Ryzen 5 3500u gündelik kullanım için çok yeterli ama saat hızını çok aşşağıya çekemiyor maalesef ve bu durum bataryaya yansıyor. İntel bu konuda çok iyi, eski laptopumda i7 4700mq boşta 0,7 ghz'e kadar düşüyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar elimde şu modem var. Adsl modemimde ac desteği yok, bunu ap olarak kullanmak mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acayip bi deneyim. Türkçe şarkılar çok olmamış gibi ama elektronik ağırlıklı yabancı müzikler çok başarılı. Dinlerken gülme geliyor, kaliteli bi kulaklıkla mutlaka deneyin.

8D Music - Power Podcast - PowerApp - World of Music

8D Music - Power Podcast - PowerApp - World of Music
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şu orjinal huawei 65w şarj aleti ile İphone 11'i şarj etsem pile zarar verir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dededen toruna devir teslim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28

Sıfırı 105 bin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Sadece chrome açıkken bile sıcaklık bu seviyede. Sürekli fan çalışıyor, Adana sıcağında normal mi yoksa termal macun yenileme vakti gelmiş mi? Lenovo G510 İ7

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar 2. El araba alma niyetimiz var. Malum noterde çok sahtekarlık dönüyor, neye dikkat etmeliyim para aktarımında?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • mrsocrates @mrsocrates

  Bu ay bayilerde sıfır araç satışı kalmadi. (Stokculuk var maalesef) Bu yüzden ikinci elde fahis fiyatlar var. Acil değil ise ertelemekte fayda var. (Genel bir tavsiye konuyla alakasız)

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Parayı başkasının adına göndermeyin yani kimden alıyorsanız onun adına gönderin. Böyle bir olay okumuştum. Dayıma gönder demiş adam sonra da ben bunu tanımıyorum benim paramı ödemediler diyerek aracı geri almış.

 • kei @kei

  1-Para takası banka yoluyla yapılsın. Söz uçar yazı kalır. EFT limitiniz varsa bankayı arayıp limiti yükseltebilirsiniz.
  2-Parayı sadece ve sadece satışı yapacak kişinin adına .açılmış hesaba yollayın. X kişisi satıyorsa Y kişisine havale yapmayın.
  3- Babanızın oğlu olsa bile sağlamdır arabasına güvenilir demeden ekspertize sokun ve kesinlikle o kişinin bilmediği yabancı bir ekspertiz olsun. Gerekirse komşu şehirdeki ekpsertize gitmeyi bile teklif edebilirsiniz. Atıyorum 600 liradan mı olmak istersiniz yoksa pert arabaya 60 bin lira vermek mi?
  4-Araç 10 yaş altıysa bakımlarının faturası kağıdı falan var mı onu sorun. Dediğim gibi söz hiçbir şey ifade etmez önemli olan yazılı kağıttır.
  5-Bazı arabaların kmsi düşürülse bile bilgisayar bağlanınca elektronik olarak gerçekte kmsi gözüküyor o modelleri araştırın.
  6- Araçta ağır hasar kaydı varsa nolursa olsun pazarlık yapıp fiyatı indirin. İsterse fabrikanın kendisi tamir etmiş olsun ağır hasarlı araçla hiç hasarsız aracın fiyatı bir olamaz bunu anlamak zorunda.
  7- Taksi çıkması, filo çıkması araçlardan uzak durun genelde beyaz renk 301'ler filo çıkması mesela. Hiçbir bakımı doğru düzgün yapılmamış oluyor.
  8- Galeriden almayın alayı toplanmış pert araçlar ve mafyavari tipler.

 • heegee @heegee

  Bankaların araç alım satımında sunduğu yeni bir hizmet var. Acemiyseniz onu kullanın. Tapu takas sistemi gibi. Para banka güvencesinde. Bir hizmet bedeli var. Rakamı bilmiyorum ama çok yüksek olduğunu sanmam. Dolandırılmaktan iyidir.