https://www.olixar.com/cases/iphone-se-2018

Apple bu sene gündemimizde yok demişti fakat Olixar hala sitesinden kaldırmamış. Önümüzdeki ayki tanıtımda çıkar mı acaba bu cihaz ?

#Apple #iPhoneSE

iPhone SE 2018 - Cases

Olixar offer premium smartphone and tablet accessories from cases to pocket sized selfie poles. Innovative gadgets for the win.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ZxG9UZdefgA

Adam anakarttan tutun şebeke antenine kadar cihazın kurcalanmadık yerini bırakmamış Apple cihazı tamir etmeyincede müşteriye karşı kendini haklı göstermek için video çekip YouTube’a yüklemiş.

#Apple #iPhone

Apple Yetkili Servisinin Saygısızlığı ve Müşteriye Yalan Yanlış Bilgi Vermesi

Şebeke arızası veren İphone 6 arızasının sonucunda yaptığımız tamirden bir süre geçtikten sonra tekrar aynı problemle geliyor. Onarımı tamamlayamadığımız içi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

https://www.youtube.com/watch?v=XNBP18nrRdw

iPhone 5 ilk çıktığı dönemlerde ekran boyutundan dolayı çok eleştirilmişti. Televizyon kumandası, Star Wars ışın kılıcı vs… Şimdi bakıyorum diğer telefonlarda 18:9 formatında. Apple cidden piyasada ki standartları belirliyor, diğerleride onu taklit ediyor. Gelelim günümüze. iPhone X ilk çıktığında millet çentikle dalga geçti falan ama şuanda piyasada tek çentiksiz Android telefon üreten firma Samsung.

#Apple #iPhone #iPhone5

iPhone: A Taller Change (Parody)

Proving that size does matter. The feature upgrade you won't be able to miss! -- Video Production by Cinesaurus [http://www.cinesaurus.com] Director/Writer: ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://yadi.sk/i/80khzleC3ZzTJ4

Samsung resmen bükülebilir ekran yapmış. 😲😲

#Samsung #iPhoneX #Apple

iPhoneX.mp4

Görüntüle ve Yandex.Disk'ten indir
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=B82Zu7ggM0Q

Yıllardır her telefonumda şu kılıfı kullandım bunun üstüne yok. Telefonu sımsıkı sarıyor. Arkası yarı mat yarı parlak. Ne telefonu kütük gibi kalın yapıyor nede korumayacak kadar ince. Kenarları elden kaymasın diye tırtırlı. Markası falanda yok no name bir ürün. Aliexpress’te “telefon markası ve modeli s line case” diye aratınca her telefon modeline göre çıkıyor. Çokta ucuz 5-6 liralık bir şey.

#Kılıf #TelefonKılıfı #TelefonKılıfıTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung bayağı düşüşte. Xiaomi ve Huawei resmen uçmuş. Apple’ın kemikleşmiş bir kullanıcı kitlesi var hemen hemen aynı kalmış.

#Samsung #Apple #Xiaomi #Oppo #Sony #Huawei

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=jC5FFOYRo2g

Orijinal ve çakma ekranın farkını ortaya koyan güzel bir video.

#Apple #iPhone7 #iPhone

The Comparison of iPhone 7 China made Screen and OEM Screen

For High quality iPhone 7 screens you can check here: https://goo.gl/jdNYPa According to the information from China electronic aftermarket industry, some mer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo Ideacentre 720-24IKB Intel Core i5 7400T 8GB 1TB Fiyatı

Lenovo Ideacentre 720-24IKB Intel Core i5 7400T 8GB 1TB en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-8-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000CQIYL

4.100 lira ? İthalatçılar Xiaomi ilgi görüyor diye iyice abarttı. O kadar para verecek olsam Samsung TR resmi garantili S9 3.850 lira onu alırım. 250 lirada cebime kalır harçlık olarak.

Galaxy S9 : https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s9-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000AJRAP

#Xiaomi #XiaomiMi8

Xiaomi Mi 8 128 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Xiaomi Mi 8 128 GB (İthalatçı Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap