Meizu ep52 kulaklığımın kulak silikonunu kaybettim. Nasıl birşey önerirsiniz? İçerisinden gelenlerin en küçük boy olanını kullanıyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu uygulama ne acaba veri çalma servisi mi?🤔🤔Xiaomi marka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

#Teknoızdırap @frt iptal butonu nedense yorumda altta gözüküyor ve basılması zorlaşıyor. Çok ufak bir sorun ama ilgilenirsen sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hmm bu tam olarak ne işe yarıyor acaba? Windows asistanı yavaştan türkçe mi oluyor? Aklıma bu geldi ama uçuk düşünüyor da olabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#netflix ‘te hep en kaliteli bitrade’e zorlamanın imkanı var mı? Her bölümde ayar yapmam gerekiyor. Net hızım yetiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spoilerli durum uçmuş diye buraya yazıyorum; #teknoızdırap eklentisi ile kolayca spoiler verebilirsiniz arkadaşlar.

Spoiler denemesidir. SPOILER #spoiler

SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER-SPOILER

bu bir spoilerdir. Thanos türkmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12