Ts’de rdr2 oynayan bitti herhalde pek paylaşılmıyor artık 🙂 Ben tekrar başlamayı düşünüyorum aslında da fh5 çıkacak birde. Gerçi o eskisinin aynısı gibi mekanikleri sadece harita değişecek gibi menüler bile aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ocağa kadar araba almak lazım yine bir ötv zammı gelecek gibi. En azından model yükseltmek daha iyi olabilir. 200 bin tl ye şuan ikinci el adam Akıllı otomatik vites bile bulunmuyor bende manuel istemiyorum artık seneye daha pahalı olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 22

Şu tv yi bilen var mı? Tv alma aşamasındayım da samsung 65q80t yi düşünüyordum o da 15 bin tl civarı bu resimdeki de 6 bin tl. Şimdi çok para vermesem mi ki bu toshibanın paneli parlak olabilirde siyahları baya gri gibidir sanırım en azından samsung o konuda daha önde olabilir çünkü va panel kullanmışlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Dışarıdan bakınca fiyatlar daha vahim gözüküyor demek ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adaptörümüz geldi telefon yok henüz kullanamıyoruz 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aralık ayı gibi şöyle bir focus düşünüyorum eldeki arabayı satıp en fazla 220 bin bütçe olur gibi. 120 beygir 300 tork performanslı geldi titanium almayı düşündüm. Sizce bu paraya başka daha iyi markalar mı alınmalı yoksa focus da olabilir mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2017-plus1.5-120-bg-plustitanium-paket-plusorjinal-plusboyasiz-plusotomatik-plus-960136165/detay

Ford / Focus / 1.5 TDCi / Titanium / 2017+1.5 120 BG+TİTANIUM...

Ford / Focus / 1.5 TDCi / Titanium / 2017+1.5 120 BG+TİTANIUM PAKET+ORJİNAL+BOYASIZ+OTOMATİK+ sahibinden.comda - 960136165
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 35

Far cry 6 çok sarmadı ya. Videolarını izledim. Bi kere yapay zeka oyundan soğutacak kadar berbat. Yine eskisi gibi yani hiç geliştirmemişler. Etraf çok boş hareketli bir ada yok ormanın içinden yüzlerce metre yürüyorsun ne insan ne hayvan bile geçmiyor. Paso her yer yeşillik yapmışlar sadece.

Böyle oyunları ilk 10 saati güzel oluyor sonra yan görevler ana görevler hep aynı şeyi yaptırmaya başladığı için bırakılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#iphone13promax
Azcık oynadım 😀 Arka Kamera deli fişek büyüklüğünde cidden anında gösteriyor kendini videolarda o kadar değildi ama baya ileriye gitmişler kamerada. Makro lens acayip hızlı çalışıyor anında netliyor yakınlaşınca. 120 hz sağlıklı gözü olanın anında anlayabileceği bir şey akıyor yazılar çok iyi. Sierra blue rengi kararsız kaldım siyah olanı göremedim. Mavi biraz soluk gözüktü gözüme ama yine güzel gerçi alan kılıf takacak zaten. 1000 dolarlık paraya çok iyi cihaz cebinde aynasız fotoğraf makinesi taşırsın. Ama 18-19 bin tl ye uçuk fiyat. Çentiğe alıştığımdan mıdır nedir ip11 den dolayı gözüme çarpmadı bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14