macbook air 2017 için hangi 500gb boyutunda ssd alalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'de Türk müşteriler rentalcars.com'u nasıl kullanacak ya? Bir yakınım için araba kiralayacaktık bayram dolayısıyla en uygun fiaytı bu siteden bulduk. Kartdan parayı çekti ancak rezervasyonu oluşturmadı. Skyscanner'a güvenip gittik bu siteye. Lanet olsun, bir tane iletişim numarası var, Türkiye numarası olmasına rağmen çağrı merkezi İngilizce konuşuyor bi tuhaf aksanı, zaten çat pat konuşuyorum bundan bi bok anlamadım. Provizyonda olduğu için banka harcama itirazıda oluşturmuyor. Şimdi ekşi ve şikayetvara baktımda aklıma sıçayım ben. Rentalcar üzerinden Garenta firmasınından kiralayacaktık. Garenta ile kendi siteleri arasında 1000tl yakın fark var. Kâr edeceğiz diye s*çtık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yatak odasından kullanılacak, ucuz ama üzmeyecek TV önerisi alabilir miyim? Satılan yer vs. hiç farketmez. Önerilerinizi bekliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IPTV için Windows üzerinde çalışan program tavsiyesi istiyorum. Kodi benzer özellikler sunması çok daha iyi olur, Kodi sağlıklı çalımadığı için kullanamıyorum, Windows+TAB yapınca falan sapıtıyor, VLC’de de uzaktan kullanımda yazılar küçük kalıyor kullanamıyorum ve tam olarak IPTV için kullanışlı bir arayüzü olmadığını düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android veya iOS telefonu FM transmitter olarak kullanmak mümkün mü? Aux, bluetooth olmayan bi araba var kısa süreliğine bende olacağı için aparat almak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci el modem aldım Asus N16 modem, Turknet VDSL kullanıyorum. Modeme DSL sinyali gelmiyor, ancak eski modemime sorunsuz geliyor, kargoda bir sorun oluştu mu diye düşünüp arkadaşımın evinde taktım DSL sinyali geldi, Turknet yazdım kablolara bakıcaz falan diyor diyorum kablolarda sorun olsa eski modem çalışmaz ne yapcam ben, bütün gün iki modem arasında geçiş yapmaktan yoruldum çaresi nedir bunun. Bu arada çağrı merkezi olmayan Turknet Allah senin..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

iOS’de klavye hafızasını nasıl sıfırlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kozmetik olarak temiz, tamir görmemiş Xiaomi Mi6 (siyah) arayışındayım var mı satan? Bu telefon ozelinde dikkat edilmesi gereken seyler, kronik sorunu vs varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19

bu hafta çarkı cevirmeme ragmen verdi. bi bakayim diye girmistim 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7