Mi5s beta son güncellemeler sonrası kasmaya başlayınca bugün stable sürüm yükleyeyim dedim. Demez olaydım telefon açılmıyor. Recovery ekranında connect miasistant'ı denedim ancak bilgisayar ile bağlantı olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

@gamsizm Çok merak ediyorum yaptığım paylaşım hangi sebepten silindi?

Siyaset yok, reklam pazarlama yok, yorumlar da küfür vs yok. Birilerinin hoşuna gitmeyip sırf şikayet ettiği için silinmesi ne kadar doğru?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#avukat #konudışı

Bir kişi düşünün insanları kullanmayı çok seviyor. Profesyonel bir dolandırıcı olmasa da tokatçı diye tabir edilebilecek birisi. Bu vatandaşın gerçek karakterini bilmeden hem maddi anlamda hem manevi olarak baya destek oldum. Bu vatandaş zor zamanını atlatsın diye işe bile soktum kendi isteği üzerine ve beni mahcup etti şirketi bile tokatlamaya çalıştı.

Normalde verdiğim paraların üzerine kalem çekmiştim ama artık bardağı taşıran son bir olay oldu. Buna ciddi bir ders vermek istiyorum. En azından evine evrak gittiğinde ailesi de neler yaptığını öğrenir. Nabzının yükselmesini istiyorum kısaca.

Elimde whatsapp mesajları ve banka havale dekontları dışında bir şey yok. Tabi benim gibi 1-2 kişi daha var aynı hataya düşen, gerekirse şahitlik yapabilecek.

Yasal yollardan her hangi bir dava açma hakkım var mı? Bu vatandaşın yaptığı terbiyesizlikler yanına kâr kalsın istemiyorum. Anladığı dilden konuşup kendime de zarar vermek istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamlar mesajı gözümüze sokuyor artık. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Zengin fakir belli olsun istiyorlar sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bugün ufaktan yüzey ve derinlemesine zincir temizliği yaptım. Ön dişli etrafı klasik balçık kıvamında yağ olmuştu. Gaz yağı bile zor çözdü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Witcher 3 grafikleri bugün bile sırıtmıyor. Hatta baya baya göz doyuruyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
YasinC paylaştı.

Bu bir iş ilanıdır!

AR-GE firmasında çalışacak, makine tasarımında tecrübeli, SolidWorks programına hakim, İngilizce bilen, Ankara'da ikamet eden makine mühendisleri aranıyor.

Başvuru yapmak isteyen lütfen aşağıdaki mail adresime CV göndersin.

#işilanı

brave39@yahoo.com

Kusura bakmayın biraz flood yapmış oluyorum ancak ilginç bir şekilde ne buradan ne de başka platformlarda kayda değer başvuru oldu. Savunma sanayide AR-GE firmasında çalışmak isteyen hatta tank tasarımında çalışmak isteyen makine mühendisi yok sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22