Bu iPad’lere macOS İşletim sistemi gelecek mi ? Uzaktan eğitim için bir tablet alsam diyorum. Ayrıca uzun vade için de mac alma planlarım vardı. İpadlara yüklenir mi daha sonra bunlar ? Maç al demeyin. Hafif taşınabilir dokunmatik kalemli olması önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Herkes whatsapp ı kapatacağım vs diyor. 2 gündür sürekli telegram a gelen var.

Abicim telefona dokunmadan konuştuğun bir şeyin reklamını gösteriyor telefon. Whatsapı kapatınca çok güvenli mi olacağız ? Hem diyelimki whatsap benim kıytırık mesajlarımı alarak bunu kullanarak bana reklam çıkardı diyelim . Bunu zaten yapıyor tüm uygulamalar .

Büyük resmî göremiyor muyum ? Hani Whatsapp ı silecek misiniz siz mesela ?

Ekleme : Ben de tepkiliyim tepkimin nedeni AB üyesi ülkelere farklı bize farklı olması. Bunda da devlet tepkisi olması gerekir . Herkese aynı kural olsa bu kadar tepkim de olmazdı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum pandemiden dolayı az hareket ediyoruz. Kilo sorunu ortaya çıkıyor. Evde kilo vermeyi sağlayacak egzersiz aletleri neler? (tavsiye ettiğiniz)

Koşu bandı alanların geneli birkaç ay sonra artık kullanmadıklarını ifade ediyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Amazon bitik.1 hafta önce verdiğim sipariş binbir zahmetle bugün kargoya verilmiş. Takip kodu girmişler . Takip kodunu sorguladım. 4 ay önce teslimatı yapılan bir kargonun takip numarası . Müşteri temsilcisine bağlanıyorum. Dünyadan haberleri yok. Diyorum bak yanlış girilmiş düzeltin. Yok efendim 7 Ocak a kadar size teslim edilir. Ula ben sana ne zaman teslim edilecek mi dedim ? Neymiş kargonun durumu güncellenirmiş. Nerde görülmüş teslim edilen bir Kargo numarasının durumunun güncellendiği . Üstelik bugün verdiğin kargoda 7 Ocak a kadar gibi saçma bir tarihi nasıl veriyorsun. Hayır arıyorum karşıma saçma sapan bir ilden bir şeyden haberi olmayan bir temsilci çıkıyor. Yazıyorum yine öyle. En iyisi sanırım yurt dışında bir yerlere şikayet etmek. Google translate ile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  alıştım artık ben 🙂 çoğu zaman sipariş verdiğimi unutuyorum. çok çok acil bişeyse üçe beşe bakmadan alıyorum civarda varsa. kargo gerçeğimiz artık bu şekilde. yapacak bişey yok.

 • Mustafa Kaya @mky

  Acil olup olması değil mesele. Amazon gibi küresel bir firmanın, müşteri hizmetlerinin bu kadar kötü olması. Dünyada Amazon ve Türkiye de Amazon çok farklı . Okuduğum kadarıyla yurt dışında çok iyi. Ülkeye gelen sapıtıyor

 • CanSimit @cansimit

  Yazılmış, kargo kodları yeniden kullanılıyor, devir tasarruf devri, yeni kod üretip kaynak harcamaya gerek yok 😀 Amazon kargoya teslim edince onlar açısından olay bitmiş oluyor, devamı kargocu da, kodu veren de kargocu zaten. Amazon güzel ama yoğunluğa dayanamadı, tek kusuru o, ona da yapacak birşey yok, herkes mahalledeki süpermarkete de birden girmeye kalksa (gerçi içeri girebilecek kişi sayısı sınırlandı şimdi ama örnek olarak değerlendirin) o market işlere yetişemez, kasa sayısı makul zamanda hizmet vermeye yetmez.

 • Mücahit Köse @mucahitkose

  YIl sonu fırsatları TV reklamları falan derken yoğunluk oluşturmuş öncesine kadar en az 20 siparişim oldu genellikle aynı gün kargo yapıldı ertesi gün teslim aldım.

Amazon’da tırt. 1 hafta oldu ürünü Kargoya vermediler. Müşteri temsilcisini arıyor soruyorum elimizden gelen bir şey yok diyorlar . Satıcı Amazon bir de. N11 direk satıcıya mesaj atıp kargoyu bugün verir misiniz diyince adam gidip veriyor olumlu puan için. Amazon dan bu 2.alışverişim. Bu sefer olmadı. #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugüne kadar katıldığım çekilişlerin hiçbirinden bir sakız bile çıkmadı. Şanslı olmayı isterdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Bu nedir anlamadım dlive. Bana kartını verecekmiş ben o kartı hesabıma girecekmişim sonra bana 75 TL göndercekmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Amazon’dan bir alış veriş yaptım. Sipariş alındı ama halen karttan çekmemiş parayı. Müşteri temsilcisine sordum ilerleyen saatlerde çekilir dedi. Bu normal mi ? İlk defa yaşadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kıskandım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 yıllık bir bilgisayarım var. Bilgisayarın kendi mikrofonu yetersiz ve sorunlu. Ayrıca bilgisayardaki mikrofon/kulaklık jaki de sorunlu (tek jack). Bir tane ses kartı aldım. Bunda kulaklık ve mikrofon için ayrı ayrı giriş var.

Çocuk canlı derse girerken kulaklık taksın istemiyorum. Hoparlör çalışıyor zaten masa üstünde çalışacak bir mikrofon olsun istiyorum. Tercihen 1 metreden falan çocuğun sesinin net bir şekilde gitmesi yeterli. Var mı bir öneriniz?

Dediğim gibi bilgisayarda şu usb lere takılan ses kartının mikrofon girişine takacağım bunu...

@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap