#motosiklet bir yıl motorsuz kaldıktan sonra dayanamayıp perşembe günü satın aldım. Alışınca araba tek başına yeterli olmuyor. Yokluğu hissediliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

#AMD candır 😛

Ryzen 3300x
RX580
Gigabyte B450
32gb gskill 3000mhz ram
1x 960gb ssd
1x 1tb wd hdd
FSP 600watt psu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

#CrysisRemastered

İlk yayınladıkları haline göre baya elden geçirmişler. Tepkiler işe yaramış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#nvidia Klasik hareketini yaptı. İlk nesil ile teknoloji tanıtımı yapıp talep oluşturdu. 2. nesil ile olması gerekeni verdi. Amd uyumaya devam etsin 3000 serisi ile farklı bir kulvara geçti iyice.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

#ProjectCars 3'ü indirdim youtube videolarında görülüyordu bir halta benzemediği de merak etmiştim. Yani bir firma PC2 gibi bir sim den sonra nasıl böyle arcade bir oyun çıkarır anlamıyorum. Adını değiştir bari serinin.
Korsan indirmeyi bile hak etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerinde bir kişide covid 19 pozitif çıkmış. Yarım saat kadar önce haberim oldu. Ailemle yaşıyorum kendimi düşünmüyorum zaten de evdekiler sıkıntı. Böyle vurdum duymaz bir durum yönetimi hangi insanlığa sığıyor merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#rcmodel

Yeni oyuncağım 🙂

Protos Max V2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MicrosoftFlightSimulator

Kullandıkları bu teknoloji 10 yıl sonra sanırım 1:1 çıkartır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı mi9t pro

Snapseed de ufak bir hdr dokunuşu yapıldı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Halo serisine bakmak için gamepass'e üye oldum. Bu mu yani xbox'ı aldıracak oyun?

İnsan pc'ye getirirken bir el atar grafikler gözümü kanattı. Oynanışta aynı şekilde bir halta benzemiyor. Sanırım halo 1'i ilk oynamamın üzerine 20 yıl olmuştur. Halen aynı, grafik olarak bile aynı sayılır.

Master chief koleksiyonu almayı düşünenler var ise bence uzak durun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ergin Bilgin @erginbilgin

  Geçen yeni Halo'nun oynanışı yayınlandığında LP grafikler nasıl diye sordu. MG öyle bakarken LP baya next gen grafikler diye konuyu bağladı. O esnada benim aklımdan geçen ulan ben başka bir şeye mi bakıyorum acaba oldu. Neredeyse Playstation 3 grafikleri gibiydi valla.

 • Orcun @orcun

  Xbox'ı bence alacak olanların büyük bir kısmı gamepass sistemi için alacaktır. Başka çünkü aletin büyük bir artısı yok. Tek artısı var o da gamepass. Ha onun da ne kadar süreceği meçhul, geçen gta 5 vardı mesela rdr2 gelmiş gta 5'i kaldırmışlar. Yani aslında oyunu kiralıyorsun ve süresi de meçhul 2 3 ay falan. MS kendi oyunları ya da ortak stüdyoları için güzel de 3. parti yapımlarda bilemiyorum. Adam şimdi oturup 60 dolar 70 dolar'a 1 kopya satmak varken niye microsoft'a bel bağlasın ki ? ms firmaya kopya başı aynı bedeli ödüyor mu ki ? hani bu işte çünkü para çokomel ilişkisi var exclusive oyun niye var ? konsolu özel kılsın ona özel oyun olsun diye var. Birde haliyle paraya bakıyor.

 • UnicornKnight @unicornknight

  karpuz, limonlu sade gazoz ve soslu kızarmış tavuk kovası seven kuzey amerika konuşlu malum güruh için masterpiece adeta, o yüzden çok da şeyapmamak lazım.

 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Halo hiç bir zaman en üst düzeyde grafik kastığı için satmadı ki. Konsol fps olayını başlatan ve döneminin çok ötesinde teknik geliştirmeler getirdiği için sattı. Konsolda fps mi olurmuş denilen zamanda bunu yaptı. Günümüz oyunlarının hemen hemen hepsi Halo'nun kurduğu mantık üzerine yürüyor hala. Belki oynarken grafik de grafik derken gözden kaçıyor ama Halo oyunlarında düşmanlar yoktan var olmaz. Bir drop ship ile vs ortama girer. Bu da yine dönemi düşünüldüğünde oyuna gerçekçilik katar. Senaryo belki über süper değil. Ama Halo 2'deki kurgu hala bana göre çok iyidir. Üstü Halo serisinde gelmedi hala. Last of us 2'de zombilerle insanlar çatışıyor ya bak ne güzel yenilik denilen şey Halo da zaten olan bir olgu. 3 ırk birbiri ile çatışma atmosferi hala bir çok oyunla kapışır. Etraftan sağlık paketi, mühimmat toplanmaz bunlar oyun mekaniği ile oyuna yedirilmiştir. Dinlen ve canlan mantığı. Her bölgeye girdiğinizde ortalama çatışma süresi 20-30 saniye sürer ve sizi bir sonraki bölüme taşır. Basit ama sıkmayan bir çatışma mantığı vardır. Hepsini geçtim Halo senaryo ile ön plana çıktığı kadar multiplayer tarafı ile de çağ açmış oyundur. Biz bunu Türkiye'de göremedik o ayrı. Pc için Half Life ne ise konsol için Halo odur fps türünde. Ama Halo güncel çağın çok gerisinde kaldı. Onun açtığı yoldan giden oyunlar aldı yürüdü. Halo'nun sorunu esasen gelenek ile güncel arasında bocalaması.