iOS 17 iyi güzel de bu Airpods iie sohbet tanımlama olayında sorun var. Şarkıyı sesli kendim söyleyince bunu sohbet sanıp sesi kısıyor. Bunun yerine karşı tarafın sesini tanıyıp kısması daha iyi olurdu 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FIFA oynarken bugün bir şey oldu ve birden rakibi kontrol etmeye başladım 😀 Ultimate Final maçlarından birindeydim çok hızlı duraklat ve devam et yaptım birden baktım ki rakibi ben kontrol ediyorum o da beni. O olayı çözene kadar attım kendi kalesine 2 gol aldım maçı. Garip bir deneyimdi, videoda çektim atarım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba dün aldığım MacBook’un yanında verilen AirPods Pro 1.nesli satıyorum da bildiğiniz üzere sıfır ambalajı açılmamış 2 yıl garantili cihaz. İlk açan siz olacaksınız Sahibinden’den 4100’e koydum ama TS üyesi iseniz 4000’e bırakırım.

İzmir elden almak isteyenler önceliğim, hafta içi Urla’dayım kargo yapmam imkansız

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Destek olan herkese teşekkürler MacBook’u 8/256 aldım fazla da para vermek istemedim. Daha iyileri bütün teknoseyir üyelerinin olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

MacBook Air M2 için sizce 8 GB mi 16 GB RAM mi alayım gençler ya? Tamamen Web’te gezinme, Office kullanımı için kullanacağım. Huawei’ye baktım 40-50 bin lira o paraya o cihazı almayı istemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 33

40 tane sms geldi birden doğrulama kodu içeren ve file hariç üye değilim hiçbirine. Yine ne oldu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Gençler kendi oyun bilgisayarımı satacağım daha sonra buraya da ilan atarım almak isteyen olursa da bir sorum olacaktı şimdi malum bilenler vardır üniversiteye mühendis olarak atandım, okuldaki bilgisayarım klasik windows işletim sistemine sahip all-in-one sistem, kendime ince taşınabilir bir dizüstü bakıyorum sadece basit office işleri, web'te gezinme için sizce 30-40 bin liraya Asus OLED ekranlı bir cihaz mı alayım, Lenova veya Huawei'den bir cihaz mı yoksa Macbook M2'li bir cihaz mı alayım? Para yönünden aman aman bir derdim yok tek sorunum MacOS bana sorun çıkarır mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

31 Temmuz itibari ile özel sektörle işim bitecek. Bundan sonra İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün harikulade öğle yemeklerinin (!) üretim süreçlerinin baştan sona kontrolü benden olacak. Urla’ya Çeşme’ye gelirseniz birer yemek benden TS üyelerine 😅🥳
5 Haziran’da başlayan arşiv araştırmamla beraber atamam 24 Temmuz’da sonuçlandı şükür. 1 yıllık KPSS emeklerim tek kadro açılan üniversiteye girmeye yetti (Refaranssız, mülakatsız)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

@at aldın mııı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap