Merhabalar
Hanıma telefon alacağız. Oyun çalıştırmasını istemiyorum sadece whatsapp çalıştırsın yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Herkese selam!
Evimin her tarafa uzun kısa her çeşit kablo (kulak içi kulaklıklar, ipad sarj kablosu, usb kablolar bunlara ait adaptörler vb.) ile dolu. Siz bunları nasıl saklıyor ve sınıflandırıyorsunuz? Açıkcası biraz tüyoyo ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Waterfallll @waterfallll

  Sarj aletlerini çekmecenin arkasina koydum icinden gecirdim. Sarja takacagim zaman cekmeceyi aciyor sarja takiyor ve cekmeceyi kapatiyorum. Kulaklik ve powerbank de disari ciktigim cantada. Geri kalan hersey de baska bir cekmecedeki kocaman karton bir puzzle kutusunun icinde.

 • eSa @esa

  Ben sana yaptığımı söyleyim tuvalet kağıtlarının ve mutfak için kagıt havluların içinde olan karton kısımlar var onları biriktir sonra bir ayakkabı kutusuna diz fazlalık kısımları kes sonra heps,ni yapıştır sonucu yuvarlak bir sürü göz oluyor oralara da kulaklıkları kabloları sarıp diz çok rahat oluyor işin yoksa tabi yok meşgulsen anennize veya kayın validenize kahve fincanı takımı alın onlar da göz göz olur kutusunu isteyin 🙂 çözüldü

  Not: ben ise dolabımın üst çekmecesini mukavva kartonlar ile göz göz yaptım ve ona göre dizdim anneme bile alıştırdım misafirlere yan snayi ürün kısmından veriyor şarj aletini vs

 • z4732 @z4732

  yeni bir ürün alırken kablolarını sıkıştırmak için kullanılan parçaları depoluyorum, her kablomda bir tane kullanıyorum, çok işe yarıyor.

Havuzda yüzmek için gözlük arıyorum. Ne önerirsiniz? İstanbul’dayım. Var mı bunun mekanı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Google doğum günümü bana özel doddle yaparak kutlamış. Vay be! Sevindim. Hiç beklemiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar!
Filtre kahve makinesi almayı düşünüyorum. French Press’im vardı ama makineye geçmek istiyorum. Günde 2 ya da 3 fincan yani 700 cc civarı kahve içerim. Filtrenin kağıt ya da metal olması pek önemli değil. Delongi markası öneriliyor. Sizlerin kullanım tecrübelerinden şunu al ya da şunu alma dediğiniz bir şey var mı? Nelere dikkat etmeliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şubat ayının başında kotam varken çocuk ps’e world of tanks yüklemiş. Oyun 57gb boyutunda. Kota bitti akn’ye takıldık. Asıl paylaşmak istediğim bundan sonra başlıyor. EA indirimlerinden faydalanıp Fifa 17 ve Dragon age inqusition aldım şimdi onları indiriyorum zaten akn’ye takıldığım için quotam biter derdi yok. Şimdi dikkat! Akn’ye takıldığım için akn’ye takılmayacağımı bilmek acaip keyifli. Ve ben bu hastalıklı durumdan çok keyif alıyorum. Sizce bu normal mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar cüzdan alacam ama ne alayım, neyi kriter alayım hiç bir fikrim yok. Ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23