Beyler instagram üzerinden dolandırıldım ne yapmalıyım?

Beyler bir gümrük sayfası vardı telefon satan bir sürü güzel yorumu vardı hemde bazı güvenilir sayfalar takip ediyordu p.zevengi. bende boş bulundum whatsapptan sipariş verdim parayı havale ettim. 1 hafta oldu adam cevap vermiyor telefonları açmıyor ben bu o. C nasil şikayet edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Biri bana instagramdan yazıyor. Ben bu kişinin bana hangi ülkeden yazdığını nereden bulabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir akrabam var. Durumları pek iyi değil. Laptopunda sadece wolfteam oynamak istiyor.

Islemcisi pentium t3400 içinde 2gb ram vardı 1gb daha ram ekledim 3gb oldu.

Hard diski ölmüştü yenisini taktım. Hâlâ kötü oynuyor. 15 fpsden 20-30fpse yukseldi. Buna işlemci almak istiyorum hangi işlemciyi önerirsiniz?

Anakart:PPGA478

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Sürücü kursunun bu işaretli bölgesinde yönetim isleri yapılıyor. Içeride modem var. Vodafone içeride zayıf çekiyor. Modemden olabilir. Sizce ne yapabiliriz. Konuşma kesiliyor çoğunlukla 🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Selam bizim taksi durağımız var google ads'ye reklam veriyoruz. Bir tane sêref yoksunu var. Tıklayıp duruyor aniden 250-300 tık alıyor sonra google bot olduğu için bir kısmını iade ediyor. Ama yinede bi günlük bana 100-150tl zarar biriktiriyor. Aylık 4500tl zarar ediyorum. Bu botları nasıl engelleyebilirim. Ya da bu sérefsizi nereden bulabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam ben şimdi hataydan istanbula arabayla gitsem otoyol, koptu ve tünel toplam geçiş ücretlerini görebilmem mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Merhaba ben 4 haftadır düzenli hali sahaya gidiyorum maçtan önce ısınma ve mactan sonra soguma hareketleri yapiyorum. Buraya kadar her sey normal ancak 2 gün önce squat yaparken 4 set yapacaktım 5 set yaptim sirtimda 50kg halterle haliyle yoruldum bacaklarımda normal yürürken ağrı yok ama koşarken hafif siddetli agri oluşuyor. Sizce ne yapmalıyım bu ağrının akşama kadar geçmesi için? Kas gevşetici vs...?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Beyler s.a. Ben adanada sac ekimi yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran memnun kalan ya da memnun olmayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 27

Beyler elime s7 düştü imei atılmış 7.0 yüklü
7.0 arayüzünü beğenmiyorum 8.0 yüklemek istiyorum 8.0 yüklersem imei cert uçar 8.0 yükleyip imei repair yapabilecek bir yiğit yok mu parası neyse veririm!

BeğenFavori PaylaşYorum yap