Yeni 2008 in fiyatları. Boş paket ve manuel şanzıman 155bin, kampanya ile 148bin. Otomatik vites için 20bin, dizel için 15bin fark alınıyor. Üst paketlerde manuel yok ve dizel farkı için ödenecek miktar değişiyor.
#Peugeot #Peugeot2008 #OtoSeyir
https://tr.motor1.com/news/394711/yeni-peugeot-2008-fiyatlari-belli-oldu/

Yeni Peugeot 2008'in fiyatları belli oldu!

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye lansmanı düzenlenen ve de 1.2 PureTech ile 1.5 BlueHDi motor seçenekleri bulunan yeni Peugeot 2008'in fiyatları açıklandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Carwow kanalı 6 elektrikli araç ile ilgili menzil testi yapmış. 7 derecede (20-30C°de en yüksek menzili verirler) yapılan testte araçların bataryalarındaki bütün güç bitinceye kadar ilerlemişler.
Sonuç:
Mercedes EQC:312km
Audi e tron:331km
Nissan Leaf:334km
Jaguar i pace:358km
Kia e Niro:410km
Tesla Model 3:434km
Tesla tahmin edilebileceği gibi birinci ama en uygun fiyatlı model olmasına ve Leaf hariç bütün modellerden küçük bataryaya sahip olmasına rağmen Kia çok iyi bir iş çıkarmış. Fiyat performansta lider Kia olmuş. Almanların ise daha çalışması lazım.
#OtoSeyir #elektrikliotomobil #ElektrikliAraçlar
https://youtu.be/ZH7V2tU3iFc

We drove these electric cars until they DIED!

How far can these electric cars go before they die?! We drove the Tesla Model 3, Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Nissan Leaf, Kia e-Niro and Mercedes EQC across ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Başarısız yönetim ve hep aynı tasarımda inatlaşmanın sonucu. Bir zamanların en önemli markalarından olan ve satışlarda ilk sıralarda olan bir markadan bütün satışları 2000$ lık niş bir ürünün satışlarına erişemeyen bir markaya. (Not: yorumlar fanboy dolu.)
#sonyxperia #Sony
https://m.donanimhaber.com/haberler/xperia-nin-cokusu-sony-toplam-akilli-telefon-satislarinda-galaxy-fold-u-bile-gecemedi.htm

Xperianın çöküşü: Sony toplam akıllı telefon satışlarında Galaxy...

Akıllı telefon pazarında istediği ivmeyi yakalayamayan ve dibe doğru inişe geçen Sony, toplam akıllı telefon satışında iki aylık Galaxy Fold'u bile geçmeyi başaramadı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • tozluraflar @tozluraflar

  O iğrenç tasarımı bırakmalıydı. Neden alayım? Hep aynı telefonu sürmüş oluyorlar piyasaya.

  • Equitatus @equitatus

   Aslında diğer üreticiler de hep aynı ürünü sürüyorlar. Hatta aralarında farklı olan bir tek Sony idi. Ama Sony'nin tasarım anlayışı çok eski kalmıştı. Apple telefonlarının hepsi birbirinin aynısı. Samsung, Huawei, Xiaomi vs de öyleler.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Güncel tasarıma hiç uymadılar. Ekranın üst ve altında geniş araziler bıraktılar ve inatla aynı tasarıma devam ettiler. Üst seviye telefona Ois koymayıp kamerayı sakatladılar. Kimsenin kullanmadığı 21 MP'lik sensörlerle çok kötü bir düşük ışık performansı sundular. (Ucuz telefon General Mobile Discovery, amiral gemisi telefon Xperia Z2'den iyi çekiyordu düşük ışıkta.) Isınan, şarjı iyi gitmeyen cihazlar yaptılar.
  En son bize pek yansımayan cihazlarda yuvarlak, çirkin bir tasarım kullandılar. Cihazları 21x9 gibi telefon için saçma bir ekran en/boy oranıyla çıkardılar. Ekranın altına çerçeve koymayıp üstüne koyarak simetrik telefon sevenlerin gözünü kanattılar. Olacak buydu malesef.
  Nasıl telefon yapmaları gerektiğini buradan herhangi bir kişiye sorup ona göre yapsalardı şimdikinin birkaç katı fazla satan cihazlar yaparlardı...

 • 3dfx @3dfx

  Bi ara cinli kardeslerimizi gecmislerdi, 6 ayda bir amiral gemisi telefon tanitiyorlardi. Tasarim ayni, her sey ayni, neden para vereyim?

 • Mustafa Sakallı @swish41

  Sony çok kaşındı, aynı telefonu cilalayıp cilalayıp çıkardılar, insanları hiç dinlemediler. LG kronik sorunlarının kurbanı oldu, HTC fiyat politikasının. Çinliler de sağlam gelince affetmediler kaptılar piyasayı

Coupe paylaştı.

Az önce beni 0850 520 06 77 numaralı hattan aradılar ve elektrik faturası bilgilerime ulaştıklarını iddia ettiler. Üzerime elektrik aboneliği olmadığını söyleyince karşıdaki bayan önce afalladı. Sonra "Evinize hiç elektrik faturası gelmiyor mu?" şeklinde bir soru sordu. Sorunun cevabı "Otelde kalıyorum bana ne elektrikten!" olunca diyalog bitti. Bir de bunlar türedi başımıza! Kime şikayet edeceğim ben bu şarlatanları?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Dışı kötü değil ama içi olmamış. Özellikler bakımından ise iyi.
#ford #FordMustangMachE #MachE #elektrikliotomobil https://tr.motor1.com/news/382788/elektrikli-ford-mustang-mache-tanitildi/

Ford Mustang tabanlı elektrikli SUV Mach-E nihayet tanıtıldı!

Ford'un uzun süredir merakla beklenen elektrikli SUV modeli Mustang Mach-E, nihayet resmi olarak tanıtıldı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Coupe paylaştı.

Kırıldı. 🙁 #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 41

Bence bu anlaşma işi iyi oldu. Bizim istediğimiz zaten pkklılar uzaklaşsın, Suriyeliler geri gitsin değil miydi? İkisi de olmuşsa gerisi önemli değil. Bize saldırmasınlar ve ikinci bir göç dalgasına neden olmasınlar da kendi aralarında ne yaparlarsa yapsınlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 25
 • Özay @ozay

  Suriye 3. dünya savaşına gebe, iki ileri bi geri ve sonunda inceldigi yerden kopacak, tüm dünyanın milletleri amik ovasında kozlarını paylaşacak. Bizde hazır olalım, Suriye'de durumlar düzelmedi düzelmez, heleki Akdeniz'de ki doğal gaz işi tam bir çıkmaza soktu.

  Azdan az, çoktan çok...

 • empty @empty

  s400'ler kurulmadığı ve rusya da tam müttefik olmadığı sürece operasyon sivillerimizi kötü duruma sokar. Askeri teknolojiler konusunda da sürekli gelişiyoruz. Karşımızda da hazır yiyiciler var hep. Zaman tek ilacımız olacak.

 • alipektas @alipektas

  Şurada yazıldığı hâliyle kârda görünüyoruz. Gerçek sonucu zaman gösterecek.

  "Çavuşoğlu'nun ifadeleri şöyle:

  - İstediklerimizi aldık.

  - Böylelikle ABD tarafı harekatımızın meşruiyetini kabul etmiş oldu.

  - YPG'nin ağır silahlarının toplanması, mevzilerinin ve tahkimatlarının imha edilmesi hususlarında mutabakat sağladık.

  - PKK/YPG'nin 120 saat içinde çıkması için Barış Pınarı Operasyonuna ara vereceğiz, bu bir ateşkes değildir. Ateşkes iki meşru taraf arasında yapılır.

  - YPG'nin güvenli bölgeden çıkması için harekata ara veriyoruz. Ancak terör unsurlarının çıkmasından sonra operasyonu durdurmamız söz konusu olacaktır.

  - YPG unsurları çıktıktan sonra biz ancak harekatı durdurabiliriz.

  - 20 mil yani 32 kilometre derinlikte Fırat'ın doğusunda, Irak sınıra kadar yani 444 kilometrelik bir uzunlukta hiçbir teröristin kalmaması ve tüm bu bölgenin güvenli bölge olarak tesis edilmesi... Bizim güvenliğimiz açısıdan da bu önemli.

  - (120 saatlik süre) Bu süreç başladığı zaman ABD'nin taahhüdü ilave yaptırımlarla ilgili herhangi bir çalışma olmayacak.

  - Fırat'ın doğusunda DEAŞ ile mücadele konusunda da eş güdüm ve iş birliği içinde çalışacağız.

  - Diğer bölgeler için Rusya ile görüşeceğiz.

  - Pence'in söylediği gibi biz oraya girmeyeceğiz gibi bir şey demedik. Bizim Kobani veya başka bir taahhüdümüz olmadı.

  - Her liderin bir mizacı var. Pence’in mizacı bize göre biraz fazla ciddi duruyor. Her şey açık açık konuşarak başladı. kaygılar anlatıldı ve bir netice alındı.

  - Gerek oradaki mevcudiyetimiz gerek istihbari kaynaklarımızla birlikte ne yapıldığını ve ne yapılmadığını bizzat takip edeceğiz. Yani gözümüzün önünde olacak, denetimini de yapacağız.

  - Ara vermek demek, bizim askerimizin ve oradaki güçlerimizin çekilmesi demek değildir. Biz orada olacağız, var olmaya devam edeceğiz.

  - Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarından sonra, DEAŞ ve PKK'dan temizlediğimiz alanlara şu ana kadar 365 binden fazla Suriyeli döndü.

  - Mektubun üslubuna Amerikan toplumu cevap veriyor, "Biz böyle bir seviyesizlik görmedik" diyerek. Seviyeyle ilgili en iyi cevabı Amerikan halkı vermektedir.

  - Devlet işi ciddi bir iştir. Cumhurbaşkanımız, Trump’ın mektubundaki seviyeye inmeyecektir.

  - Bizim herhangi bir teröristle bir müzakereye giremeyeceğimizi bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız Trump'a söylemiştir.

  - (Trump'ın mektubu) Biz harekatı ne zaman başlattık, 9'unda başlattık. Dolayısıyla biz zaten cevabımızı sahada verdik."

  • ggzmkst1 @ggzmkst1

   burada suriyelilerin evlerine döneceklerine dair hiçbir şey yazmıyor. sadece 3.5 milyon suriyeliyi düşününce önceki operasyonların ardından evine dönen 365 bin suriyeli adı geçmiş. bu sayı ne ki? bu insanlar ne zaman gidecek arkadaşlar??

  • alipektas @alipektas

   @ggzmkst1 Harekât henüz tamamlanmış/sonlanmış değil. Onu bırak daha verilen 120 saatlik mühlet bile dolmamış. Yönetimin vaat ettiği gibi harekâtın başarılı ve planlandığı gibi sonlanması hâlinde Suriyeli mültecilerin evine döneceğini(en azından önemli bir kısmını) zaman gösterecek. Benim şahsi fikrim de mülteci sorununa pek çözüm olmayacağı yönünde. Devlet adına karar verme görevi olan hükümet görevlilerinin Suriyeli mültecileri sorun olarak gördüğünden dahi şüphem var hatta.

  • reducto @reducto

   @alipektas Sorun olarak görmüyorlardı. Ama anket şirketleri oyların düşüşünün başlıca nedeni olarak Suriyelileri gösterdiğinden beri işler değişti 🙂

  • alipektas @alipektas

   @protego Öyle bir şey varsa hiçbir gücün onları ülkede tutamayacağına emin olabilirsin. 🙂

  • reducto @reducto

   @alipektas O yüzden bu operasyon oldu zaten 🙂

 • YCK @yck

  geç başlayan operasyon, temizlik bitmeden sona erdi. kazanan esad oldu. yatsın kalksın bize dua etsin yoksa putin gelip de kobaniyi falan esada vermezdi. ne abd ne de putin ypg'yi silmek istemedi. biz girince baktılar ki türkiye ypg'yi siliyo ve genişliyo, abd gitti ve dostumuz putin geldi operasyon bölgesindeki topraklara. yiyorsa şimdi vur kobaniyi denildi yani bize