play station 5 cd oynatıcılı versiyonunu aldığımızda internet mağazassından da oyun alabilyor muyuz? yani oyunları indirebiliyor muyuz? yoksa sadece cd mi alıp oynuyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Demekki neymiş, sadece Erdoğan nefreti ile bir araya gelmek yetmiyormuş. Kaşı fikirdeki insanları dşblemeden sırf r partiye oy verdiklernden dolayı hakarwt etmek size 10 küsür seçim mağlubiyeti kazandırıyor ve seçim kazanmanız hayal oluyormuş. O zaman bence bu son seçimle bunu anladığınızı umarak herkese saygılarımı sunuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 21

Oğluma play station 5 alacağım, gezinirken fark ettim çok farklı kombin var. Dijital sürüm falan var, tam olarak be tercih etmeliyim. 2 kolu olacak orasınkesin ama işte dijital mi dvdli sanırım diğerleri ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Onu bunu boşverinde, chp li milletvekili kontenjanlarınızı nasıl oldu da akp eskisi davutoğlu ve deva partisine verdiniz. Demokrat dedeniz başardı bunu. Guru duyabilirsiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Recep Tayyip Erdoğan !!! ❤️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yeni bir eve taşındım. Fiber kablo oturma odasında, masaüstü bilgisayarım ise çocuk odasında, ve yeni ev olduğundan kapılar sımsıkı çerçevesine oturuyor, cat5 kablonun geçeceği en ufak boşluk yok. Ve ben özellikle online fifa oynayan birisiyim. Bir arkadaşım kablo geçirmektense wifi repeater alıp, wifi interneti kablolu bir şekilde bilgisayara repeaterla bağlayacağımı ve bağlantı ve ping sorunu yaşamayacağımı tıpkı kablolu gibi performans alacağımı söyledi. Bu konuda bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum. Saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

originden fifa 23 satın aldım. arkadaş bu tip yerlerden alıp yüzde yüz çalıştırdığımız için orjinal olduğu için alıyoruz. anticheat already running hatası veriyor. internette çözümelre baktım yaptım açılmıyor. böyle saçma birşey görmedim. bilgisi olan varmı dır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Eşimin iphone 13 ünde sol alt köşede bir iki tane ölü piksel ortaya çıktı. Varmı bunun bir çözümü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Şimdi benim şöyle bir problemim var. Bilgisayarım oyun oynarken belli bir süre sonra yeniden başlatıyor kendini. belli bir sürede deeğil farklı farklı zamanlarda olabiliyor. windows açıken böyle bnir sıkıntım yok. Fifa 2022 oynuyorum saatlerce onda da bir sıkıntı yok. ama başka farklı oynadığımda belli bir süre sonra restart atıyor. Asus strix gtx980 eekran kartım. GPU twerk uygulamasından fanı fulleyip 50-52 derecelerde ekran kartı seyrederken bile yeniden başlatıyor. auro fanıkullanıp 300-500 rpm ile sesiz döndüğünde 70-80 derecelerde dolaşırken de yeniden başlatıyor. parçaları tek tek başka bir bilgisayardan değiştirip ancak öyle sorunlu parçayı bulacağımı biliyorum. ancak geeçmiş tecrübeleereime dayanarak sanki PSU 'dan yapabilecğeini düşünüyorum. sizinde tecrübenize danışma ihtiyacı hissettiğimden sizinlede paylaşmak istedim. yanıt verirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap