Aşağıdaki örüntüyü nasıl çözebilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
Ferropelle paylaştı.

#gif

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Htc 10 v Samsung S7 fotoğraf örnekleri
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, iPhone ve iPad'de olan Spotlight araması ve buna tek parmak hareketiyle erişebilme, tuştan bağımsız parmağımızı sola veya sağa kaydırarak sistemde ve uygulamalar içinde ileri ve geri gidebilme, tap-to-top(bir nevi Home tuşu görevi görüyor), safaride ayrı ayrı tüm hesaplada açık olan sayfaları görebilme ve erişebilme gibi kullanıcı deneyimine olumlu etkileyen özellikleri ve TUBEX gibi arkaplanda müzik ve video çalabilen alternatif youtube uygulamaları, Notability, Paper, Solar Walk, Skyview, Elementler gibi yüksek kaliteli uygulamalar, integral, türev ve hatta matris determinant hesaplarını yapabilen "Calculator Infinity" dengi hesap makinesi gibi uygulamaları veya alternatiflerini Android'de bulabilir miyim? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ferropelle paylaştı.

Coşkun Aral "ya madem bizi buraya bu ürünü tanıtalım diye getirdiler, hakkını verelim" demiş ve yardırmış. Üstü kapalı! şekilde de olsa elinden geldiğince övüyor ürünü (TSden böyle bir şey beklemiyoruz tabi ki) 🙂 Epey güldürdü. Ama olsun yine de bizi Londra'ya götürmüş kadar oldukları için çok güzel ön inceleme.

TS'de neden böyle videolar göremiyoruz? LP, MG ve Can bu hafta gittikleri gördükleri şeyleri bize yine masa başından, meşhur jaluzi önünden mi anlatacaklar?

#akış #HuaweiP9 #HamdiAbiFANClub <--- bu etiketi de popüler diye koydum, Hamdi Abi'ye değil serzeniş 😀

Savaş Muhabiri Coşkun Aral ile Huawei P9 Ön İncelemesi

Abone Olmak İçin►https://goo.gl/043NLL Huawei'nin dün lansmanı yapılan çift kameralı telefonu P9'u savaş muhabiri ve gazeteci Coşkun Aral ile birlikte incele...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Arkadaşlar yurtdışından telefon almayı düşünüyorum. Aklımda S7 Edge var.Tavsiye eden ya da başka bir alternatif öneren var mı?.(Şu an iPhone 4 kullanıyorum.)
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9