Pirenha bluetooth kulaklığım var. Bağlandığım an wifi hızı 35-40 mbits’den bir anda 1-2 mbit’e düşüyor. Sorunu anlayana kadar kafayı yedim. Sizce bunu nasıl çözerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu #bug Opera tarayıcı ile teknoseyire giriş yapamıyorum. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var mı? Çerezleri vs temizlemeyi denedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizimle birlikte rust oynamak ister misiniz? 3 kişiyiz malum bu oyun için sayıca fazla olmak önemli. @oddibo #rust

BeğenFavori PaylaşYorum yap

firefox’daki sesi televizyondan alırken atıyorum oyunun sesini kulaklıktan almamı sağlayan bir yazılım var mı? Google da aratmaya çalıştım ama bir türlü doğru kelimeleri bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

twitter teknoseyirde sürekli video oynatılamadı hatası veriyor. Neden acaba? artık sinir bozmaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

https://www.youtube.com/watch?v=zyYErbgw0nI S8 e o kadar fazla para vermek istemiyor musunuz? Üretim fazlası bu ürünler %90 indirimle satılıyor. (ironi)

NEW $90 Fake Samsung Galaxy S8 Infinity Display Version!

NEW Samsung Galaxy S8 Clone With REAL Infinity Display! $90 FAKE Samsung Galaxy S8 Unboxing vs Real S8. How Bad Can It Be? iPhone 8 Clone: https://youtu.be/R...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım Arkadaşlar sony kulaklığım bozuldu sony center’dan hepsiburada üzerinden almıştım. Garanti belgesini kaybetmişim. Faturasını da o heyecanla kutunun üzerinde farketmeyip atmışım; zaten çok çok sonra farkettim. Hb ye başka fatura göndermesini söyledim satıcıyla irtibata geçtiklerini ve satıcının faturayı bulamadığını söyledi. Tamire gönderebilmem için bütün çareler tükendi mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
cengiz paylaştı.

Bu markayı kullanan var mı? İyi midir güvenilir midir aklımda deli sorular. yada önerebileceğiniz başka batarya markaları veya orjinal batarya bulabileceğim bir site var mı?
http://www.ktservis.com.tr/fitcell-hp-vi04-notebook-bataryasi-pili-2300-mah-siyah-86622?search=hp%20vı04&category_id= #hp #pavilion #batarya #TeknoYardım

Hp VI04 Notebook Batarya - Pil (FitCell Marka)

FitCell Hp VI04 Bataryası - Pili Ktservis'de. FitCell Hp VI04 2300 Mah Siyah Renk Notebook - Laptop Bataryası. Sitemizde bulunan diğer Notebook Bataryaları için NOTEBOOK BATARYA kategorimize göz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap