NAvigasyon manüpülasyonu neymiş bugün yolda anladım ,gmaps tam 6 kere navigasyonu duraklatıp beni paralı yola sokmak istedi ,defalarca hayıra basmama rağmen ,petal haritalar ise köprü yokmuş gib davranarak beni avrasyadan götürmeye kalktı ,sonunda adapazarında kuzey marmara otoyoluna gmaps sayesinde girdim ,akmeşeden çıktım sadece 1 gişe uzağında 8.5 lira ödedim normal TEM yolundan eser kalmamış varsa yoksa kuzey marmaraya sokmak niyetleri ,tüküriyim yapacakları işe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.hepsiburada.com/knt-bisiklet-26-x-1-95-dis-lastik-ve-ic-lastik-seti-p-HBV00000C0H6F?magaza=MOTOB%C4%B0SAVM bu lastik iyimidir sizce diğerleri çok pahalı 3 4 yıl götürse yeterli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2015 de aldığım WD passport 2 TB disk ten klik sesi geliyor 10 dakkada bir ,bir daha para verip yenisini almak zor geliyor ne yapsam buna ,şuan bişey yok görünüyor ama ,kablodan oluyor olaiblir mi diycem ama sabit duruyor öyle çok takıp çıkarmadım da ...bilemedim tıkandım.

crystal disk ile bir ayar yaptım aapm ile ilgili ondan sonra yapmadı ama her windows başlarken programı başlatılması gerekiyor ,son windows update den sonra başladı ayrıca.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Psu mun fanı tıkır tıkır ama az bi sesle sanki bahçe suluyor gibi ses yapıyor açıp greslesem geçer mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 ay sonra beni atayıcaklar MB'nin başına TS den bir abimizdi dersiniz .... egonomiyi düzelmeye geliyorum faize garşıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hindistan kriptoları yasaklamış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

https://www.imdb.com/title/tt8690918/

son 8 yılda izlediğim hem komik hem bilim kurgu tarzında olan en iyi dizilerden bir tanesi gülme garantili 😀

Resident Alien (TV Series 2021– ) - IMDb

Created by Chris Sheridan. With Alan Tudyk, Sara Tomko, Corey Reynolds, Alice Wetterlund. It follows a crash-landed alien named Harry who takes on the identity of a small-town Colorado doctor and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  Konu güzel, Alan Tudyk oynuyor, en sevdiğim türler komedi, bilim kurgu, fantastik, teoride harika ama gerçekte olmamış. Absürd komedi değil, kara komedi değil, çocuk dizisi desen hiç değil ama yer yer andırıyor. Ben üzülerek 4. bölümde bıraktım, mutlu edebildiği insanlar olmasına sevindim. (Tek gerçekten güldüğüm sahne ilk bölümün 28. dakikası civarında polis arabasındaki beat box olayı oldu).

  Bunları niye yazdım, beklentiyi o kadar yüksek tutmayın diye. Ben belki de öyle yaptım ve çok sevmek istedim, olmadı.

 • Orcun @orcun

  Syfy olunca korkuyorum ya, bende çok sevdim izliyorum ama bu adamlar neredeyse çoğu yapımı bir şekilde iptal ettiler. Bunu da iptal edecekler diye korkudan kendimi verip izleyemiyorum. 🙁 Helix mesela vardı fena dizi değildi cart iptal ettiler. Dominion vardı garip bir diziydi ama izletiyordu kendini cart iptal. Z nation vardı okey pek iyi değildi çok şey geçiyordu twd ile mesela ama onu da 4. sezondan sonra cart iptal. Hunters diye bir dizi vardı cart gene iptal. Wyona earp mı vardı gene iptal. Daha böyle birkaç tane ilginç güzel diziler vardı hep iptal. Hatta the expanse vardı bunlarındı iptal oldu da fanboyları çıldırdı amazon mu ne aldı o devam ettiriyordu. Güvenemiyorum yani bu heriflerin çıkarttığı dizilere, ya devam etmiyor ya 2. sezonda rating az düştü diye anında iptal ediyorlar.

  • Daviance @daviance

   bu syfy diğer dizilerine benzemiyor ya ,diğerlerini hep ortalama bulmuşumdur ,expanse sevemedim ben mesela çok sıktı ilk sezondan ,star trek evreninden sorna hiç bi uzay dizisi sarmaz beni oldum olası.

  • Orcun @orcun

   @daviance Hani azcık reytingi düşsün bunu da iptal ederler. Bu adamlarda hiç öyle şans verelim senaryoyu diziyi toplayalım yok olmuyorsa cart iptal. Zaten bu dizi de tamam 3 5 sezon gider gibi de konuyu başından bitecek zaten havasında verdiler. Gene ben SPOILER UYARISIDIR diyeyim.

   .
   i
   .
   .
   .
   .
   .
   Bu eleman biliyosun uzay gemisi kaza yapıyor düşüyor, birini öldürüyor onun formunda takılıyor. Ama geminin parçalarını dünyaya yok edecek silah gibi birşey de bulmaya çalışıyor. Geçen bölümünde mesela 37 yıl ışık yılı uzakta evimi özledim falan diyordu bilirsin, hani en kötü bu uzaylı dünyaya bağlanacak silahını bulunca insanları öldürmeyecek ama gezegeninden kendi ırkı gelip terör estirecek veya gidecekler rahat bırakıp vs vs hani böyle bitecek yani finali en başından belli gibi duruyor.

 • UnicornKnight @unicornknight

  Netflix ya da Amazon'a gelir mi acaba? ben bile bir şeyler indirip izlemeye üşenir oldum artık. =D