Arkadaşlar bel fıtığı sebepli yeni bir çalışma/oyuncu koltuğu arayışına girdim. İkea Markus, Hawk veya xDrive arasında gidip geliyorum. Markus derinlik açısından çokça rahat olmakla birlikte, beli tam anlamıyla desteklediği söylenemez. Bu sebeple oyuncu koltuklarını da düşünüyorum. Bütçe olarak 7k bandında kalmak istiyorum ama az bir farkla değecek model önerisi varsa alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Geçmiş olsun, biran önce iyileşmeniz dileği ile...

 • Kreetwight @kreetwight

  Markusa bel yastığı tarzı şeyler de alabilirsin.

 • revenge @revenge

  Koltuklarla ilgili çok araştıran ve çok deneyimi olan birisi olarak yazıyorum.
  oyuncu koltukları kolpa iş. Ucuza satılacak ürünlere iki görsel ekle, deri kılıf ve gamer etiketi fiyat tavana çıkar.
  Tüm sırt mekanizmalı koltukların ortak sorunu, sırt mekanızmalarının bir süre sonra ses yapması ya da kırılması, zarar görmesi.
  Amortisör kısımları da kısa sürede arıza yapar. Ağır bir koltuk ve üstüne binen ağır bir insan yükü. Sonrasında geri yaslanma gibi anlık tepkiler. Amortisörler çabuk yıpranır.

  Reklam gibi olmasın. Ama, ben sahibini bile tanımam. Size sadece bir model önermek istiyorum. Bu firmanın en dayanıklı modelidir. Kardeşimde de farklı ve daha pahalı modeli var. Benimle aynı sayılacak kadar süre koltukta oturur. onun koltuğu gıcırtı yapmaya başladı. Bendeki koltuğu kime sorarsam sorayım, aynı cevap. "Sorun yok."

  Seduna THUNDER PRO al geç. Hiç düşünme.

  Oturma kısmı rahat ettirmezse eğer, 80 TL civarına 28 DNS 50x50 Süngerler var. Al ve kılıf yaptır. Sonra alttan ve arkadan koltuğa bağla.

  ben çok memnunum.

  Ne amortisör sorun çıkartıyor. Ne de sırt kısmı.

  Boyunluk da sapasağlam duruyor.

  Koltuğu 2017 yılında aldım sanırım. 7 yıldır taş gibi.

  Geçen kardeşim geldi. Koltuktaki durumu görünce şaşaşırdı.

  Koltukta tek hoşuma gitmeyne şey, kolçakları.
  Çok alan kaplamasına neden oluyor. Adamlar insan gibi şiy etmemişler. 😀

 • revenge @revenge

  Ekleme, İkea koltuklarını da deneyimledim.
  Xdrive gibi pahalı modelleri de.
  En iyi olanı SEDUNA THUNDER PRO.

Selamlar. Peder beye telefon alacağım. Yeni çıkan Poco ve Redmi'lerden birini düşünüyorum. 15k bandını çok geçmek istemiyorum, aşırı giriş seviyelerine de bakmak istemiyorum. Mobil uygulamaları vs kullandığımız için ve takılmasını istemediğimizden daha aşağı banda inmedim. Şu an 5 yıldır falan Redmi 9C mi ne kullanıyor tam emin değilim, telefon SMS almakta güçlük çekiyor. Aşırı sorunlu. Ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

Selamlar, tv den harici hoparlöre ses vermek istiyoruz, böyle bir üçlü rca kablosu vardı taktık, tv den ayarı da yaptık ama ses alamadık. Çözüm bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Selamlar ahali, duvara yapıştırılan dekoratif köpük kaplama (kiremit vs deseni oluyor ya tam adını unuttum) bir miktar ses yalıtımı sağlıyor mu? Yan duvara giden sesi konuşmaların anlaşılmasını engelleyecek kadar azaltsa yeter aslında... Hiç bilgim yok bilen var da aydınlatırsa sevinirim #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kafaüstü kulaklık önerisi alabilir miyim dostlar? Müzik dinleme amaçlı kullanılacak. Mikrofon olsa elbet iyi olur. Bütçe 2.200

BeğenFavori PaylaşYorum yap

50.000 mah powerbank önerisi olan var mı? Type-c üzerinden ultrabook/macbook şarj etmek için de kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar selamlar, fotoğraf makinesi alınacak. Bütçe en fazla 23k şu anlık. Kullanacak arkadaşın çok eskiden aynasızda tecrübesi vardı. Genel amaçlı fotoğraf çekimi yapacak (portre+manzara). Ben bu işi araştırırken en son Canon 600d falan popülerdi. Şu an hiçbir fikrim yok, önerileriniz gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Kulaküstü Bluetooth kulaklık önerisi alabilir miyim? Anker, Sennheiser, Taotronics'e baktım nihai karar veremedim incelemeleri de izledim. Müzik, iş amaçlı kullanılacak oyun arada bir ana amaç gaming değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap