İncehesaptan telefon almak istiyorum ama güvenilir mi bir türlü karar veremedim ,tecrübeleriniz nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Yeni ryzen 3600x prime b450-k II topladım ama fan expertle kasa fanlarının rpm ni ayarlayamıyorum fanlar 3 pin fakat dc modla ayarlanması lazım aynı anakartın yani prime serisinin intel versiyonu bende mevcut ve onla dc modda rpm ayarlayabiliyorum ,anlamadım valla ,geçmişte phenom kullanırkende bu fan ayarından çok çekmiştim gene aynı şey !! pes yani bunu bir düzeltemiyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün arkadaşa bilgisayar topluyacağız vatan bilgisayardan ,kasa dahil herşeyi oradan alıyım dedim arıza vs a karşı toplama işini kendileri yapıyor mu hala?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Hepsiburada da Reyontek satıcısından daha önce telefon alan yada tecrübe etmiş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gpu icin 2000 bütçemiz var yeni olarak amd mi nvidia mı alırsak bir nebze uzun ömür verir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi aralar telefonlara yetki belgesi istemişlerdi ne oldu da acaba , firmalar sallamadı böylesi daha kolay daya tüketiciye gitsin....

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evdeki elektrik sayacı bozulmuş 186 aradım ,ne kadar sürer gelmeleri , bilgisi olan? Sayaç elektromed marka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ya arkadaş daha geçen gün motorine 3 kere indirim geldi beniznw 1 kere 11 krş indirim geldi bugün ise iksiine birden zam var ,ama benzin le motorin arası 90 krşa çıktı ,bu ne saçmalıkır ya.
https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/son-dakika-benzin-ve-motorine-buyuk-zam-yolda-6043582/

Son dakika… Benzin ve motorine büyük zam yolda

Son dakika… Benzin ve motorine büyük zam yolda Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 28 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 25 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei ne kadar ilginç bir firma ,matebook 13 ryzen almak istedim ,icinde typec den uusb hdmi hub çıkmıyor,youtubeda unbox videolarda adaptör var görünüyor ,tr sitesinde çıkmadığı yazmışlar,sen ambargo yemiş bir firma olarak daha çok vermen gerekirken 3 krsluk hubin peşine düşmüşün ,bende almıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bisiklet severlere bir sorum olacaktı , lastiği sisirdikten sonra lastiğin bir bölümünde yanlardan sıktığım zaman balon gıcırtısı gibi ses geliyor giderkende geliyor , iç lastiklemi alakalı balon yaparmı iç lastik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9