Şu sağ sol widgetlar hangi uygulamaya ait bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ePttAVM - Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans Key

%100 orijinal üründür/ aynı gün gönderim/32&64 Bit TR
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle bir sansür türüde bir bizde olabilir 😐Alkol markaları vs. twitterda takip edemiyorsunuz.2017 de var haberler ama yeni farkettim nedense

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Powerpoint template için güzel site ve uğraştırmadan dosyaları indirtiyor.

https://slidesgo.com/

Free Google Slides themes and Powerpoint templates for your presentations |...

Discover the best Google Slides themes and Powerpoint templates you can use in your presentations - 100% Free for any use.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

her programlama ile ilgili attığınız memes ler komik değil bilginize

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

soundcloud var mı editlenmiş önerdiğiniz bişeyler.çok iyi şeyler çıkabiliyor

https://soundcloud.com/farazivkayra/alt-gecit-remixx

Alt Geçit (Remix)

Official Auido: http://www.youtube.com/watch?v=iVbn29IrKBQ
BeğenFavori PaylaşYorum yap

imalat nedir nasıl yapılır tr de

https://www.youtube.com/watch?v=JwHnJl4faP0

Kilosu 80 TL Türkiye'nin En Meşhur Peyniri / Kars Gravyer Peyniri

Kilosu 80 tl Türkiye 'nin en meşhur peyniri Kars Gravyer peyniri nasıl yapılıyor sizler için Kars Boğatepe köyü giderek yerinde inceledim. Geleneksel tarzda ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11
 • Orcun @orcun

  Peynirden de soğuttular, dayıya bak ya o su da birde istersen abdest alaydın ? heryerini soktu maşallah kıllı peynir isteyenler varsa bilemiyorum.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @orcun peynir tenekelerinin halini, onları saklama ve hazırlama koşullarını görsen bir de 😀

  • Orcun @orcun

   @gurkan-atilgan Ortam ayrı zaten çalışanlar ayrı vs. birde 80 liraymışta vs. imalathaneye bak uğur dündar bassa yer yerinden oynar.

  • protego @protego

   @orcun Asıl şok olan bunu normalmiş gibi paylaşıp reklam yapabiliyor olmaları

  • Equitatus @equitatus

   @orcun Benim de en iğrendiğim şeylerden birisidir bu. Fransa'da da İsviçre'de de peynir imalathanelerine gittim. İsviçre'nin meşhur Gruyère peyniri vardır. Gruyère bir bölgenin adı ve burada yapılan peynire Gruyère peyniri deniyor. Gravyer peynirine adını veren yer burasıdır. Karsta'da olsa Gruyère'de de olsa peynir üretimi yapan kişiler kıllı kollarını ürettikleri peynirin içine sokmaktan geri kalmıyorlar. Eldiven denen birşey var, insan hiç utanmıyor olsa da ziyaretçilerden utanır bir eldiven giyer.

  • Orcun @orcun

   @equitatus Ya adamlar çalışanı galiba ağızlık takmış o da tükürük kaçmasın diye arkadaş bir ortamı bak ya ? tuvaletim yemin ediyorum sana daha temiz duruyor. Belki mikrop ölçer vs ila baksak tuvaletim daha temizdir. 🙂
   Ya plastik eldiven diye birşey yok mu ? var. Takarsın onu böyle hatta büyük boyları var taaa omuza kadar uzar böyle kalındır onu geçirirsin hatta o da antibakteriyel suyun içinde durur vs devamlı temizlenir ki mikrop şu bu vs olmasın. Ona giyer işini yaparsın kafana da bone takarsın ağzında gene zımbırtı bitti gitti. Adam kıllı kollarıyla lap diye girdi yetmedi tülbent'i koydular ya elemanın biri aha dedim her halde suya girip yüzecek öyle bir daldı gördüysen video'u dedim tamam ya bunlar yıkanıyor. Ortama bak peyniri dinlendirdikleri yere bak, valla ben gördükten sonra fabrikasyon peyniri alırım yani en azından denetleniyor bir standartı var avrupaya oraya buraya satılıyor vs. vs. hani o konularda çok dikkatliler ama böyle ... ağa kaşarları bilmemnelerinden korkacaksın. O ortamı gördüm yani peynirden soğudum ki bayılır yani en sevdiğim şeydi.

  • Equitatus @equitatus

   @orcun Aynen öyle, bir de oradaki kel adam eline alıp alıp ovuşturup içine geri atıyor. Elinde ne kadar kolonizasyon bakterisi ve mantarı varsa girdi peynirin içine. Bu arada bir not olarak şunu söyleyeyim; genelde peynircilerde veya pazarlarda köylerde yapılan peynirler falan satılır. Bu peynir ve yoğurtlar eğer düzgün biçimde pastörize edilmezlerse brusella bulaştırma riski var. Brusella fena bir bakteridir, insanı süründürür. Bolu'da yaşıyorum ben doktora yaptığım Enfeksiyon Hastalıkları bölümüne sürekli buradaki köylüler brusella yüzünden yatıyorlar. Bu bölgede yaygın bir durum. O yüzden ben asla köyde yapılan peynir ve yoğurt almam. Size de almanızı tavsiye etmem.

 • ALIEN @alien

  Göz görmeyince gönül katlanıyordu, youtube çıktı artık her şeyi gözümüze gözümüze sokar oldular. 🙂

 • eamedic @eamedic

  Bu peynir yüzünden bir ay peynir yiyemedim, benim tad evrenimde yeri yok. Benim yediğimde mi bir sorun vardı bilemem ama oranın en iyisi diye verdiler kg fiyatı iki sene önce 180 tl idi bitirene kadar ağzımda bir çiftlik koyun gezdi ayıp olmasın diye yedim. Hala düşününce midem bulanır. Bence en iyi peynir tam yağlı ezinedir ötesini tanımam 🤣

 • Carl Elias @carlelias

  2:40 balıklama atlayacaktı heralde.

kof favori karakteriniz kimdi ? benimaru 1.favorim

BeğenFavori PaylaşYorum yap