Belediye şehir dışında okuyanlar için burs açmış. Anne ve babadan "Vergi mükelleflerinden onaylanmış son bilanço ve gelir tablosu" istiyor. Nereden alacağım bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AliExpress'ten vergisini verip kılıf almak bile hayal olmuş. Gönderim ücretleri 30 ila 50 arasında değişiyor 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

youtube premium, tosla'nın kampanyası %60 iade kampanyasına dahil mi acaba? youtube music diyor ama bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Farklı amaçlara hizmet eden cihazlar biliyorum ama Apple EarPods ve Anker Soundcore Q10 arasında kaldım. Kablolu olmuş kablosuz olmuş önemli değil. Aralarında da 20TL fark var. EarPods’un ses karakteristiği hoşuma gidiyor, Anker’i herhangi bir yerde deneyimlemedigim icin bir fikrim yok. Ses kalitesi anlamında hangisi daha iyidir. Kulaklık tipi önemli değil. Ön planda kalite var benim icin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG marka 21.5 inç 1080p 60hz TN panel sadece VGA girişi olan monitör ne kadar eder? 2009 model olması lazım kalın çerçeveli modellerden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

iPhone 6S’e deji batarya sipariş edecektim ama değişimden sonra ayarlardan servis uyarısının kaldığını gördüm nette. YouTube da işlerini beğendiğim GSM iletişim diye bir yer var oraya götürüp yaptırsam aynı sorun devam eder mi acaba? 30 lira icin risk almak istemiyorum açıkcası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

LG V30+ var satmak istiyorum, ekranı büyük geliyor.
13 ay garantisi devam ediyor, on camda kılcal çizikler var hiç tamir olmadı içi açılmadı. Ne donanım ne yazılım problemi yok. Pil sağlığıda iyi %20 altında düşmedim genellikle gece de çok şarjda bırakmadım. İlk gününe yakın ekran açık süresi veriyor. Neyse kaça ilana koymalıyım bunu. Acil hemen satılsın gibi acelem yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TurkNet VDSL geçtim. Şuan 35mpbs alıyorum. Hat 77mpbs destekliyor. 10 lira verip üst pakete geçecektim ama o seçenek henüz aktif değil galiba bulamadım online işlemlerden. Bugün öğlen aktif edildi internet. Nerededir bu seçenek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23

#ikinciel SATILDI
170TL
Logitech Z313 2+1 25W ses sistemi

Ürün 2018 Ağustos ayında almıştım, garantisi bitti. Sağdaki hoparlöründe boya attı çarpmadan dolayı ancak sesinde bir sorun bulunmamaktadır. İstanbuldayım, deneyip alabilirsiniz. Kargoya da verebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap