arkadaşlar 2 katlı bir eve mash sistem ile 2 ünite tp link bağlasam internet sorununu çözer mi ?
kurulumu kolay mı ? bilginis olan var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Boba Fett @bobafett

  Sorununuz tipine göre çözebilir. Bir biri üstüne denk gelen iki Deco sinyalin gücüne göre güzel hizmet edecektir. Kurulumu kolay, telefondan uygulamasına üye olduktan sonra ilk cihazı aktif etmeniz ve ağ ayarlarını yapmanız yeterli sonrasında basitçe ek cihazları ağa dahil ediyorsunuz.

  3'lü Deco s7'yi 150 m2 dar uzun evde kullanıyoruz. Cihazların iki üç ve ortada bulunuyor, evde gezinirken kopma, hızda düşme veya kalite kaybı olmadı.

 • Nasılsın Levent Abi? @iyidirmuratsenisormali

  İnternet sorunu dediğiniz nedir? Sorununuz tam olarak ne?

 • txt @txt

  2 kat ise yeterli olmayabilir. Üç cihaz daha doğru seçim olur. Eğer cihazlar arası ethernet var ise çok daha rahat olur. Deco harici mercusys 50g öneririm. Cihazlar birbirine ethernet ile bağlanabiliyor.

 • Mehmet Berk Örüncü @mberko

  Kurulumu son derece basit olmasına rağmen Deco beni mutlu etmedi ve iade ettim. Tamamen kolay kurulum için üretilmiş olması, birçok ayarın olmamasını beraberinde getirmişti. Kurcalamayı seven biri olarak ayarlara tam olarak hakim olmak istiyordum. EasyMesh destekli TP-Link markalı bir cihaz aldım. Bir de yine EasyMesh destekli menzil genişletici aldım. Hem daha ekonomik oldu hem de çok daha fazla ayar seçeneğine sahip oldum.