Anket ilk 2 yorumu beğenerek katılabilirsiniz.

iPhone 11 mi iPhone XS mi ? Android şunu al yazmayın.

Bugun heryerde XS indirimi var. Fiyat eşit şuan. Normalde XS daha yüksek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Isparka zam gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15
 • Coupe @coupe

  @leventp haklı. Zaten twite bakarsak da bozacının şahidi şıracı gübi bir durum oluşmuş.

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Ne zaman LP yapılan bir yanlıştan şikayet etse birileri hep ters çıkıyor. Bu adam yanlış ülkede doğmuş.

 • Furkan Emir @furkanemir

  Lp haklı gibi ama firmalar lp yi götürünce içerik çıkartamıyor adam, sürekli video çekip ondan güzel sahneleri ayıklayabilecek kapasiteli hani arkasında ekip olan kişileri götürüyorlardır.

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   Arkamızda ekip yok. Biz çekiyoruz, biz işliyoruz ve biz yayınlıyoruz. DH'de etkinliğe giden kişi kimse her şeyi o yapıyor. Ben gidiyorsam tamam ama gitmiyorsam kimse gitmesin yaklaşımını hep yanlış buldum.

  • P. O. F. @pof

   @mesutcevik aynı kişilerin gitmesine bir tepki var sanırım burada. kimsenin sizin emeğinizi küçümsediği yok.

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   @pof Aynı kişiler de gidiyorsa demek ki çağıran memnun 🙂 Onlar niye gidiyor değil ben niye gidemiyorum demek daha doğru. Sürekli ben dürüstüm ama yavşaklar gidiyor diye kendimize dev aynasından bakarsak da gelişmemiz imkansız olur.

  • P. O. F. @pof

   @mesutcevik çağıran memnunsa orada bir şeyler "doğru" değil demektir. Kimse size hakaretamiz sözler söylememişken kendinize bu kadar yüklenmeyin lütfen.

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   @pof Çağıran neden çağırıyor? Yaptıkları işi geniş kitlelere duyuralım, anlatalım diye. O anda olanı o anda aktaralım diye zira devir bunu gerektiriyor. Biz bunu yapıyorsak neden memnun olmasın? Siz gerçekten bu işi ne sanıyorsunuz? Nasıl bir hayal dünyası varsa sürekli bir büyük plan arayışı var 🙂

  • P. O. F. @pof

   @mesutcevik aslında burası biraz gri bir alan bence. evet doğru, artık her şeyi hızlı tüketiyoruz youtube'da gündem olan bir şeyi o an atmazsan az izleniyor doğru, ama bunların bize gösterdiği tek sonuç şu: firmalar çok izlenmek istiyor. sizin özelinizde söylemiyorum ama çok izlenmek tek başarı göstergesi mi? bugün Enes Batur, webtekno, deli mi ne gibi kanallar "doğru" bir şey mi yapıyor? devir çok izlenme devri diye her şeyi firmaların beklentisi doğrultusunda mı yapmak gerekiyor? Ya da farklı kanalların aynı tarzda içerik üretmesi ne kadar "doğru"? farklılık iyidir.

   Biliyorum, siz bu işi yıllarca yaptığınız için kendi yaptığınız işi savunmanız çok normal ama farklı bir bakış açısı olduğunu bilmenizi isterim. Ben yaptığınız iş kötü de demiyorum. Gayet de bütün videolarınızı izliyorum, hatta 2'si 1 ve mobilite favorilerim. Kendi kanalınızdaki videolar da gayet güzel. Olayı kişisel almadan dışardan bakmaya çalışın lütfen.

@gamsizm Bayramda video zamani prime time olarak denenecekti sanki

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Dolar 5.88

BeğenFavori PaylaşYorum yap
txt paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap