Selamlar, malum kış yaklaşıyor hem hanıma hem de kendime yıllarca giyebileceğimiz bir bot markası arıyoruz. Su geçirmezliği önemli, tavsiyelerinize açığız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Ayakkabı için su geçirmez sprey kullanan var mı, işe yarıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • berrram @berrram

  Woly Protector 3 x 3 kullanmıştım daha önce işe yaramıştı ancak bunun işe yarar kalması çok fazla değişkene bağlı. Genelde bu ürünler suyun akıp gitmesini,yüzeyde kalmamasını sağlar. Sprey sıktım foşur foşur sudan geçerim derseniz işe yaramaz ancak böyle aralıklı geçiş olan yerlerde tercih edilebilir. Kesin ve tek güvenilir çözüm tamamen su geçirmez kumaşlardan yapılan ayakkabıları kullanmak.

 • Ahmet Tokyüz @atokyuz

  Arkadaşın dediği gibi suyun zeminde de kalmamasını sağlayarak koruma sağlamaya yarıyor, kumaş veya materyallerde suyun tutunmasını engelleyecek şekilde tasarlanıyor fakat onunda fiziksel olarak bir dayanıklılığına bir limiti var, sonsuza kadar su geçirmeyecek diye bir olay yok. Ayakkabı dış etkenlerden ne kadar korunursa o kadar uzun süreli gider. (bkz: ayakkabı yıkama)

 • liara @liara

  Günü kurtarıyor. Decathlondan almıştım, columbia su geçirmez ayakkabı su geçirmeye başlamıştı, zaten 2 haftada bir uygulama gibi bir önerisi vardı, kullanıma göre haftada bir yaparsan faydasını görürsün.
  Çare GoreTex

Gamepass'den Far Cry 5 oynayasım geldi. İnternette Türkçe yama vardı ama rar'ı virustotal'e attığımda iyi sonuç vermedi o yüzden güvenemedim. Güvenli bir şekilde bu exe'yi nasıl kurup dosyaları alabilirim diye araştırırken Windows Sandbox'a denk geldim. İzole şekilde çalıştığı için pc'ye zarar vermeden exe'yi oraya atıp dosyaları aldım içinden. Kapattığımda da hepsini otomatik temizledi. Bence çok iyi bir özellik olmuş tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, kahve makinesi almayı düşünüyorum. Kapsüllü kahve ile tam otomatik kahve makinesi arasında gidip geliyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 41

Selamlar, amazon satıcısından Haylou Solar LS05 almıştım. 1 sene geçti ve bozuldu. İnternette arattım ürünün teknik servisine kim bakıyor bulamadım . Garanti belgesi yok elimde o yüzden saat elimde kaldı. Amazon para iadesi yapıyor ama şuan saatin fiyatı aldığımkinden farklı. Kaldım öyle

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Anneye airfryer aldık, durum budur 😅 Kadın bunu nasıl temizleyeceğim diyor ki haklı, oradaki parça çıkmıyor. Mühendis erkek olunca böyle oluyor sanırım. Bu arada denediğiniz yöntemler varsa alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Birikimlerinizi, alacak-vereceklerinizi nerede tutuyorsunuz? Excel template'i vs var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Selamlar, son 4-5 senede çıkmış film tavsiyelerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

4'lü redbull paketi aldım, redbull'lardan birinin kapağı kapalı olmasına sadece çeyreği dolu. ilk kez başıma böyle bir şey geldi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cinemaximum gold class deneyimleyen var mı? 70 TL farka değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10