UNİTE THE JUSTİCE!!!!!

Justice League Türkçe Altyazılı Fragman 1

Superman'e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne'in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince'in de yardımını al...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Bilek bu bilek 😀 GTX 1070 ile ikinci oyun güzel oldu full detay 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Ryzen dünyasında çok enteresan işler dönüyor. OC konusunda bekleneni veremediği düşünülen Ryzen anakartların çoğuna gelen BIOS Update’ler ile stok voltajından daha düşük değerlerde bile rahatlıkla önceki GHZ değerlerinden daha üste çıkabiliyorlar artık. İşin diğer ilginç yanı ise Ryzen’e ehemmiyet verilerek geliştirilen RAM’ler.

Sonuç olaral Ryzen OC konusunda BIOS Updateleri ile sınıf atladı @gamsizm incelerken dikkat edilmesi ve bahsedilmesi gereken bir konu bence.

Has AMD Ryzen 1800X Overclocking improved since launch?

Check out the Ultimate PC Upgrade Giveaway Here! - https://www.youtube.com/watch?v=-8F-i_aKJUM Learn more about Cooler Masters line up of Master Keys Pro key...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@csur (arkadaşım sana yazdığım yazı buydu içerik maalesef kaldırılmış ama o kadar yazdım paylaşmak istedim 😀 ) valla arkadaşım ben ne sağcı ne solcu bir insanım benim tek bildiğim siyasi olarak Atatürk’ün yolundan şaşılmaması gerektiğidir o büyük adam zamanında herşeyi söyledi. Şimdi ben bu duruma baktığımda doğu kesimi insanlarının uzun zamandır kendi kaderine terk edilmiş açlık, sefalet ve maalesef ki eğitimsizlik içinde olduğunu biliyorum gittim bizzat gözlerimle gördüm ve onlara da hak veriyorum. Öğretmen gönderirsin zaruri görevini bile bitiremeden ayrılanlar mı dersin her gün görev yaptığı yere söven mi dersin gözlerimle şahit oldum e pek tabii ki bu gibi ortamda yanlış düşüncelerin türemesi çok normal.

Atatürk’te zaten bunun farkında idi zamanında Köy Enstitüleri kapanmasa idi şu an nereye roket yollayalım Mars’a mı gidelim yoksa Merkür’e uydu mu yollayalım diye düşünüyorduk. Kısacası bizim tüm sorunumuz belli kesimlere eğitim veremememiz. Ben kanımın son damlasına kadar %100 hoşgörü ile her kesime yaklaşmaya devam edeceğim çünkü durum ne olursa olsun baika bir devlet bizim ülkemize girdiğinde siyasi ideoloji, eğitim seviyesi, din, dil, cinsiyet bir bakmışsın ortadan kaybolmuş bu vatan evladı ile düşmana karşı savaşıyor bulacaksın kendini.

Her ne olursa olsun bizi birbirimize bağlayan en önemli şeye sahibiz VATAN’a. Evet çok zor herkesi çekip çıkarmak ama tatlı dille çabalamak lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Csur @csur

  Kendileri için imam hatip liseleri açtıran, ilk ilahiyat fakültesini kurduran, kutsal kitaplarını anlayabilsinler diye Türkçe’ye çevirttiren adama düşmanlar zaten 😀 Eğitimsiz diyerek geçme, bir kesim var ki eğitimli olmasına rağmen halkı yanıltıyor. Geçtiğimiz aylarda bir tv programında iki tane şahsiyet yalan yanlış bilgilerle insanların zihnini bulandırıyordu. Neymiş cumhuriyet tarihinde camiler yıkılmış, din yasaklanmış falan gibi. Neyse ki karşılarında Sinan Meydan gibi güzide bir şahsiyet vardı da belgeleriyle bütün gerçekleri ortaya koydu.

  İşin özü insan denen canlı biraz değişik, senin duruşuna saygım var ama senin bu duruşuna rağmen çok kötü şeyler yaşama ihtimalin beni daha çok üzüyor, öyle veya böyle komutanlarından emir alarak hiçbir şeyden haberi olmayan gencecik subaylar katledildi birkaç ay öncesinde. Ömründe darbe görmemiştiler, darbeci oldular, aileleri çocukların cenazesini kaldıracak imam bulamadı. Gerçekleri görmek bir şeyleri değiştirmenin ilk adımıdır benim görüşüme göre, bu adamlar otel yaktılar Aziz Nesin gibi bir gurur kaynağını trajik bir şekilde neredeyse kaybedecektik. Devrimler kansız olmaz diye bir laf vardır, keşke öyle olmasa ama bazıları öylesine uyuşturulmuş ki sen istediğin kadar yapıcı olsan da o dar fikirlerini değiştiremeyeceksin. Adam utanmadan bahsi geçen paylaşımda Atatürk insanları diktayla yönetti diyebiliyor ve bu adam kendisini okumuş birisi olarak görüyor 😀 Mevzu daha fazla uzamasın, umarım sen haklı çıkarsın iyilikle bir şeyler değişir ama benim gerçekten hiç umudum yok. Sana bu yolda başarılar.

Overlock yapılmış GTX970 ile Overlock yapılmış GTX1070 arasında kafadan 30FPS fark var Heaven benchmark testinde. 2560*1080 çözünürlükte 970 kartı ile 34-35 FPS alıyorken 1070 ile 70-72 arası FPS alıyorum (ilk sahnede). Overlock konusunda da uzman biri değilim ancak internette en iyi MSI Gaming X AfterBurner değerleri diye arattığımda OC’ye çok daha müsait olduğuna kanaat getirdim. 970 ile girdiğim değerler çok daha düşükken 1070 ile yahu acaba yanlış mı giriyorum değerleri dedim. Çoğu oyun 2K’da DSR desteği açık şekilde oynuyorum hele hele Rainbow Six Siege’i GeForce Experience otomatik olarak 4K DSR ile ayarladı.

Render konusundaki performansa gelirsek 1/3 oranında azalma var render’da sonuç olarak baya memnun etti sonuçlar beni 1070 böyle ise ciddi manada 1080Ti kartını düşünemiyorum. 1080Ti al 8 sene FullHD’de Ultra’da oyna kafasıyla yapılmış sanırım 😀

Şu an tek üzüldüğüm konu 21:9 ekranlarda 2K bir mönitörün olmayışı 21:9 kullanalı daha 1 sene bile olmadı ama PC ekranı gerçekten 21:9 olmalı imiş o kadar bağımlılık yaptı kendine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • Kemal B. @calimera

  780 ve 780ti oc tepkisi konusunda çok iyiydi ama 900 serisi o başarıyı gösteremedi. 1070 ve 1080 de abileri gibi bu konuda başarılı. Verimliliğin de artmasıyla yüksek saat hızlarına da çıkmayı başardılar. İlk 2 ghz hızı görme imkanı bulduk bu nesilde.

 • arandur @arandur

  1070 büyük fark oluşturdu, yakın tarihte 900 serisi alanlar üzülmüş olabilir 🙂

  Hocam azalma 3/1 derken üçte bir azalmayı mı kastettin? O zaman 1/3 yazman gerekiyor. Sayısalcı olduğumdan takıntılıyım bu konularda, yanlış yazılınca anlamam zaman alıyor.

 • TwoCenk @twocenk

  Gtx 970 1080p kartı, 2k ve 4k da işi olmaz. Gfe yapar arada ayarlarda çözünürlüğü 1080p yapın. Zira cs de de yapıyor aynısını fare ayarları pert olur. Ortalama bir gtx 970 turbo ile 1450-1530 mhz bandında bir değer alabilir. 1070 ise zaten kağıt üatünde %50daha hızlı çekirdek frekansına %10 daha fazlada çekirdeğe sahip. %10 fazla çekirdekle beraber diğer birimlerin sayısıda artıyor ancak turbo hızlarda saat hızı farkı %33 civarı. Bunları göz önüne alırsanız %33-55 arası bir fark çıkması gerekiyor.

 • Vedat Şar @vedo

  Ben de kullanıyorum 1070. Asus strix 08G modelini almıştım 1700 tl civarına. 2 ghz i hiç düşmüyor kendisi. Kendim henüz ellemedim ama senin yazdıklarından sonra bi düşünmedim değil açıkçası 🙂

Aras Kargo macerasında mutlu son 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Anaa tam 3008 kullandığımın akşamı incelemenin konması güzel olmuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aras Kargo kere ben sizin varya. Gene sövüyoruz falan ama en iyisi Yurtiçi arkadaş kim ne derse desin. 21’inden beri varış şubesine ulaşamayan İstanbul içinde sürekli dolaştırılan kargom var. Lanet gitsin firma kere.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Babamla genel olarak araba test etmeyi seven biriyizdir bugün de uzun zamandır merak ettiğim makyajlı Golf 7 testine ve sonrasında yol üstünde bayii gördüğümüz için Peugeot 3008’i inceleme ve test sürüşü yapma fırsatı buldum.

Ne yalan söyleyeyim VW markasına antipatisi olan biriyim arabalarının hakkını versem ülkemizdeki kullanıcıların VW markasını premium zannetmelerinden ötürü hep kıl olmuşumdur ama Golf’e merak ederek gidip baktım. Daha öncesinde sadece ve sadece ablamda bulunan Golf 5’i uzun süreli kullanmış biri olarak VW firmasının Golf 5’ten bu yana tok kapı sesinden başka nanesi olmadığına kanaat getirdim. Yeniledikleri dokunmatik ekran acayip yavaş çalışıyor, ghost gösterge panelindeki çözünürlük ve parlaklığı beni tatmin etmedi ama ne yalan söyleyeyim malzeme kalitesi iyiydi en ufak gözünde bile zeminde hep kumailar var idi açık plastik görmek neredeyse imkansız ama marka olarak genelde cidden en ufak bir ilerleme yok. Golf 5 bilmem kaç sene önce bana hissettirdiyse bu da bana aynısını hissettirdi. Kendi kendine park etme yok, ambiyans aydınlatma yok, Ghost ekranda yeteri kadar özelleştirme yok gibi gibi. Sonuç olarak fotoğraflarda görüp beğendiğim araç canlıda bana büyük hayal kırıklığı yarattı. Şu dönemde Renault, Citroen, Peugeot, Hyundai, Fiat bile büyük yol kat etmişken VW olduğu yerde sayıyor bence. Motor ve şanzımanda ise VW kusursuz firma DSG büyük başarı hakkını vermek lazım.

Bugün yaşadığım esas bomba olay ise Peugeot 3008 idi. Artkadaşlar ileride bu araç Trim sesi yapar mı, motorları nasıl, kronik sorunu var mı bilmiyorum ancak her araba severin gidip mutlaka bakması gereken bir araç olmuş muazzam bir araba gerçekten. Yahu bu nasıl yılın aracı oldu demiştim sonuna kadar hak verdim. İç tasarım şaheser olmuş kullanılan kumaşlar, malzemeler, deriler, ekranların hepsi çok çok başarılı. test sürüşüne çıktım 1.6 Dizel 120HP motor rahatlıkla aracı taşıyor hakeza tork konvertörlü otomatik şanzıman ise sorunsuz işlerini hallediyor araç ciddi manada size kendini özel hissettiriyor. Bugünün bombası olarak 3008’in tadı damağımda kaldı Golf ise aynı hardalın ballısı idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20
 • Greystone @greystone

  5008 sorunlu diyorlardı ama son dönemde psa sorunsuz araçlar üretiyor diyorlar ama ben burda üretim yapan bir markayı tercih ederim honda toyota huyudahaiyi bunların haricinde bmw fren diskleri burda üretiliyor 50€’a satıp 250€’a geri alıyoruz 🙂

 • aMeLeDeRViS @ameledervis

  Golf’un tutulma sebeplerini kendi bakis acimdan sayarsam…
  2. el pazari, yedek arca bollugu, modifikasyon kolayligi, gorece dusuk masrafi, guclu R serisi modelleri ki seven insanlar alamasa da delisi olmayi surduruyor 🙂

  Sahsen olsa bir tane Golf 7 R400 fena olmazdi yani, premium falan anlamam kullanirdim 😛
  R500 de geliyormus, ondan mi alsam acaba… 😂

 • Redmaner @redmaner

  #OtoSeyir bende diyorum nerde test.

 • RockandRage @rockandrage

  Golf 7 de otomatik park ,ambiyans aydınlatma vardır.Gösterge aydınlatmasıda ayarlardan acıp kısabilirsiniz.Keza ön kapılardaki aydınlatma ayrı ,ayak aydınlatmalarıda ayrıca ayarlanabiliyorken sizin ambiyans aydınlatma yok demeniz garip olmuş.

  • Flashock @flashock

   Ben bana söyleneni biliyorum bu araç en üst mü dedim evet Highline en üst donanımdır test aracımız dediler. Arkadaşa sordum ambiyans aydınlatma yok dedi evet ayak aydınlatma var onu gördüm ama ambiyansın olmadığını duydum adamın cahilliği demekki. Highline paketinde de otomatik park falan yoktu şu an siteden baktım yokmuş, masajlı koltuk hakeza yok. Dediğim gibi Golf’ün diğer C sınıfı araçlara nazaran 10.000TL fazlaya satılıp bomboş arabalar getirmesine tavım ve firmayı sevmiyorum. Siz buyurun alın güle güle kullanın ben tercih etmedim etmeyeceğim zaten.

Ürün baya seksi mübarekler 😀 Bu renk yeni iPhone’da da olursa bilemiyorum valla akıl çeler.

New RED iPhone 7 Unboxing!

Product RED iPhone 7 - Special Edition colorway hands on! RED iPhone: http://www.apple.com/shop/buy-iphone/special-edition-iphone-7 Red iPhone 7 skins: https...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12