Selamlar,

HP Color Laser MFP 150nw ile deneyimi olan var mı, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • qubit @qubit

  Google'da TS'de bir şey çıkmıyor. Donanımhaber'de aratın. Orada da yoksa dolum yapan birkaç dükkana sorun-telefon edin. Yarı doğru birkaç bilgi alırsınız.

 • Türker Sezer @dirigeant

  Ben birkaç ay önce aldım. Evde bulunsun, nadiren lazım oluyor diye ucuz birsev alayım dedim. Fakat isim dustugunde ayrı bir macera yaşatıyor bana. Muhtemelen tüm sorunlar network ile ilgili ama kablolu baglanma imkanım olmadığı için test edemiyorum.

  Üzerinde bilgi ekranı olmadığı için ne yaptığını, bağlantı durumunu, is durumunu anlamak güç.

  Kablosuz bağlantı kullanıyorum ve cihazın ağa bağlanması, HP uygulamasının cihazı bulması zaman alıyor.

  Çok sayfalı dosyalar çıkartırken bazen aktarım hatası, encoding hatası vs diye bir hata mesajı basıp duruyor. Anladığım kadarıyla bilgi ekranı olmadigi için bu yolu seçmişler ama hem kağıdı ziyan ediyor, hem de bu hataya çok düşüyor.

  Ayrıca baski hizi oldukça yavaş. Sadece ilk sayfa hızı değil, sonraki sayfalar için de yavaş çıkartıyor. Muhtemelen bu da network ile ilgili bir durum.

  Nadiren ve az sayida baskı alıyorsanız en ucuz renkli lazer çözümü olarak is görüyor. Fakat daha fazlasına ihtiyaç varsa iade etme imkanınız olan bir yerden alın derim.
  HP'nin bu kadar sorunlu bir ürün çıkarmayacagini, sorunun bendeki üründe ya da benim ağında olabileceğini düşünüyorum, o yüzden ürünü kötülemek istemiyorum ama tedbirli olmakta da yarar var.