lisans gecesi 😀
#granturismo2
#RetroGaming

BeğenFavori PaylaşYorum yap

köye gidicez orda oynarım diye ps2 icin gran turismo 4 aldim ama okumuyor alet neden olabilir ki çizik yok denecek kadar az. takinca 6 kere bzz sesi yapiyor, okumuyor. Aşiri derecede çizik tekken 5 var onu her taktigimda sıkıntısız okuyor. Ps2 fat kasa konsolum az önce komple söküp lensini temizledim ama bir fark olmadi. Neden okmuyor acaba?

Arkasi hafif turuncu olan gran turismo, gümüş olan tekken
#TeknoYardım
#PS2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Bu helikoptere kaç volt ve amper değerinde bi batarya takmalıyım sizce? Kendi içinden çıkan batarya 2 dakikada bittiği ve artık uçuramadığı için çıkarttım, üzerinde 3.7v yazıyordu ama kaç amper oluğunu bilmiyorum.
18650 sony vtc6 pil taktım(3.7v 18amper) ve yine uçmadı voltajı değişebilen adaptör ile denedim (15v 2.3 amper) yine uçmadı ve pervaneler 18650 pile göre cok yavaş döndü. Bu helikopteri bayadır uçurmaya çalışıyorum önceden pervanesi kırıktı uçmamasını ona bağlıyordum ama aliexpressten bulup yeni pervane taktığımda da uçmadı. Aktarma sistemini detaylı şekilde inceledim bi sorun göremedim dişlileri aşınmamış kaçırma, atlama yapmıyor. Bu arada motorlarına direk kablo lehimleyip de denedim bu yaptıklarımı hiçbir fark olmadı ne yapmalıyım sizce tıkandım ben?
#rc
#TeknoYardım
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

gaming çalışma masası: ÇIKTI ✔️
bimde 😀
herşeyin gaming i çıkana kadar devam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

iyi akşamlar, dayım drone önerisi istedi #Drone etiketine baktım dji önerilmiş ama bizim bütçemiz 300-400 arasi istenen özellikler:
havada en az 30 dk kalmasi
bataryasinin değişebilir olmasi
#droneseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10