Arkadaşlar telefonumu satmak istiyorum. İphone 11 Siyah 64 gb, kozmetik olarak 10/9, batarya %84, tamir görmedi hiç açılmadı, garanti bitti, kutu fatura herşeyi var. Sizce kaç yazayım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar malum dolar yukarı doğru süzülüyor, yakın zamanda Apple'dan bi zam gelir mi sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Fiat servise her geldiğimde Fiat'ın Egea'dan başka araba üretmediğini düşünüyorum. Benim araçta egea...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Türknet zammından sonra denemek amaçlı İnternet kutusuna geçtim. Whatsappdan evrak yollanıyor, 24 saat içinde kurulum olmadan hattı açtılar. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum sadece geçenlerde bi hız problemi yaşadım anında çözdükler. Açıkçası ben memnun kaldım, fiyatına göre çok iyi. Denemek isterseniz referans kodu ile üye olunca 1 ay da karşışıklı hediye veriyor. Ref. kodu: 8576079687

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Arkadaşlar elimde şöyle bir netbook var. Bu arkadaşa xp, yükledim, linux yükledim fayda etmedi. Youtube'dan 480p video bile açamıyor, nette gezmez kanser sebebi. Kullanılacak duruma nasıl getirebilirim? Yoksa kaderine terketmek mi lazım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Zenginin parası fakirin gözünü bozuyor. 2. sezon çok iyiydi bakalım 3 nasıl olacak. Yavaş, bol diyaloglu, az ekşınlı dizi sevenler bayılacağı bir dizi. Müzikler şahane.

Succession: Season 1 | Official Trailer | HBO

The Roy family controls one of the biggest media and entertainment conglomerates in the world. From Executive Producers Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Ri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yapı kredi ne fırsatçı banka. Normalde hiçbir banka maaş müşterisine eft ücreti almaz ama bunlar alıyor. Müşteri hizmetleri işyeri ile yapılan sözleşmede yoksa ücret alınır diyor. Yok mudur alternatif yolu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

Biraz havamız değişsin. Hangi radyoları dinliyorsunuz arkadaşlar? Benim yabancı olarak Power ve joy fm, Türkçe olarak alem ve slowturk hoşuma gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Arkadaşlar bu ayın sonunda sözleşmem bitiyor, sözleşmede zam oranında efe tüfe/2 bişeyler yazıyor. Kiram şimdi 700 tl ne kadar zam yapabilir resmî olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spiderman'den sonra beklenti çok yükseldi, bence güzel olacak.

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında | Altyazılı Fragman

Vizyon Tarihi: 6 Mayıs 2022Filmin Sayfası: https://boxofficeturkiye.com/film/doktor-strange-coklu-evren-cilginliginda--2014082* En son çıkan fragmanları, hab...
BeğenFavori PaylaşYorum yap