BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fizik profesörü de sonunda paranın nereden geleceğini öğrenmiş. Cern de uğraşsan kimin hayatı değişecek, önemli olan insanların hayatına dokunabilmek. Abla ne güzel dokunuyor bak. 😀

https://twitter.com/Sertac_Oztrk/status/1533046787031941121?t=pRUrG0maWWkab7FVwmHKQw&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Yeni gündemimiz vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Sigara ve içkiye daha fazla alanda yasak gelecek herhalde...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Orcun @orcun

  Bence sigara içilmesini komple yasaklasınlar. Dışarda açık alan dahi olsa içilemesin. Japonya da olan sistem olsun ne olacak ? böyle kabinler var özel dışarda oraya girip içiyorlarmış sadece o kadar. Bizde de yapılır bu sistem basit birşey. Herifçioğlu sigaraya 30 tl vermiş diye kendinde bunu hak görüyor mesela, heryerde içerim yok heryerde şey yaparım falan. Bu kadar enayi sürüsü de zaten dünyada yoktur ya o da ayrı bir boyut. 😀 3 liralık şeye 30 lira veriyorlar valla ben hükümeti direkt destekliyorum. 1 paketi 100 lira olsun bunun direkt destek. Birde bazı arkadaşlar şeyle kıyaslıyor '' E OZAMAN EHMEKTE 100 TALE OLSUN BENDE ONU YEMİYORUM NASILSA '' bak bak neyle neyi kıyas ediyorlar. Ulen oğlum sigara keyif zevk işi lan, ekmek en ucuz gıda anasını satayım. Herif bak bak sigarayı aklamak için ekmekle bir tutuyor. Bu kafadaki adama 500 liraya paketini saplasınlar gram üzülmem hatta ben bile önünde oturur ayaklarımı uzatır yakarım puromu içerim. 😀

 • OLDBoy @oldboy

  Gençlerle ve sporcularla söyleşi yapılıyordu, Cumhurbaşkanımiza sürekli sigara ile ilgili soru sordu söyleşiye seçilen gençler. Bi de sulusu varmış sigaranın, statlarda onu da tuketiyormus terbiyesiz insanlar. Devamını izleyemedim.

 • P. O. F. @pof

  Toplum içinde sigara içmek bir özgürlük değildir. Kokusundan kusasım geliyor sokak ortasında. Eskiden uçakta, otobüslerde falan içiliyordu, kabus gibi. Otobüste çocukken kaç kez bu yüzden kustuğumu hatırlıyorum, otobüs tutuyor demişlerdi o zaman.

 • Vedat Şar @vedo

  Bu sigara düşmanlığını anlayamıyorum. Kötü kokusu dışında mükemmel bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Papa Emeritus @pope

  UZİ’yi kim kaybetmiş kim buluyor. Oldukça pahalı bir silah, büyük ihtimal air soft versiyonudur. Bu taraflarda pek görülen bir silah değil zaten.

  • Orcun @orcun

   Malum ortamlarda bulunuyor. Ucuz bir silah tabi değil ama bir beretta gibi de pahallı değil. Geçen birtane kromlusu vardı herifin teki 80 bin tl mi ne istiyordu. 😀 Telegramda çok öyle satışlar vs dönüyordu. Birde video çekerken müzikten ayrı olacak sesi aç tink diye bir ses geliyor galiba tetiğin sesi direkt. 😀 Ha o kadar iyi airsoftta ucuz olmaz zaten ki ona nasıl buluyor o da ayrı bir dünya.

16 olmadan sekiyor devamlı geriye...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben de önce Almanya'dan gelen SNES sonra da Sega Mega Drive 2 ile yıllarca böyle oynadım. Kardeşim arkadaşlarim hep yerde oynardık. Zaten kolların kabloları kısa olurdu. Sonra PC devriyle Bilgisayar masalarına çakıldık, en son da ps3 + kanepe keyfini bir tattım, o günden beri oyun kanepede oynanır diyenlerdenim. İş dışında dövseler oturmuyorum artık bilgisayar masasına. En kral büro koltukları bile rahatsız ediyor bir süre sonra.

https://twitter.com/leventp/status/1527592531550248960?t=ZssiBVOPOtvwTPLVyK3VWg&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap