http://www.hurriyet.com.tr/gundem/esenyurtta-bir-acayip-goruntu-etrafini-sardilar-40842814

Uber şoförü en mantıklı kararı vermiş kapıları kilitleyerek. Zira araca zarar verip zorla kapıyı açmaya çalışsalardı haneye tecavüze girerdi.

#Uber

Esenyurt'ta bir acayip görüntü! Etrafını sardılar...

İstanbul Esenyurt'ta iddiaya göre içinde 4 yolcusu bulunan UBER aracının önü 7 taksi şoförü tarafından kesildi. Cep telefonu kamerasına yansıyan o anlarda UBER şoförü tehdit edildiğini öne sürdü.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Çok uygun fiyat. Hemde Turkcell hat bedava.

#TozluRaflar #Turkcell

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu Apple düzgün telefon yapamıyor. Durduğu yerde hem yamuluyor hemde ekranı kırılıyor.

#Apple #iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Batarya telefonun içinde dursun diye vidayla delerek tutturmak.

#iPhone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ES-s9KQrUTY

OnePlus fabrika üretim aşaması ve kalite kontrol.

#OnePlus

OnePlus Quality Control EXPOSED

Thanks to OnePlus for sponsoring this video! Check out their pop-up events page for more info https://www.oneplus.com/6-popups (Linus will be at the NY pop-u...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=ITOvkdu9hSc

Videodan genel izlenimim Xiaomi kullanıcıda “ucuz” telefon izlenimi oluşturmuş. Mi 7 2.000 TL olursa alırım diyorlar. Bu dolar kuru ve vergilerle 2.500’den yukarı gelmezse şükret sen. Xiaomi’nin sınırı 2.000 lira. O barajı geçerse karşısına Huawei geliyor. Gidipte ithalatçı garantili Xiaomi alacağıma resmi Huawei TR cihazı alırım.

#Xiaomi #miui

"5. Xiaomi MIUI Fan Buluşması"na gittik! vLog

Ülkemizde ortalama her ay 30 bin kişi tarafından tercih edilen Xiaomi markası daha fazla kişiye ulaşmak ve Xiaomi kullanıcılarını bir araya getirmek için Cep...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  2 bin lira bile çok. Tamam döviz tavan oldu da bizim maaşlar tavan olmadı ki, yani açıkçası mi7 ne ile nasıl çıkarsa çıksın gene ben şahsen 2 bin lira vermem.

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   Bizim maaşlar sittin sene artmaz. Alışın bu duruma.

  • Orcun @orcun

   @ronniejamesdio En son işte geçen sene arttı maaş 3250 oldu zaten yerimde değişti kalite kontroldeyim, zaten kadrolu olduk vs. bakıyorum adam benle aynı işi yapıyor ama taşeron asgari ücret alıyor. Bakıyorum giydiği ayakkabıdan kullandığı telefona oturduğu yere kadar benden daha çok refah içerisinde yaşıyor. Soruyorum ya hemşerim ayfon x’i nasıl aldın ? işte nasıl o evde oturuyorsun ? nasıl bu arabayı alabildin ? operatörden taksitle almış x’i, sonrasında araba için krediye girmişler ama hanımı da çalışıyormuş o da 2 bin liraymış maaşı vs. 2500 liraya yakın krediye gidiyormuş. Kira diyor 1000 lira e dedim yetmiyor ? ne içiyon ne yiyorsun ? kayın pederi kendi annesi babası yardım ediyormuş. Herif her hafta hanımıyla geziyor yemekler şunlar bunlar instagramda görüyorum. Görece lüks yerler vs. görseniz dersiniz ki ulan bunlar güzel para kazanıyor galiba altında arabası şuyu buyu vs. vs. borçla yaşıyor kredi falan çekiyor öyle dilencilik anne babasından kız tarafından takılıyorlar. Halbuki 1000 lira kira verme 600 lira ver izmirde gene işine yakın yerler bulursun. Ayfon x alma huawei p9 lite p10 lite böyle 70 80 lira taksitli birşey al. Hanımın parayla senin parayı artanla git her ay altın al biriktir vs. vs. ha bana da yetmiyor bak ayın 16’sı cepte 180 lira kaldı onu da telefonu sattım eskiyi ondan gelen para o kadar. Biriktiremiyorum artık ama en azından diyorum sıfırı koruyayım eksiye düşmeyeyim. vs. vs. vs. hani bilmiyorum bu işin sırrı evlenmek midir ? evleneyim diyorum hanımda çalışıyor bari bende adam gibi yaşarım!!!

  • M. Can 2.0 @extreme

   @orcun Yok artik bu ulkeye hersey mustahak

Samsung S9’dan itibaren SideSync desteğini kesiyormuş. Yerine Samsung Flow gelecekmiş. Sebebi neydi ki ?

#Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap