IMEI kayıt durumunda son durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

30 Kasım’da sizinle yazıyor fakat fiyat görünmüyor.

iPhone XS

iPhone XS. Tam ekran tasarım. İki farklı boyutta Super Retina. TrueDepth kamera. Face ID. Çift kamera sistemi. Ve A12 Bionic çip.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhonedo Apple Watch incelemesi.

Apple Watch Series 4 — In-Depth Review

Apple Watch Series 4 Unboxing, Tests, Review and Comparison to Series 3 including but not limited to speaker test, boot up, reset and restore times. LTE conn...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah erken saatte Apple Store gittim ve satın almak istediğim ürün sorulduktan sonra seçimimi yaptım. Saat 14:00 için randevu verdiler. 13:45'te mağazaya gidip ürünü sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Ürün 44mm Apple Watch Seri 4. Seri 0'da yaşadığım pişmanlığı yaşatmamasını umuyorum. 3 yıllık aranın ardından ürünün yazılımsal ve donanımsal olarak gelişimini gözlemlemenin büyük bir keyif vereceğini düşünüyorum. Aklınıza takılan sorular varsa sorabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.

#Apple #AppleWatch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 33

Hocam Apple Watch 4. seri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu cuma günü satışı başlıyor. Satın alıp almamak arasında gidip geliyorum. @electric

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yekta F. @electric

  Valla ben almayı düşünüyorum. Xs ve Xs Max almam. Belki anneme Xr alırım.

  Bence sunumun parlayan yıldızıydı. Aşağıdaki durumda fikrimden bahsettim ben 40mm olandan alacağım. 40 mm boyutlu yeni çıkan eski saatin büyük ekranlısından bile daha büyük ekrana sahip durum bu olunca daha fazla para vermek bana anlamsız geldi açıkçası.

  Hakeza bileklerim çok incedir sizin de inceyse 44mm eskinin 42mm kasasından az da olsa büyük durum bu olunca bileğinizde kötü durabilir.

  Renk olarakta Gri düşünüyorum ve kumaş olan spor kayışından alacağım. Sİyah AppleWatch Series 0 vardı bence siyah en ufak vurmada eziliyor ve siyahta ton farkı oluşuyor hakeza silikon kayışta terletiyor.

  Durumu böyle özetledim umarım yararlı olmuştur 🙂

  • akke4323 @akke4323

   Seri 0 satın almıştım ilk çıktığı zaman 42mm. Boyut olarak bir şikayetim yoktu fakat cihazın performansı yüzünden iki ay sonra satmıştım. Bu sefer 44 mm düşünüyorum. İki model arasında 30 euro fark var. Büyük ekranlı olanını satın almak daha mantıklı geldi. İlk aldığım model gümüş rengiydi bu sefer siyah düşünüyordum fakat siz bunları yazınca tekrar bi kararsızlığa düştüm.

 • Baki Yıldız @bakiyildiz

  Apple Watch 4. seri alacak para dert değilse alın. o.O

Arda hocam motor için f/p kamera önerisi alabilir miyim? F/p üstünde olup bütçeniz varsa bunu tercih edin dediğiniz model varsa onu da değerlendirebilirim. @ardazeytin

BeğenFavori PaylaşYorum yap