23. Saniyeden başkayan reklam, sıralama olarak ikinci. Adamlar Amerika'da tok kapı sesi için reklam çekmiş. Bu VW çok garip.
#Volkswagen
https://youtu.be/B5dAiZjkHdE

10 Best Short Commercials -VW

10 Best Volkswagen Funny Commercials. Best VW short Commercials.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tab S6 tanıtıldı. Özelliksel olarak sd 855, ekran içi parmak izi okuyucu gibi özellikleri var. Ayrıca ilk çift arka kameralı tablet; ama ikinci kamera Tof değil, geniş açı. Ne kadar kullanılabilir olduğu yakında ortaya çıkar. Kalemin yerleşimi de kılıfsız kullanımda sorun olabilir.
#Samsung #SamsungGalaxyTabS6
https://youtu.be/yilbQbIm7UU
https://www.webtekno.com/samsung-tablet-galaxy-tab-s6-fiyati-ozellikleri-h73442.html

Galaxy Tab S6: Official Introduction (with Coco Capitán)

Introducing the new #GalaxyTabS6. Designed to inspire creativity without any boundaries. Coco Capitán talks about how the Tab S6 enriches the process of expr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Fiyatına göre iyi gibi duruyor. İlk alanlara bazı hediyeler de vereceklermiş. Micro usb olması ve LG ile ilgili bazı sorunlar alanları düşündürür.
#LG #LGQ60
https://youtu.be/7VByhwtENzQ

1999 TL'ye LG Q60 neler sunuyor?

LG Q60 ön inceleme videomuzda, 1999 TL'lik satış fiyatıyla satılmaya başlanan cihazın özelliklerine yakından bakıyoruz. LG Q60 özellikleri Siyah ve mavi olma...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  LG o sorunları geride bırakalı bir hayli oldu aslında ama özellikle Türkiye'de bu algının kırılması için daha agresif bir kampanyaya ihtiyaçları var.

  • Ofpoyraz @redmaner

   Tüm dünyada battılar, algı Türkiye ile sınırlı değil

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @redmaner Diğer yerlerde her LG konusunda geçmiş sorunlardan devam ediyormuş gibi bahsedilmiyor, bahsettiğim konu o yoksa satış miktarı ya da performans üzerinden rekabet edebilirliği değil.

  • Orcun @orcun

   @salledacil Hala sorunlar var, en basitinden g6 g7 oled yanığı sıkıntısı keza v10 v20 v30 dahil aynı benzer sorun vs. Satışları eskiye göre baya azaldı ama gene sorunları var. Bu cihazlar çok eski değil yani g4 den başlayan süreç malesef firmayı bu noktaya getirdi.

  • Equitatus @equitatus

   @orcun G6'da Oled yok, IPS ekran. G6 ve V30 gayet sorunsuz telefonlar, diğerleri için birşey diyemem.

  • Orcun @orcun

   @equitatus https://teknoseyir.com/durum/817999 Gene sorunlu. V30 ana konusunda sıkıntı yaşayanlar vardı.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @orcun V30 haricinde diğer modellerde OLED yok bildiğim kadarıyla, bir de burn-in değil image retention sanırım LG telefonların sorunu. Note 8'de inanılmaz fazla burn-in sorunu yaşanıyordu mesela, kimse Note serisine sorunlu demiyor. Yakın dönemdeki modellerinden kullanan birkaç tanıdığım var, ucuz olduğu için eski sorunlardan şüphelenerek aldılar ama sorunsuz kullanıyorlar.

   LG'nin çok hatasının olması ayrı bir konu. Huawei'nin P ve Mate serilerinin gereksizliği gibi G ve V serisi de gereksiz. Bu kadar yakın özelliklerde farklı bir seri oluşturmanın manası yok. Ayrıca arada bir önceki yılın SoC'i ile telefon çıkarmak da pek mantıklı bir hamle değildi. Doğru yaptıkları şeyleri de pazarlamayı başaramadılar. Yıllarca geniş açı "hehe bunda da bu var" diye incelendi şimdi neredeyse her telefonda mevcut (kişisel olarak da en sevdiğim ikinci kamera türü).

  • Orcun @orcun

   @salledacil Oled'i sorunlu ips'i sorunlu ghosting belası var. Bu kendi ürettiği oled tvlerde dahil malesef var. Zaten satmıyor eskisi gibi satış oranları yok e birde konularına gruplarına bakıyorsun millet ağlıyor. Çok çok nadir öyle var g4 mesela arkadaşım kullanıyor güzel cihazmış hiçte sorun yaşamadı. G5 mesela gene sorun yaşayan arkadaşım yok tek sıkıntısı o şarjör gibi sistemi yüzünden telefon mesela şarjdayken oynatırsa kopuyormuş şarj res atıyormuş vs e normal kaç yıllık alet. Ama note 8 özelinde bir sıkıntı aslında amoledlerin genelinde bu sıkıntı var, ama işte note 8'i geç j4'ün satış rakamı bile lg'nin bütün modellerinden daha fazladır. Oran var orantı var sonuçta bir yanda satışlarda neredeyse rekor kıran samsung var öbür yanda adı silinmek üzere olan lg var. Lg o ivmelenmeyi samsung'un rakibi dediğimiz yıllarda g2 döneminde yaptı ve oradan sonra bitti. Çünkü hem fiyata hem de özelliği g2 ile baya baya oynadılar, millet s4 mü alayım g2 mi alayım diyordu, g2 daha mantıklıydı daha güçlüydü tasarımı daha iyiydi pili daha büyüktü falan oradan baya gitti ancak sonrası gelmedi. G3 hadi biraz daha gitti ama g4 den sonra özellikle resmen yok oldular. Sadece ben eminim ki lg gibi büyük bir marka telefon pazarında var olsun adı unutulmasın diye yapıyorlar cihazları artık yoksa çoktan elini eteğini çeker gider, sony bile direnemedi bu işlere onlar bile voltasını alıp ufaktan kaçıyor.

 • Ahmet Güler @ahmetguler

  Fiyatı fazla olmuş. Ederi max 1400. Giderim 1500'e gm 9 pro alırım tokat manyağı yapar bu cihazı. Bütçe illa 2400 olacak ise de bu cihaza gelene kadar samsung a30 - a50 var. F/P içinde redmi note 7 var.

İlk gördüğümde şaka sanmıştım ama gerçekmiş. Türkiye'ye gelse iş yapar. 🙂
#xiaomi
https://www.webtekno.com/xiaomi-alt-markasi-millet-tv-ile-akilli-tv-piyasasinin-lideri-olma-yolunda-ilerliyor-h72448.html

Xiaomi'nin TV Markası 'Millet TV' Hindistan Pazarında Lider

Akıllı televizyon sektöründeki gelişmeler, her ne kadar diğer sektörlere göre daha sakin ilerlese de rekabet hız kesmeden devam ediyor. Xiaomi, dünyanın en kalabalık 2. ülkesi olan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

GM9 pro ve GM8 kullanıcıları için Android Q beta kayıtları başladı.
https://www.webtekno.com/general-mobile-gm-9-pro-ve-gm-8-android-q-beta-kayitlari-basladi-h72177.html

General Mobile GM 9 Pro ve GM 8 Android Q Beta Kaydı Başladı

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in yeni sürümü Q, akıllı telefonlara büyük yenilikler getiriyor. General Mobile'ın bazı akıllı telefonlarına da gelecek olan Android Q işletim...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Land Rover da Mini gibi online satış bölümü açmış. Borusan oto yavaş yavaş bütün markalarını bu sisteme geçirecek anlaşılan.
#LandRover
https://onlinesatis.landrover.com.tr

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Coupe paylaştı.

Özkan'dan bir haber getirdim. Maalesef Mono ve yancısı Boncuk için ev arıyorlar. Genele atmadan önce buraya yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22
Coupe paylaştı.

Samsung, Galaxy Note 10 ile ilgili yeni bir video yayınladı. Paylaştıkları iki videoda da yer alan kamera detayı özellikle dikkat çekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gürcistanda bir marka Çinli ortaklarıyla birlikte 2020de Gürcistanda kendi markalarıyla üretime başlayacaklar.
#OtoSeyir
https://youtu.be/rnzBGjVr5C0

İlk Gürcü elektrikli otomobil markası üretime başlıyor

İlk Gürcü elektrikli otomobil markası üretime başlıyor. Gürcü özel bir şirket ile Çinli dev elektrikli otomobil üreticisinin güçlerini birleştirdiği, hükümet...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Coupe paylaştı.

Teknoseyir ahalisi;
Yeni TeknoSeyir Levhası, versiyon 3.0 hazır.
Hadi bir oylama yapalım;
Yarın bunu hangi TS ofisine göndermemi istersiniz?

BEĞENİN: TeknoSeyir Ofisi'ne @gamsizm @leventp @hkellecioglu
FAVORİLEYİN: #oyungundemi 'ne @ugury @harrower
ve PAYLAŞIN: yüksek katılımlı adil bir oylama için.

Not: Tabi ki son söz, TS yönetiminin olacaktır.

Edit: 2019.haziran.28. 16:00, oylama sonuçlandı;
#mazbata goes to #oyungundemi

Dün paylaştığım #Fallout temalı çalışmam, aslında yeni TS levhasının arkasıydı 😉
TS ekibi dahil kimseye söylememiştim. Tasarım hariç, imalatı 3 gün sürdü ve tekrar ne zaman üretebilirim, ya da buna imkanım olur mu bilemiyorum. Yani tek atış hakkımız var. Yarın, öğleden sonra, kargocular kapanmadan evvel, sandıklar kapanır.
#akış #tslevha

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 58