E-devletten ikametgah değiştirsem ne zaman görünür olur kurumlara yılda bir sınırı varmı , değiştirmenin 3 ay sonra geri almam gerekiyor çünkü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dün hepsiburadadan 3 adet farklı satıcılardan birşeyler aldım ,2 hepsijet 1 sürat kargo, sürat geldi hepsijetler hala hazırlanıyor ,başka sözüm yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

real me powerbank aldım ama kullanmak nasip olmadı ,yoğun kullanıpta soruna rastlayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bankalar ne ayak ya marketler falan içeri ufakda olsa 20 kişi alıyor bunlar hala 5 kişi alıyor içeri ,memurları kovdular mı ne yaptılar fırsattan istifade , hakkaten uyuz ediyor insanı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

eth ve btc patlamaya başladığına göre gfx cilere gün doğacak kasıma kadar iyice gevşer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bu kadar eski matcboxu olan varmı
Ford model-t made by lesley england diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektrik süpürgesi bakıyorum ama karar veremedim ,şimdiki süpürgeler biraz oyuncak vari çekiş güçleri zamanla düştüğü söyleniyor

https://www.hepsiburada.com/philips-powerpro-city-fc9331-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV000007GCWH
şu modeli övmüşler ama bilemiyorum sizlerin tavsiyeleri ne olur ,motor gücü ,üretim kalitesi iyi olan uzun süreli kullanım için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Player 1 @player-1

  Yeni süpürgelerin güçleri düştü ama verimleri yükseldi.

 • johan @johan28

  bu ürün fena değildir bir üst modeli var evlerden birinde ıvır zıvır apart var başka fark yok.
  İyi süpürge istiyorsanız miele bakın toz torbalı, yok toz torbasız olsun diyorsanız dyson bakın üstüne filtresiz olanı tercih de edebilirsiniz. Ancak bütçe uygun olmazsa attığınız ürün de üzmez.

 • CimAdam @cimadam

  Kablosuzlar iyi bence ama pahalıdır muhtemelen deli gibi

  • CimAdam @cimadam

   @johan28 kablo olayı can sıkıcı ya oraya takıldı buraya takıldı

  • johan @johan28

   @cimadam yok o açıdan yazmadım şimdi bizim evlerde genelde bir dyson kablosuz bir de miele veya dyson kablolu var. Dağ evinde kablosuz var sadece oraya bir tane kablolu almayı düşünüyorum ilk sebep aşırı pis işleri yaptırmak mantıklı olmuyor hazneleri çabuk doluyor (extra+ modeller bile küçük) bir de motorlarını korumak için kendilerini kapatıyorlar, örnek olarak yerden tasarruf için hurç kullanıyoruz onu vakumla küçültmek gerekiyor ancak kablosuz bunu yapmıyor kendini koruyup motoru durduruyor hava içeride kalıyor. Yoksa çok güzeller robot süpürge de güzel ama robot süpürge, kablosuzun kablosuz da kablolunun tam yerini alamıyor.

 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Yeni süpürgelerin motor gücünün daha az olması her zaman için emiş gücünün de daha az olacağı anlamına gelmez. Eski Philips süpürgemiz 2000 Watt gücündeydi, yenisi ise yalnızca 650 Watt gücünde ama eskisinden daha iyi çekiyor bence. O farkı yaratan tabi biraz da PowerCyclone 10 olması diye düşünüyorum. Eskisi PowerCyclone 4 ile geliyordu. Emiş gücünde düşüşün bir başka nedeni bence filtrenin zamanla tıkanması. PowerCyclone 4 olan süpürgemizde filtre yeni süpürgemize göre daha çok toz ile dolardı. Yeni süpürgemizi 2020 Aralık ayından beri kullanıyoruz, daha henüz hiç filtreyi yıkamadık. Emiş gücünde çok öyle aman aman bir düşüş gözlemlemedim. Sonuçta toz ile havanın ilk ayrıştığı yer o hazne içerisinde döndüğü kısım. PowerCyclone teknolojisinde jenerasyon arttıkça o ayrışma işini de daha iyi yapıyor olabilir.