Apple Raising App Store Prices in Chile, Mexico, Saudi Arabia and Turkey Due to...

Apple today began informing developers of upcoming App Store pricing changes in several countries due to tax changes, with the prices of apps and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus laptop için servis öneriniz var mı arkadaşlar? Ürünün faturası maalesef yok. Ürün Vatan Bilgisayar'dan satın alınmış. Kullanan kişi garantisinin bitmediğini düşünüyor ama tam emin değil.

#teknikservis #asus #vatanbilgisayar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu arada yeni farkettiğim bir şeyi sizinle de paylaşayım. Türkçe Siri'de önceki sürümlerde yalnızca kadın sesi bulunuyordu. iOS 14 ile birlikte erkek sesi de seçilebiliyor. Ek olarak Siri çok daha doğal bir seslendirmeye kavuşmuş.

#iOS14 #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu Apple satıcısı ile ilgili bilgisi olan var mi? Fiyatları diğer rakiplerine göre ve Apple’a göre oldukça makul. İnternette araştırdım fakat tam olarak emin olamadım. Daha önce alışveriş yapan bilgisi olan var mi? Pozitif bilişim olarak geçiyor.

https://www.pt.com.tr/

@electric

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Umut hocam Xiaomi Ankara mağazasının ne zaman açılacağı ve kampanya olup olmayacağı hakkında bir bilginiz var mı?

@umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlginç bir şekilde iOS 13.1 betası gönderdiler. iOS 9'dan itibaren beta süreçlerini takip ederim daha önce böyle bir şey yaşanmamıştı.

#Apple #ios13

Apple Mysteriously Releases 'iOS 13.1 Developer Beta'

Apple hasn't yet released iOS 13, which is still being beta tested, but the company today seeded the first beta of iOS 13.1 to developers. ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap