Hikayeler YouTube a yeni mi geldi yoksa ben uzun süredir magarada mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Herkese iyi geceler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon tr de fiyatlar baya uygun geldi bana. İnsanın bir şeyler alası geliyor da para yok 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Akım korumalı priz gerçeği

Akım korumalı priz nedir akım korumalı prizler işe yararmı akım korumalı priz kaç tl akım korumamı yoksa gerilim korumamı akım nedir gerilim nedir varistör n...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

MEB Pardusa geçmeye başladı. Bakalım öğretmenler ne kadar sızlanacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

Haftasonu tatili olan arkadaşlar haftasonlarinda ne yapıyorsunuz? Ben benim tatillerimin epey bir boş geçtiğini fark ettim. Genelde evde bilgisayar başında dinlenerek geciyor. Siz neler yapıyorsunuz hangi faaliyetlere katılıyorsunuz? #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Yine başımda Allah başka dert vermesin kardeş tarzında bir dert var. Bilgisayarımda İntel ac3165 dualband wifi kartı var. Router olarak ise Tp Link Ac Archer Vr 400 var. Sorun şu. Bu wifi kartı her ne hikmetse son bir haftadır gerek 2.4 gerek 5 ghz bandında 2-3 mbit daha yavaş çalışmaya başladı. 5 Ghz bandından bu zamana kadar sorunsuz 32,80 mbit alırken şu anda 29,80 civarı alıyorum. Ethernetten bağladığımda sorun yok. Aynı şekilde telefonu usb ile bağlayıp telefonu 5 ghzden routera bağlayıp intenreti pc ye aktardığımda sorun yok. Ama kendi dahili wifina bir şeyler oldu. Sürücü kaldır yükle denedim olmadı. Soru ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 ay evvel 2. El aldığım 2014 Jetta da şöyle bir sey farkettim dün. Aracı almadan önce ekspertizde tüm testlerini yaptırdık. Araçta değişen veya boyanan herhangi bir parça olmadığını söylediler. Ama dün bunu görünce moralim sifirlandi. Fotoğraf arka sol kapıya ait. Eksperin çalışanı yanimda test etti boya makinesi hep yakın rakamlar gösteriyordu. Bu boya atıldığını mı gösterir? Anlayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26

#OtoSeyir Merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce 2014 model jetta satın aldım. Arabadan memnunum ama bir konu canımı sıkıyor. İlk defa araba aldığımdan olsa gerek biraz acemiliğe geldim. Araçta şöyle bir sorun var. Arabaya ilk bindiğinizde böyle çok keskin kokmasa da hafif ekşi ve ağır bir koku var. Camı açıp 20 saniye gitseniz koku gidiyor hemen. Sizin anlayacağınız çok şiddetli bir koku değil. Ama yine de çok rahatsız ediyor beni. Arabaya pek de iyi olmayan bir yerde ucuz diye familya temizlik yaptırdım. Fakat koku devam ediyor. Geçenlerde cam suyunu sıktığımda cam suyunun inanılmaz kötü koktuğunu fark ettim. Ne kadar sıksam da bitiremedim. Bitse de yeni su koysam o koku öyle hemen çıkacak bir kokuya benzemiyor Acaba bu koku içeri sızıyor olabilir mi? Cam suyundaki kokudan nasıl kurtulacağım? İnsan alırken bunlara dikkat etmiyor ama sonradan kafasını kurcalıyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Edit:
-Arabayı aldığımda polen de dahil tüm filtreleri değiştirtmiştim.
-Arabanın her yerini kokluyorum fakat hiç bir yerde net bir koku yok.
-Motora iyice baktım dün öl bir hayvan var mı yok mu diye görünen bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14