Mi Band 4 için bel klipsi aldım, daha bir gün kullandım ama iyi gibi. Böyle bir şeye ihtiyacı olanlar için link de ekleyeyim. Bazı kullanım senaryoları için işe yarar bir ürün. Ali Express'te çok daha ucuz gerçi.

https://www.amazon.com/gp/product/B0819R9VCB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_image_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube'da bu paylaşımı görünce 2010'da kullandığım telefon neydi diye düşündüm ben de, HTC Touch HD idi. Gigabyte gSmart i350 denen berbat cihazdan buna geçince dünyam değişmişti 🙂 Windows Mobile'ın iyi zamanları. Sizin varsa 10 yıl önce kullandığınız telefon neydi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Tasarımlar çok güzel, hedefler de heyecan verici. Lakin zaman planları yine aşırı iddialı. Daha önce de böyle iddialı tarihler verildi ve tabi ki tutmadı. 2022 Haziran'da satışa girmesi hayal. Böyle olunca inandırıcılık gidiyor, bütün faaliyet siyasi bir gösterişe dönüşüyor.

Beni üzen mevcut potansiyelin böyle göz boyamalarla heba edilmesi. Türkiye'de otomobil tasarım işlerinde çalışmış binlerce mühendis, onlarca yönetici var. Üretim tecrübemiz zaten ortada. Bu işlerin yüksek sesle konuşulmaya başlandığı 2010-2011 civarında bu tecrübeli insanlarla ise girişilseydi şimdi gerçekten kendimize ait bir tasarımımız olurdu, belki fabrika bile hazır olurdu. Hazır şekilde satın alınmış bir arabayla gösteriş yapmak gerekmezdi. Neyse, belki gerçekten şimdi daha iyisi yapılıyordur, ama pek de inanamıyorum.

#yerliotomobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geri sayım bitince web sayfasında tanıtım başlar diye düşünmüştüm, ama başlamadı hala.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus 7T Pro ve Pixel 2 XL ile aynı yerde aynı anda yaptığım testte baya fark çıkıyor. Pixel daha hızlı çıkıyor. Operatör de aynı tabi. Halbuki OnePlus Cat 18 iken Pixel Cat 15. İkisi de buradaki LTE bantlarını destekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Honda'nın infotainment sisteminde Apple CarPlay bir Android uygulaması olarak kurulu, ilginç. Arabanın sistemi arayüz giydirilmiş Android bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitedeki belki tek Chrome OS kullanıcısı olarak bunu paylaşma ihtiyacı hissettim 🙂 Chromebook iyidir, çoğu kullanıcının işini gayet güzel görür. Keşke Türkiye'de de satılsa.

https://www.forbes.com/sites/brookecrothers/2019/12/15/how-to-go-full-time-chromebook-save-money-and-ditch-the-macbook-and-windows-10-and-switch-to-a-google-pixelbook-go/#6b4e329352c1

How To Go Full-Time Chromebook, Save Money, And Ditch The MacBook And Windows...

The Chromebook can now be your only laptop. That wasn’t always the case.
BeğenFavori PaylaşYorum yap