Bir arkadaşımın şöyle bir talebi var. "Bir otel wep sitesi yapmamız lazım, ayrıca onu genel otel sitelerine de bağlamamız lazım." Bu iş bir şirket için yapılacak. İlgilenen varsa belirtsin bende iletişim bilgilerini iletirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar!
Bir arkadaşım, çok da akıllı olmayan televizyonunda Netflix izlemek istiyor. Teknoloji ile de arası çok iyi değil. ayarları basit ve arayüzü karmaşık olmayan ne önerirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://urun.n11.com/yagmurluk/balikci-kumasi-ciftci-yagmurluk-pardesu-P141556906
Bu tarzda dizimin altına kadar ulaşan yağmurluk alıp şemsiyeden kurtulmak istiyorum. Bunların bilinen bir sorunu var mıdır?

Balıkçı Kumaşı Çiftçi Yağmurluk Pardesü - n11.com

Balıkçı Kumaşı Çiftçi Yağmurluk Pardesü 54,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer Yağmurluk fiyatı Yapı Market & Bahçe kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni güç kaynaklarına bakarken yük altında değilken fan döndermeyen modeller var. Bu durumda 300 watt çekecek bir sisteme aynı özelliklere sahip 650 wattlık bir güç kaynağı mı eklersek sessiz olur yoksa 550 wattlık mı eklersek. Teorik olarak 650 wattlık daha az gürültü yapar diyorum. Fakat teori ve pratik çok farklı. Bilen biri var mı?

Model : https://www.amazon.com/gp/product/B073H33X7R/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Amazon.com: Seasonic FOCUS Plus 650 Gold SSR-650FX 650W 80+ Gold ATX12V & EPS12V...

Amazon.com: Seasonic FOCUS Plus 650 Gold SSR-650FX 650W 80+ Gold ATX12V & EPS12V Full Modular 120mm FDB Fan 10 Year Warranty Compact 140mm Size Power Supply: Computers & Accessories
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul Anadolu yakasında ps4 kontrolcüsü tamir ettirebileceğim bir yer var mI? Kadıköy Üsküdar Ümraniye üçgeninde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yürürke kullanacağım bir bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Bütçem 100-150 arası. Yabancı veya yerli kanallardan alabilirim. İstediğim tarz resimdekiler gibi. Bunun yanı sıra bu tür kulaklık ürünlerini inceleyen siteleri de önerebilirsiniz.
#kulaklik #Bluetooth

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Bugün 3800 tlye Samsung Galaxy s9 internetten alınabiliyor üstelik Samsung Türkiye garantili. Bu durumda Mi 8'i 3400 veya üzeri fiyatlarda almak makul mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Orcun @orcun

  Öyle, ama en azından marka resmi olarak burada. THH gittiğinde zubizarretta çikitare bilişim değil samsung türkiye ilgilenecek. Öyle .. servisten thh kararını uygulamadığında ... bilişim falan boyna şirket açıp açıp eskiyi kapatıyor falan sen icraya bile versen bulamıyorsun adamları dh'de böyle mağduru vardı, eleman neler neler çekti.

 • 3dfx @3dfx

  Benim aylardir anlatmaya calistigim bu zaten. Cinliler ucuz diye cikti, simdi büyük markalarla ayni fiyata satiyorlar kimsede aga noluyoruz falan demedi. Mi6 ülkemiz icin iyiydi ama artik o dönem bitti sanirim.

 • Joe @joe

  Hiçbir çinli tele 2000den yukarı vermem şahsen.

 • Jubei @jubei

  @orcun zubizarretta çikitare bilişim, 😀 😀 ben hep buradan telefon alırım ve şimdiye kadar hiç bir sorun olmadı, lütfen firmayı kötülemeyin. 😀 😀

Merhabalar
Hanıma telefon alacağız. Oyun çalıştırmasını istemiyorum sadece whatsapp çalıştırsın yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5