Mi Band 3 işi için global vs vs ne zaman tam oturu yerine? Almak istiyorum ama acele etmek istemiyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

İkilemde kaldık. A1 mi yoksa Redmi Note 5 mi?

Miui/stock android meselesini bir kenera tutalım. A1 daha ince daha hafif ve ama ekran boyutu olarak daha küçük. Diğeri ise pil olarak çok üstün.

Var mıdır başka detay ?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8776&idPhone2=8959

Compare Xiaomi Mi A1 vs. Xiaomi Redmi Note 5 (Redmi 5 Plus) - GSMArena.com

Xiaomi Mi A1 specs compared to Xiaomi Redmi Note 5 (Redmi 5 Plus). Detailed up-do-date specifications shown side by side.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu iki kartın farkı nedir arkadaşlar? Müzekart+ yalnızca TC vatandaşlarına yönelik diye anladım doğru mudur? Ayrıca Museum Pass Turkey öncelikli geçiş imkanı veriyor? Öncelik istemiyorsam ve hem İstanbul hem Antalya bölgesindeki müzelere giriş yapmak istiyorsam TC vatandaşı olduğumdan Müzekart+ yetiyor? Haklı mıyım 😀

https://www.muze.gov.tr/tr/kartlar-ve-biletler/muzekart-arti/muzekart-nedir_9.html
https://www.muze.gov.tr/tr/kartlar-ve-biletler/museum-pass-turkey/museum-pass-turkey-nedir_80.html

Müzekart+ Nedir? - Müze

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’ine bağlı 300’ü aşkın müze ve örenyerini Müzekart+ ile dilediğiniz kadar ziyaret edebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süreliğine 3D bir yazıcıya erişimim olabilir. Sizce bunu ne ile değerlendirmeli ? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Selam ofis!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Murat S paylaştı.

Değerli Teknoseyir ahalisi, şu an Amerika da calismaktayim work and travel ile geldim buraya. Amerika’da silikon vadisinde eylül-ekim aylarında yazılım alanında çalışmak üzere bir startup/staj arayışı içindeyim. Aramızda yardımcı olabilecek ve/veya tanıdığının yardımcı olabileceği yada iletişime geçmem halinde yardımcı olabileceğini düşündüğünüz insan önerileri varsa yazabilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.
#Teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

CPU-GPU sıcaklığı ve frenkansını grafik halinde geriye dönük gösterecek, arka planda çalışacak hafif bir program arıyorum beyler. Var mı öneri?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O değilde. Yaklaşık 2 saatir bugün cuma diye gündem bekliyorum beyler ben. Yarın iş yok ya. Nasıl bir kafaya girdiysek. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap