canlı bir resmi duvar kağıdı yapayım diyorum resim soluk olarak duvar kağıdı oluyor. Daha önce fark eden veya bilen? var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#benimmasaüstüm ne zamandır mobil yapmıyorduk 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim kız arkadaş ehliyete girmiş her şeyi geçmiş kartı bekliyor adresi falan yazmış kargoyla gelecekmiş herhalde ehliyet kartı ama 1 ay olmuş ne gelen ne soran olmuş kargoculardan. Ne yapmak lazım bu durumlarda sistem belki değişmiştir bende tam bilmiyorum ehliyeti almak için nereyi aramak veya gitmek gerekiyor?
Edit: konum İstanbul

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10