Türkcell e geçmem lazım köyde sadece o çekiyor. Şimdi sorum şu bana 1 ay fazla net lazım olur. Ben üst paket aldım diyelim . Köyde in dönünce alt paketlere yani daha ucuz paketlere geçebilir miyim. Alttan üste geçiş oluyor da üsten alta geçince ekstra para istiyorlar mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Bazen 1-2 k twit ile twiter da zirveye oturan hastagler görüyorum. Bu işin sırrı nedir bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Twitter apisinde tweet atma yetkisi var. Dolayısıyla kim seni takip ediyor gibi salak salak uygulamalara giriş yaparken senin adına tweet atabilme seçeneği aktif oluyor tabi kimse bakmadan ileri ileri onayla vs. deyip geçiyor. Daha sonra diyelim 300bin abonesi olan bir program tak diye herkesten aynanda tweetleri basıyor daha sonra durum çakılmasın diye siliyor fakat gündeme girmiş hastag orada kalmaya devam ediyor.

Merhaba. Diyelim ki twiterda bir hesap saldırgan bir tutum sergiliyor. Bu hesap hakkında işlem yapılması için en etkili yöntem nedir? Spamlamak bir çözüm mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşı olanlar haydi herkes aşıya, herkes mutlaka aşı olmalı diye hareketlerde bulunmazken aşı olmak istemeyenler neden durmadan sağda solda kampanya yapıyor ? Hayır olmak istemiyorsan olma. Randevu alma . Keyfin bilir. Olana karışma.

Devletin yerinde olsam;

Aşı olmasıysan hafta sonu çıkamazsın
Sinema avm vs gidemezsin
Şehirler arası seyahat toplu taşıma kullanamazsın

Gibi şeyler derdim.

Özgürlüğü kısıtlıyor evet ama 2 senedir bıktık kardeşim. Aşıdan daha iyi bir çözümün varsa söyle biz de bilelim. Ben sanki keyiften vücuduma bir sıvı vurduruyorum.

Muhtemelen burada da özgürlük, demokrasi vs denilecek ama işte ne bileyim .

Ben aşımı yaptırdım sürekli aşı karşıtlarını görerek kafamın bulanmasını istemiyorum 🙂 derdim bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Private Joker @stanleykubrick

  Çünkü aşı olmak ya da insanların aşı olmasını istemek, beraberinde büyük resim gibi bir zırvalığı getirmiyor. Aşı karşıtlarının hangisinin profiline girsem, promosyon olarak illüminati, “spiritualism”, dünyayı üç adam yönetiyor gibi sıfatlandırmakta zorluk çektiğim elementler beliriveriyor. Hal böyle olunca “Herkes uyuyor, ben ve bana benzer nitelikteki şanslı azınlık uyandı. Sizi uyandırmaya çalışıyoruz” gibi kendi içinde kibirli ve uçuk bir yaklaşım geliştiriyorlar.

  Not: Aşı karşıtı derken kafası karışmış, tereddüte düşmüş insanları kastetmiyorum. Aşı öldürüyor, iki seneye ananızı laciverde boyayacaklar diyen bulaşık süngerlerinden bahsediyorum, elbette.

  Hepsi papağan gibi aynı yalanları yazıyor. Twitter’da kalabalıklar.

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Ben 1 defa agır 1 defa hafif geçirdim koronayı. Aşı olmayanın aşısınada talibim o lanet hastalıgı bir daha çekemem Allah düşmanıma göstermesin. Yemek yiyemiyor tad alamıyorsun ve 10 adı yürüsen nefesin kesiliyor. Bence aşı olmayanlar olayın henüz ciddiyetinin farkında degil. İnşallah geç olmadan uyanır aşılarını olurlar. Aşı hastalıgı önlemiyor sadece hafif atlatmaya yarıyor bir de aşının tamamen hastalıktan koruduguna inananlar var ama yanlış. Aşı sadece zırh gibi birşey ve o da zamanla aşınıyor yenilenmez ise.

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Cunku salakligin dogrudan bir ceza mekanizmasi yok. Asi randevusuna gelmeyene Doktorun randevu tarifesi neyse (parayla muayene olmak kac paraysa) ondan ve asi bedeli 10 dolar + kdv karsiligi cezayi gondereceksin. Bak boyle maymunlar kaliyor mu...
  Asi olmamak konusu baska konu bunlar israf yapmakla ovunen vatan hainleri.

 • Mr.Bell @mr-bell

  Daha kötüsü var. Hastalık geçmişime ve yaşıma göre sinovac benim için uygun diyerekten randevu ile ilgili bir şeyler soruyorum, onu olacağına vişne suyu iç falan diyorlar.
  Bu dediği lafı bu aşıyı olmuş 10 profesöre diyebilecekse gitsin hastaneye orada söylesin.
  Aşı karşıyı değil beni koruyor, ben zaten maske mesafeye elimden geldiğince uyuyorum ama kişi okumaktan da anlamaktan da aciz olunca böyle oluyor herhalde.

Merhaba. Diyelim ki bir f16 uçağı videosu var ben uçağın üzerine bir yazı yazmak istiyorum ya da bir logo koymak istiyorum . Nasıl yaparım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telegram da sanırım en fazla 5-6 defa oturumu kapatıp giriş yapmıştım. Bir sınır varmış bunda. Artık hiç giremiyorum. Saçma sapan bir önlem.

Çözümü de onların insafına kalmış sanırım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendi arabamla tek başıma A şehrinden B şehrine gitmem özel izne tabi. Fakat içinde hiç tanımadığım insanların olduğu toplu taşıma araçlarıyla gidersem izin almama gerek yok 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Selam. Bir programın nasıl kullanılacağı ile alakalı videolar hazırlamak istesem hangi yazılımı kullanmalıyım? İşte çeşitli yerlere açıklama da yazabileceğim ...

BeğenFavori PaylaşYorum yap