israil den iphone getirtmek istesem nasıl bir çözüm olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DisneyPlus almaya niyetlendim. Televizyonum 4K LG . Ama Disney abimize göre yetersizmiş. Yeni tv ya da harici bir cihaz almam gerekirmiş. Oldu canım. Amazon Netflix gibi bir uygulama yapamadın mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

#orcun a ne oldu? ts nin en kıymetli üyesi bence. neden gündemde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
 • kirazerik @kirazerik

  saçma bir uygulama olmuş editörler her video da her ürün incelemesinde vergiden kurdan başka muhabbet yapmayıp ortaokul seviyesi ekonomi sınıfına çevirdiler ortamı. Sonra millet sırf bunlardan şikayet edince ban mı atıyorlar. Teknoloji konuşan insanlar bıkıp kaçalı yıllar oldu elde kalan "adamların bir birimi ile bizim 2000 birimlik ürünü alıyorlar hülooğğğ" seviyesinde yorum yapanlar kaldı. onlara da siyaset kur vergi konuşma derlerse güdük kalırlar.
  gamsız aynı şekilde sosyal medyada da devam ediyor. bmw renk değiştiren arabası ile ilgili birisi twit atıyor bizim paşa e bunu nasıl kaydedecekler ruhsata kaydedecekler vergisi ne olacak falan diyor. Gerçekten bir ruhsat konularına hakim hukukçu izah etse anlayacakmış gibi. hem teknolojiden koptular, hem de başka alanlara girip komik duruma düştüler. Sonra neden ürün gelmedi. Neden gelsin??

 • Issız_adam @systemnet

  Yahu Orçun neresi kıymetli cidden bilmediğimden soruyorum

 • deepL @deepl

  Orcun bende engelliydi. Banlanınca ve mavzu bahis olunca hatırladım tekrar neden engellediğimi.

 • Mustafa ÜNLÜ @mustafaunlu

  Alkol haberi resmi vs paylaşmak ban nedeni mi bu sitede?

  • qubit @qubit

   İlk günden beri böyle. Topluluk tabii o zamanlar çok kalabalıktı, her görüşten insan vardı. Futbol, siyaset, din gibi kanlı bıçaklı konulara yer yok denmişti. Üstüne yasal düzenlemeler ve anladığım kadarı ile sürekli CİMER vs. üstünden şikayetler gelince yönetim şikayet geldi mi otomatik cezayı yapıştıran bir kod yazmış (tahminim bu). Zira Cuma günü Gamsız 2 yayın arasında gelip moderasyon yaptıysa bile 1-2 dk ancak bakmıştır.

   Sorun şurada: Orçun'u şikayet edenler diğer bariz alkol muhabbeti yapılan konularını etmemişler 🙂 Dolayısı ile bir haksızlık yapılmış gibi gözüktü. Onu da herhalde düzelttiler.

qnap ts 228 NAS cihazım var. Bu cihazımda sanal windows kullanmam gerekiyor. İzlediğim videolarda hep Virtualization Station kullanılmış ama bende bu uygulama yok. Sanırım cihaz desteklemiyor. Benim bu cihaza bir şekilde sanal windows yüklemem mümkün mü bir yöntemle?

Cihaz:
https://www.qnap.com/tr-tr/product/ts-228

mümkün değilmiş , sağlık olsun

TS-228 - Features

QNAP designs and delivers high-quality network attached storage (NAS) and professional network video recorder (NVR) solutions to users from home, SOHO to small, medium businesses.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar acil desteğe ihtiyacım var.
Microsoft surface pro 7 cihazım var. Bugün %6 şarjı kalmıştı şarja taktım ve odadan çıktım 15 dk sonra döndüğümde cihaz kapanmıştı. Ne yaptıysam ne denediysem açılmıyor. Şarj aleti takılı ışığı yanıyor. Ama alet açılmıyor. Hiçbir fiziksel darbe vs almadı. Netteki resetleme Çözümleri işe yaramadı.

Yarın İstanbul’a giden bir akrabam var onunla gönderip orada baktırmak istiyorum.

https://perpabilgisayarservisi.com/microsoft-surface-pro-servisi-anakart-tamiri-ekran-degisimi/

Burası güvenilir mi ?

Ya da yönlendireceğiniz yer var mı ? Bu alet tamiri zor bir alet ve dediğim gibi açması falan zor. Bu işlerde iyi olan birileri olmalı. Ve bilmiyorum sorun ne olabilr

Microsoft Surface Pro Servisi Anakart Tamiri Ekran Değişimi | Perpa Bilgisayar...

Microsoft Surface Pro Servisi Anakart Tamiri Ekran Değişimi, Perpa Bilgisayar Servisi, Microsoft Surface Pro 6, Bilgisayar Tamiri, Microsoft Surface Pro 5
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Türkiye’deki bir bankadan herhangi bir kripto borsasına usd olarak (usdt değil ) para yatırmak mümkün mü ? Swift işlemi gerekli sanırım binance de çalışmıyor . Çalışan bir yer var mı ? Ya da yöntem ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

youtube da bir kanal açtığımızda o kanala ulaşmak için

http://www.youtube.com/kanalismi

şeklinde yapamıyor muyuz?

bir türlü bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 de bu görev çubuğuna küçültülmüş simgenin üzerine herhangi bir şey taşınmıyordu en son. Bu durumu düzelten çözüm varsa tekrar 11 e geçmeyi düşünebilirim. Var mı çözüm ?

#windows11 #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#windows11 den #windows10 a dönüyorum. Bir şans vermek istedim 1 hafta 10 gün ama saçma sapan durumlar var. Belki çok sonra güncellemeler ile bunlar düzelirse geri geçerim.

1-sürükle bırak ın olmaması
2-birden bire kameramın çalışmamaya başlaması
3-sağ tık saçmalığı

Gibi saçmalıklar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

#windows11

Alt görev çubuğunda Örneğin bir görseli Photoshop a atmak istediğimde önceden görseli sürekleyip altta küçültülmüş olan simgeye gelince programa atabiliyordum w11 de bu mümkün değil mi ? Programı ekrana alıp direk ekrana atmam gerekiyor ? Ne saçma bir iş bu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap