@kurtcuk Bak sana bahsettiğim aynen gerçekleşti.
https://teknoseyir.com/durum/857439#comment-3192702
Gamsizm’in bunları silmesinin amacı bu.
Ben o durumda istese idim ilk yorumla beraber hoş gelmişsiniiz der refi atardım.
Adam bir soru soruyor internet bağlattıracak şunu yapsam iyi olur mu? bu iyi olur mu? Ama bu reflerden geçilmiyor.

İçinde Turknet referans linki olan her konuyu ispiyonlayınız. Sahipleri...

İçinde Turknet referans linki olan her konuyu ispiyonlayınız. Sahipleri hesaplarını süresiz olarak kaybedecektir. Tanıdık biri attıysa bu mesajımı gösterirsiniz.Durum sahibi istemedikçe ref atmayın. DURUMLARIMIZA DOKUNMAYIN!Kamu spotu sonu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kurtcuk @kurtcuk

  Sıkıntı yok. Benim derdim ban ya da ref link ile değil. Son mesajıma bakarsan yönetim derdimi anladı.

 • höşelek @systemapps

  adam bilgi vermiş. ardından referans linki atmış. kötü bişey yapılmıyor sonuçta.
  ben burdan referans edindim. şuan bedava internet kullanıyorum bu ay.
  tabi zincirleme reaksiyon gibi bunu suistimal edenler her konuya link atanlar olduğu için yönetim kıssadan hisse hiç bir ayrım gözetmeksizin hepsinin önüne geçti.
  ama aynı yönetim durumların mesajların altına üstüne ortasına reklam bannerleri eklemeyi de ihmal etmedi.

Zaytung?
tabiki değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mehmet @muaddib

  Şu yaratıklar yeryüzünden silinse hatta ve hatta insanlık komple silinse ne güzel olur. İnsani yardım vakfıymış insanlıklarına tükürdüklerim.

 • HAKAN @nakahniyesuh

  Bir dönem bağış için yer ararken bunlara denk gelmiştim. Yaptıklarına bir baktım, vazgeçmiştim. 🙂

 • Meraklı @merakli

  “Çok az vuruş yapıldı ve o tesislerin yok edilmediğini, tesislere bir zarar verilmediğini düşünüyoruz. Danışıklı dövüş gibi bir atış yapıldığını düşünüyoruz”

  Devamını okuyunca adam haklı
  Maden kimyasal saldırı var neden tüm tesisleri bombalama ile yok etmediler? Neden boş binaları vurdular? Neden Esed’i direk hedef almadılar?

  Çünkü danışıklı dövüş.

  • cinnabon @cinnabon

   Dertleri o değil, daha çok füze istiyorlar. Siz de istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Füzeler isterse şeytanın ta kendisini hedeflesin, bu durumda normal olmayan bir şeyler var. Bazı ülkeler diğerlerine füze atıp hayatlarına devam edebiliyorken bazıları bu hakka sahip olmuyor ve bu hak yasalarla falan değil gücü yeten yetene düzenine göre belirleniyor. Ülkece bir şey olamama halimiz bundan kaynaklanıyor zaten, kimsenin ilkeye baktığı yok, düşman bellediği zarar görüyorsa o hareketi savunmaya geçiyor hemen.

  • Meraklı @merakli

   @cinnabon Şu tür söylemlere tarafsız gözle bakmaya davet ediyorum sizi. Benim İHH ile bir ilgim ya da bağlantım yok ki onları savunayım. Fakat adam doğru bir cümle kurmuş. Madem bu saldırıyı kimsayal silahların üretildiği tesisleri vurmak için yapıyorsun, o zaman boş tesisleri değil de gidip dolu tesisleri vur. Evet bu benim sinirime dokundu. Sen kalkıp Dünya’ya şöyle başarılı böyle başarılı bir operasyon yapıyoruz diyorsun o zaman gerçkenten, içi dolu tesisleri vurman gerekiyordu.

  • cinnabon @cinnabon

   @merakli İHH o tesisler vurulsaydı da “içimiz soğumadı” diyeceği açıkça belli bir kuruluş. Sizin gibi düşünmüyor ve sizin itiraz ettiğiniz şeye itiraz etmiyorlar. Dertleri daha çok füze atılması, hatta mümkünse bu üç ülkenin asker yollayarak bilfiil Suriye’yi işgal etmesi.

   Tarafsız göz diye bir şey söz konusu olamaz, herkes kendi zihnince subjektiftir taraflıdır, siz ve ben de dahil olmak üzere bu arada.

  • Meraklı @merakli

   @cinnabon “Vurulsaydı da” derken yani var sayımlar üzerinden bir kişiyi ya da kurumu itham etmek doğru bir davranış değil. Burada yorum yaparken biz şimdiki zamana göre yorum yapıyoruz. Eğer her yorumumuzu var sayımlar üzerinden yapacak olsak bu ülkeyi geçtim Dünya’da kimse hakkında olumlu bir söz söyleyemeyiz.

   Evet tarafsızlık diye bir şey yok fakat bir konuda yorum yaparken tarafsız olmaya özen gösterilmeli.

  • cinnabon @cinnabon

   @merakli Yorumlarınız tarafsız değil, o özeni önce kendiniz göstermelisiniz ama dediğim gibi mümkün değil zaten. Bu bakımdan bir kusur da değil.

   Ben itham ediyorum İHH’yı. Cemaziyülevvelleri belli. Siz de savunma derdinde olmadığınızı söylüyorsunuz o halde “itham etmek doğru bir davranış değil” sözünüzün bu tavırla çelişkisini de açıklarsınız herhalde.

  • Meraklı @merakli

   @cinnabon Bu söz sadece İHH için geçerli bir durum değil. Varsayımlar üzerinden birilerinin itham edilmesi benim hoşuma gitmeyen bir durum sadece. İHH’yı seversiniz sevmezsiniz fakat sevmiyorum diye hemen söze muhalif olmak doğru bir davranış değil diyorum. Beni bile “sende daha çok füze istiyorsun” diye itham ettiniz halbuki ben burada daha çok füze atılmasını değil gerçek tesislerin bombalanmasından bahsediyorum.

  • cinnabon @cinnabon

   @merakli “anladığım kadarıyla” dedim, bir izlenim ifadesidir. Siz reddedebilirsiniz elbette.

   İHH için varsayım üzerinden değil, tekrar ediyorum, cemaziyülevvelleri üzerinden ithamda bulunuyorum. Rahatsız olmanıza üzüldüm ancak bu konuda yapabileceğim bir şey yok.

Üst edit:
Turknete geçmeme vesile olmuş TS ahalisine, seven sevmeyen herkese kucak dolusu sevgiler-gbler 🙂
Turk.net beni an itibari ile Yapa’ya geçirmiş. Herhangi bir bilgilendirme yok ama ben torrentte fark ettim ve sonra siteye baktım. Şu an çok mutluyum. Bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyordum.
Hepinize yapalı, fiberli günler dilerim. #akış #teknosevinç
BU üstün körü bir speedtest evdeki cihazlar bağlı vs iken.
PING19ms
DOWNLOAD22802Kbps
UPLOAD909Kbps
Hat değerleri yorumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 38

Yine Teknoloji ve Bilim notları çekildiğinde daha olmamış olacak 🙁
#akış
Şurda da ayrıntılar var:
https://www.theverge.com/2018/4/2/17187972/spacex-falcon-9-nasa-crs-14-launch-watch-live?utm_campaign=theverge&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter#

CRS-14 Mission

SpaceX is targeting Monday, April 2 for an instantaneous launch of its fourteenth Commercial Resupply Services mission (CRS-14) at 4:30 p.m. EDT, or 20:30 UT...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

Merhaba Ts Ahalisi Ses sistemimi satmaya karar verdim. Çünkü bluetoothu olmadığından artık kullanmaz oldum. Bluetooth’u olan Monsterı kullanıyorum daha çok. Bunlar evde yatıyor. 4 yıllık emektar amfim ve 2 yıllık emektar kuleler satılıktır. Wharfedale crystal cr30.4 ve pioneer a209r. mersinde yaşıyorum ve bunları kargoya vermeye kıyamayacağımdan mersin içinden birine satmayı tercih ederim. Nemli bez dahi değmedi. Fiyat olarakta 2250 lirayı uygun görüyorum internetten bulabildiğim fiyat sadece kuleler 3100 lira civarı yapıyor. Amfinin sıfırını bulamadım ikinci eli 500 lira seviyesinde. Takas tekliflerine açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

İyi akşamlar, anneme ofis bilgisayarı topladım kendi kendine bir sefer reset attı tekrarlamasını sağlayamadım. Genel sistem stabilitesini nasıl test edebilirim. Çünkü bu bilgisayarı ben bıraktıktan sonra uzuuuuun bir süre görmeyeceğim. Gözüm arkada kalsın istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
uçuştakipilot paylaştı.

#Anket #Turkcell #TürkTelekom #Vodafone

Bakalım Teknoseyir üyeleri hangi operatörü kullanıyor ?

https://www.strawpoll.me/15331452

Teknoseyir Üyeleri Telefonlarında Hangi Operatörü Kullanıyor ?

Vote Now! [Turkcell] [Vodafone] [Türk Telekom] [PttCell] [BimCell] [Yurtdışındayım]
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Ekşi Sözlük'ü Kullanmayın

Merak ettiğimiz konuyu açıklamıyorlar
BeğenFavori PaylaşYorum yap