Amazon.com üzerinden satın alınan bilgisayar Türkiye'de teslim edilir mi? Ödeme ekranında gümrük istenen vergiler otomatik olarak ödeniyor ve ürün kargolanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Apple'ın takip ettiği strateji gerçekten taktir edilesi. Telefon ve bilgisayar satışlarının düşeceğini öngörerek yapmış olduklarını yatırımların ekmeğini çok kısa sürede yemeye başlayacaklar. Özellikle Apple Arcade servisinin konsollara rakip olacağını ve Apple'ın oyun sektörüne girdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Dikkat ederseniz son 4 senede Apple işlemcilerinin agresif şekilde hem CPU hem de GPU tarafında geliştiğini ve rakipleri ile arasını açtığını görüyoruz. iOS 12 ile WWDC etkinliğinde tanıttıkları iOS uygulamalarının MacOS üzerinde çok küçük bir değişiklik ile çalışabilmesini sağlayan API'yı tanıttılar. iOS 13 ile birlikte nihai sürümüne ulaşacak ve geliştiricelere açılacak API ile birlikte Apple Arcade servisi birleştiğinde iOS için geliştirilen her oyun MacOS üzerinde de problemsiz olarak oynanacak. Intel'den gelen söylentilere göre ise Apple 2020 seneside Macbook'larda kendi geliştirmiş olduğu işlemcilerini kullanmaya başlayacak ve GPU tarafında yaşanan problemi(giriş seviyesi cihazlarda) de çözmüş olacak.

#Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple TV+ Türkiye'ye de gelecek gibi görünüyor, internet sitesinde sayfasını oluşturmuşlar.

https://www.apple.com/tr/apple-tv-plus/

#Apple

Apple TV+

Apple TV+, orijinal programlara ve filmlere ev sahipliği yapan yepyeni bir online yayın servisi. TV ve film dünyasının önde gelen yaratıcı isimleri dünyanın en iyi hikayelerini burada anlatıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

30 Kasım’da sizinle yazıyor fakat fiyat görünmüyor.

iPhone XS

iPhone XS. Tam ekran tasarım. İki farklı boyutta Super Retina. TrueDepth kamera. Face ID. Çift kamera sistemi. Ve A12 Bionic çip.
BeğenFavori PaylaşYorum yap