Sitede bazı içerikler sanki döngüdeymiş gibi paylaşıldıktan bir süre sonra tekrar ve tekrar paylaşılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bigboy marka aldığım hdd caddy ile yşadığım sorunlar devam ediyor. İlk taktığımda windows başlangıç onarma sorunuyla karşılaştım. Sorunu çözemeyince iki diski de formatlayıp oyunları sorunsuz bir şekilde hdd case’deki hdd’me kopyaladım. Ancak bir kez 2 tb olarak gözüktü şimdi ise resimdeki şekilde gözüküyor. Kendi kendine bozulmasına anlam veremedim. Belki çözmenin basit bir yolu vardır diye buraya yazıyorum. Çözemezsem yarın geri vermeyi düşünüyorum.
@bilendenaldestek ‘i de ekliyorum. Ürünü size geri nasıl yollayabilirim. Bu konudaki haklarım nelerdir bililendirirsen sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belki görmeyen olmuştur diye nanokaatalog çekilişi; http://bit.ly/2Ke7PC4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belçikalı dahi çocuk 8 yaşında üniversiteli oluyor

Daha 8 yaşında, ancak bu yaşında üniversiteye başlayacak. Belçikalı, Laurent Simons isimli deha çocuk liseyi de 1 buçuk yılda bitirdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Teknoızdırap ekletisini kullanarak nasıl hastag engelleme yapılır? https://greasyfork.org/en/scripts/46324-teknoizdirap-greasemonkey Şu linkten hemen eklentiyi ediniyorsunuz. Ardından ayarlar kısmını açarak teknoızdırap sekmesine geliyoruz. Kleime/Hashtag engelleme kısmına tik atıyoruz. Ve Hashtag’imizi ekliyoruz. Bu kelime de olabilir. Ve hastag’i engellemiş olduk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap