ya beyler tuikten mektup geldi bizim eve ,anket zorunlu diyor katılmayana 1335 lira para cezası vs yazmışlar ekim başı ve sonuna kadar evinize gelicez diyor baktımda doğruymuş gerçekten bu kadar dolandırıcı varken evime adam sokamam ki ,benzeri başıan gelen varmı?.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

23-24 inc fullhd monitör alıcam ama Dell veya iiyama düşünüyorum hangisi daha uzun soluklu olur merak ediyorum?.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vievsonic 2370smh model monitörüm paneli değiştikten 4 sene sonra sol üst tarafı penbeleşti ve solda sanki titreme arttı interlaced moda döndü gibi bir durum var ,başına gelen yardımcı olabilecek varmı ,ramdac kartı vs gibi şeylerden bahsediyorlar ama kafam karıştı açıkcası.Aldığım günden beri uğraşıyorum bu monitörle İllalah ettirdi beni.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bende LG p940 prada marka telefon var 2. bataryasını alalı 3 sene oldu ama batarya çok çabuk bitiyor ve şarj full gösterirken birden yarıma düşüyor yeni batarya alsam olurmu yoksa şarj devresi ile ilgili bir problemmidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satılık powercolor 1gb 7850 fanı bozuldu söktüm yerine çift taraflı bant ile 80 cm kasa fanı taktım hiç sorun olmadı ,isteyenler devir ayarlı bir fan alıp takabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar benim powercolor 7850 ekran kartım var ,bugün kasayı açtım bir baktım fan dönmüyor elimle döndürdüm fan gene dönmüyor ,soketi takıp çıkardım gene aynı ,ekran akrtı üstündeki 4 pinlik fan soketinin bozuk olma ihtimali varmıdır? 2 pinli fan taktım o çalıştı ama devir özelliği olmadığından son devirde çalıştı ,bu konuda hiç tecrübem yok ne olmuş olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10