https://www.youtube.com/watch?v=YQwXsgdFNrI

2011-12 arası bir ara 3D modası patlamıştı hatırlıyor musunuz ? 3D özellikli televizyon almayanı dövüyorlardı resmen. 😀 Telefonlarda bile çift kamera koyup 3D çekim özelliği kazandırmışlardı. 😀 Ancak millet sonradan gördü ki ultra gereksiz arkası gelmedi bu modellerin.

#HTC

HTC EVO 3D Review

PhoneArena reviews the HTC EVO 3D. Blasting its way to the top of Sprint's lineup, the HTC EVO 4G continues to be a renowned handset even to this day, but mo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bu telefonun birde ekranı da 3d özellikliydi. Nitendonun 3ds modeli vardı onla aynıydı. Ha ama ne oldu işte tutmadı yapamadılar yok oldu gitti. Televizyonda ise çok büyük ekran istiyordu 60 70 80 inç vs ve pasif 3d olacaktı e filmlerde 3d çekilmiş olacak ki öyle biraz farkediyordu. Ama millete bunu pazarlarken avatar filmindeki 3d gibi pazarlanıyordu. Büyük hayal kırıklığıydı.

  • lterlemez @lterlemez

    3B ekran için çok erkendi zaten. Özellikle film sektöründeki çekim maliyetlerine bir çözüm üretmeden giriştiler bu işlere. Avatar, Star Wars hep 3B çekilde ama beklediğimiz gibi olmadı. SW'yi 3B izlemek zorunda kaldım ben ve rahat izleyemedim çünkü %100 3B çekilmemişti ve geçişler rahatsız ediyordu.
    Sadece animasyonlarda hakkı ile 3B izlemek mümkündü o da herkese hitap etmeyen bir kategori.

Bir kaç gündür Samsung Browser'ı kullanıyorum mobilde. Ancak tüm yer imlerim ve şifrelerim Google Chrome'da. Bunları nasıl aktarabilirim ? #Samsung bunun için #Chrome eklentisi çıkarmış ama olmadı onunla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Etrafımda gördüğüm kadarıyla insanlar maske takma işini saldı. Aşının çıkmasından dolayı sanırım. Sadece ana caddelerde vs polise denk gelme riskine karşı maske takıyor millet.

#Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

#Vodafone'dan sonra #TürkTelekom'da mobilde sınırsız YouTube paketi çıkarmış. Sadece faturalı hatlara özel. Aylık 30 lira. Vodafone'a göre avantajlı çünkü Vodafone haftalık 15 liraya satıyor. Aylık alsan 60 liraya geliyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/aylik-youtube-sinirsiz-internet-paketi.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

https://www.donanimhaber.com/lg-mobil-pazardan-cekilebilir--129194

#LG telefon bölümünü başka bir firmaya devredecekmiş. Tahminim #Philips gibi yapacaklar. Şuanda piyasada Philips marka akıllı telefonlar var ama başka bir firma üretip üstüne marka basıyor.

LG mobil pazardan çekilebilir

LG patronu çalışanlarına yazdığı bir mektupta muhtemelen bir satışın masada olduğunu duyurdu. Mobil bölümün yüzde 60’ı firmanın diğer departmanlarına kaydırılacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil işlemcilerde #Snapdragon'dan başkası yalan #Exynos ve #Mediatek zamanla kasıyor muhabbeti sizce internet efsanesi mi yoksa gerçek mi ? Herkes birisinden bir şey duymuş bire on katıp konuşuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

Kardeş Payı dizisindeki Şeref amcanın Amerikan versiyonu. 70 yaşından sonra itlik ve serserilik peşinde adam. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Corona virüsünün en net görüntüsüymüş. Tüm dünyada 2 milyondan fazla ölüme sebebiyet veren katil bu arkadaşmış.

https://bing.com/covid/local/turkey

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m51-128-gb-samsung-turkiye-garantili-pm-HB00000X735C

#Hepsiburada telefonu alırsanız kendisinde geçerli alt limitsiz 250 lira hediye çeki veriyor. Telefon 3.280 liraya geliyor.

#Samsung #SıcakFırsat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

https://www.youtube.com/watch?v=E3c8il_Q6SU

#Nokia'nın Lumia adında ilk çıkan telefonları aşırı sağlamdı. Şu telefon #Android ile çıksaydı günümüzde #Samsung'un yerinde Nokia olabilirdi.

Günümüz telefonları kılıf ve ekran koruyucuyla evde halının üstüne düşse ekranı kırılabiliyor. 😀

Nokia Lumia 920 Destruction: What Does It Take?

Lumia 920 Cases: http://amzn.to/1oRVY90Lumia 920 Drop Test: http://youtu.be/jH4xYN9I5KwLumia 920 Hammer & Knife Test: http://www.youtube.com/watch?v=yDEahsoa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap