İlginç bir şekilde iOS 13.1 betası gönderdiler. iOS 9'dan itibaren beta süreçlerini takip ederim daha önce böyle bir şey yaşanmamıştı.

#Apple #ios13

Apple Mysteriously Releases 'iOS 13.1 Developer Beta'

Apple hasn't yet released iOS 13, which is still being beta tested, but the company today seeded the first beta of iOS 13.1 to developers. ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Henüz başka bir platformda bahsedildiğini görmedim böyle bir şeyin gözden kaçması ilginç. iOS için Dualshock 4 ve Xbox One S kontrolcü desteği eklendi.

@electric

#apple #ios13

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

iPadOS ile birlikte fare desteği iPad'lere eklendi.

#WWDC19 #iPadOS #iOS13 #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

iOS 13 alacak olan cihazları görselden görüntüleyebilirsiniz. Beklendiği şekilde iPhone 5s ve 6 ailesinin yazılım desteği sona erdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS 13 için beta profil linki bulan paylaşırsa sevinirim.

#iOS13beta #beta #iOS13 #WWDC19 #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com üzerinden satın alınan bilgisayar Türkiye'de teslim edilir mi? Ödeme ekranında gümrük istenen vergiler otomatik olarak ödeniyor ve ürün kargolanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Apple'ın takip ettiği strateji gerçekten taktir edilesi. Telefon ve bilgisayar satışlarının düşeceğini öngörerek yapmış olduklarını yatırımların ekmeğini çok kısa sürede yemeye başlayacaklar. Özellikle Apple Arcade servisinin konsollara rakip olacağını ve Apple'ın oyun sektörüne girdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Dikkat ederseniz son 4 senede Apple işlemcilerinin agresif şekilde hem CPU hem de GPU tarafında geliştiğini ve rakipleri ile arasını açtığını görüyoruz. iOS 12 ile WWDC etkinliğinde tanıttıkları iOS uygulamalarının MacOS üzerinde çok küçük bir değişiklik ile çalışabilmesini sağlayan API'yı tanıttılar. iOS 13 ile birlikte nihai sürümüne ulaşacak ve geliştiricelere açılacak API ile birlikte Apple Arcade servisi birleştiğinde iOS için geliştirilen her oyun MacOS üzerinde de problemsiz olarak oynanacak. Intel'den gelen söylentilere göre ise Apple 2020 seneside Macbook'larda kendi geliştirmiş olduğu işlemcilerini kullanmaya başlayacak ve GPU tarafında yaşanan problemi(giriş seviyesi cihazlarda) de çözmüş olacak.

#Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap