Ts’yi protesto ediyorum. Bir süre videoları izlemeden beğenmeyeceğim… 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

http://sysadr.com/ Bu sitenin domain sahibiyim. İletişim bölümünde yer alan yerleri doldurup mail gönderildiğinde gelen maili e-posta hesabımda görmek istiyorum. Bunun için gerekli olan kodları ve başka bir şey yapmam gerekiyorsa ne olduğunu öğrenebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

Selamün Aleyküm arkadaşlar..
Ben şarj edilebilir diş fırçası almayı düşünüyorum.. Kullanan arkadaşlara bi kaç şey danışmak istiyorum..
Manüel fırçalara göre bi artısı var mı..? (Aradaki fiyat farkına değer mi..?)
Hangisini tavsiye edersiniz..? Üst sınır belirlemedim ama çok da uçuk fiyatlar olmasın.. #TeknoYardım #dişfırçası #sağlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 36
uçuştakipilot paylaştı.

“Bir gece saat 22.00’de Almanya’dan amcamın oğlu aradı. Kötü bir haber mi var diye korktum. Amcamın oğlu bankadan kredi aldığımı ödemediğimi ve ödemezsem eğer kendisinin Almanya’daki oturumunun tehlikeye gireceğini söyledi. Şaşırdım 2 yıl önce bir bankadan aldığım ve bir kısmını işsiz olduğum için ödeyemediğim borcumdan ta Almanya’daki amcamın oğlunun nasıl haberi olmuştu. Dahası bu borç için onun Almanya’daki oturumu niye tehlikeye girsin? Ertesi gün sabahın ilk saatlerinde bankaya gidip araştırmak istedim. Banka artık bize borcun yok dedi. Meğerse bizim bankaya olan borcumuzu özel bir şirkete yani varlık şirketi dediklerine satmışlar. Bu şirket nereden bulduysa amcamın oğlunun Almanya’daki telefonunu bulmuşKaynak: Bankaya borcu olanlar ne yapmalı? -- Remzi ÖZDEMİR ”
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/bankaya-borcu-olanlar-ne-yapmali-41896yy.htm

Bankaya borcu olanlar ne yapmalı? - Remzi ÖZDEMİR

Geçen hafta bir okuyucumdan duyduğum olay beni gerçekten çok şaşırttı.İmkânsız diye nitelendirdiğim olay meğerse o kadar çok yaygınmış...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

Selamlar,
Son zamanlarda PC’ yi açmaya çalıştığımda boot ekranı bazen gelmiyor. Power düğmesinden aç kapa yapınca düzeliyor. Daha önce böyle bir sıkıntım olmamıştı. SSD ömrünü mü dolduruyor acaba? 2013 yılında almıştım, PC günde 1 -- 2 saat açık kalıyor, henüz ömrü için erken diye düşünüyorum. Fikri, çözüm önerisi olan var mıdır?
#TeknoYardım #SSD #pc #sorun

BeğenFavori PaylaşYorum yap