#AirFryer #AirFryerSeyir Şurada ki ablanın uyguladığı limonlu su işini airfryer kullananlara kesinlikle haftada bir tavsiye ediyorum,benim için artık çok geç gibi geç gördüm videoyu bir haftadır deniyorum baya baya yumuşattı ama silmesi zor.
https://www.youtube.com/watch?v=0e_9qxFWI18

How to Clean Your Air Fryer → SMELLY? DIRTY? NEW? Watch THIS!

If you've got an air fryer, then it might be time to take a look inside of the unit. If you 're wondering how to clean an air fryer, you've come to the right...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Horoz Lojistik gibi müşteri ilişkileri sıfır olan bir firma nasıl ayakta kalabiliyor şaşırıyorum, adamlardan şubenin bulunduğum ilçeye ne zaman geleceğini soruyorum, haftada bir yanıtını almam için iki defa müşteri hizmetleri ve iki WhatsApp görüşmesi sonucunda (sorunumu anlatmaya çalışırken bir dakika içinde görüşmeyi sonlandırdı eleman ) hafta da bir geldiğini ancak öğrendim ama öyle bir dilleri var ki, gelmez, olmaz, edemeyiz, geçen gün geldi siz geç kaldınız gibi saçma argümanlarla bir hafta bekleme süresi aldım 🤣 Ki bi arkadaşımın bu hafta gelecek gönderiside gelmemiş 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Mustafa N. @mustafanr

  Ek:Konuşmayı silmiştim ama webden silinmemiş saçmalığa bakın.

 • Fikri @fikri

  Sektörde rekabet yok. Horoz ile Borusan var bir tek. Şimdi de Octovan yeni bir firma kurup girmiş. Yatırım almışlardı.
  Girişim yapacak varsa bomboş alan. Çok fazla sorun var. Sorunları çözerseniz yatırımcı da bulursunuz. İşi düzgün yapınca sadece birkaç firmanın kargolarıyla bile kapasitenizin tamamını doldurursunuz, yetişemezsiniz taleplere.

 • omerfa @omerfa

  Hepsiburada dan Derin dondurucu aldım. Köyler artık mahalle olarak geçtiği için adrese öyle yazdım. İki gün sonra aradılar sizin orası köy diyor adam ben bunu ilçede nereye bırakayım. Bende benim arabam yok ya eve getirirsiniz yada geri götürün dedim. Tabii o gün gelmedi. Ertesi gün başka bir numaradan biri aradı abi biz onu köye getiremiyoruz ilçede nerede bırakalım siz alın oradan aynı şeyleri onada söyledim. Sonra Hepsiburadan aradılar Adres yanlışmış o yüzden makineyi teslim edemiyorlarmış adresi yenilemek istediler. adres doğru sadece buraya getirmek istemiyorlar dedim ve siparişi iptal ettim. üçüncü gün Horoz lojistik şöförü tekrar aradı abi sizin köye nereden gidiliyor tarif edermisin dedi ( bu arada köy ilçeye 5 km). İptal ettiğim halde getirdiler. Arabada 3 gün gezdi benim makina. İndirdiler baktım sağına soluna bir şey yok aldım. Arkadaşlarada bahçeden sebze meyve toplayıp verdim.

 • Ali Özer @the-ozer2000

  Türkiye de bu işi yapan çok köklü lojistik firmaları var ve hızla gelişmekte şirketim için https://www.esalco.com/ ile çalışıyorum diğer bilindik lojistik markalarına göre çok üst düzey hizmet veriyorlar.

Şu arkadaşı şubatta ödeme kampanyasıyla satın aldım, iptv içinde tivimate uygulamasını gözüme kestirdim,bakalım gelsin internette sorun yaşayan bir kaç kişi gördüm şansımıza ne olacak görelim.
https://www.hepsiburada.com/tcl-55c725g-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-google-smart-qled-tv-p-HBCV00002VO0F1?magaza=Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android TV kullananlar hangi iptv istemcisini kullanıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

#TeknoYardım Aşağıda isimleri bulanan TV'lerden kullanım senaryosuna en uygun olanı hangisidir ?
Karasal yayın bağlanmayacak (iptv kullanılacak) ağırlıklı olarak maç ve film izlemek için kullanılacak, kurulacak alana güneş sadece batarken vuruyor, genelde akşam karanlık yerde izlenecek. Harici bir kutu gerektirmemesi ilk tercihlerden ama görüntü ve panel farkı varsa göz ardı edilebilir. Seçenekler aşağıda.
Samsung 55BU8000 ,Regal 65R854UQ ,Vestel 55QA9700, Toshiba 55QA4163DT, Toshiba 55QL5D63DT, Vestel 55 UA9090

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Herkese selamlar, Hepsiburada'nın başlatmış olduğu şimdi al Şubat'ta öde kampanyasıyla ilgili bir sorum var.
Benim kredi kartım da olan limit 18 bin TL fakat bilgisayar aldığım için limitin çoğu dolu, şuan 7 bin kadar boş var fakat almak istediğim cihaz neredeyse kart limitim kadar, okuduğum ve anladığım kadarıyla yapılan alışverişler Şubata kadar hiçbir şekilde gözükmüyor buna istinaden ben şuan olan kart limitim kadar mı alışveriş yapabilirim yoksa bütün limitim dahilinde mi alışveriş yapabilirim? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım 10-11 Bin tl civarına önerebileceğiniz F/P dizüstü bilgisayar var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap