Mustafa N. paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 37

#tsbisikletkulübü Rüzgar tersten esse de hava çok güzeldi bugün, hamlanmışız demek az kalır halime 😀 Adamlar grubunun şarkı isimlerini sürüşlerime vermeye devam 😀
https://www.strava.com/activities/5079486005

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ugury Bu akşam it takes two yayını gelir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Bakım #Yardım Saç şekillendirme hakkında yardımınız gerek, yaklaşık on üç yıldır ne saç kurutma makinesi kullandım ne jöle nede wax sadece denemek için sprey aldım o da saçımın önünü çok katı yaptığı için bir daha kullanmadım sadece saçlarımı havluyla kurutup hafif nemliyken tarar şekil veririm o kadar ama o da rüzgarda dayanıksız oluyor bir şekil kalmıyor.
Şekili korumak için ne almamı önerirsiniz, gün içinde saçlarımla da oynarım, sprey gibi katı da yapmacak bir ürün var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ugury Abim sana bol sabır diliyorum it takes two yayınlarında 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mustafa N. @mustafanr

   MG kendi kafasına göre hurra diyor gidiyor 😀 Etrafta gizli bir şey var mı diye senin ekrana bakarken sağda çoktan bir şeylere başlanmış veya başlamaya çalışırken görüyorum diyorum bu sefer hop oraya odaklan 😀
   Birde MG hiç etrafa bakmayınca kaçıyor bazı detayları benimde izleyince gözüne çarpıyor, sonra kendi kendime diyorum kafayı kaldırsa görecek kancaları diye ama yok sonra etrafı beş dakika dolanıyorsunuz beraber 😀 (Yalnız nasıl oluyorsa bulmacaları da çözüyor 😀 ) Ekran başında kendime diyorum Allahtan ben oynamıyorum diye yoksa kafayı ekrana indirirdim 😀

Korkutucu bir gücü var bu Direct Drive setlerin, kesinlikle amatör işi değilmiş kolu alır götürür bu.
https://youtu.be/Z3z-wUmEcEo #direksiyonseti

Fanatec Podium DD2 % 100 Force Feedback / Nürburgring Nordschleife

Fanatec DD2 %100 Force Feedback ve Jason Tahincioğlu'nun sürüşü ile sizlerle.iRacing Nordscleife Tourist ve Dallara P217 Lmp2 İçerir !!!!⬇️📹📹 Fanatec DD2 s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Umarım ülkede ki hızlı tren ağı anormal şekilde artar, uçaktan çok seviyorum fiyat/fayda/zaman olarak çok iyi. #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15
 • Realblue1 @realblue1

  İyi cesaret var sizde bu ulkede trene biniyorsunuz.

 • LOOP @loop

  tren doğa dostudur kapitalistler sevmez, kolay eskimediği için.

  • BraVe @brave

   Kapitalistler treni çok sever. Gemiden sonra en ucuz mal taşıma yöntemidir. Doğaya bakmaz bu iş. Neresi daha çok para kazandırıyor ona bakılır.

  • LOOP @loop

   @brave bazı büyük kapitalistler diyelim otoyolcular ve petrolcü kapitalistler ve onlara kredi taşıyan bankalar zaten büyük taraf bunlar TR de malını ucuza taşımak isteyenleri ayırın.

  • BraVe @brave

   @loop Yine yanlış düşünüyorsun. Bir tren kaç tırın taşıyabileceği konteyner taşıyabilir? Liman arın içlerine hep demir yolu yapılır. Böylece operasyon aksamadan devam ederi. En basitinden dün Ereğli demir - çelik fabrikasınaydım. Fabrikanın kendine ait bir limanı ve bir de tren istasyonu var. Gemilerle demir cevheri geliyor. Orada işleniyor ve rulolar trenlere yüklenerek kara taşımacılığı ile dağıtılıyor. Petrolcüler de trenleri sever. Tanker vagonları ile boru hattı olmayan yerlere petrol taşınır. Ayrıca şu anda yük taşımacılığında hakim dizel lokomotiflerdir.

  • LOOP @loop

   @brave Kendi işlerini görebilecek kısmi bir tren varsa severler ama genel olarak tren petrol tüketimini kritik oranda düşüren bir unsur olduğu için sevmezler. Özetle toplu taşıma olarak treni sevmezler demek istediğim açık.. Zaten trenin olayı bu olmalı toplu taşıma ama olmuyor. Tek sebebi de kapitalist politikalar ve onların yandaş hükümetleri

 • arandur @arandur

  Tren güzeldir ama hızlı tren en güzelidir. Keşke ülkenin pek çok yerinde olsa.

 • Rj0lnir @rj0lnir

  Ne yazık ki Beton (yol olarak da düşünülebilir)/Otomobill/Benzin üçlüsünün getirisine (fiyatlar ve vergiler) göre demiryolunun getirisi çok daha düşük kaldığından tercih edilmiyor, yatırım da YHT vakasında olduğu gibi sadece göstermelik yapılıyor. Sonuç ortada, aksak seferler, sürekli çıkan sorunlar, can kayıplı kazalar 🙁 Tren yolculuğunun keyfi hiçbir ulaşım aracında yoktur.

@gamsizm Abi kadraj eskisi gibi kalsın üst alt boş kısımlara twich,twitter hesaplarının adresini yazın takip edebilirsiniz gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap