Burada daha fazla paylaşım yapmayı düşünmüyorum. Ancak yorum atabilirim site kapanana kadar 🙂
Ben de artık https://cokcekirdek.com a geçtim. Bana ulaşmak isterseniz oradan da ulaşabilirsiniz. Ancak orada kullancı adı olarak "Azazil" yerine "Odhun" u kullanacağım. Farklı bir kullanıcı adı ile geçeceğim için bunu sizlere açıklamanın daha doğru olacağını düşündüm.

Burada geçirdiğim güzel zaman için siz kullanıcılara teşekkür ederim. Kapanmasına sebep olanlara ise zehir kustuğumu belirtmek isterim. İyi günler efenim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 ay ücretsiz amazon prime kodunu alamayan arkadaşlar için:

--Güncelleme2--- En Yeni Kodlar

YATAG8K7DC9PBB
LC7ALZ9EGX9WBM
5E5J9883K8LUB5
5UF3Z2EJYYNEB6
B3T7TZBBP4CTB7
B44SN7APVB5QBQ
9CKS4UGS86Z7BV
A7NHJWVA4DXDBT
TFYXCRYDYFL7BQ
PP7RZ7J8DXXGBH
DUJRWJLLWUSCB4
XEP6UG4VA42WBH
QUQ6VNFWEUB9BN
TFYXCRYDYFL7BQ
82FR2UB898Y6BH

--Güncelleme--- Yeni kodlar ekliyorum. Burası da büyük ölçüde kullanıldı.
YJASMAM6NKM4BA
YX6URGZ3YA2GBB
BHZM29ULVKQKBH
3MWPMAED6CAEBL
VST65ZF5Q63DBH
RKYKJMX8QNLZBL
8HKDM37S4A7QBP
RFVDBAVC4M9UBX

---Aşağıdaki kodlar kullanıldı.----

DTVWS5ACYCY9BV
3UQX9CN4GEQBBJ
ARUMY7LTXMVQBF
K8644DLP2FUWBV
J5Q749HDLTU9BN
XHA7WSK3JZ3HBL
7KMMKHFKGJ8MBT
MKGRL9C6HTFBBH
EU4EYSJZVMPDB2

Kodu aşağıdaki siteye yapıştırın.
https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi

https://www.amazon.com.tr/subscriptions/external/token?claimCode=

Samsung Shop Türkiye | Mobil | Telefon | TV | Beyaz Eşya

En yeni akıllı telefonlar, tabletler, TV'ler, ev aletleri, beyaz eşyalar ve daha fazlası Shop Samsung’da! En son teknolojiye Samsung Türkiye garantisi ile sahip olmak için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 48

İkariam'a yeni güncelleme geldi. Kayda değer bir güçlendirme veriyor. Tüm şehirlerimde yüzde %25 odun üretimini aktif ettim 5dk da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Fethiyeli kazandı diyebilir miyiz? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ts'de beni kendi sitemle ilgilenmediğim için eleştiriyorlar ama Youtube'da eleştirmiyorsunuz bak ne güzel. O yüzden TS kapansın beni eleştirmeyen youtube kalsın. Muhteşem bir kafa. Diyebileceğim hiç bir şey yok. Site kapandığı anda benim için Teknoseyir tamamen bitmiştir. Youtube ve Twitch abonelikten çıkar, bir daha tek video izlemem zehrim bulaşmasın diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Wifi çekim kuvveti güzel. Cihazın kullandığı ceyranı anlık, günlük vs gösterebiliyor. Ayrıca hoşuma giden özelliklerinden birisi google ile birlikte çalışabilmesi. Akşam yorganın altına girip ısınmaya çalışırken telefona " Hey gugul kaloriferi aç" dediğim de elektrli kaloriferimi çalıştırıveriyor. " Hey gugul gece lambasını kapat" dediğimde ışığımı kapatıyor. Kendi içerisinde zaman ayarı da mevcut. Şu saatler arasında aç, kapat şeklinde. Ya da 2 saat sonra kapat şeklinde. Bu çok işime yarıyor. Bir adet elektrli motorum var fazladan. Arada onu da kullanıyorum. Moturun şarj aletine bağladım. Hergün gece 3 saat şarj edip bırakıyor. Tertemiz ya. Ben üründen razıyım. Ürünü @umtk un önerisi ile almıştım. Kendisine de ayrıca teşekkürler. Ben üründen razıyım. İhtiyacı olan bi incelesin derim. #deneyiprazioldugumurunler

https://www.hepsiburada.com/fonri-wi-fi-akilli-priz-16a-4-lu-set-p-HBCV00002RWX8R?magaza=Fonri%20T%C3%BCrkiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şofben önerisine ihtiyacım var. Bu ürün kuponla 1000tl ye geliyor. 12 ay vade farksız taksit var. Montaj dahil değilmiş. Kendim kurarım evde.
Başka önerisi olan var mı?
https://www.pazarama.com/aura-ihlas-105a5-banyo-sofbeni-montaj-dahil-degildir-105a5-p-8690389131833

Bütçeyi anlamışsınızdır attığım üründen zaten 🙂

Pazarama

Pazarama
BeğenFavori PaylaşYorum yap

CSGO güncelleme gelmiş. Açılışta uyarı verdi. Amd yeni driver yayınladı. Onu indir öyle oyuna gir değilse oyunun etkilenir bak dedi. La bırak ne anlatıyon be abi çalışan driver ellenir mi amd de dedim. Oyuna girdim. Oyun hayvan gibi kasıyor 🙂 Şimdi arka planda driver indiriyorum bakalım nasıl kuracaz oyun oynarken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara BDH Dijital hakkında yorum alabilir miyim? Telefonum arızalandı. samsung müşteri hizmetleri oraya yönlendirdi. Ama internette çok fazla olumsuz yorum var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap