Apple tasarım s*çmış. Çok afedersiniz herkesin affına dışınıyorum ama bunu anca öyle tarif edebilirim.

2 gün sonra S8 alıp dönebilirim Atina’dan iPhone macerası 2007’den beri devam ediyordu ancak sona yaklaşto artık maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Atamızın okuduğu Askeri Lise olan Makedonya’da bulunan Manastır Lisesi.

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Selanik’te bulunan Atatürk’ün evinden fotoğraflar. Geçenlerde paylaştığım Ata topraklarına gittiğim gezimin 2. Günündeyim.

Balkanlar maalesef ki çok fakir, hele hele Yunanistan Balkanlara oranla çok daha gelişmiş ama Ülkemiz gibi değil, kıymetini bilelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Ben bu yapılan işin herkes tarafından bilinmesi ve desteklenmesi taraftarıyım, evet sitenin içeriğinin ve kurallarının baya bir dışında ama affınıza sığınıyorum.

Sonunda bir Türk üretici mükemmel kalitede bir MTL yani Sigara İçimi bir Atomizer üretti ve satışa sürdü hem de sadece ülkemizde değil tüm dünya’da rakipleri ile yarışabilir performansta bir ürün.

İşin içinde olmayanlar anlamakta zorluk çekecekler ancak gerek kutu içeriği, gerekse işcilik tam anlamıyla muazzam. Sirius Mods firmasından Spica MTL Atomizer sonunda üretimini bitirdi ve satışa çıktı vatana millete hayırlı olsun. Fiyat 180TL’dir şu an 1500 üretim var hazırda ve almak için kodla çalışıyorlar sitedeki fiyata aldanmayınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Necmi @aglaknecmi

    Bunun elektronik sigara parçası olduğunu varsayıyorum, değilse tümüyle yanlışım demektir. … Şimdi hiç bilmediğimden merakımdan soruyorum, bu zımbırtının maliyeti içim başına nedir? Mesela 10TLlik ucuz sigara paketi alan birisi 1 sigara 50 kuruş diyebilir. Bu filtre gibi birşey mi? Ne kadar dayanıyor? Mesela 180 ‘sigara’ içimlik dayanıyorsa, maliyeti içim başına 1TLdir (bu rakamı merak ediyorum). Alternatifi nedir? Yani bu parça opsiyonel mi, yoksa her esigara cihazında var ama telefon kutusundan çıkan kulaklık gibi de bu para verip aldığın iyi kulaklık gibi mi?

  • Airoso @airoso

    Hocam fakirsin değişik hal ve hareketlerine çok iyi olacak bu. plastikten sattığı ida rba dönüştürücüye 200 lira fiyat çekerken maliyeti bu arkadaşlar diyordu. driptip bile koymadan sattı herkese ürünlerini 🙂 şimdi bakalım ne yapacaklar:) fahiş fiyatlar devam edemez diye düşünüyorum 🙂 79dan selâmlar 😀

  • Demoksil @demoksil

    Vallahi hiç kimse yanlış anlamasında en baba ATO ya 30 dolar veriyorum. Sırf Türk yapımı diye 2 katı fiyat veremem kimseye.

RX580 gördüğüm kadarıla RX480’den sadece 6-10FPS kadar daha yüksek sonuç veriyor ancak fiyat pahalı.

1500TL bandında RX580 almak ne kadar mantıklı açıkçası sorgulamak lazım. 1700-1800TL’ye 1070 bulunabiliyorken hele hele. Bu AMD işlemci konusunda çok çok iyi toparladı ancak ekran kartı konusunda nedense saçmalıyor. Hala kartların hepsi FHD kartı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Bu sefer olmuş demekten sıkıldım olmuşu geçtim bitmiş bile çok çok iyi. 6-7 ay sonra 3200-2800 bandına umarım düşer.

Şahsi yorumum ise Plus modeli çok gereksiz olmuş satılacağını zannetmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

TS yönetimi ban atmaktan, durum silmekten alev aldı aksjajsjja 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekşi’de gördüm yaşlı teyzeler diye eziklemeler başlamış böyle gerizekalılık görmedim. Arkadaş düşüncesi ne olursa olsun o teyzem de sen de EŞİTSİN.

Hele hele o yaşlı teyze düşüncesi uğruna evinden binbir zorlukla kalkıp gidiyor ise bazıları da gitmiyorsa her sonuca mahkumsun ve hak ediyorsun.

Birilerini ezmek uğruna kendinizi alçaltmanın anlamı yok, düşüncesi ne olursa olsun ESAS SAVUNULMASI GEREKEN ŞEY BU ÜLKEDE HERKES EŞİT olmalıdır. Sen o teyzeme derdini anlatamamışsan ve yanlış düşündüğünü iddia ediyorsan hata gene sende saçmalamanın lüzumu yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14