İçeriğe gömülmüş reklamlar işin cıvığını çıkardı yakında hiç bir şeye güvenilmez olacak hatta oldu bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#linux #masaüstü #budgie Bugün denedim Solus Os un Budgie si fena olmamış. Benim gibi kolaycılara ubuntu budgie alternatif olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#linux #linuxyazkampı #yazkampı Linux yaz kampına katılan arkadaş varmı. Kısmetse Django kursuna katılacağım gelecek olan varsa iletişime geçebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Unity #OyunGeliştirme arkadaşlar bir arkadaşla godot game engine kullanarak cs 2d benzeri bir oyun geliştirmeye başlamıştık. Ben daha çok görsel işlerle uğraşıyordum. Arkadaşta kodlamayla ilgileniyordu. Kendisi rahatsızlandı ve vaz geçti. Elimde görseller duruyor. Kodlama konusunda bilgisi olan amatör arkadaş varsa devam edebiliriz. Not : Çok bir şey beklemeyin amatörüm eğlencesine takılıyoruz 😀 Bir kaç görsel atayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir #YakıtTüketimi Kısmetse önümüzdeki senelerde 45-50 km lik bir yolu her gün gidip gelmem gerekecek. Yol şehir içi sayılır ortalama 80 km hızla falan giderim diye tahmin ediyorum. Şuan Clio 2003 var benzinli ancak çok yakacağını düşünüyorum. Zaten yenileme vaktide geldi. Sizce bu senaryoda alınabilecek hangi araçlar var. (50 000 TL en fazla ücret)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Steam sunucusuyla bağlantısı kesilen tek benmiyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#flashbellek
Linuxta gparted ile partitionlarını sildiğim ve daha sonra yeni fat32 bölüm oluşturduğum usb belleği sıkıntısız kullanırken windowsa taktığımda. Sürücüye bir yol atamıyor. Yani mount olmuyor. Ben elle yol atamaya çalıştığımdada izin vermiyor. Tekrar biçimleyemiyorum. Belleği tekrar kullanmak için disk partla clean edip daha sonra windows üzerinden tekrar fat32 bölüm oluşturmak zorunda kalıyorum. Daha önceki windows sürümlerinde böylebir sorun yoktu (Şuan ki sürüm windows 10) Acaba iki dosya sistemide fat32 olmasına rağmen ekstra farklılıklarmı söz konusu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

benimde masaüstüm var 😀 #benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap