uçuştakipilot paylaştı.

Mobil fotoğrafçılığa giriş 101 - Sony Mobil Bloglar

Bölüm 1 - Mobil Fotoğrafçılık hakkında Watch Video Hayatımızın bir parçası olan gün boyunca yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımızı satın alırken  en fazla dikkat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

Vodafone sinema sifresi verebilecek olan var mi? 17.40’taki bir filme girecegiz de ben sifre var diye hesap ediyordum 1 ay icinde birden fazla kullanamiyormusuz o yuzden kaldim oyle. Yardimci olacak varsa cok mutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

#Teknoseyir tüm gündemlerin linkleri (2015/02’ye kadar). Ayrıca konu maddeleri de dahil. konular.html’i açmanız yeterli 🙂 #akış #TeknoSeyirArşivi

TS_Gündem

Shared with Dropbox
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Yurt dışı kaynaklı windows vps arıyorum.
Yıllık 50 60₺ civarı, daha önce kullanıp önerdiği servis olan var mı? #teknotavsiye #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14
uçuştakipilot paylaştı.

Superonline Macerası Vol-2

Hani bundan 1-2 ay önce bir problem yaşamıştım. Oturduğum yerde genel bir ariza olmuştu ve tam 19 günde sorun çözülmüştü. Telefondan internete 145 TL harcamıştım. Sonra Superonline 2 ay bedava internet verince işi tatlıya bağlamıştık.

8 gündür yine ariza var. Türkcell hattıma verdikleri 4GB hediye internet bitti. Türkcell tarifemdeki 10GB da bitti. 12 TL ye ilk ek paketi aldım. Bakalım daha kaç tane alırım.

Artık yeter, hizmet kaliteniz yeterli değil. Bu sözleşmeyi bitirelim siz sağ ben selamet dedim. Yoook olmaz. O zaman cayma bedelini ödeyeceksin dediler yine.

-- Ben keyfimden ayrılmıyorum. Hizmetinizden memnun kalmadigim için ayrılıyorum. Zira taahhüt ettiğiniz internet hizmetini veremiyorsunuz dedim. Internetimi verin sözleşmeyi iptal etmeyeyim dedim.

-- Veremiyoruz. Ama en kısa sürede vereceğiz. Diyorlar.

-- Ben internetsiz ne yapacağım? Diyorum.

-- Elimizden gelen bir şey yok diyorlar.

Allah belanızı versin diye bir şikayet mesajı attım ve iptal dilkecemi zor bela faks bularak gönderdim.

Cayma bedelli faturayı kesip göndermelerini bekliyorum. Tüketici hakem heyetine baş vuracağım o fatura ile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
uçuştakipilot paylaştı.

Sevgili LGG4 Kullanicilari,

Hepinizin bildiği gibi G4 cihazlarının kronik sorunlarından biri olan Bootloop (LG logosunda kalma) sorununun tamiratını sizlere ÜCRETSIZ acikliyorum. Bu sorun islemcinizdeki 2 BIG cekirdegi kapatilmadan cözülmediginden, performans kaybi olmadan cözüyoruz diyenlere inanmayin. Cekirdekleri kapatmadan cözmenin tek yolu anakart degisimidir. Zaten bozuk olan telefonunuza gelebilecek zararlarin sorumlusu olarak ne beni, ne teknoseyiri nede xda-developers göstermeyin bozusuruz.

Linkteki ilk video ile, 2 BIG cekirdegini kapatarak telfonunuzu acabilir ve verilerinizi kurtarabilirsiniz.
Linkteki ikinci videoylaysa, telefonunuzdaki 4 LITTLE cekirdegini aktiflestirerek düsen performansinizi birazcikta olsa arttirabilir ve telefonu günlük kullanima uygun hale getirebilirsiniz. (ROOT gerekir.)

Aga ben ingilizce bilmem, hic anlamam bu islerden diyorsaniz gidin servise verin.

#LGG4Bootloop #lg #g4 #bootloop #açılmıyor #logoda #kalıyor

https://forum.xda-developers.com/g4/development/ilapo-infinite-loop-auto-power-off-fix-t3404421

Gerekli dosyalar bu videolarin altinda:
1) https://www.youtube.com/watch?v=lbJXwPmbXFc

2) https://www.youtube.com/watch?v=-NziX5Fyq58

ILAPO (Infinite Loop Auto Power off) FIX - ROOT REQUIRED for 4 Cores

Dear gals and guys, I have created a video tutorial how to fix ILAPO issue here: lbJXwPmbXFc If you follow the step-by-step tutorial properly, you will be…
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • xpow3r @xpow3r

  Teşekkürler, diğer kişinin paylaşımı gibi maddi bi kazanç beklemeden insanlara yardımcı olduğun için.

 • Orcun @orcun

  Oh be Allah’a şükür birisi açıkladı, neymiş ne değilmiş öğrenelim bakalım. Öbür parayla yapıp daha kaç para olmadığını yazamayan sanki farklı bir işlem yapıyormuş gibi böbürlene böbürlene anlatan o arkadaşa da selam olsun.

  • 3dfx @3dfx

   Ya benimde tam bildigim bisey degil. Kisa surede bunlari buldum, en azindan yol gosterme olsun diye paylastim. Buradan gazi alan zaten diger yontemleride gorur ogrenir. Bu isler boza duzelte ogreniliyor. Xdanin cek bir elemanin kurus almadan cozdugu sorun icin milletten para tirtiklanmasi beni germeye baslamisti. Bulursan sende paylas, arsiv olsun.