@hkellecioglu abi iOS JB li cihazlarda Apple ın sitesi bile sorun çıkarmazken TS bazen bozuk açılıyor . Anlamadım niye öyle ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Site mobilde sadece bende mi bozuk 2-3 gündür

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Site mobilde sadece bende mi bozuk ?

İphone safari.

@mgamsiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Takip ettiğim hiçbir ürünün fiyatı düşmedi. Dolar düşmüş benene.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.pt.com.tr/ den eğitim indirimi ile ipad alma niyetim vardı. adamlar taksit yapmıyor doğru dürüst. en fazla 6 ya bölüyor onda da 600 tl fiyat farkı istiyor. ne anladım ben eğitim indiriminden ? başka sitelere bakıyorum onlarda da genelde 3 en fazla 6 taksit ve taksit farkı koymuşlar baya. yasal zorunluluk mu bu? hayır 12 ye bölüp almak istiyorum yani

Pozitif Teknoloji | Apple Yetkili Eğitim Uzmanı - Yetkili Satıcı - Premium...

Apple ürünlerine eğitim indirimli olarak en iyi fiyatlarla sahip olun, satış sonrası desteğe ihtiyacınız olduğunda Apple tarafından yetkilendirilmiş personelimiz ile size yardımcı olalım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu iPad’lere macOS İşletim sistemi gelecek mi ? Uzaktan eğitim için bir tablet alsam diyorum. Ayrıca uzun vade için de mac alma planlarım vardı. İpadlara yüklenir mi daha sonra bunlar ? Maç al demeyin. Hafif taşınabilir dokunmatik kalemli olması önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Herkes whatsapp ı kapatacağım vs diyor. 2 gündür sürekli telegram a gelen var.

Abicim telefona dokunmadan konuştuğun bir şeyin reklamını gösteriyor telefon. Whatsapı kapatınca çok güvenli mi olacağız ? Hem diyelimki whatsap benim kıytırık mesajlarımı alarak bunu kullanarak bana reklam çıkardı diyelim . Bunu zaten yapıyor tüm uygulamalar .

Büyük resmî göremiyor muyum ? Hani Whatsapp ı silecek misiniz siz mesela ?

Ekleme : Ben de tepkiliyim tepkimin nedeni AB üyesi ülkelere farklı bize farklı olması. Bunda da devlet tepkisi olması gerekir . Herkese aynı kural olsa bu kadar tepkim de olmazdı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum pandemiden dolayı az hareket ediyoruz. Kilo sorunu ortaya çıkıyor. Evde kilo vermeyi sağlayacak egzersiz aletleri neler? (tavsiye ettiğiniz)

Koşu bandı alanların geneli birkaç ay sonra artık kullanmadıklarını ifade ediyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14