İstanbul Bağdat caddesinde Türkiye’nin 3. Apple Store’u açılacakmış. Ankara ve İzmir’de henüz mağaza yok. Analizlerine göre İstanbul’un getirisi daha çok anlaşılan.

#apple #applestore #istanbul

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Yurtdışından siteye sürekli girenler için captcha kontrolünü kaldırmanın bir yolu var mi? Normalde günde 8-9 kere Teknoseyir’e giren birisiyim fakat bu kontrolden dolayı gerçekten yıldım. Yurtdışına taşındıktan sonra siteye giriş sayım azaldı.

#captcha

@hkellecioglu @gamsizm @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Aşağıdaki monitör hakkında yorumlarınız nedir? Dokümantasyon okuma ve kod yazmada kullanacağım, günde 8-10 saati bulan bir kullanım söz konusu. 27 inch’de 1080p olması düşündürüyor. Ürün yurtdışından indirimli olarak £130 euroya alındı, bütçem maalesef kısıtlı. Ürünü haftaya inceleme şansım olacak beğenmeme durumunda iade edeceğim, bu fiyat aralığında kullanım senaryoma uygun başka bir öneriniz varsa inceleyebilirim.

https://www.benq.com/en-ap/monitor/entertainment/ew2780.html

EW2780 27" 1080p Entertainment Monitor with Eye-care Technology

EW2780 27-inch monitor leverages IPS panel with HDRi and superior audiovisual features to deliver an immersive multimedia experience.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışından satın alınan telefonların imei kaydı ile ilgili kafama takılan 2 soru var.

1) Yurtdışından cihaz Türkiye'ye getirilip hat takıldığında 120 günlük süre başlıyor. Bu süre telefonu kullanan kişi hattı kullanmadığı günlerde de(yurt dışına dönülecek) aktif olarak azalıyor mu?

2) Belirli bir süre Türkiye'de hat kullanılmaz ise (yurt dışına dönülecek) bu 120 günlük süre sıfırlanıyor mu?

#imeikayıt #imei

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

İzmir'de Macbook Pro'mu servise vereceğim. Egemek, Zentech ve Başarı servisleri Apple'ın sitesinde yetkili teknik servis olarak görünüyor. Bu servislerden herhangi birini kullanan ve tavsiye eden var mı?

#apple #teknikservis #izmir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara’da tavsiye edebileceğiniz resmi Apple servisi var mı? Pil değişimi yapmak istiyorum.

#ankara #appleservis

BeğenFavori PaylaşYorum yap

APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil

APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! APPLE iPhone 12 mini 64GB Akıllı Telefon Yeşil fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özetle oyunu eski nesil konsollarda düzgün bir şekilde göstermeyerek karaktersiz davrandıkları için özür diliyorlar. Bu hafta içerisinde bir güncelleme gelecekmiş. Tatil dönüşünden sonra 2 tane büyük güncelleme yapılacak. Bu güncellemelerden ilki ocak ayında, ikincisi ise şubat ayında yayınlanacak. Eski nesil konsollarda oyunun yeni nesilde olduğunu gibi görünmeyeceğini fakat çok daha oynanabilir olacağını vadetmişler. Konsollarda dilerseniz oyunu iade edebiliyorsunuz. Şubat ayı dedikleri muhtemelen ayın sonu olacağı için eski nesil konsol tarafında oyunun toparlanması mart ayını bulacak. Yeni nesil konsollar için grafik yamasından bahsedilmemiş ki şu durumda o güncellemenin çıkışının ileri bir tarihe ertelendiğini söyleyebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Papa Emeritus @pope

  İade eden etti zaten ama kutulu satın alanlar için güzel olmuş. Ben de bu oyuna çok laf ettim ama Series X’te 1.04 ile çok toparladı oyun. PS5’te hala biraz sıkıntılı ama Sony’nin geriye uyumluluk tarafında bir sıkıntı yoksa onu da çözerler yakında. Eski nesilde ise düzeleceğini hiç zannetmiyorum çünkü oyun CPU’yu sağlam kullanıyor. Eski nesil konsolların berbat CPU’larıyla bu oyunu 30 FPS’e sabitlemek için çok fazla kesinti yapılması lazım. Oyun olaraksa RPG olarak düşünmeyip aksiyon oyunu olarak yaklaşınca keyifli oluyor.

 • akke4323 @akke4323

  Hocam karaktersizlik yaptıklarını kabul ediyorlar derken orada kendi yorumumu kullandım. Yaptıkları şeyin karaktersizlik olduğunu düşünüyorum. Oyunu inceleyen editörlerin hiçbirine konsol kodu göndermediler ve oyun yayınlana kadar PC versiyonundan dahil editörlerin kendi kayıtlarını kullanıma izin vermediler.

 • Alpi Atansay @alpi350

  Ben Allahtan ucu ucuna iade etmeyi başarabildim. Yamalar çıksın oyun düzelsin daha uygun bir fiyattan kıstırıp öyle almayı düşünüyorum. Bu haliyle yazık o paraya.

 • akke4323 @akke4323

  Hocam bu cümleden “oyunu eski nesil konsollarda düzgün bir şekilde göstermeyerek" nasıl eski konsollarda bilerek düzgün çalışmamaya ayarlamışlar anlamını çıkardınız? İlginç doğrusu.

Apple Raising App Store Prices in Chile, Mexico, Saudi Arabia and Turkey Due to...

Apple today began informing developers of upcoming App Store pricing changes in several countries due to tax changes, with the prices of apps and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap