Bir doktor arkadaş, [email protected] tarzı, ofis işlerinde kullanmak, hastalar ile iletişim kurmak için email alan adı sahibi olmak istiyor. Bunun için en iyi ve en kolay yöntem nedir, Google business account falan sormuş, fiyat uçuk gelmiş tabii ki, şirketler için olunca.

Kendisinin hiçbir IT bilgisi olmadığını düşünerek cevap verin lütfen, sıradan gmail hesabı açmayı zor öğrettik diyelim, yani en basit bir maintenance yapacak durumda değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

@umtk telefon önerileri videosu ne zaman çıkar, çıkar mı bilemediğimden buradan genel olarak sorayım, orta seviye, kamera vb. oyun gibi donanımlar önemsiz ancak uzun süre gidecek bir telefon için ne önerirsiniz?

Bir kişisel bir de iş telefonum var, 3-4 farklı ülkede sürekli gezmek zorunda olmaktan dolayı, TR hattı için sadece Türkiye gezilerinde kullanmak üzere kullanılacak bir telefon. Yani ana telefon işlemini yapsın, whatsapp vs. olsun çok da çağın gerisi olmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

HP Color Laser MFP 150nw ile deneyimi olan var mı, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • qubit @qubit

  Google'da TS'de bir şey çıkmıyor. Donanımhaber'de aratın. Orada da yoksa dolum yapan birkaç dükkana sorun-telefon edin. Yarı doğru birkaç bilgi alırsınız.

 • Türker Sezer @dirigeant

  Ben birkaç ay önce aldım. Evde bulunsun, nadiren lazım oluyor diye ucuz birsev alayım dedim. Fakat isim dustugunde ayrı bir macera yaşatıyor bana. Muhtemelen tüm sorunlar network ile ilgili ama kablolu baglanma imkanım olmadığı için test edemiyorum.

  Üzerinde bilgi ekranı olmadığı için ne yaptığını, bağlantı durumunu, is durumunu anlamak güç.

  Kablosuz bağlantı kullanıyorum ve cihazın ağa bağlanması, HP uygulamasının cihazı bulması zaman alıyor.

  Çok sayfalı dosyalar çıkartırken bazen aktarım hatası, encoding hatası vs diye bir hata mesajı basıp duruyor. Anladığım kadarıyla bilgi ekranı olmadigi için bu yolu seçmişler ama hem kağıdı ziyan ediyor, hem de bu hataya çok düşüyor.

  Ayrıca baski hizi oldukça yavaş. Sadece ilk sayfa hızı değil, sonraki sayfalar için de yavaş çıkartıyor. Muhtemelen bu da network ile ilgili bir durum.

  Nadiren ve az sayida baskı alıyorsanız en ucuz renkli lazer çözümü olarak is görüyor. Fakat daha fazlasına ihtiyaç varsa iade etme imkanınız olan bir yerden alın derim.
  HP'nin bu kadar sorunlu bir ürün çıkarmayacagini, sorunun bendeki üründe ya da benim ağında olabileceğini düşünüyorum, o yüzden ürünü kötülemek istemiyorum ama tedbirli olmakta da yarar var.