Merhaba ben 4 haftadır düzenli hali sahaya gidiyorum maçtan önce ısınma ve mactan sonra soguma hareketleri yapiyorum. Buraya kadar her sey normal ancak 2 gün önce squat yaparken 4 set yapacaktım 5 set yaptim sirtimda 50kg halterle haliyle yoruldum bacaklarımda normal yürürken ağrı yok ama koşarken hafif siddetli agri oluşuyor. Sizce ne yapmalıyım bu ağrının akşama kadar geçmesi için? Kas gevşetici vs...?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Beyler s.a. Ben adanada sac ekimi yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran memnun kalan ya da memnun olmayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 27

Beyler elime s7 düştü imei atılmış 7.0 yüklü
7.0 arayüzünü beğenmiyorum 8.0 yüklemek istiyorum 8.0 yüklersem imei cert uçar 8.0 yükleyip imei repair yapabilecek bir yiğit yok mu parası neyse veririm!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler s.a bende samsung var 1.5 aydan beri modeli s7 babamlarin evinde turkcell 4G cekmiyor pek sikinti olmuyor 3g de gayet iyi ancak telefon 3g deyken isiniyor gibi 4g cekince pencere kenarinda isinmiyor bu gun lg telefonum geldi taktim evde 2cubuk 4g cekiyor bazen 3 cubuk oluyor samsungda 4g cekiyor iceri girince 3gye dusuyor s7 mi bozuk dedim s10 plus var oda iceri girince 4gden 3gye düşüyor sizce şebekenin zayıf çekmesi samsungda kronik bir sıkıntı mi? Lg g flex 7 yıllık cihaz 3gye düşmüyor her yerde 4g cekiyor!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler elimde s6 vardı 3 yillik, 3 yil önce super telefondu. 1.sene harika kullandım, 2. Senesi yavaslamaya basladi ve küçük kasmalar meydana gelmeye basladi ve bu sene hem bataryası öldü bataryayı serviste degistirtdim 160tlye batarya hala 3.5 saat ekran suresi aliyordu. format attım yine ayni sonra telefon birden mavi oldu, verdim servise 600tl para istedi. Adama ne ki bu dedim telefon saglam olsa 800e satamam dedim! işine gelirse piyasa bu dedi bilgileri aldim kirdim teledonu. Telefoncu arkadasım var sana verim telefonu paran olunca öde dedi. Girdim iceri depoda bir lg gördüm lg g flex anakartı yanmis atılmış cirlop gibi. Anakart ve ekran arızalı dedi gittim anakart buldum 100tlye aldim taktim ekran çalıştı. 35tlye pil aldım adama el emegi dahil hersey 150tlye mal ettim S6 yi kullanmak eseklikmis kac yillik telefon s6dan cok daha stabil hizli calisiyor ve de telefon kasmıyor 35tllik batarya 5 saat 40 dakika ekran suresi alıyor üstüne ekrani full hd olmasina ragmen 2klik S6 dan en az 4 kat daha canli güzel gosteriyor samsung kullanmak esekliktir...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 32