Ne kasaymış her yeri her yere giriyor 😀
https://youtu.be/rjA0HKQ9evk

Cooler Master MasterCase SL600M Kasa İnceleme Türkiye'de İlk

Yine bir ilkle karşınızdayız ve bu videomuzda Cooler Master MasterCase SL600M kasasınız inceleyeceğiz. Bu tasarımı ile bilgisayar kasalarının hava akış mantı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mustafa N. paylaştı.

#alınık 1155 pin anakart arıyorum arkadaşlar, sağolsun buradan @hamitozlu bana 3 tane yolladı ancak 2 tanesi pert çalışmıyordu, son yolladığı asus olanda da birkaç tane sıkıntı vardı ancak çalışıyordu, çok olmadı alalı ancak anakart mortingen olmuş. İşin kötü yanı sistemi de dizmiştim arkadaşa, işlemcisi belleği hdd'i psu kasa derken anakart gümleyince biraz ortada kaldık. 🙂 Bütçemiz kısıtlı, o yüzden rica ediyorum '' bende var abi ama 300 tl 400 tl olur '' gibi gibi fiyatlar vermeyin.

Arada bu durumu paylaşırsanız da sevinirim. İletişim : orcun89@outlook.com veya @orcun89 kullanıcı adına telegram üzerinden yazabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı The Grand Tour'un birinci sezon finalindeki Golf-İ3 (Geçmiş-Gelecek) kapışmasını izledikten sonra elektrikli araçlara karşı biraz öngörüm oldu açıkcası,daha İngiltere'de bile tam oturmamışken bizde veya dünyada sorunsuzca yayılması için,bence en azından yirmi yıl kadar var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • andacatasayar @andacatasayar

    @mustafanr Evet 😀 2010'dan beri 10 senede olcak diyolar 😀 Elekrik fanatikleri hep Tesla'dan örnek vererek bahsediyolar. Ancak Tesla'nın o menzille,supercharge'la bile tam çözüm değilken diğer araçlarda da durum içler acısı. Tek gelişme, ülkelerin atıyorum; ''Fransa'da 2040'tan sonra içten yanmalı araba olmıyacak'' anlaşmaları imzalamaları. Bazısı sadece dizel için zorlaştırıken,bazısı da benzinliyi de aradan çıkarıp, sadece hibrit ve elekrriklilere şans tanıyor. Tam anlamıyla oturması,kimsenin içten yanmalı araba almaması 2050'den aşağı değil bence.

#HaberinizOlsun Rainmeter iki gün önce 4.3 final sürümüne güncellenmiş.
https://www.rainmeter.net/

Rainmeter, desktop customization tool

Rainmeter allows you to display customizable skins on your desktop, from hardware usage meters to fully functional audio visualizers. You are only limited by your imagination and creativity.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotfiy'ı premium bitince kaldırmıştım şimdi koşarken dinlerim diye yükledim listelerin yarısından çoğu hapcı hopcu rap yaptığını sanan bebelerle dolmuş,engellenmiyorlar birde 😀 #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı İDMAN TV(Azerbaycan kanalı)'den Real-Barcelona maçına bakıyorum müthiş anlatımları var çok güzel bir dil Azerbeycan Türkçesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#Samsung S10'e modelinin parmak izi okuyucusu kilit tuşundaymış,bu Amerika'da falan yasak değil miydi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Turkcell den "Sevgililer Günü" indiriminden aldığım Trust Ziva marka kulak içi kulaklıklar elime ulaştı.
Sağ sol kulak ayrımı için bir belirti yok,şekilleri yumurta gibi,değişik geldi rahatsız hissettim açıkcası,basslar bir tık fazla gibi geldi bana,birde sanki ilk taktığımda sesler geriden geliyormuş gibi.Ses kısma tuşları yok nokta gibi bir buton aşağıya yukarıya hareket ediyor.
10 TL göre iyi.25'TL den yukarı fiyat verilmez ama.

BeğenFavori PaylaşYorum yap