APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil

APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özetle oyunu eski nesil konsollarda düzgün bir şekilde göstermeyerek karaktersiz davrandıkları için özür diliyorlar. Bu hafta içerisinde bir güncelleme gelecekmiş. Tatil dönüşünden sonra 2 tane büyük güncelleme yapılacak. Bu güncellemelerden ilki ocak ayında, ikincisi ise şubat ayında yayınlanacak. Eski nesil konsollarda oyunun yeni nesilde olduğunu gibi görünmeyeceğini fakat çok daha oynanabilir olacağını vadetmişler. Konsollarda dilerseniz oyunu iade edebiliyorsunuz. Şubat ayı dedikleri muhtemelen ayın sonu olacağı için eski nesil konsol tarafında oyunun toparlanması mart ayını bulacak. Yeni nesil konsollar için grafik yamasından bahsedilmemiş ki şu durumda o güncellemenin çıkışının ileri bir tarihe ertelendiğini söyleyebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Papa Emeritus @pope

  İade eden etti zaten ama kutulu satın alanlar için güzel olmuş. Ben de bu oyuna çok laf ettim ama Series X’te 1.04 ile çok toparladı oyun. PS5’te hala biraz sıkıntılı ama Sony’nin geriye uyumluluk tarafında bir sıkıntı yoksa onu da çözerler yakında. Eski nesilde ise düzeleceğini hiç zannetmiyorum çünkü oyun CPU’yu sağlam kullanıyor. Eski nesil konsolların berbat CPU’larıyla bu oyunu 30 FPS’e sabitlemek için çok fazla kesinti yapılması lazım. Oyun olaraksa RPG olarak düşünmeyip aksiyon oyunu olarak yaklaşınca keyifli oluyor.

 • akke4323 @akke4323

  Hocam karaktersizlik yaptıklarını kabul ediyorlar derken orada kendi yorumumu kullandım. Yaptıkları şeyin karaktersizlik olduğunu düşünüyorum. Oyunu inceleyen editörlerin hiçbirine konsol kodu göndermediler ve oyun yayınlana kadar PC versiyonundan dahil editörlerin kendi kayıtlarını kullanıma izin vermediler.

 • Alpi Atansay @alpi350

  Ben Allahtan ucu ucuna iade etmeyi başarabildim. Yamalar çıksın oyun düzelsin daha uygun bir fiyattan kıstırıp öyle almayı düşünüyorum. Bu haliyle yazık o paraya.

 • akke4323 @akke4323

  Hocam bu cümleden “oyunu eski nesil konsollarda düzgün bir şekilde göstermeyerek" nasıl eski konsollarda bilerek düzgün çalışmamaya ayarlamışlar anlamını çıkardınız? İlginç doğrusu.

Apple Raising App Store Prices in Chile, Mexico, Saudi Arabia and Turkey Due to...

Apple today began informing developers of upcoming App Store pricing changes in several countries due to tax changes, with the prices of apps and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus laptop için servis öneriniz var mı arkadaşlar? Ürünün faturası maalesef yok. Ürün Vatan Bilgisayar'dan satın alınmış. Kullanan kişi garantisinin bitmediğini düşünüyor ama tam emin değil.

#teknikservis #asus #vatanbilgisayar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu arada yeni farkettiğim bir şeyi sizinle de paylaşayım. Türkçe Siri'de önceki sürümlerde yalnızca kadın sesi bulunuyordu. iOS 14 ile birlikte erkek sesi de seçilebiliyor. Ek olarak Siri çok daha doğal bir seslendirmeye kavuşmuş.

#iOS14 #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu Apple satıcısı ile ilgili bilgisi olan var mi? Fiyatları diğer rakiplerine göre ve Apple’a göre oldukça makul. İnternette araştırdım fakat tam olarak emin olamadım. Daha önce alışveriş yapan bilgisi olan var mi? Pozitif bilişim olarak geçiyor.

https://www.pt.com.tr/

@electric

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Umut hocam Xiaomi Ankara mağazasının ne zaman açılacağı ve kampanya olup olmayacağı hakkında bir bilginiz var mı?

@umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap