Spotify’ın yeni tasarımı geldi bugün size de gelmiş mi? Aslında bayadır deneniyordu bu tasarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gow 4 de böyle sandıklar var nasıl açabilirim bunları ne lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Kredi kartından 5 ay taksidi kalan ürünün bütün borcunu yatırsam 5 ay silinir değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 25 / 27

Bu ara God Of War 4’ü oynuyorum. Hakikaten adamlar baş yapıt yapmışlar. Oyunun içine dalıp gidiyorsunuz zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsunuz. Türkçe altyazı olması da çok iyi oluyor keşke rdr2’ye de koysalarmış ama yapmamışlar işte. Gow 4’ü ama konsol varsa evde mutlaka oynanmalı gerçekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yotube Trend kısmı tamamen dizilere, fragmanlarına dönmüş. Başka hiçbir şey yok eskiden izlenecek şeyler vardı sanki meraktan açar bakardık artık hiç bulamıyorum geri kapatıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  Önerilenler kısmı yeterlidir bence.

 • lterlemez @lterlemez

  Hele Türkiye konumunda bildiğiniz gibi değil. İşin kötüsü, bağlanmadan konum da değiştiremiyorsunuz.

 • TeknoStil @teknostil

  Dizi, fragman vb. yayınlayan kanalları engelleyin.

 • Doğa @doga

  Youtube’un popülerleşmeye başladığı ilk zamanlarda herkes tv bitecek ve özgür medya oluşacak sandı. Bir açıdan istediğimizi izleme seçeneğimiz oldu ve pek çoğumuz kendi zevkine göre içerikler keşfetti. Ama genel kitle için tvnin ne kadar güçlü oldığu hep hafife alındı. Tv kendine rakip olanı fethetme konusunda çok başarılı. Önce genel izleyici kitlesi Youtube’u tv gibi kullanmaya ve içerik kalitesini gözardı etmeye başladı sonra da Youtube tv gibi prodüksüyonlu işlerle doldu. Şimdi de tv kanalları Youtube’u -hatta tüm dijital mecraları- arka bahçesi olarak kullanıyor. İçerik tüketme alışkanlığı oturmamış milletlerde tv hep bir numara olmaya devam edecek.

Gece 2 den sonra indirmeler kotaya takılmıyor ya şimdi gece 2 de uyanmak istemiyorum da saat 1 gibi başlatsam gece saat 2 olunca kendisi otomatik olarak sistem kotasız olarak indirmeye başlar mı? Yoksa illaki saat 2 de baştan mı başlatmam gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kulaklığı kullanan var mı? PS4 için almayı düşünüyorum da fiyatı güya indirimde gözüküyor. Beklesem biraz daha fiyatı düşer mi acaba? yorumlarında ps4 için güzel sesi var falan demişler.

https://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-cloud-ii-oyuncu-kirmizi-kulakustu-kulaklik-khx-hscp-rd-p-BD803706

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Ps4 te en iyi araba yarışı driveclub mu oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Yerli üretim şeysi böyle de suistimal edilmemeli ama. Güney Kore’de üretilen şeyin neresi yerli üretim? Tamam belki bir iki parçasını burada birleştiriyor olabilirsin de neyini üretiyorsun sanki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18