ya arkadaş daha geçen gün motorine 3 kere indirim geldi beniznw 1 kere 11 krş indirim geldi bugün ise iksiine birden zam var ,ama benzin le motorin arası 90 krşa çıktı ,bu ne saçmalıkır ya.
https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/son-dakika-benzin-ve-motorine-buyuk-zam-yolda-6043582/

Son dakika… Benzin ve motorine büyük zam yolda

Son dakika… Benzin ve motorine büyük zam yolda Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 28 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 25 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Huawei ne kadar ilginç bir firma ,matebook 13 ryzen almak istedim ,icinde typec den uusb hdmi hub çıkmıyor,youtubeda unbox videolarda adaptör var görünüyor ,tr sitesinde çıkmadığı yazmışlar,sen ambargo yemiş bir firma olarak daha çok vermen gerekirken 3 krsluk hubin peşine düşmüşün ,bende almıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Bisiklet severlere bir sorum olacaktı , lastiği sisirdikten sonra lastiğin bir bölümünde yanlardan sıktığım zaman balon gıcırtısı gibi ses geliyor giderkende geliyor , iç lastiklemi alakalı balon yaparmı iç lastik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 saattir Epicin dağıttığı GTAV çalıştırmak için uğraşıyordum ,açınıp kapanıyordu taki steam kullanıcı gruplarında birinin usb den gamepadi çıkarıp deneyin demesinden beri ,bu nasıl garip bir bugtır rockstar !!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş iphone 11 pro almış ,biraz inceledim dedim bu ekran ne böyle hiç canlı değil ,iphone 7 plus ın ekranı çok daha iyiydi ,kamerası falan gece karanlığı iyi fotoğraflıyor ama ekran berbat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Steame epicden aldığım bedava GTA V i ekledim ,mavi ekran vermeye başladı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huntdown

In the mayhem-filled streets of the future where gangs rule and cops fear to tread, only the bounty hunters can free the city from corruption. Lay waste to the criminal underworld and make a killing...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldım şimdi sırf bunun için bir oyun alıcam burdan hak etti epic.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10