Merhabalar. Ağ ürünleri hakkında deneyimi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. İnternet altyapım adsl. İnterneti yan komşum ve bizim aile olmak üzere iki hane olarak kullanıyoruz. İnternette sorunlar yaşamamız üzerine ağ sistemimi kendimce yeniledim. İlk olarak ufak bir acces point ve3 port router hizmeti sunan bir router aldım. Onu evin salonuna koydum. Evin salonuna koymamdaki amaç yan komşum wi-fi daha konforlu şekilde kullanması için. Ana adsl modem/router yatak odasında bulunuyor. Bu adsl modeme benim bilgisayarım telefonum ve diğer ahali kablosuz olarak abimin bilgisayarı ise kablolu olarak bağlı. (Wifi antenleri koptu usb portları bozuk mecburen ethernet kullanıyoruz şimdilik.) Bu çift router kurulumunda herkes interneti ahat bir şkeilde kullanıyor. Lakin benim isteğim özetle şu:
-Ana modem/routera bağlı olan acces pointin arayüzüne ana modeme wifi ie bağlıyken erişmek isityorum. Fakat ip adresini girdiğimde ulaşamıyorum. Ulaşmamdaki amaç cihaz takipi ve hız sınırı belirlemek. Sürekli acces pointin ağna geçip ordan takip etmek konforlu değil.
-Acces pointe bağlandığımda hem cihazın kendi arayüzüne hem de ana modem routurerın arayüzüne ereşilebiliyorum. Fakat bu tam tersi ola işlemiyor. Bunun için ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Viper4android büyük nimet. Rootlu cihaz kullanan arkadaşlar değerini bilsin, uygulamadan haberi olmayan arkadaşlar da bir an evvel bakıp yuklesin. Root atınca ilk iş soundalive zimbirtisini yok edip viper4android i kurmak olacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 8 pil olarak pek de tatmin edici değil. 2 günlük kullanımda bunu amlamaya başladım. Boşta beklerken hızlı pil tüketiyor. Uygulama uyutma optozasyonu pek iyi değil belli ki. Bu somuclar bana pek tatmin edici gelmedi. Gerçi bunlar lte testleri sadece wifi da sonuç ne olur bilmiyorum. Always on display ve otomatik ekran parlaklığı açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 8 in dahili depolaması baya iyiymiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benimle beraber note 8 kullanan bir arkadaş daha vardı sitede. O arkadaşa bir sorum olacak. Telefonu bugün aldım şimdilik memenunum cihazdan. Fakat youtube 18:9 a uyum sağmaıyo. Samsung bunun için s8 lerde crop tuşu koymuştu youtube bu telefonda yok mu o ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Emektarim ilk ve belki de son aşkım Lg g2 nin bitmek tükenmek bilmeyen sorunlari ve artık yaşlanması sebebi ile tercihimi note 8 den yana kullandım. Umarım bunu da g2 kadar sevebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34

Cuphead oynuyorum bir kaç saattir daha ilk bölüm olan run&gun ı geçemedim. Sanırım bir 50 defa fian öldüm. Bir yerden sonra sinirlenip laptop ekranını kapattırıyor hışımla. Sonra yine kendinizi oynarken buluyorsunuz. Lp nin dediği gibi joypad şart bu oyunda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap