Selamlar. Peder beye telefon alacağım. Yeni çıkan Poco ve Redmi'lerden birini düşünüyorum. 15k bandını çok geçmek istemiyorum, aşırı giriş seviyelerine de bakmak istemiyorum. Mobil uygulamaları vs kullandığımız için ve takılmasını istemediğimizden daha aşağı banda inmedim. Şu an 5 yıldır falan Redmi 9C mi ne kullanıyor tam emin değilim, telefon SMS almakta güçlük çekiyor. Aşırı sorunlu. Ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Selamlar, tv den harici hoparlöre ses vermek istiyoruz, böyle bir üçlü rca kablosu vardı taktık, tv den ayarı da yaptık ama ses alamadık. Çözüm bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Selamlar ahali, duvara yapıştırılan dekoratif köpük kaplama (kiremit vs deseni oluyor ya tam adını unuttum) bir miktar ses yalıtımı sağlıyor mu? Yan duvara giden sesi konuşmaların anlaşılmasını engelleyecek kadar azaltsa yeter aslında... Hiç bilgim yok bilen var da aydınlatırsa sevinirim #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kafaüstü kulaklık önerisi alabilir miyim dostlar? Müzik dinleme amaçlı kullanılacak. Mikrofon olsa elbet iyi olur. Bütçe 2.200

BeğenFavori PaylaşYorum yap

50.000 mah powerbank önerisi olan var mı? Type-c üzerinden ultrabook/macbook şarj etmek için de kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar selamlar, fotoğraf makinesi alınacak. Bütçe en fazla 23k şu anlık. Kullanacak arkadaşın çok eskiden aynasızda tecrübesi vardı. Genel amaçlı fotoğraf çekimi yapacak (portre+manzara). Ben bu işi araştırırken en son Canon 600d falan popülerdi. Şu an hiçbir fikrim yok, önerileriniz gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Kulaküstü Bluetooth kulaklık önerisi alabilir miyim? Anker, Sennheiser, Taotronics'e baktım nihai karar veremedim incelemeleri de izledim. Müzik, iş amaçlı kullanılacak oyun arada bir ana amaç gaming değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap