Aldığım tencere setinin ilk kullanımında sararmalar olması sebebiyle tüketici hakem heyetine gitmiştim, heyet aleyhime karar vermiş. Bu ülkede çıldırmamak elde değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, cep telefonu paketimin sonuna yaklaşması sebebiyle paket ararken vodafone'un web sitesinde geçebileceğim tarife olarak şu paket önerildi. Resim dışında herhangi bir detayına ulaşamıyorum ama teklif bayağı cazibeli geldi. Şu haliyle kabul etsem sonrasında çıkabilecek sorunlar için BTK yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, saat 18'den beri sünnet için son ses müzik açmışlar sokakta. Bunu şikayet edebiliyor muyuz? Nereye şikayet etmek gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar geçen sene ehliyet aldım fakat araba olmadığı için daha çok pratik yapamıyorum. Acaba direksiyon seti bu konuda yardımcı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22
 • KeLBoY @kelboy

  2001 senesinde Colin Mcrae Rally oyununu, haftalarca direksiyon setimle oynamıştım, aynı senenin sonunda ehliyet almıştım, ehliyet sınavında yanımda oturan abi, direksiyonun mükemmel demişti ve ilk seferde ehliyetimi almıştım, halen iyi araba kullandığımı söylerler ve akrabalarıma, yakın arkadaşlarıma direksiyon dersi veriyorum zamanım oldukça.. Yani kesinlikle işe yarıyor.. https://www.youtube.com/watch?v=0X8GOp2cSwg

 • Polemik @polemik

  Araba kullanıyorum, bahsi geçen direksiyon setine de sahibim.

  Araba kullanmayı yeni öğrenen biri için faydası olsa da çok kısıtlı olacaktır. Araba kullanamadığınız için (sadece) pratik yapmak için almanızı önermem.

  Ancak araba kullanmayı öğrendikten sonra, trafikte deneme imkanınızın olmayacağı bazı şeyleri gerçekçi bir oyun/simülasyonda denemek için direksiyon setleri daha faydalı olabilir.

 • CimAdam @cimadam

  Buna vereceğiniz para ile en az 10-15 saat direksiyon dersi alabilirsiniz, trafik bambaşka bir şey. Ayrıca araba yoksa gerek yok pek, olunca düşünürsünüz 😀

 • Burhan @epsilon

  En fazla el ayak koordinasyonuna faydası olur. Geri kalan her şeyi yaşayarak öğrenebilirsin ancak.

Selamlar, balkona cam taktırmayı düşünüyorum fakat kiracıyım. Çıktığımda yanıma alamayacağım o yüzden ev sahibine yaptırtmaya çalışmam mantıklı olur mu? Sizce kim ödemeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 37

Selamlar gözlüğün camı ve çerveşesini değişmek istiyorum. Atasun'a gittiğimde altın paket + mavi ışık filtresi + çerçeve 800 TL teklif verdi. Sizce fiyat nasıl? Ayrıca ek özelliklere gerek var mı?
(Resimdeki fiyatlar eski)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • maxemilian @maxemilian

  Eğer lens kullanmaya bir engeliniz yoksa tavsiye ederim. Konfor + filtre + geniş açı... üstelik buğu falan da yapmıyor

 • rsezer @rsezer

  Eskiden gözlükleri Atasun'dan alıyordum fiyatı uygun diye, meğer yıllardır acı çekiyormuşum, son numara değişikliğinde başka bir yerden aldım, cam kalitesi, netlik vb her şey çok fark etti, bu tecrübeyi karşılaştırmalı yapıyorum, eski atasun çerçevesine de cam taktırdum atasundan.

 • Höşelek @benvaryaben

  atasun optikten bende memnun kalmadım. o kadar para verdim. gözlüğün camı tam şeffaf değil. puslu gösteriyor.

 • Abdussamet Nalbant @abdussamet-nalbant

  Ben işbir optik den vision art gravis 1.6 as cam aldım %45 inceltişmiş dediler mavi ışık koruması var fakat Led ışıklara bakınca mavi ışık gözüme geliyor aynı zaman da birisine yandan bakınca bulanık görüyorum bilmiyorum alışman lazım dediler o yüzden böyle görüyorsun diye ama optik ten pek anlamam ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Selamlar, İzmir'deyim klima taktıramıyorum o yüzden vantilatör tercih edeceğim. Tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Selamlar, Nike, Adidas dışında günlük giyebileceğim ayakkabı markası tavsiyelerinizi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Netflix Türkiye'de fiyatlara yüzde 40 bandında zam geldi

🔸Temel Plan Ücreti 26.99 liradan 37.99 liraya
🔸Standart Plan Ücreti 40.99 liradan 57.99 liraya
🔸Özel Plan Ücreti 54.99 liradan 77.99 liraya yükseldi
#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20