Airsoft, sırt vr operasyon( vardı bir ara ) varken niye paintball ? BF müzikli birde 😀
https://twitter.com/msuedutr/status/1638213005107142656

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Videonun sonundaki MSİ reklamına bakın.TS niye incelemeye cihaz gelmediğini anlatan nitelikte, kağıttan okunan basın bülteni ama işini görüyor milleti etkiliyor. (Ön izlemeyi sildim, dakikalı link)
https://youtu.be/1OJl0lY2ueI?list=PLoscqQarbTQDyHQwCUFZSwzMONZTO9oSH&t=845

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

OLED tv çok başka dünya ya,bugün arkadaşa TV almak için teknolojik marketleri dolaştık, oledleri izlemek ayrı bir keyif gerçekten yanma işini tamamen çözseler kimse diğer tv yüzüne bakmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Corsair 5000 D Airflow modelini kullanan var mı aramızda memnun olmadığı yönler var mı onun yerine bunu alsan daha iyi olur gibi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son aldığım Sony ier-h500a'nın da kablosu bozulunca ki hor kullandım biraz dikkat etmedim kabloya genelde cebime attım çıktım. Bozulmadı da aslında temassızlık gibi bir şey var. Yeni bir kablolu kulaklık için kablosu takıp çıkarılan bir model tercih etmek istedim KZ Edx Pro 1DD modelini aldım 400 liraya. Sony tipi direk düz model bakıyordum ama öyle olan tipleri pahalı ve yurtdışından gelmesini beklemem gerekecekti o yüzden kzkulaklık diye bir siteden aldım geçtim. Bakalım nasıl çıkacak. #kz #sony

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçimizdeki Canavarlar

Provided to YouTube by Adamlarİçimizdeki Canavarlar · AdamlarHarekete kimse mâni olamaz.℗ 2021 Adamlar, distributed by SONY MUSIC TURKEYReleased on: 2021-11-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı Özbekistan Registan sokağından. Arada böyle böyle atarım buraya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KopekSorunu Bisikletle dünyayı dolaşan Gürkan Genç vize işleri için Türkiye'ye gelince karşılaştığı manzara ve yorumları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap