Steam sunucusuyla bağlantısı kesilen tek benmiyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#flashbellek
Linuxta gparted ile partitionlarını sildiğim ve daha sonra yeni fat32 bölüm oluşturduğum usb belleği sıkıntısız kullanırken windowsa taktığımda. Sürücüye bir yol atamıyor. Yani mount olmuyor. Ben elle yol atamaya çalıştığımdada izin vermiyor. Tekrar biçimleyemiyorum. Belleği tekrar kullanmak için disk partla clean edip daha sonra windows üzerinden tekrar fat32 bölüm oluşturmak zorunda kalıyorum. Daha önceki windows sürümlerinde böylebir sorun yoktu (Şuan ki sürüm windows 10) Acaba iki dosya sistemide fat32 olmasına rağmen ekstra farklılıklarmı söz konusu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

benimde masaüstüm var 😀 #benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ASUS Laptobun haporlurunden ses gelmiyordu servise gönderdik. Gelen Mail içler acısı. Tamir detayı : YETKİSİZ MÜDAHALE MEVCUT. LCD COVER 100 TL BEZEL 100 TL HİNGECAP TL SERVİS ÜCRETİ 70 TL TOPLAM 280 TL. ÜCRET ÖDENDİĞİ TAKDİRDE KLAVYE (SPEAKER) GARANTİDEN DEĞİŞECEK
Toplam tamir ücreti : 280 TL
Aletini içini falan açmadık ne demek yetkisiz müdahale.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bu nedir arkadaş windows tan kurtulmak için bu kadar eziyet mi çekmemiz lazım android telefona root atar gibi yok açacakmışım şifte basılıyken kapatacakmışım sonra açılır ken f2 ye basılıyken güç tuşuna basacakmışım biosa girecekmişim sonrada usb yi göstermek için takla atıp duracakmışım ne günlere kaldık ya.
https://www.asus.com/tr/support/faq/1013015/
https://www.asus.com/tr/support/faq/1013017/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://store.steampowered.com/app/578080/agecheck güzel oyun tek oynamakta takım olarak oynamakta hoş. Erken erişim olduğundan çok performanslı çalışmıyor ama oynanabilirlik açısından bir problemi yok.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS on Steam

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS is a last-man-standing shooter being developed with community feedback. Players must fight to locate weapons and supplies in a massive 8x8 km island to be the lone...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dark Souls III ü benmi anlamadım yoksa bu oyun hem mekanikleri hemde olay kurgusu açısından iyi değilmi. Başladık canavar var tek yiyor. Sonra bos var tek atıyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Uzun süre sistemimi güncellememiştim. Yeni bir sistem toplamaya karar verdim ancak sıfır sistemler pahalı geldi. Bu sebepten 2. el bir sistem toplamaya karar verdim.
i5 6400 = 550 TL alındı
rx480 8 GB = 900 TL yolda gelecek kısmetse
msi h 170 gaming m3 = 300 TL
hyperx furry tek 8 = 180 TL
128 GB SSD = 150 TL
Şimdi sisteme monitör bakıyorum ancak pek kafama göre bişey bulamadım açıkçası yeterince para harcadım çokta açılmak istemiyorum o yüzden hdmi portlu full hd bir monitör lazım öneriniz nedir? Sistemle ilgili öneri ve fikirlere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap