telefonu sıfırlıyorum da wifi şifrelerini yedeklemenin bir yolu var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mükemmel bi yayin olacak kaçırmayın 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iki tarafı bakır bant kullanan oldu mu? Gamepadin filmi için kullanmayı düşünüyorum, saç kadar ince bakir tel bile koysam tuşa basış hissini etkiliyor ama yapacak birşey yok. İletken mürekkep fiyatlarini görünce buna karar kıldım.
#tamirtadilat

Güncelleme: membranı söktüm ve zedelenmiş yolu kağıda çizdim. Sonra bi kabloyu soyunca icinden çıkan sac kadar ince bakir tele kagittaki yolun şeklini verdim, membranın üstüne oturttum ve mandallar ile sabitledim. Sonra analog dugmesinin topragindan kare dugmesinin topragina minnacik japon yapistiricisi damlatarak teli yapıştırdım. Ama malesef test ettiğimde olmamisti neyse diyip kolu topladim ve bi deniyim dedim baktım olmuş 😀 çalışıyor ve öyle gidip gelme de yok mis gibi çalışıyor. Baya sevindim 😀 şu sıralar tamir işlerinde akıyorum valla
son üç foto yeni
kabloya bakmayin onu halledicem 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elime 2 tane arızalı ps3 geçti, ikiside disk okumuyor, fat kasa diski takınca mavı ışık yakıyor ve hiç sönmüyor. Lazer mekanizmasını söktüm baktım lazer kafası diskin ortasına geliyor bi kere odaklamaya çalışıp bırakıyor, cd bile dönmüyor. Lazerin potu vs yoktu, biraz araştırdım ve facebookta ilgili yabancı gruplarda sordum. Ribbon kablosu diyen var lazer komple gitmiş diyen var, genel olarak lazeri değiştir ne uğraşıyorsun diyorlar. 😀 Kendi ülkelerinde 20 dolar lazer bizde 250 lira öyle gözünü kapatıp alamıyorsun. 😀 Hadi lazeri aldım diyelim taktım çalışmadı, hiçbirşey değişmedi, ee ne olacak. Anakart sorunu olduğunu aliycaz ve lazeri boşa almış olucaz çoğu kişide bu hatanın olması ve bilindik bi çözümünün olmaması lazer gitti demek oluyor gibi geldi bana. Öbür ps3 super slim modeliydi, sökmeye çalışıp içine etmişler aletin. Ne kadar tırnak varsa içinde kırık vaziyetteydi. Onu gördüğüm an lazerde mekanik bir arıza olduğunu anladım çünkü kafa yer çekimi ile yukarı aşağı kayıyordu. Sökünce motorun kızak ile bağlantısını yapan bir plastik aktarıcı parça vardı ama kırıktı, yarısı yoktu. Konsolun içinden çıkan kırık parçalardan onun diğer yarısını buldum japonla yapıştırdım ve çalıştırmayı başardım. Öbür ps3 için bir öneriniz varsa alabilirim.
#tamirtadilat
#teknotamirane
#PS3
#BLOD

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mükemmel birşey ya keşke turkiyede satilsa şu modlar müthiş olurdu. ps1 için dijital görüntü modu (1080p hdmi) ve oyunlari sd carddan oynatan bir mod ve ikisi ayni anda çalışıyor.
#retro
#RetroGaming
#ps1

NEW PLAYSTATION 2020 MODS! - PS1DIGITAL, XSTATION -1080P HDMI, SD-CARD MOD!

Be sure to follow me on Twitter! https://twitter.com/voultar Some of the links available are affiliates. MOD-KIT LINKS ►PS1Digital: https://www.black-dog.tec...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

zebramodan birşey satin aldım fakat satici inaktif, ne mesajima bakti ne kargoya verdi belliki uygulamayi kullanmiyor veya silmiş. Bu durumda ne yapmaliyim muhtemelen parayi iade alabilirim cunku zebramo parayi direk saticiya göndermiyor diye biliyorum. Ben saticiya bir sekilde baska bir yerden ulasmak istiyorum acaba nasil yapacagim? sadece ismi yaziyor soyadi yazmiyor facebooktan falan bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

QP7KK-YHPCY-476QC-GRYWX-R9MDZ
HMTKP-79G4C-32YH7-Y6WDX-Q66JZ
QGWGP-KKTJT-43C7H-YQMPP-VFGCZ

gamepass kodları arkadaş geçerlilikleri bitmiş dedi ben denemedim win 7 ye döndüm daha işim olmaz 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/8I1XcK6aU9U
belki sıkıntı olur diye önizlemesiz 😀
#BirazMüzik
#PhonkRap

BeğenFavori PaylaşYorum yap