Windows 10 orjinali 600 -700 tl lere satılırken nasıl oluyor da n11 gibi sitelerde 20 25 tl ye bulunabiliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gta 5 alayım diyorum. Buradan daha önce de aldım site güzel ama gta 5 de kafama takılan bir şey var. Bu oyunu alırsam online oynayabilirim değil mi?

GTA 5 Satın Al, Steam CD Key| 70% İndirim - DurmaPLAY

GTA 5 satın al. Grand Theft Auto V pc oyunu için steam cd key satın alabilirsiniz. En ucuz GTA Online Card satış sitesi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dell 7559 a bşos gücellemessi geldi. Bu kaçıncı güncelleme bilmiyorum. Dell mutluluktur. @ardazeytin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18

Engelli bireylere sakat denmesini şahsen kınıyordum bunu görünce anladım sebebini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Murat Çimen @muratchimen

  35 yaşında doğuştan engelli biriyim. istenilen kelimeyi kullansınlar sorun yok. önemli olan ne düşünüldüğü ne söylendiği değil. mesela binalar, mesela kaldırımlar…

  • Servet @enigmasi

   Yabancı memlekete gelince anladım bizde engellilere karşı ne kadar az önlem alındığını. Yollarda çok nadir engelli görmeme rağmen neredeyse her yerde düşünülmüş, kolaylaştırılma yapılmış. Merdiven çıkılması gereken yerlerde asansörler eksik değil. Sadece dış mekanda kaldırımlarda değil, iç mekanlarda da görme engelliler için haritalar var, elleyerek iç planı okuyabiliyorlar, sonra yerlerde yönlendirmeler var. Duraklarda tuşa basınca sesli olarak hangi aracın ne kadar sürede geleceğini sesli olarak söylüyor. Bunun gibi görünce bizde eksikliğini anladığım bir sürü detay var. Üstelik bizdeki gibi çok engelli de görmediğim halde.

 • Sezer SEVİNÇLER @sezers

  Bizde insana saygı olmayınca, Sorunlar çıkıyor. Engelli olsan da olmasan da sana engel çıkartıyorlar. Keşke insanların ihtiyaçlarını düşünüp çözümler ona göre yapılsa da herkes rahat rahat yaşasa.

 • Hirokai @hirokai

  Dil polisliği yapmayalım lütfen.

 • Hasan K @hk

  engelli farşça sakat arapça. bence ikisini de kullanmamalıyız ama napalım dilimiz yetersiz

Acilll
Uefi olamyan Windows 7 kuruku bilgisayara uefi Windows 10 kurmak uzeriyim. Yalnız d sürücüsüne hic bir şey olmaması lazim. Bu mbr gpt olayı diski kullanılmaz hale getirmez değil mi?
Edit: Disk mbr olduğundan biçimlendirme olmadı. Uefi oomayan bir windows 10 kuracağım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Flash bellek kısayol virüslerine karşı nasıl bir önlem alabilirim? Okulda her yerde flash bellek geziyor ister istemez virüs bulaşıyor. Combofix ile düzeltiliyor ama çok zaman kaybettiriyor. Var mı bunu engelleyecek bir sistem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Hasan Alp İNAN @hainan

  1. Bilgisayarlardaki kullanıcı yönetici yetkisinde olmasın.
  2. Tüm güvenlik güncellemeleri yapılmış olsun ve sistemde Windows güvenlik hizmetleri çalışıyor olsun. Güncelleştirmeler otomatikte olsun.
  3. Windows Security Essentials (MSE) kurulu ise güvenlik ayarlarında USB flashlar da taransın seçeneği aktif olsun. (Win 7 için)
  4. Bazı MS destek sayfalarında MSE için görev zamanlaması yapılarak her USB bellek takıldığında taranmasını sağlayan çözümler de gördüm. Bunları da araştırmanızı tavsiye ederim.
  5. Antivirüs veya USB bellek güvenlik yazılımları çözümlerinden alıp kullanacaksınız.

 • Emre @emre64

  Yedek bir flash disk ve diskten çalışabilen linux dağıtımıyla kolayca çözebilirsin. Windows’u da tehlikeye atmazsın.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  En sağlam çözüm deepfreeze. Her türlü virüse kesin çözüm. Güncelleştirmeleri falan da düzgünce kapatırsanız bir sıkıntı çıkmaz.

 • bulent @bulentbv

  Resimdeki ayarları yaparsanız klasör adı.exe türü dosyaları görebilirsiniz.

Note 8 kendi dac ve kulaklık amfisi ile acaba kaç ohma kadar kulaklık sürebilir? Monitör kulakliklarin hepsi yüksek ohmlu

BeğenFavori PaylaşYorum yap