Aşağıdaki ürünü Almanya Satürn’den 359 eur a aldım. 39 eur vergi iadesi aldım. Türkiye lirası ile bana 6.200 tl ye geldi o zaman. Ben aldığımda (1 ay önce ) 13.500 falan gösteriyordu ülkemizde . Getirmek biraz zahmetli ama değdi. Neredeyse %100 fiyat farkı olunca dayanamadım(Bir iş için gitmiştim gelirken getirdim)

Yolu düşen ve ihtiyacı olan düşünebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2.defa soruyorum ama çözüm bulamadım. türknet kullanıyorum. ölçümlerde vs her şey normal. 50-60 mb hız alıyor gözüküyorum. ama netfix ve ip tv sürekli donuyor. normalde 10-15 mb alanlar donmadan izliyor.

arıza kaydı açtım baktılar normal değerlerin hepsi dediler. bina tesisatı falan dediler ama yani bina tesisatında sorun olsa-ki bina yeni- bu hızı görür müyüm? operatör değiştirmek son çare. var mı bi önerisi olan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 47

Selamlar . Herkese güzel bir yıl dilerim.

TürkNet kullanıyorum. 1 aya kadar sorunsuzdu. Şu an YouTube Netflix İptv vs kullanmakta çok zorluk çekiyorum. Hız testi yaptığımda hız testi çok kötü değil. 30 üzeri çıkıyor genelde . Arıza kaydı açtığımda kontrol ettik bizden kaynaklı değil vs yazdılar. Bina yeni bina. İç tesisatta ne gibi bir sorun olabilir? Modem 2 -3 yıllık vdsl modem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın. İyi ya da orta üzeri PYTHON dili bilen bir arkadaş var mıdır? Ücreti mukabilinde bir şey yaptırmak isterim... Varsa mail ya da telegram hesabını bu iletinin altına yazabilir mi?

BULDUM. TEŞEKKÜRLER.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

israil den iphone getirtmek istesem nasıl bir çözüm olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DisneyPlus almaya niyetlendim. Televizyonum 4K LG . Ama Disney abimize göre yetersizmiş. Yeni tv ya da harici bir cihaz almam gerekirmiş. Oldu canım. Amazon Netflix gibi bir uygulama yapamadın mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

#orcun a ne oldu? ts nin en kıymetli üyesi bence. neden gündemde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
 • kirazerik @kirazerik

  saçma bir uygulama olmuş editörler her video da her ürün incelemesinde vergiden kurdan başka muhabbet yapmayıp ortaokul seviyesi ekonomi sınıfına çevirdiler ortamı. Sonra millet sırf bunlardan şikayet edince ban mı atıyorlar. Teknoloji konuşan insanlar bıkıp kaçalı yıllar oldu elde kalan "adamların bir birimi ile bizim 2000 birimlik ürünü alıyorlar hülooğğğ" seviyesinde yorum yapanlar kaldı. onlara da siyaset kur vergi konuşma derlerse güdük kalırlar.
  gamsız aynı şekilde sosyal medyada da devam ediyor. bmw renk değiştiren arabası ile ilgili birisi twit atıyor bizim paşa e bunu nasıl kaydedecekler ruhsata kaydedecekler vergisi ne olacak falan diyor. Gerçekten bir ruhsat konularına hakim hukukçu izah etse anlayacakmış gibi. hem teknolojiden koptular, hem de başka alanlara girip komik duruma düştüler. Sonra neden ürün gelmedi. Neden gelsin??

 • Issız_adam @systemnet

  Yahu Orçun neresi kıymetli cidden bilmediğimden soruyorum

 • deepL @deepl

  Orcun bende engelliydi. Banlanınca ve mavzu bahis olunca hatırladım tekrar neden engellediğimi.

 • Mustafa ÜNLÜ @mustafaunlu

  Alkol haberi resmi vs paylaşmak ban nedeni mi bu sitede?

  • qubit @qubit

   İlk günden beri böyle. Topluluk tabii o zamanlar çok kalabalıktı, her görüşten insan vardı. Futbol, siyaset, din gibi kanlı bıçaklı konulara yer yok denmişti. Üstüne yasal düzenlemeler ve anladığım kadarı ile sürekli CİMER vs. üstünden şikayetler gelince yönetim şikayet geldi mi otomatik cezayı yapıştıran bir kod yazmış (tahminim bu). Zira Cuma günü Gamsız 2 yayın arasında gelip moderasyon yaptıysa bile 1-2 dk ancak bakmıştır.

   Sorun şurada: Orçun'u şikayet edenler diğer bariz alkol muhabbeti yapılan konularını etmemişler 🙂 Dolayısı ile bir haksızlık yapılmış gibi gözüktü. Onu da herhalde düzelttiler.

qnap ts 228 NAS cihazım var. Bu cihazımda sanal windows kullanmam gerekiyor. İzlediğim videolarda hep Virtualization Station kullanılmış ama bende bu uygulama yok. Sanırım cihaz desteklemiyor. Benim bu cihaza bir şekilde sanal windows yüklemem mümkün mü bir yöntemle?

Cihaz:
https://www.qnap.com/tr-tr/product/ts-228

mümkün değilmiş , sağlık olsun

TS-228 - Features

QNAP designs and delivers high-quality network attached storage (NAS) and professional network video recorder (NVR) solutions to users from home, SOHO to small, medium businesses.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar acil desteğe ihtiyacım var.
Microsoft surface pro 7 cihazım var. Bugün %6 şarjı kalmıştı şarja taktım ve odadan çıktım 15 dk sonra döndüğümde cihaz kapanmıştı. Ne yaptıysam ne denediysem açılmıyor. Şarj aleti takılı ışığı yanıyor. Ama alet açılmıyor. Hiçbir fiziksel darbe vs almadı. Netteki resetleme Çözümleri işe yaramadı.

Yarın İstanbul’a giden bir akrabam var onunla gönderip orada baktırmak istiyorum.

https://perpabilgisayarservisi.com/microsoft-surface-pro-servisi-anakart-tamiri-ekran-degisimi/

Burası güvenilir mi ?

Ya da yönlendireceğiniz yer var mı ? Bu alet tamiri zor bir alet ve dediğim gibi açması falan zor. Bu işlerde iyi olan birileri olmalı. Ve bilmiyorum sorun ne olabilr

Microsoft Surface Pro Servisi Anakart Tamiri Ekran Değişimi | Perpa Bilgisayar...

Microsoft Surface Pro Servisi Anakart Tamiri Ekran Değişimi, Perpa Bilgisayar Servisi, Microsoft Surface Pro 6, Bilgisayar Tamiri, Microsoft Surface Pro 5
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Türkiye’deki bir bankadan herhangi bir kripto borsasına usd olarak (usdt değil ) para yatırmak mümkün mü ? Swift işlemi gerekli sanırım binance de çalışmıyor . Çalışan bir yer var mı ? Ya da yöntem ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap