cengiz paylaştı.

Mi note 10 lite cihazımı sattım, #mi11lite cihaza geçiş yaptım.
9.67 mm 204 gram kasadan 6.81 mm 157 grama geçmek güzel bir his. Performans olarak fark yok gibi bir şey zaten. 8-128 versiyonu aldım önceki 6-128 di. Bu da pek fark ettirmiyor ama 6 ram parasına bulduğum için böyle oldu.
Fotoğrafta mi note 10 lite öncesi cihazlarım var kasa kıyası amaçlı. Mi6 ve Redmi Note 4.
Bu arada #minote10litelobisi başkanlığımı @cmlds29 'a devrettim. Hayırlı olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 32

Kablosuz kulaklık ihtiyacımı karşılamak amacıyla @yasin 'in önerdiği TaoTronics Soundliberty 97'yi almaya karar verdim. iki kampanyadan yararlanarak kulaklığı ₺200'ye almış bulunmaktayım. Şu anda ₺272 fiyatla Hepsiburada'da satılmakta bu fiyata da alınabilir duruyor. Şimdilik beklentimin çok üzerinde bir performans sunduğunu söyleyebilirim. İlerleyen günlerde ayrıntılı bir inceleme yapmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yasin @yasin

  Hayırlı olsun güzel ürün güzel fiyata geldi.

 • Ibrahim Yilmaz @oddibo

  Sütlü çikolatanın performansı nasıldı peki

 • UnicornKnight @unicornknight

  ürünü ön siparişte satın aldım ve dağıtıma çıktığı ilk haftadan beri haftanın 6 günü (3 gün dış ortam 12-14km koşu ve 3 gün iç ortam ağırlık antrenmanı) yoğun şekilde kullanmaktayım. uzun yıllardır bana antrenmanlarımda eşlik eden dönemimin efsanesi Sony NWZ-WS613'ten çok daha başarılı bir ses kalitesi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, ancak elbette ki kablolu kulaklıklar (hele bendeki eski HTC 10'dan kalma HiFi kulaklık söz konusu ise) kadar başarılı değil, orası da bir gerçek.

  spor yaparken kullanacaksanız aklınızda olsun, bir süre sonra kulak mumu nedeniyle çıkış noktalarındaki pedler tıkanıyor. (her kullanım sonrası temiz tutsanız dahi bir süre sonra görünmeyen tıkanma oluyor ve pedleri ılık suyla ıslatılmış ıslak pamuklu çubukla silerek temizlemeden düzelmiyor) ve neticesinde ses çıkış gücü muazzam düşüyor. FAKAT bu temizlik işlemi bir hayli riskli de, şöyle ki:

  ben temizlerken sol tekin pedini istemeden kaldırmış oldum ve hemen altında yer alan sıvı geçişini engelleyen conta da zarar gördü, dolayısı ile pratik bir temizleme yolu mevcut değil. bu ciddi bir eksi yönü, zira yarın birgün antrenman sırasında ter ya da yağışlı havada koşu esnasında yağmur suyu geçirip bozulma ihtimali artık kaçınılmaz oldu. bu nedenle temizlik gerekli fakat tavsiye edemeyeceğim bir şey.

  bunun haricinde sağda solda (turunculu site, sözlük vs gibi) bazı körkütük SAĞIR tipler ürünü sesi güçlü değil diye kötüleseler de tam aksine bangır bangır yüksek sesli ve GÜP GÜP bası olan tertemiz midler ve tizleri de ihmal etmeyen şahane bir ürün. mevcuttaki Samsung Galaxy M51'im ile de otomatik olarak SBC yerine AptX kodek üzerinden akış sağlamakta.

  iyi günlerde mutlulukla kullanın.

Milleniye geçmeyi düşünüyorum da elinde davetiye kodu/linki olan atarsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sharkoon light2-100 oyuncu farem elime ulaştı. @umtk ve @ademhelvaci ya teşekkür ederim tekrardan. Uygun fiyata fare arayışınız var ise 84'tl fiyatına tekrar ineceğini düşünmüyorum ama bu fiyattan (110-120 ₺) da alınabilir gözüküyor. Bu fiyat bandında biraz daha fazla para verip ne alınabilir diye düşündüğünüzde Corsair Harpoon RGB Pro 180 tl bandına indirime giriyor. Ama indirimsiz halinde bile neredeyse iki kat fiyat farkı var bu yüzden bu fare indirimsiz haliyle bile fiyat performas minvalinde alınabilir durumda. Kablosu örgülü ve sert değil. Ergonomik olarak elime tam oturuyor diyebilirim. Ağırlık ve masada kayma rahatlığı da gerçekten iyi. Resimde de görülebileceği üzere altında hz(Polling rate) ayarı bulunmakta. 5 tuş ve bir tane de dpi tuşu bulunmakta. Işıklarının gücü bana biraz fazla geldi gece özellikle rahatsız edebilir ama zaten yazılımı var ve yazılımından ayarlanabilir durumda. Bu ürünün fiyat performans skoru lazımsa koş git al değilse de yedek yap. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Adem Helvacı @ademhelvaci

  Günlerdir konusu dönüyor bunun, artık şurada ''Biz Teşekkür ederiz, güzel günlerde kullanınız'' diye yazmaya çekinir olduk 🙂

  Yalnız dikkatimi şu an çeken ne oldu biliyormusunuz? Ben neden satın almamışım ki bu ürünü ? 😀 (119tl den yani, kimse buzağı aramasın) 😀

@umtk 'un indirimde olduğunu söylemesi üzerine içerisinde benim de olduğum ahaliyle birlikte aldığımız SHARKOON light 2 oyuncu faresi konusunda satıcı tarafından mağdur edilmiştik. Konuyla ilgili adem abi @ademhelvaci 'nin video yapacağını duymama rağmen ya işte ne olacak ki sanki bir şey değişecek düşüncesiyle konudan uzak kalmıştım. Açıkcası gittigidiyor beni arayıp aradaki farkı hediye çeki tanımlayalım farklı satıcıdan ürünü tekrar alın dediğinde oldukça şaşırdım. Buradan Umut'a ve Adem abiye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@fatihte eskiden teknoseyirde etkin olan bir arkadaş sonradan hesabını silmiş ancak şimdi yeni hesap oluşturamıyor. @gamsizm @hkellecioglu Bu konuda ne yapabiliriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap