Bir bankanın sahadaki elemanı tarafından kandırılarak aidatsız diye aidatlı kredi kartı almış bulunuyorum. 4-5 kere aidat falan yok değil mi diye sordum o da her seferinde yok dedi ama varmış.

Şimdi ben 1-2 hafta sonra kartı kaybettim/çaldırdım diye müşteri hizmetlerinden kartı kapasam ve yeni kart istemesem bu durumda kart kalıcı olarak kapanıyor.
Bu durumda aidat yansıtabilirler mi?
İnternette çelişkili ifadeler var. Kimi yerde 6 ay hiç kullanılmayan karttan aidat alınamaz diyor. Bu işin içinden banka bana gıcık olmadan nasıl çıkarız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

bunu babamın s7 telefonundan yazıyorum. hala cayır cayır çalışıyor telefon. adamlar zamanında yapmış. kamerası falan da hala günümüze göre idare eder

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Şimdi manyak mısın diyeceksiniz ama sokakta şöyle bir bakın çoğunluk beyaz ayakkabı giyiyor, geneli çakma nike air force 1. Özellikle kadınlar %90 beyaz ayakkabı giyiyor.
Ömrüm boyunca beyaz ayakkabı giymedim ve şu an insanların NPC olduğunu düşünüyorum ciddi ciddi.
Başlarda algıda seçicilik sanıyordum ama son 1 haftadır özellikle gördüğüm herkesin önce ayakkabısına baktım ve yaşadığım yerde en az %80 beyaz ayakkabı giyiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 33

Laptopunda işlemcisi 0.4 ghz hıza takılı olan varsa çözümü yazıyorum.
Önce bilgisayarı kapatıyoruz.
Sonra bilgisayarı elimize alıp altında fanların hava alması için olan ızgaralara ağzımızı yanaştırıyoruz. O ızgaralardan üfleyip bilgisayarı açıyoruz.
Tabi fanın dönmesini engelleyen şeyler de olabilir toz vs gibi. Bu durumda maalesef laptop sökmek zorundasınız. Benimki yepyeni laptop olduğu için işimi üfleyerek gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3-4 gündür laptop almaya çalışıyorum. Kafamdaki model bir günde 700 lira arttı ve param yetmediği için alamadım.
Alternatif olarak düşündüğüm aynı fiyattaki başka bir model 2000 lira arttı.
Ben de mecburen elimdeki paraya göre bir model seçtim ama macera burada bitmedi, daha yeni başlıyordu.

7911 liraya sipariş verdim, ürün ertesi gün 7499 liraya düştü. 411 lira indirim yani. Ben de 7911'e aldığım ürünü iade eder parasını alırım deyip 7499 liradan yeniden sipariş ettim. Bunun için bilgisayardan hiç anlamayan annemin kredi kartını kullandım kendi kartlarımın yeterli limiti yoktu.

Şimdi ürün son olarak 6899.02 liraya düştü. Yani ilk aldığım fiyattan kabaca 1000 lira düşük.
Moralim berbat. Napsam bilmiyorum. İkinci siparişi alsam bile 600 lira zararda olurum.
Kartında 6900 limiti olan bir tanıdık bulamadım ilk iki sparişi de iptal edip 6900'e alabilirim ama kimse yanaşmıyor. Napacağımı şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hepsiburada algı yapıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 34

Temas nedeniyle karantinada olduğumuzu Hayat Eve Sığar uygulaması dışında bir yerden görüntüleyemiyor muyuz? e-Nabızın altını üstüne getirdim bir türlü bulamıyorum. Okula belge sunmam lazım beceremedim 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Güncelleyelim. Yeraltından geçen boru patlamış sanırım 3-4 saat elektrik verilemedi mahalleye şu an 3-4 saattir sorun yok.
evin yarısının elektriği gitti diğer yarısının var çok garip bir durum.
Güncelleme Artık tümünde yok 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7