İyi akşamlar elimde Samsung Galaxy Note 8.0 Tablet var. Bu tableti hdmi girişli televizyonlara bağlamak istiyorum. Piyasadaki şarj portuyla hdmi arası dönüşüm yapan kablolardan almam yeterli olur mu? Bu kablolar her alette işe yarıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Bir yakınımın buluduğu ilçede türknet abonesiydi. Bir gün internet kesildi arıza kaydı oluşturduk genel arıza dediler. Ne zaman çözüleceğini söylemediler. Daha sonra süreç uzadı 1 haftayı geçti ttnet'e gidip görevlilerle konuşunca önce kendi müşterilerimize internet türknet falan neymiş onların zaten saha görevlisi yok biz hallederiz. Gelin ttnet'e geçin vs. diyerek ttnet'e taahüt imzalatmışlar. İşin ilginci bugün arayıp teknik arızdan dolayı -santralde sıkıntı varmış- 90 gün internet veremiyoruz isterseniz 4.5G modem bağlayabiliriz demişler.
Bu şekilde 3 ay insanları nasıl internetsiz bırakıyorlar şikayet etsek bir çözüm bulurlar mı acaba? Yada nasıl bir yol izlemek lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet siteleri işi işkence boyutuna taşıyorlar. Görsel bombardımanı altında aradığımı bulamıyorum. Bu bir yana sitelerin yüklenmesi site açıldıktan sonrada devam ediyor. Bir yere tıklıyorsun bekle babam bekle. Tıklarsın donar, tıklarsın tepki vermez, pat soldan birşey çıkar.... Hasılı Java Ajax CSS ve dahası sizden nefret ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet akşamları genel bir ping oluyordu ama çokta rahatsız etmiyordu şuan çığrından çıktı. Bu nedir arkadaş ülkede düzgün bir internet hizmeti alamayacakmıyız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet iyi günler telekom taahütü bugün bitiyor bende alternatiflere bakayım dedim. Türknetin sunduğu kampanya gayet iyi gibi ancak başvuruları nasıl yapmam gerekiyor ve tahmini kaç gün internetsiz kalırım. Bu konuda deneyimi olanlar varsa yorumları bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#windows #github #satış
Yaşasın Gitlab
https://blog.github.com/2018-06-04-github-microsoft/

A bright future for GitHub

Together, GitHub and Microsoft will work to make software development easier, more accessible, more intelligent, and more open.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Powersupply #MiniPC
İyi geceler. HDD, Ekran Kartı ve DVD takmadan 130 W bir power ile i3 8100 kullanılabilir mi? Normalde 65 W ama çokta düşük geldi 130 W gözüme.
https://www.hepsiburada.com/everest-s102-real-130w-siyah-mini-itx-kasa-p-HBV000004VDX4?magaza=Hepsiburada
https://www.hepsiburada.com/intel-core-i3-8100-3-60-ghz-lga1151-islemci-p-HBV000008CY3O?magaza=teknoraks

Everest S102 Real 130W Siyah Mini Itx Kasa Fiyatı

Everest S102 Real 130W Siyah Mini Itx Kasa en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bitcoin TL den daha güvenli arkadaş bu nedir ya.
Edit Grafik EUR / TL grafiği

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#benimmasaüstüm
#Linux #Solus #Mate
Bu etiket çıkınca kendime engel olamıyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11