arkadaşlar 2 katlı bir eve mash sistem ile 2 ünite tp link bağlasam internet sorununu çözer mi ?
kurulumu kolay mı ? bilginis olan var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Boba Fett @bobafett

  Sorununuz tipine göre çözebilir. Bir biri üstüne denk gelen iki Deco sinyalin gücüne göre güzel hizmet edecektir. Kurulumu kolay, telefondan uygulamasına üye olduktan sonra ilk cihazı aktif etmeniz ve ağ ayarlarını yapmanız yeterli sonrasında basitçe ek cihazları ağa dahil ediyorsunuz.

  3'lü Deco s7'yi 150 m2 dar uzun evde kullanıyoruz. Cihazların iki üç ve ortada bulunuyor, evde gezinirken kopma, hızda düşme veya kalite kaybı olmadı.

 • Nasılsın Levent Abi? @iyidirmuratsenisormali

  İnternet sorunu dediğiniz nedir? Sorununuz tam olarak ne?

 • txt @txt

  2 kat ise yeterli olmayabilir. Üç cihaz daha doğru seçim olur. Eğer cihazlar arası ethernet var ise çok daha rahat olur. Deco harici mercusys 50g öneririm. Cihazlar birbirine ethernet ile bağlanabiliyor.

 • Mehmet Berk Örüncü @mberko

  Kurulumu son derece basit olmasına rağmen Deco beni mutlu etmedi ve iade ettim. Tamamen kolay kurulum için üretilmiş olması, birçok ayarın olmamasını beraberinde getirmişti. Kurcalamayı seven biri olarak ayarlara tam olarak hakim olmak istiyordum. EasyMesh destekli TP-Link markalı bir cihaz aldım. Bir de yine EasyMesh destekli menzil genişletici aldım. Hem daha ekonomik oldu hem de çok daha fazla ayar seçeneğine sahip oldum.

play station 5 cd oynatıcılı versiyonunu aldığımızda internet mağazassından da oyun alabilyor muyuz? yani oyunları indirebiliyor muyuz? yoksa sadece cd mi alıp oynuyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Demekki neymiş, sadece Erdoğan nefreti ile bir araya gelmek yetmiyormuş. Kaşı fikirdeki insanları dşblemeden sırf r partiye oy verdiklernden dolayı hakarwt etmek size 10 küsür seçim mağlubiyeti kazandırıyor ve seçim kazanmanız hayal oluyormuş. O zaman bence bu son seçimle bunu anladığınızı umarak herkese saygılarımı sunuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 21

Oğluma play station 5 alacağım, gezinirken fark ettim çok farklı kombin var. Dijital sürüm falan var, tam olarak be tercih etmeliyim. 2 kolu olacak orasınkesin ama işte dijital mi dvdli sanırım diğerleri ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Onu bunu boşverinde, chp li milletvekili kontenjanlarınızı nasıl oldu da akp eskisi davutoğlu ve deva partisine verdiniz. Demokrat dedeniz başardı bunu. Guru duyabilirsiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Recep Tayyip Erdoğan !!! ❤️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yeni bir eve taşındım. Fiber kablo oturma odasında, masaüstü bilgisayarım ise çocuk odasında, ve yeni ev olduğundan kapılar sımsıkı çerçevesine oturuyor, cat5 kablonun geçeceği en ufak boşluk yok. Ve ben özellikle online fifa oynayan birisiyim. Bir arkadaşım kablo geçirmektense wifi repeater alıp, wifi interneti kablolu bir şekilde bilgisayara repeaterla bağlayacağımı ve bağlantı ve ping sorunu yaşamayacağımı tıpkı kablolu gibi performans alacağımı söyledi. Bu konuda bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum. Saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

originden fifa 23 satın aldım. arkadaş bu tip yerlerden alıp yüzde yüz çalıştırdığımız için orjinal olduğu için alıyoruz. anticheat already running hatası veriyor. internette çözümelre baktım yaptım açılmıyor. böyle saçma birşey görmedim. bilgisi olan varmı dır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Eşimin iphone 13 ünde sol alt köşede bir iki tane ölü piksel ortaya çıktı. Varmı bunun bir çözümü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap