#Microsoft /zort

Bilal'e anlatır gibi anlatabilecek birisi var mı? Mantık duvarıma çarpıp duruyor anlayamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
YasinC paylaştı.

Önemli Duyuru!
Ankara Onkoloji Hastanesi'nde yatan bir arkadaşımız için acil erkek A Rh (-) donör gerekmektedir.
Yardım etmek isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki numaradan iletişime geçiniz.
Muhsin (babası)
0537 664 10 98

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Bugün araba da model uçak olduğu için jandarma karakola aldı yanımdaki arkadaş ile. Belli bölgelerde taşımakta yasakmış tabi kanunun kaynağı çavuşun mabadı.

13500 lira kadar ceza itelemeye uçağa el koymaya falan çalıştılar. Ülke iyice kaos ortamına döndü. İlla sağa sola telefon açtırdılar.

3 saat kadar karakol da vakit geçirdim. Zaten film kopmuştu bende ama su veren itfaiyenin olayına döndü iyice bende.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

#CepTelefonuFotoğrafçılığı
#xiaomimi9tpro
İlk fotoğraf gece modu ikincisi ise elle kendim ayarladığım ayarlar ile çektim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#FordMustang

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Xiaomi #xiaomimi9tpro

Şarj süresi oyun oynanmaz sadece net kullanımı ile 2 gündüz kullanımını karşılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese günaydın.

Kardeşim Macbook Pro 2012 kullanıyor 2 gün önce bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra beyaz ekranda "?" ile karşılaşmış. Format atmak için denediğinde CMD + R ile disk izlencesinden SSD'yi silmiş. "Mac'i Tekrar Yükle" menüsünden tekrar yüklemek istediği zaman kurulum bittikten sonra restart atıyor tekrardan "?" işareti çıkıyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice soğudum bu güncelleme işinden. Mi5S iyice hantallaştı. Ekrandaki ghosting problemi de soğuttu biraz kendinden. Cpu'nun tek çekirdeği de kapalı duruyor kullanamıyorsun. Şarj günü kapatmıyor artık. Ekran vs bahanesi ile garantiye göndersem genpa'dan geri gelir mi telefon korkusu var. Kardeşimde nubia Z11 var 820'li cihaz çok daha seri çalışıyor. Telefon alayım desem fiyatlar uçmuş.
4000 liralar falan normalleşmiş. Ben fakir kaldım sanırım.

Neyse bu kadar isyan yeter. 🙂

Malum yollardan alınca ise mi9t pro 2600 tl civarlarına bulunuyor. Oneplus 7 ise 3400 civarlarında ikisi arasında kaldım. Gönlüm çentiksiz ve ucuz olmasından dolayı mi9t'ye gidiyor. Ancak örneklerde baktığım kadarı ile oneplus'ın kamerası daha başarılı gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13
 • Özay @ozay

  O telefon fi tarihinden kaldı, yenile paran varsa ..

 • Mr.Bell @mr-bell

  Garantisi varsa gönderin,yedek cihazınız varsa sorun olmaz gibi,ghost sorununu çözmeleri hakkınız,duruma göre thh gitme hakkınız doğabilir

  • YasinC @yasinc

   Yedek telefonum olmadığı için aslında telefon alma ihtiyacım var. Telefon alırsam garantiye gönderip söke söke hakkımı alırım uzunda sürse. Para iadesi alırsam 1300-1500 liraya amiral gemisi almış olacağım. Sinsi planım buydu 🙂

  • Mr.Bell @mr-bell

   @yasinc Eğer yeni telefon alarak şuan elde olanı servise gönderip,yapılırsa yedek telefon yapılmazsa thh yoluna başvurmak mantıklı olabilir,benzer bir model alabilmek için belli bir miktarı gözden çıkarmak gerekiyor.
   Zamaında mi4 ile beni baya bir süründürüp uğraştırmıştı delta servis,baya bir gitti geldi ve hiç birinden memnun kalmamıştım,telefon geliyor bir kaç gün içerisinde geri göndermek zorunda kalıyordum,en son gönderdiğim sürenin üzerinden yasal tamir süresini geçirdikleri için iade alma şansımız olmuştu thh yoluyla ancak süreç oldukça uzun ve yeni telefon alma imkanım olmadığı için oldukça zorlanmıştım.
   Almış olduğum iadenin üzerine %50 daha koyarak orta seviye bir modeli ancak alabilmiştik o zaman,amiral gemisinden sonra aynı markanın orta seviyesine düştük ama yapacak bir şey yok ortam ve şartlar bu şekilde.

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Garantiye gönder yapsınlar. Gelince de custom rom yüklersin hız sorunun da çözülür

 • Joe @joe

  Syberia Rom öneririm. Miuida aynı sorun vardı bende de.Performans ciddi farkediyor ama ekran için garantisi varsa garantiye yolla derim.