O kadar internetten alışveriş yaparım Trendyol'dan ilk defa sipariş verdim. Nedense bir türlü bu siteye güvenemiyorum. Tasarımı 2005 yılından kalma gibi görsellik az, her taraf beyaz.

Ayrıca ürün yorumları insanı aldatabiliyor. Zira N11'deki yorum sistemi gibi değil. Mesala atıyorum Xiaomi Note 8 telefon alacağım diyelim. 10 tane farklı satıcı satıyor bu telefonu. 10 satıcınında sattığı telefona gelen yorumları birleştirip gösteriyor. Birisi yazmış Çin sürümü geldi, diğeri yazmış kutu açık geldi vs. İyide hangi satıcı gönderdi bilemiyorsun ki ? Ona göre almayayım adamdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Avrupa'daki gibi Türkiye de de bu araçların fiyatları düşük olsaydı bir Allah'ın kulu böyle uğraşmazdı. Zarar edeceklerini bilirlerdi. Malesef ki işçilik parça ve hurda bedellerinin toplamı bu aracın ülkedeki ederinden düşük olduğu için millet yapıp satıyor.

3 Ford Connect'tan 1 Ford Connect üretmişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 29

#Xiaomi Türkiye garantili Xiaomi Note 10 Lite telefonun kutusundan çıkan kağıtta ki işlemci bilgisine dikkat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://forum.donanimhaber.com/anonymous-ceviriden-aciklama--144492429

Şimdide 30 liraya düşürmüşler. DH'dekiler fatura keserseniz öderiz deyince fatura kesmediklerini belirtmişler zira bağışmış. 😀

Anonymous Çeviriden Açıklama » Sayfa 1 - 12

Merhaba, öncelikle oldukça hareketli iki gün geçirdik. Özür dilediğimizi ve Game Pass fikrinin süresiz olarak rafa kaldırıldığını söylemek istiyorum.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

https://www.youtube.com/watch?v=jcHYZsbrK8A

iPhone o zamanlar (2010) Oled ekranlı Nokia N8'i dövüyormuş. Nokia N8 hep almak isteyipte alamadığım bir modeldi o dönemlerde.

Nokia N8 vs Apple iPhone 4

PhoneArena presents a thorough comparison of the Nokia N8 and Apple iPhone 4. The Nokia N8 has a lot going for it. It is a multimedia powerhouse, packing a 1...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Reyiz bulunmuş. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/demirdenizchp/status/1280791777352482817

Teknoseyir'de susuz çalışan çamaşır makinesinin inceleme videosunu görmek isteriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

https://forum.miuiturkiye.net/konu/internetten-aldigim-telefonun-imei-numarasi-baska-telefona-ait.86183/

Oha dedirten rezilliklerde bugün. Adam faturalı Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB alıyor ama Xiaomi'nin sitesinden imei numarasını sorgulayınca 128 GB'a ait olduğunu görüyor. Hata olabilir diye birde seri numarasıyla sorgulayınca #Xiaomi Redmi S2 diye alakasız bir telefonun seri numarası olduğunu görüyor.

Soru - İnternetten aldığım telefonun IMEI numarası başka telefona ait

Hepsiburadadan redmi note 8 64gb pro aldım ancak xiaomi sitesinde IMEI numarasını kontrol ettğimde redmi note pro 128gb çıktı. Bu kez seri numarasıyla arama yaptığımda Redmi s2 telefonuna...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • johan @johan28

  HB den olduğuna emin mi başka satıcı olabilir. Orada da yasal hakları belirtilmiş oluyor

 • Slim Shady @slim-shady

  sahte olayları duyuyoruz hep.
  Bilmeyenlere geçiriyorlar işte.

 • Root61 @root61

  Benim de içime kurt düştü ama benim aldığım telefon için custom rom bile yok😀. Xiaomi alanlar mutlaka *06# yi tuşladıktan sonra arama tuşuna bassınlar. İmei numaralarınız orada görünecek. Kutunun üstündekilerle uyuşuyorsa sıkıntı yok demek(faturanızda da aynı imei numarası yazmalı.). Ondan sonrası imei numaraları btk da ithalat yoluyla kayıtlı mı diye bakmak kalıyor.

 • Totenkopf @totenkopf

  Ben de RedMi Note 8 Pro kullanıcısıyım. HP'den aldım. İlk önce HP içinde bir mağaza en düşük fiyatı veriyordu. Fakat telefonu 15 gün sonra teslim edeceğini belirtiyordu. Sonra ne oldu ise içime bir kurt düştü. Bu mağazayı araştırayım dedim. Önüme şikayet var sitesi çıktı. Çok fazla şikayet var şikayetlerler hep IMEI klonu ile alakalı idi. Satışı iptal edip para iadem sağlanınca bizzat HP'nin mağazasız, arada kimse olmadan kendi sattığı teli bir miktar daha pahalı aldım. Xioami Türkiye garantili olarak. Fakat bu yaşadığım olay nedir diye araştırınca bazı uyanıkların Global Red Mi Note 8 Pro yerine China iç pazarı için üretilen daha ucuz Red Mı getirip burada klon IMEI yüklediklerini öğrendim. Olay budur.

  • Mkyb @mkyb

   Daha düşük donanım veya kalite diye bir şey yok. Xiaomi'nin Hindistan'dada fabrikası var. Hindistan parasının kuru, Çin parasından daha düşük diye Hindistan'dan alıyorlar cihazları. Yoksa telefon aynı telefon. Tabi imei numarası çakıp satmaları bu durumu değiştirmiyor.