Plant vs Zombies 2’nin ioste hileli versiyonunu nasıl indirebilirim en kolay şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimizde pdf dosyası var fakat bazı yerleri boş içinde ki yazıları word dosyası haline nasıl dönüştürebiliriz sadece yazılar olacak şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#apple Kulakiçi olmasıyla beğendim ben,earpodslar beni çok rahatsız ediyordu,mikrofonu falan çok güzeldi kablolu earpodsların.
4,5 saat tek şarj ile müzik dinleme imkanı varmış.
1900 lira fiyat biçmişler,Sennheiser Momentum True Wireless ile kıyasta nasıl olur acaba.
https://www.apple.com/tr/airpods-pro/

AirPods Pro

AirPods Pro ile tanışın. Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf Mod ve kişiye özel kullanım rahatlığı. Tümü, inanılmaz derecede hafif bir kulak içi kulaklıkta buluştu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • joevitti @joevitti

  Noise-Cancelling performansını da görmek lazım. Yakında Sony Wf 1000XM3 ve Sennheiser Momentum True Wireless karşılaştırmalı incelemeleri düşer internete. Fiyat olarak bu ikisi ile benzer seviyede.

 • abuzerkadayif @abuzerkadayif

  veriler çok iyi ben gayet beğendim teknik özellikleri ni

 • freshmind @freshmind

  Bunun hangi kısmı sesi alıyor, hangi kısmı dijitalden analoğa çeviriyor, hangi kısmı amplifike ediyor, hangi kısmı eşleştiriyor, hangi kısmı 4.5 saat gidecek kadar pil barındırıyor, birde noise cancelling gelmiş. Bit kadar alete nasıl sığdırıyorlar bu kadar şeyi (en önemlisi ne kadar kaliteli bir biçimde) inanılmaz merak ediyorum. Deneme şansı da bulamadım önceki modelleri bir yerden.

  Normal kablolu bir kulaklığı iyi çıkış veren bir sistemden dinlemekten ne kadar farklı deneyimlemek isterdim. Sesi yüksek değil falan deniyor genellikle, ama tasarımsal bir zorunluluk sanırsam.

  Ses konusu ile yıllardır ilgileniyorum ama şu küçücük aletlerin biz tutkunların istediği o audiophile seviyesi sesi verebileceğine inanmıyorum. Konfor odaklı olmaları en büyük satış noktaları olsa gerek.

Devletimiz biraz ucuza kaçmış aksiyon kamerasında 😀 Sağda ki askerin kompozitinde sanırsam ilk nesil Xiaomi aksiyon kamerası var.
#KonuDışı
https://flickr.com/photos/131986175@N03/30093366007/in/dateposted/

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bağlısı Su Altı Savunma (SAS) Timi muharebe eğitiminde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telegram Vk'nın kurucusu Pavel Durov'un uygulamasıymış,az çok güvenim vardı fakat şimdi hiç kalmadı 😀
Vikide 3.kişilerle hükümetlerle bilgi paylaşılmadı ve açık bulana bilmem kaç bin dolar ödül gibi şeyleri görünce iyi bi eğlendim 😀
Eğer bir tane bile Rus çalışıyorsa cayır cayır açık vardır.Adamlar çoğu açıkları artık gün yüzüne bile çıkarmadan bütün işlerini hallediyorlar.
#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

#meizu Galiba en ucuz 710'lu cihazlardan biri oluyor 1679 liralık fiyatıyla,(64 gb olanı 1480 lira)keşke güncelleme sorunu çözseler f/p olarak daha da çok satarlar.
https://www.hepsiburada.com/meizu-x8-128-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000HBV5P

Meizu X8 128 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

Meizu X8 128 GB (Meizu Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhonedo niye sürekli bir şeyi kanıtlamaya çalışıyor.Düz 11 incelemesini biraz önce izledim ilk beş dakikası ekranı savunmakla geçiyor,arkadaş ekranı o kadar iyi değil işte Apple bile anlayıp üst serilerine çözünürlüğü ve renkleri daha güzel olan oled ekranı koydu.
iPad işine kadar indi yok ppi veya başka bir şey,iphone 6 veya hadi 7 serisinden bu yana aynı ekranı düzelte düzelte geldiler.Ucuz olsun diye yapılan bir şey bu işte.
LCD veya İPS panelli bir telefon kullanan kişiye amoled veya samoled bir ekran verin şöyle altı aydan fazla kullansın lcd veya türevi hiçbir ekrana geri dönmez mecbur olmadıkça.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20