Lian-Li resmi sayfasında paylaşılmış GGF tarafından oluşturulmuş, bakır tasarımlı olan çok hoş olmuş aklım kaldı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung S10 5G'ye A12 sürümünü vermesiyle Smart Switch uygulamasını kullanarak bugün #WhatsApp yedeklerimi iOS'ten alarak #Android 'e geçişimi tamamen bitirdim. iOS garabetinden kurtulduğuma seviniyorum.

Geçiş yapacak arkadaşlara bir kaç tane önerim var. Önce iPhone'da kesinlikle iCloud üzerine yedek ve Android tarafında ki telefonun şarjı yüzde yüz olsun yedek boyutuna göre iki saati aşan zamanlar ortaya çıkıyor. Bunlardan sonra direk Smart Switch uygulamasından uygulamalar bölümünden Whatsapp'ı seçip çıkan QR kodu iPhone kamerasından okutarak WhatsApp transfer ayarlarına gidin, ve yedek almaya başlayın [yedek boyutu benim gibi büyükse (1,58-2gb arası) iki saate varan sürelere hazırlıklı olun] yedekler aktarıldıktan sonra Android tarafında kabloyu çıkarabilirsiniz derse çıkarmayın. Yedeklerin düzenlemesi yapılıyor diye bildirim panelinde tekrar bir süre çıkıyor beş dakika kadar onunda bitmesini bekleyin o bitince de kabloyu çıkarmayın sonra Android tarafında Whatsappa girin numarayı yazın kod girince yedekler içeri aktarılıyor diye bir süre çıkacak boyutuna göre beş on dakika arası sürüyor sonra tamamen geçiş tamamlanıyor kabloyu çıkarabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galiba bu sefer oluyor Androide geçişim tamamen bitiyor. #WhatsApp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozturka @ozturka

  Stabilinden engebeli araziye geçiş işlemi. İos da beğenmediğiniz şeyler neler

  • Alptekin @alptekinck

   gerekli özelliklerin olmaması

  • ozturka @ozturka

   @alptekinck para verince açılıyor 😀 type-c ve ufak tefek inatları dışında pek bişey kalmadı.

  • BraVe @brave

   @ozturka Para her kapıyı açar mantığı diyorsun yani.

  • Mustafa N. @mustafanr

   Bok gibi sistem kimse kusura bakmasın androidin 2.0 sürümünde bile olan özelleştirmeler 15-16 sürümüyle anca gelen özellikleri delirtti beni. Buralarda kaç sene önce yazmışımdır hava durumunun soldan çıkarken çalışmaması saçma sistem takılmaları kafasına göre sistem uygulamalarının donması gibi. Daha bir çok vardır android en son altı sürümünde bırakmıştım o bile bundan ileridedir adım gibi biliyorum iOS bu kadar özelleştirme sunsun önceki yıl modelleri hariç hiçbiri güncelleme almaz.
   Stabil çalışıyor falan hikaye babamın eski nokialarıda stabil çalışıyor hala 😃 Hemde iosten çok teması var.

  • Alptekin @alptekinck

   @mustafanr özelliştirme neyse de özellik yok işletim sisteminde. sade olsun iyi çalışır güzel de onunla çalışmam ona bağlanmam onu görmem kısacık kablom şu kadar para hayır onu ayarlayamazsın vs. bir tane kullanıcı dostu özelliği yok gibi görünüyor.

Gaziantep’te Asiye’nin başına gelen olayın üstünden bir ay geçmiş başıboş köpekler hakkında hiçbir gelişme olmadı yine bir şekilde üstü örtüldü ne lobi varmış bunlarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • deepL @deepl

  Dün gece bir afgan vatandaşı getirdiler köpekler yüzünü gözünü fena paralamış/parçalamış. Burada bir çiftlikte çalışıyormuş. Haberlerde göremediğimiz daha neler oluyor ülke çapında kim bilir.

  Bu arada bir köydeki tanıdıklarım belediyenin bir araba dolusu başıboş köpeği köyün çevresindeki arsalara bıraktığını söylüyor. Bu soğukta işleri çok zor.

  Artı. Bu sokak hayvanlarının nüfusu böyle tribünlere oynarcasına kontrol edileceği yerde böyle halı altına süpürürcesine desteklenirse durum yakında çok daha ciddi bir hal alır ve bizim 'zalım' tayfa elinde tüfekle soykırıma kalkışabilir.

 • suicide @suicide

  belli basli bazi irklarin sahipleri aglayip duruyorlar internette kanli yasa vs. diye. neymis cocuklari nasil kisirlastirilirmis, toplayip oldurtmediklerine dua edin, okadar insanin cani yandi hala daha neredeyse tamami agizliksiz, tasmasiz geziyor sokaklarda.

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Unutulur gider olan gariban fakir fukaraya olur. Her kim örtbas ettiyse ve bı cezasız bırakıldıysa çocuklarının kanında bogulsun ne diyeyim bizimde çocugumuz var yürek dayanmıyor yürek.

Aramızda bu botu kullanan var mı acaba su geçirmezlik ve sıcaklık konusu önemli benim için. Bu tarz bilek boy ve bu fiyatlara başka öneriler varsa onlara da bakarım. https://www.ydsshop.com/yds-astor-mid-cut-gtx

YDS ASTOR MID CUT GTX -COYOTE | YDS Shop

YDS ASTOR MID CUT GTX -COYOTE ve en iyi outdoor bot çeşitleri YDS güvencesiyle burada! YDS ASTOR MID CUT GTX -COYOTE satın almak için hemen tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS iyice mini Türkiye oldu. Ulan burada fesli adam videolara çıktı millet adamı beğenmeyince yönetim üstüne birde o adamı savundu.
Orçun sansürlü fotoğraf paylaştı diye adamı banladınız hemen, sitenin çoğundan aktif yardımsever üyeler böyle böyle gidiyor. x86 vardı galiba o böyle gitti hakeza frt böyle gitti yapılanlar ayıp.
Çocuklara olumsuz örnek olur diye yorumların birinde yazıldı kaldı ki zaten TS takip eden kitlenin çoğu 18-24 yaş arası, bu sayının alt yaş grubunda olupta sosyalde takılan adam çok çok azdır.
TS yönetimi site değişecek pandemi var diye burayı çok boşladı ne olursa görmüyorlar yada pas geçiyorlar ,kaç kere küfür bildirdim gördüğüm adamlar hala aynı şekilde devam ediyorlardı üyeliklerine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap