Pcde media player ile video izlerken ekran birden siyah oluyor ve videonun sesi bozlularak krrrrrrrrr sesi çıkmaya başlıyor. Birkaç saniye sonra ses kesiliyor. Bu arada ctrl+alt+delete yaptığımda pc hiçbir tepki vermiyor. Sanki ekran kartı kendini bırakıyor, bu durumu yaşayan varmı? önceden böyle bir sorun yoktu. (windows 7 de olan media player)
windows 10 kullanıyorum
#TeknoYardım
#AMD

BeğenFavori PaylaşYorum yap

umraniye de nerde yanliyacak ki bu adamlar 😀 gideriz ama #OtoSeyir #drift

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Gamepass kodu sayesinde forzaya başladım gene 😀 bide hayatta güzel birşey oldu, ben bu oyunu silmiştim. Gamepass kodunu kullanıp tekrar yükle ye bastım ve sağ altta oyun yüklendi yazdı birden. 😀 Dedim şaka yapıyor herhalde windows bey, başlat dedim, oyun açılmaya başladı. 😀 Şaşırdım tabi dedim herhalde menüsü falan açılır sonra kapanır oyun yüklü değil çünkü ama açıldı işte oynuyorum zamanında silmemiş herhalde
#ForzaHorizon4
#Screenshot
#hayattaiyişeylerdeoluyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 7 de harddisk kullanimini bildirim çubuğunda gosteren bi uygulama var mi ? Bir leptop var elimde ve harddiski sorunlu sanırım iki işlemi ayni anda yapamiyor 30sn donuyor pc ve sonra düzeliyor surekli. Format atmadan once windows 8 kuruluydu ve donunca harddisk komple pcden sökülmüş gibi olup mavi ekran veriyordu. Lenovo z50-70 leptop harddiskini söküp taksam düzelir mi ki ?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iyi geceler arkadaslar burda format usb si bozuk mu demek istiyor?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14