Daha önceden edebiyat sitem vardı. 2019 gibi ödeme yapmadığım için kapanmıştı. İçerisinde 200 civarı inceleme, makale vs vardı. 15 kadar yazar tarafından yazılan. Bu domain ücretleri artmadan siteyi tekrar aktif etsem mi diye düşündüm. Domain adresi alınmamış boşta duruyor. https://web.archive.org/ den de baktım. Eski yazıların pek çoğuna ulaşabiliyorum. Sizce siteyi tekrar açmalı mıyım? Ve eğer açarsam bu eski yazıları aynı şekilde yayınlasam bi sıkıntı çıkar mı? Sonuçta bu yazarlar daha önce gelip sitemde yayınlamışlardı. Aynı domain üzerinden yazıları tekrar yayınlanmış olsa ne olur ? 🙂

Ben daha önce turhost kullanmıştım. Bi tanıdığım ayarlamıştı. Ben sadece wordpress admin panelinden kafama göre ayarlar yapıp takılıyordum. O zaman hosting+domain ödüyordum. Şimdi bu google'dan 75TL'ye domain alsam, hosting hizmetini nerden ve kaça alacağım? Google'dan domain alıp başka bir yere taşımam mı gerekiyor?
Keyfi takılmalık bir proje benimki. Para kazanmıyordum daha önce de. O yüzden çok masraf yapmak istemiyorum. Ucuza tekrar faaliyete geçirebiliyorsam geçireyim değilse kalsın. Yıllık bana ne gibi bir masrafı olur şuan bu işin?
Daha önce tüm temaydı, eklentiydi vs her şeyi wordpress den ücretsiz kullanıyordum yine öyle devam ederim yani açarsam. O yüzden sadece hosting ve domain ücreti önemli benim için sanırım şuan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keenetic lite almayin. 16mb hafiza koymuşlar şaka gibi hiçbir guncellemesi yapilmiyor. Hangi sistem bileşenini secersem seçeyim hafiza yok diyor. Ya üç beş hafiza koymak ne kadar maliyetli olabilir ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Abi çok ilginç bir borsamız var. Her şey zıt gidiyor 😀
İhlas Haber Ajansı düşecek beklentisi vardı herkeste. Bırak düşmeyi iki gündür tavan yapıyor. Portföyümdeki şirketlerin ceolarını göreve davet ediyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Excel'e ya da kendi içerisine barkod ve fiyat girebileceğim (stok şart değil ama stok olursa da iyi olur) ve telefon kamerası ile barkodu okutunca fiyatını gösterebilecek basit ve ücretsiz bir yazılım var mı?
Tüm barkodları ve fiyatları manuel girmek istiyorum. İnternetten veri filan çekmesine gerek yok yani. Var mı böyle basit bir uygulama androidde ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana bu çantadan lazım. Ne diye aratmam gerekiyor?
Kalın olacak. Büyük olacak gözü böyle. 17'' olacak.
Bu gördüğünüz gibi olacak göz yapısı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Klasikleşti teknoseyirde bu artık 🙂
THY ye atılan iftira paylaşımı da kalktı. Neden yorum yapıyoruz ki biz bu sitede? Bir anda uçup gidiyor her şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap