Vodafone'ye geçmeyi düşündüm bir an tarifeleri o kadar saçma ki karman çorman yapmışlar her şeyi. Versene düz 10 gb.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi bizim arkadaşın dükkanı var google haritalarda konumu çıkıyor. Yalnız instagram’a girip resim atınca konum ekliyorsun ya o aramalarda konum çıkmıyor, gözükmüyor. Bu olayın çözümü var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülke 1881 kitabıyla ikiye bölündü ama ben adama hak veriyorum. Ülke bu kadar hurafelerle dönerken cemaatlerin para sömürmesiyle para toplama ayağına cebe indirmesiyle, cennetin anahtarı diye parayla satarken, hacı hoca iyileştirir diye paraları bayılırken kitap çıkarmış çok mu? Adamı savunmuyorum bende düşündüm sürekli atatürk üzerinden kaymağını yiyor artık adamın işi bu. Tabi ki herkes almayacak kitap 15 tl'ye internette bulunuyor kitabı bunu koleksiyonlar için hitap ettiği kitle farklı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Şu fiyatlara bak arkadaş millette para akıyor sanki. İşin garibi aylardır hiçbir şey yapmadı psn türkiye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Konumuz Bensu Soral değil tabi ama oyun karakterine benzememiş mi sanki andırıyor birini de bende hatırlamıyorum 😀 Güzel resim olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uncharted 4 a thief's end'e başladım. Henüz 5 6 saat oynama fırsatım oldu ama net olarak ilk 3 oyundan çok daha iyi bir oyun olmuş. Hatta bambaşka yapmışlar baştan tasarlamışlar gibi, tabi sonra çıkmasınında etkisi var oyun daha sinematik bir yapıya bürünmüş grafikler, manzaralar çok daha iyi oyunda. İlk oyunlarını art arda oynayınca birbirinin aynısı çok benzer gelmişti ancak bu daha başka senaryosu etkileşim olayları olması falan beğendim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim telefonun faturası 3 ayda müthiş zamlandı. Sizde de böyle oldu mu? Normalde 33-34 tl öderken artık 46-47 tl civarı geliyor ek paket falan da satın alınmadı. Tahattütlü üyelerine zam mı yapıyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sabah gran turismo'yu alacaktım tam girdim store'ye indirim bitmiş oyun eski fiyatı gözüküyor. 80 e düşmüştü. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2013 focus var ne aux ne Bluetooth koymuşlar araca bende transmitter alayım dedim de o da çok cızırtılı çalıyor genelde böyle mi bunlar? Transmitter de Bluetooth çalışıyor telefondan müzik çalıyor ama boş frekans kalmamış herhalde hepsinde aynı cızırtı. (Adana)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9