Bu konu çok su kaldırır(dı), S Sport büyük ihtimalle dava açacaktır ama davanın geçerliliği olur mu şu sözde barışma günlerinde zor. Selçuktan devam 😀
https://twitter.com/demarkesports/status/1540069159085776901

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Arkadaşlar bir hanım arkadaşım var yakın ilişki içerisindeyiz fakat kendisine orta dereceli depresyon tesisi konuldu, kendisine nasıl yaklaşmalıyım. Güzellikle anlayışla karşılamaya çalışıyorum ama bazen kendisini dış dünyaya kapatıyor hiçbir şekilde konuşmuyor özellikle bu zamanlarda nasıl yaklaşacağımı tam kestiremiyorum.
Hobi kazanması ve arkadaşlarıyla vakit geçirmesi için çok sıkmadan tavsiyeler veriyorum işe yarıyor gibi ama tam eminde olamıyorum. İyileşmesini çok istiyorum, bu konuda daha nasıl yardımcı olabilirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  tedbili mekanda ferahlık vardır. 2 haftalık tatil yazıyorum imkan varsa 4 hafta. Mümkünse yurt dışı

 • ersoy @ersoy

  Bu depresyon falan bunların çözümü maalesef yok. Uzun yaşamımda bir şeyi öğrendim, bu durumlarda hemen uzaklaş. Hiç bir şey yapamazsın. Ve ileriki yıllarda daha da kötü olacak. Boşu boşuna kendine zarar verme. Bunu çoğu kişi acımasız bulacak ama gerçek bu.

 • Jensen @tonga

  Yargılamadan, fazla üzerine gitmeden, eleştirmeden yanında olduğunuzu hissettirmeniz önemli bence. Daha yapıcı yaklaşmak lazım. Bu tür durumlarda kişi yanında birilerinin olduğunu görürse eğer onun açısından daha iyi olur. Yalnız, çaresiz, kimsenin kendisini anlamadığını hissetmesi çok tehlikeli olur diye biliyorum. Gerçi durumu ne kadar kötü, neden bu durumda bilmiyorum. Bu psikolojik rahatsızlıklar çok boktan ya. Umarım en kısa sürede düzelir. Bu arada içinde bulunduğu durumla ilgili kendisi de araştırma yapabilir mesela. Bu konuda farkındalığı artar, bilgi edinmiş olur. Bu bilgileri kendisi de kullanır.

 • undefined @undefined

  Ben öyle birisi ile evlendim. Daha da kötü oluyor her şey. Elinde imkan varken uzaklaş.

İşe başlayınca ekonomik durumum arttı, kafamda geçmişten beri hayalim olan iki konsol alma planımı taksitli bir şekilde devreye koymak istiyorum ama kafamda bir kaç soru işareti var. Genelde tek kişilik hikayesi olan oyunlar oynamayı sevdiğimden PS tarafı bu eksiği tamamlıyor gibi fakat yeni nesil olan PS5 için çok oyun yok özel zaten olsa da kırılmamış olduğu için oyunlarını alamam 😀 Ben PS4 Pro olarak düşünüyorum(TV 4K olduğu için) ama slim olan versiyon ile arasında çok görüntü farkı yoksa ucuz olanını almaktan yanayım.

Series S + gamepass abonelik ile de online ve yeni oyunlar kısmını planlıyorum ama tek kişilik oynan oyun az olursa acaba bir süre sonra konsol sıkmaya başlar mı diye de aklımda yok değil.
Cihazları ikinci el almayı planlıyorum TV olarak her ne kadar markaya sıcak bakmasam da aşağıda ki cihazı düşünüyorum.
Özet olarak böyle bir setup yapanlar varsa fikirlerini almak isterim, eksik veya şurada hatalısın diyenler varsa onların da görüşlerini duymak isterim. Çünkü daha önce hiç uzun süre konsol kullanmadım. #xbox #playstation
https://www.vestel.com.tr/vestel-50q9900-50-126-ekran-qled-smart-4k-ultra-hd-tv-p-1865
Tahmini TV dahil 14-15 bin arası bütçe ayırdım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Dünya bisiklet gününde şunu görmem iyi oldu Türkiye'de bunlara rastlamak güzel, fiyatı büyük ihtimalle iyi bir araba alacak kadar pahalı ama bir yerlerde hobi olarak bile biniliyor olması çok güzel.
https://www.youtube.com/watch?v=WmP5wN_b1-Q

The Lightest MTB: Just 6.5 KG!!!: UNNO Rockshox SID 1x12 Shimano XTR...

------- Subscriber ---------https://www.youtube.com/channel/UCAXn...*Bike Shop* *İnstagram: https://www.instagram.com/haytabike/​...*Lightweight 5.9 kg Thm ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Jant seti sonunda elime ulaşmadı gittim aldım 😃 Öbür ay maşa seçimi yapıp ayağa tamamen kaldıracağım sonrası 1x12 vites sistemlerini almakta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Geçen gün olan iptal olan jant setinin yerine başka jant seti bakıyordum Erdoğanlar Bisiklette Dt Swiss X1900 Splıne 27.5" Clock Boost setini buldum n11 üzerinden siparişi geçtim ama birde ne hikmetse House Of Bike'a bakayım dedim seçenek az olduğunu biliyordum ama MT601 vardır belki diye girdim şansıma çıktı, hatta eksinden de uygun fiyata geldi. n11 üzerinden geçtiğin siparişi beş dakika içinde iptal ettim para hemen geri yattı.
Microspinline olmasa kesinlikle tercihimi Dt Swissten yana kullanırdım ama onun M.S uyumlu arka göbek uyumlu aparatı 50 euro 😀
H&B'ın bu alışverişten 45 lira kargo alması ve Ziraat kredi kartına taksit yapmaması(sonradan taksitlendirme yaptım yine faizsiz ama olmaması kötü) canımı sıkmadı değil ama neredeyse İstanbul Bisiklet(Bike and Outdoor) denilen yere göre 200 lira kadar ucuzdu hala. Gece gece ufak bir aksiyonla kapadık.
Alacak olan varsa linkleri buraya bırakayım.
Dt Swiss;(Erdoğanların kendi sitesinden indirim kodu kullanılmasına rağmen 100-150 tl kadar ucuzdu)
https://www.n11.com/urun/dt-swiss-jant-seti-x1900-spline-275-clock-boost-4337851?magaza=erdoganlar-bisiklet
MT601;
https://www.houseofbike.com/urun/mt601-12s-tubeless-148x12-mm-thru-axle-micro-spline-center-lock-jant-seti

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Sipariş bana sormadan iptal edildi büyük ihtimalle olmayan ürünü sattılar ve dolar arttığı için zam yapıp tekrar satacaklar, Bike&Outdoor diğer adı İstanbul Bisiklet olan firmayı hiçbir şekilde önermiyorum alışveriş falan yapılmaz bunlardan.
https://teknoseyir.com/durum/1539004
Ekleme: Hepsiburada aracalığıyla almıştım iptal olunca Whatsapp üzerinden yazdığımda satıcı firma tarafından tedarik edilemediği için iptal edildi yazılmış, hem hepsiburada hemde kendi sitelerinde takipteyim eminim ki tekrar yüksek fiyattan satışa konulacak. Ayrıca HB tarafından da şikayetimi oluşturdum mağazaya karşı.

#tsbisikletkulübü WH MT-601 olan modelini üç

#tsbisikletkulübü WH MT-601 olan modelini üç taksitle aldım sırada maşa var. https://teknoseyir.com/durum/1538803
BeğenFavori PaylaşYorum yap