https://youtu.be/GBspE2fwSGk

Nokia 9 un kamerayı merak edenler

Meizu 16th 2 kamera
Nokia 9 6 kamera
Meizu 17 Pro 5 Kamera ile kıyası mevcut

Nokia 9 ışıklı ortam ve yakın çekim portrede en iyi cihaz bile olabilir ama düşük ışık ve uzak çekimde fiyasko. Bir fotoğrafın işleme süresi ise 18 35 saniye arası sürüyor 🙂

Meizu 17 Pro, Nokia 9 Pureview ve Meizu 16th Kamera Kıyaslaması 4K

Tüm Fotoğraflar aynı vakitte sırasıyla Tripodla çekildi.Örnek vermek gerekirse 1. Fotoğraf 16th yi tak çıkar 2. Fotoğraf Nokia 9 u tak çıkar 3. Fotoğraf 17 P...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşinizi Kolaylaştıracak Bazı Tarayıcı Eklentileri

Chrome/Edge Eklentileri

uBlock Origin https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=tr

HTTPS Everywhere https://chrome.google.com/webstore/detail/https-everywhere/gcbommkclmclpchllfjekcdonpmejbdp

Dark Reader https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-reader/eimadpbcbfnmbkopoojfekhnkhdbieeh

Proxy SwitchyOmega https://chrome.google.com/webstore/detail/proxy-switchyomega/padekgcemlokbadohgkifijomclgjgif

OneTab https://chrome.google.com/webstore/detail/onetab/chphlpgkkbolifaimnlloiipkdnihall

Universal Bypass https://universal-bypass.org/install

Spydrop Fiyat Takip https://chrome.google.com/webstore/detail/spy-drop-fiyat-takip/cnkgefjeknjodlkfmfmjelgbmfbnkmma?hl=tr

Sponsorblock For Youtube https://chrome.google.com/webstore/detail/sponsorblock-for-youtube/mnjggcdmjocbbbhaepdhchncahnbgone

Save my Tabs https://chrome.google.com/webstore/detail/save-my-tabs/djadfifncobffjpicnkiegahdiobpaap

Tampermonkey https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo?hl=tr

Diğer Eklentiler - Extra

SingleFile https://chrome.google.com/webstore/detail/singlefile/mpiodijhokgodhhofbcjdecpffjipkle

uBlacklist https://chrome.google.com/webstore/detail/ublacklist/pncfbmialoiaghdehhbnbhkkgmjanfhe

LastPass https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Decentraleyes https://chrome.google.com/webstore/detail/decentraleyes/ldpochfccmkkmhdbclfhpagapcfdljkj

Privacy Badger https://chrome.google.com/webstore/detail/privacy-badger/pkehgijcmpdhfbdbbnkijodmdjhbjlgp

Better History https://chrome.google.com/webstore/detail/better-history/egehpkpgpgooebopjihjmnpejnjafefi

Picture-in-Picture Extension (by Google) https://chrome.google.com/webstore/detail/picture-in-picture-extens/hkgfoiooedgoejojocmhlaklaeopbecg

Netflix 1080p Force https://github.com/DavidBuchanan314/Turbo-Recadmiumator

Boomerang for Gmail https://chrome.google.com/webstore/detail/boomerang-for-gmail/mdanidgdpmkimeiiojknlnekblgmpdll

WordPress Theme Detector and Plugins Detector https://chrome.google.com/webstore/detail/wordpress-theme-detector/jdflfokckhmchfpokjmpcoblghjngjja

uMatrix https://chrome.google.com/webstore/detail/umatrix/ogfcmafjalglgifnmanfmnieipoejdcf

xBrowserSync https://chrome.google.com/webstore/detail/xbrowsersync/lcbjdhceifofjlpecfpeimnnphbcjgnc

ClearURLs https://chrome.google.com/webstore/detail/clearurls/lckanjgmijmafbedllaakclkaicjfmnk

Google Search Filter: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-search-filter/eidhkmnbiahhgbgpjpiimdogfidfikgf

GoFullPage - Full Page Screen Capture https://chrome.google.com/webstore/detail/gofullpage-full-page-scre/fdpohaocaechififmbbbbbknoalclacl?hl=tr

Imagus https://chrome.google.com/webstore/detail/imagus/immpkjjlgappgfkkfieppnmlhakdmaab?hl=tr

What Font - find font https://chrome.google.com/webstore/detail/what-font-find-font/djgfpbegnihdgbngpmhjnlchgglngcdn?hl=tr

Enable Right Click https://chrome.google.com/webstore/detail/enable-right-click-lock/diniibcebbibcfbfglpiecbadipmegmj?hl=tr

Super Simple Highlighter https://chrome.google.com/webstore/detail/super-simple-highlighter/hhlhjgianpocpoppaiihmlpgcoehlhio

Web Scraper https://chrome.google.com/webstore/detail/web-scraper/jnhgnonknehpejjnehehllkliplmbmhn

Automatic 4K/HD for Youtube https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-quality-4khd/lagdcjmbchphhndlbpfajelapcodekll

Picture-in-Picture for Chrome https://chrome.google.com/webstore/detail/picture-in-picture-for-ch/ekoomohieogfomodjdjjfdammloodeih

Distill Web Monitor https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge

Extension Control https://chrome.google.com/webstore/detail/extension-control/himccccaelhgphommckogopgpddngimf

CleanURLs https://chrome.google.com/webstore/detail/clearurls/lckanjgmijmafbedllaakclkaicjfmnk

Buster https://chrome.google.com/webstore/detail/buster-captcha-solver-for/mpbjkejclgfgadiemmefgebjfooflfhl

Media Helper https://chrome.google.com/webstore/detail/media-helper/albdnahmanonkmhoamgfjbjgbjabbiid?hl=tr

Copyfish 🐟 Free OCR Software https://chrome.google.com/webstore/detail/copyfish-%F0%9F%90%9F-free-ocr-soft/eenjdnjldapjajjofmldgmkjaienebbj

Project Naptha https://chrome.google.com/webstore/detail/project-naptha/molncoemjfmpgdkbdlbjmhlcgniigdnf

Tampermonkey Scriptleri

https://openuserjs.org/scripts/jscher2000/Google_Hit_Hider_by_Domain_(Search_Filter_Block_Sites)

https://greasyfork.org/en/scripts/8928-alternative-search-engines-2

https://greasyfork.org/en/scripts/7543-google-search-extra-buttons

https://github.com/adsbypasser/adsbypasser

https://wap.lfj.io/

https://greasyfork.org/en/scripts/405848-anti-adblock-killer-yes

https://greasyfork.org/en/scripts/369400-local-youtube-downloader

https://openuserjs.org/scripts/nokeya/Direct_links_out

https://greasyfork.org/en/scripts/390812-instagram-download-photo-video

https://greasyfork.org/en/scripts/381682-html5%E8%A7%86%E9%A2%91%E6%92%AD%E6%94%BE%E5%99%A8%E5%A2%9E%E5%BC%BA%E8%84%9A%E6%9C%AC

https://openuserjs.org/scripts/Patabugen/Always_Remember_Me

https://openuserjs.org/scripts/zachhardesty7/YouTube_-_Filter_Subscriptions_Page

https://openuserjs.org/scripts/jomifepe/Instagram_Source_Opener

https://openuserjs.org/scripts/j9b10/Optimizer_Loader_Browser

https://greasyfork.org/tr/scripts/6325-pinterest-without-registration

https://greasyfork.org/tr/scripts/4255-linkify-plus-plus

https://greasyfork.org/tr/scripts/14755-instagram-reloaded

https://greasyfork.org/en/scripts/28497-remove-web-limits-modified

https://greasyfork.org/en/scripts/24204-picviewer-ce

https://greasyfork.org/en/scripts/22590-%E4%B8%80%E9%94%AE%E7%A6%BB%E7%BA%BF%E4%B8%8B%E8%BD%BD

https://openuserjs.org/scripts/navchandar/Google_Image_Direct_View

https://openuserjs.org/scripts/thomper/Disable_Youtube_autoplay

https://greasyfork.org/en/scripts/10052-google-drive-direct-links

Reklam Engelleyici Filtreleri

Anti Adblock Killer https://github.com/bogachenko/fuckfuckadblock

Son Güncelleme: 10.01.2021

(+Yeni Chrome Eklentileri Eklendi)

(+Reklam Engelleyici Filtreleri Eklendi)

 

Bu liste istek/öneri ve taleplerinize göre güncellenebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 30

Akşamları İnternet Neden Yavaşlar? Saturasyon Nedir? Pandemide İnternet Yetmiyor Mu ?

Merhaba, bilindiği üzere son günlerde aşırı derecede internet yavaşlamaları olduğuna dair söylentiler oluyor, bu yavaşlamaların nasıl olabileceğini değerlendirdiğim bir video hazırladım. Videoda İnternet Servis Sağlayıcı şirketlerin kullandığı teknolojiler, yapılandırmalar ve teknik özelliklerden bahsettim. Türk Telekom'un SSG, TTN, LNS, LAC, VAE, YAPA, AL-SAT gibi terimlerini açıkladım.
Ayrıca videonun söylediği İnternet Şirketleri İncelemesi videoları için aşağıdaki linkten incelememi istediğiniz firmaları işaretleyebilirsiniz.
https://forms.gle/psmopTt6paZeuPJu9
En çok oy olan firmaları inceleyeceğim.
Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=UjMd1UtTbOs

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Çok uzun süredir Steam'da yazı yazarken klavyenin geriden gelme sorununu yaşıyordum.
Sonra farkettim ki Windows günlük kullanımda işlemcinin saat hızını 1.20 lere çekiyormuş.
Ben de minimum işlemci çalışma yüzdesini %100 yapınca işlemci ghzsi 3 lere fırladı.
Hiç ummazdım böyle çözüleceğini. Başına gelen varsa aklında bulunsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sağlam sorunsuz çakmaklık Bluetooth kiti önerir misiniz🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

https://www.youtube.com/watch?v=p-F83ziVIv8
Lpnin küçüklüğü böyle bir şey miydi acaba ? 😀

Aras Özadalı ile Sohbetler: Arı mı Ayı mı?

Aras Özadalı Arı mı diyor Ayı mı?? www.instagram.com/arasozadali
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Samsung katlanır telefonlarla ilgili bir açıklama yapmış ve:

''Katlanır telefonlarda problem var belki de açılır telefonlar daha iyi olabilir sektör açısından.''

demiş. Aşağıda da görseli ekledim. Yahu deneme tahtası misali sektörü bu hale getirmenin ne anlamı var? Bunu açılır telefonlarla ekran uzayacak ben 50 satır text görmek yerine 75 satır text göreceğim. Açılır ve uzayan ekranların videoda, fotoğraf görüntülemede, oyunlarda, klavyede yazı yazarken kısacası BİR BOKTA faydası yok ki kullanıcıya.

Bu Samsung bu zamana kadar iyi inovasyon yaptı valla gram zeka yok kendilerinde.

EKLEME: Katlanır telefonlar devrimdir bu arada bunu en başından beri savunuyorum ANCAK bunu Apple çıkıp adam akıllı yaptığı zaman anlayacak şu an anlamayanlar bile. Samsung'la falan olmaz bu iş belli oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Türk her yerde Türk, tırı soktuğu yere bak ETS oynuyor sanki. 😂😂

BU TIR BU SOKAKTAN GECER MI ?

Selam Ben Yigit Yusuf Gölbas Bu Videomda Almanyanin Passau sehrinde ara sokaklardan gecis animi paylastim biraz heycanliydi cok dar olan bir sokaktan neredey...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Baltalı geri gelsin. Eskiler bilir. Onun dışında sitede moderatör olmasın. Her ne kadar trajik bir durum olsa da baltalıyla tüm site yönetiminin toplamından daha düzgün iletişimimiz vardı. Bugün ortalıkta tek bir gönderi bırakmayan mod kimse şu gönderiyi ellemiyor şikayet edilmiş olmasına rağmen. Hiç kimse de gözden kaçtığı bahanesini uydurmasın. Son 1 saatte 4-5 farklı kişi bu linki verdiği halde silinmedi, ama diğer gönderiler hemen uçuruldu. Sözde kuralları tuttuğu partiye göre uygulayan moda ihtiyacımız yok!

https://teknoseyir.com/u/psiko

BeğenFavori PaylaşYorum yap