Skype'tan cep telefonlarına (Türkiye) arama kullanan oldu mu? Memnun ediyor mu? Ne tür problemleri var? Bu konularda internette aradım ama skype sayfaları dışında bir açıklamaya rastlamadım. Etrafınızda kullanan var mı? Bu işe girilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Evde kullanmak için önerebileceğiniz f/p vantilatör var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • onimarsynn @onimarsynn

  Fakir VC 20 S. 6 yıl mı 7 yıl mı ne oldu hâlâ onu kullanıyorum. Bu yıl bozulmuştu, yeni vantilatör arayışına girdim belki görmüşsünüzdür baya araştırdım burada sordum falan. Neyse en sonunda Raks SF 16 RMX aldım sonra iade ettim, Dijitsu VN06A aldım onu da iade ettim baktım piyasada doğru düzgün vantilatör yok, varsa bile çok pahalılar o yüzden elimdeki Fakir'i tamir ettim onu kullanıyorum. Fakir VC 20 S şu an bence tam f/p cihazı ama ederi kesinlikle şimdiki satış fiyatı değil. Mevcut vantilatör piyasasında f/p cihazı diyebilirim.

  Bütçe 900-1000 lira seviyelerine çıkabiliyorsa Vornado'lara bakılabilir. 400-500 seviyesinde ise Fakir veya Rowenta ürünlerine bakılmalı bence. Yerli markalara benim tavsiyem hiç yönelmeyin, 300'e Raks alacağınıza 400'e Fakir veya Rowenta almanızı öneririm.

 • Tarık KAYA (36) @tarikkaya

  Rubenis forevırr vırr 🙂 7 senedir iyi çalışıyor.

 • enginva @enginva

  Marka bilmem de yarattığı doğal serinlik hissi açısından en verimlisi tavan pervaneleri.

Gıdaları vakumlamak için makine almayı düşünüyorum. Burada kullanan var mı? Değer mi? Makine alırken nelere dikkat etmek gerekir? Ne marka ve model önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Önerebileceğiniz usb hub (çoklayıcı) var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar
Arkadaşım Nintendo Game boy Classic almak istiyor. Alış veriş sitelerinde oyun konsolları var 200 oyunluk, 300 oyunluk filan diye. Fakat Nintendo game boy Classic oyunları olup olmadığı hakkında detaylı bilgi verilmiyor.
Örneğin:
https://www.ciceksepeti.com/400-nostalji-oyunlu-mini-atari-gameboy---gamebox-oyun-konsolu-kc9746686

Anlayacağınız Nintendo Game boy Classic'in oyunlarını içeren el konsolu arıyoruz. Bildiğiniz bir satıcı ya da yönlendireceğiniz bir yer var mı?

400 Nostalji Oyunlu Mini Atari Gameboy & Gamebox Oyun Konsolu

400 Nostalji Oyunlu Mini Atari Gameboy & Gamebox Oyun Konsolu ürününün fiyatını öğrenmek ve online sipariş vermek için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ziraat Bankası'ndan konut kredisi çektim. Kredi çekerken bana konut sigortası, hayat sigortası, dask ve bes yaptırdılar. Ve sözleşmelere kendi isteğimle sigortaları yaptırıyorum diye beyanımı yazdırdılar . Bes'i iptal ettirdim. Dask zorunlu. Konut ve hayat sigortaları zorunlu değil ama banka bunu ön koşul olarak koyuyor. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? THH'ine başvuracam daha önceden bunu yapmış ve sonuç ne olmuş yardım edebilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
 • Şahin. @strdex

  bend ealırken hepsini yaptım. Hatta kredi kartı bile verdiler.

  kart boşta duruyor.
  BES i yatırmıyorum. iptal ettim.

  konut ve dask zorunlu olarak yaptırdım .

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Sormayın gitsin, siz bir de Vakıfbank'ını görün. Özeller ile baş edemedikleri için vatandaşın cebini deliyor herifler. Kesinlikle, imkan dahilinde, uzak durmak lazım devlet bankalarından.

 • ad33p @ad33p

  Anneme kredi çektirmiştik, emekli kadına bes yapmışlar. Sonra iptal etsin diye gönderdim, maaşınızı bize taşıyın öyle iptal ederiz demişler. Girdim internetten iptal ettim, 10 gün sonra kesilen para yattı hesaba.
  Tamamen yasal dolandırıcılık.

 • RockandRage @rockandrage

  Karşılıklı centilmenlik anlaşması gibi düşünün.Bunları yaparsan kredi veririm ve kredi bitene kadarda devam etmeni bekliyorum diyorlar.Standart olarak esnek hesap+kredi kartı+ en az 2 otomatik ödeme +dask+bes kitleniyor.Ekstrası artık temsilcinin fantezisine kalmış.Ben de ziraatten çektim ve DASK+esnek+kredi kartı ve otomatik ödeme talimatı kitlediler.Kredi kartını iptal ettirdik ve otomatik ödemeler için uğraşıyoruz.Bakalım hayırlısı

@orcun Tatile giderken kedimizi başka bir kedisi olan akrabamıza bırakacağız ama daha önce denedeğimizde birbirlerine tısladılar. Yemek yerken birbirlerine pati filan savurdular. Bu süreci nasıl kolay geçirebiliriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ütü masası almayı düşünüyorum. 150 Tl bütçem var. Nelere dikkat etmeliyim. Boyum 170 çok eğilmek istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap