Geçen 2 gün bununla uğraştım 5v ile çalışan Led bulmak zor zamanında TV arkası için aldığım ledleri kullandım ve eski powerbankların pillerini paralel birleştirdim. Montaj çok iyi olmasa da istediğime yakın bir şey oldu. Makaronu 4cm yerine 6 cm almışım o biraz sorun oldu. Bi şekilde sıvı teması işini çözecek kıvama geldi. Kendi pilinden kullanmak tabi aklıma geldi fakat oynayıp bozmak da var diyip hiç ellemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi ara yapıştırıcı vardı boncuk boncuk sıcak suda hamur oluyordu neydi onun adı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc Discordda bluetooth kulaklık kullanınca mikrofondan robotik bi ses gidiyor normal gitmiyor oysaki telefonda kullanırken sorun yok baktım netten hands free devredışı bırak falan deniyor ama nafile yemiyor o yöntem yaşayan çözüm bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Çözüm;
  Bt + mikrofon için kablolu kulaklık kullanmak,
  Sadece kablolu kulaklık kulaklık kullanmak.
  Bt kulaklıklar pc ile pek anlaşamıyor, ne kadar çok ayar yapılırsa yapılsın sürümden yada başka şeylerden kaynaklı sorun çıkabiliyor.

 • bosu @bosu

  Ekran kartlarında HDMI bağlantı noktaları yeni yeni çıkmaya başladığı, ekran kartının önüne HD takısı geldiği (örn: HD 3870) zamanlarda bir türlü full HD televizyondan tam ekran görüntü alamadığımız, elde edilen görüntüde aşırı yirtilmalar olduğu zamanlar geldi birden aklıma. Tüm bu sorunların düzelmesi 3-5 sene almıştı.

fiber modemden sonra çıkan etherneti her hangi bir wifi yayınlayan alete taksak wifidan ve diğer portlardan bize internet sağlıyor değil mi ? modem almak şart değil ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul metro nun logosu olan M ile mi home un logosu olan M yi çok benzetiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/mfurAAApQik
Demir makası ile plastik kelepçe kesmek mi?

Everton - Newcastle Maçında Bir Taraftar Kendisini Plastik Kelepçe ile Kale...

Everton - Newcastle maçında sıradışı bir olay yaşandı! Bir taraftar kendisini boynundan plastik kelepçe ile kale direğine bağladı.İngiltere Ligi S Sport’ta!S...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Avrupa DKV kullanıyoruz ve Macaristan da şu an böyle bir sorunumuz var. Macaristan genelde yakıt aldığımız bir orta noktadır. Önce Macar araçları dışında yakıt yok dediler şimdi ise hiç yok diyorlar. Elektrikli çekiciler gelsin artık.

"Degerli Musterimiz

Macarsitandaki yakit tedarigi ile alakali en son gelen bilgilere gore nakliye firmalari giderek daha fazla kisitlamalarla karsi karsiya kalmaktadir

Onumuzdeki gunlerde bazi istasyonlarda yakitin tukenmesi nedeniyle buyuk bir yakit sikintisi beklenmektedir. Halihazirda istasyonlarda uzun kuyruklar ve limitlemelerle zaten sorunlar yasanmaktadir. Ayrica bir kac istasyon yakitlarinin bittigine dair beyan vermistir.

Mumkun oldugunca araclariniza Macaristan disindaki alternatif ulkelerden yakit ikmali yapmanizi tavsiye ederiz.

Iyi calismalar dileriz"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu olay baya büyük bir olay bildiğim kadarıyla heykelin önemi yüksek ve korkulunan bir objeydi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5 litre yağ yok piyasada yudum ayçiçek arıyorum. Getir büyük vs satmıyor 1 litre var hep istegelsin trendyol vs hepsine baktım yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11