Filodan dün bir adet süet ayakkabı aldım. Lakin sadece orada denedim, eve geldiğimde süet hakkında biraz araştırma yaptım oradaki müşteri temsilcisinin anlattığından daha falza bakım isteyen bir ayakkabı türüymüş. O yüzden ide etmek istiyorum. Sizce sorun çıkarırlar mı;? Çıkarırlarsa bu konuda haklarım neler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Bu dicaprionun hangi filmi?
https://www.youtube.com/watch?v=rHMVa-FSU9c

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım bir daha değişmeyeceğim duvar kağıdını buldum.
Audi quadro s1 Group B

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oldu 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gece 02:00-08:00 indirmeleri kotanıza yansıyor mu? Hizmet aldığınız iss ile beraber yazarsanız çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Gençler 75 bin civarına yasli olmayan (maks 5 yaş) otomatik bir sedan istiyorum. Dizel olmalı ve beni uğraştırmamali. Sizce ne bakmaliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Android, klavye ve mouse ile kullanmak için epey bir özelleştirilmiş aslında. Lg G2 ye (Android 7.1.2) otg yardımı ile kablosuz klavye mouse seti taktım. Takar takmaz klavyemin dilini ayarlattı. Sonrasında klavye kısayollarını açmak için başlat+* tuşuna bastım. Bu ekran çok başarılı. Chorome da gezerken ya da takvimde etkinlikleri düzenlerken o anki uygulamanın kısayollarını gösteriyor. Bu sayede yeri geldi mi windowstan daha hızlı iş yapabiliyorsunuz. Çok fazla kısayol var. Misal başlat+l takvim uygulamasını açarken başlat+e mail uygulamanızı açıyor ve güzel yanı varsayılan uygulamayı size seçtiriyor. Örenk veriyorum telefonunuzda 2 adet e-posta istemcisi var. Biris Gmail diğeri outlook olsun. Başlat+e ye bastığınızda hangisini açayım diye soruyor. Bu tüm uygulamalarda böyle.

Diğer bir konu ise klavyede bulunan multimedya kısayol tuşları hepsi mükemmel çalıyor. Ses kısma açma, parlaklık açıp kısma, ya da şarkı ileri geri tuşları gibi. Dİğer bir konu da siz fiziksel klavye taktığınızda sanal klavye açılmıyor. Ama arkpalnda çalışıyor. Yazı yazarken bir sembol işareti yazmanız gerektiiğinde sadece sol alt tuşuna basmanız yeterli saanal klavye hemn sembol işaretlerini seçebilmeniz için yardımcı oluyor.

Mouse gelecek olursak eğer o da işini yapıyor. Varsa üzerinde ileri geri tuşları sisteme geri komutu verebiliyor. Yalnız androidde sağ tuş yok. Bu braz garip geliyor. Androidin sağ tıklamsı uzun basma oluyor. Eminim bu özgür platformda 3. parti bir uygulama ile sağ tık özelliği de kazandırılıyordur.

Sadece klavye mouse da değil. Tanımadığı usb aygıtı neredeyse yok. Geçen gün kablosuz Logitech f710 gamepadimi taktım otg üzerinden, destekleyen oyunlarda sorunsuz oynuyorsunuz. O konuda tek kötü yanı gamepadin titreşim özelliğini android kullanamıyor araştırdığım kadarıyla.

Usb hublarla da arası iyi. Bİr kaç farklı usb hub taktım hepsini tanıdı. Bu biraz telefonla ilgili ama aynı anda 2 adet 2.5 inç harici hdd, klavye mouse ve gamepad taktım bana mısın demedi. Her hangibir elektirik kesme cihaz durdurma vs olmadı. Lakin bunun pil ömörünüzü kötü ekliyeceğineden önermem.

Ben denemedim lakin android usb ses kartlarını, web kameraları ve hatta tarayıcı yazıcıları dahi destekliyor. Bunlar telefon için biraz fazla sonuçta ufacık ekran, ufak bir çalışma alanı. ama 10 inç tablerde deneyim mükemmel olmalı. Eğer otg desteği olan bir cihazınız varsa bu dediklerimi bir deneyin çok memnun kalacaksınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eğer uyku probleminiz varsa uyumaya çalışırken bir yandan bunu dinleyin. Bu ses biz ts cileri uyutur 😀 Hadi iyi geceler.
https://www.youtube.com/watch?v=G2iriX0YJek

Server room sound / Server room noise / Szum serwerowni / Server room ambience

Server room sound – white noise for sleep, for relaxation, for concentration or for crying babies. White noise playlist: https://www.youtube.com/playlist?lis...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20