Sizce soyal medya platformları ve netflix kapatılır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Bu donanıma sahip pc ye windows 10 aracı ile flash belleğe yazılmış 2004 Windowsu açarken şöyle bir ekran ile karşılaşıyoruz. Rufus ile yazmayi da denedik ayni. Boot menusunden flash belleği seçip yeniden başlatınca bu ekran geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Bir arkadaşımın hat değerleri bu şekilde. Ttnet 35 mbps üstünü vermiyormuş. Ve bu hızda bile sürekli kopmalar yaşıyorum diyor. Hat değerleri 100 mbps ye kadar alır görünüyor ama sorun ne olabilir? Kablo değişimi de yapılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun Samsung Galaxy Note 8' e orjinal pilnereden bulabilirim? (Yetkili servis hariç)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün yine paramla rezil oldum resmen. Nerdeyse 3 yaşına gelmiş olan Samsung Galaxy Note 8 telefonumun ekranı son bir kaç aydır kırıktı. Dün ekran kullanilamayacak bir hale gelince dedim ücreti ne ise yetkili servise yaptırayım. Gittim servise 1250 tl pil dahil ekranı değişeceğim dedi. Tamam dedim güzel, yalnız benim telefonumda root ve custom rom var dedim. Isi iptal ettiler. Servis yasaları gereği telefonun mutlaka resetlenmesi gerekiyormus ve rootlu olduğu ıçın telefon resetten sonra açılmaz dediler. Açılmasın ben açarım sorun yok dedim yine de yapmadılar. Samsung iyi telefonlar yapiyor belki ama servis çok boktan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28

#benimmasaüstüm Hastagine dair ufak bir anket düzenlemek istiyorum. Katılırsanız sevinirim.

https://www.strawpoll.me/20403752

Teknoseyir'de #benimmasaüstüm İçeriklerini Görmek İster miniz?

Vote Now! [Evet görmek isterim.] [Görmek istemiyorum ama çok da rahatsız olmuyorum.]
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

#Benimmasaustun Yahu şu sitenin tadını kaçırmayın lütfen. Kimse sizin boktan masaüstünüzü görmek istemiyor. Site çöplüğe döndü yine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Gençler Her ya da Ex Machina tarzında film önerisi olan var mı? 2000 Sonrası çekilmiş konusunda yakın gelecek temalı senaryosu klişe olmayan bilim kurgu filmi arıyorum. Ama uzayda ya da fantastik diyarları konu edinen değil dünyamızda yakın geleceği konu edinen bir film. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lp nin bugünkü gündemde bahsettiği Apple'ın Bluetooth yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bugüne kadar kimseden Apple cihazların Bluetooth kulaklık ya da benzeri cihazlara bağlanırken sorun yaşadığını duymadım. Kendisi bu sürecin genellikle sorunlu olduğunu iddia ediyor. Apple karşı olan fikirlerini yanlış ve eksik buluyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Root61 @root61

  Lp ne dedi bilmiyorum(Benim kulaklar duymuyor o yüzden izlemiyorum)Mobil cihazlar için konuşacaksak ios 13’ten önceki sürümler sağladığı destek bakımından çok kötüydü. Bir mouse olsun kontrolcü olsun(yalnızca mfi lisanslı bir kaç kontrolcüyü bağlayabiliyordunuz) bağlanmıyordu. Uzun süre bluetooth’u apple cihazlardan dosya alma harici kullanmadım😀. iOs 13 ile adam akıllı kontrolcü desteği ve mouse desteği geldi.
  Nitekim hala Apple harici cihazlardan dosya almaması bence ‘sorun’ ve gereksiz güvenlik önlemi. Artık önümüzdeki güncellemelere bakacağız😀.

 • gugukkuşu @gugukkuscusu

  Cahil cuhelanin biri " Apple konusunun da "

 • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

  Bluetooth ile yapılabileceklere bakalım,
  Fare bağlamak, ios 13 ile geldi öncesinde yoktu.
  Klavye bağlamak, Kendi kılıfları ve pahalı kılıflar (MFI) ile çalışıyor. Ucuz çin klavyeleri vb düzgün çalışmıyor bağlanmıyor.
  Kontrolcü, iOS 13 ile geldi. Öncesinde yoktu.
  Dosya aktarımı, Sadece ios cihazlar arası (Jailbreaksız)
  BT kulaklık hoparlör vb, Ben daha sorun yaşamadım.
  Ayrıca kullandığı cipsetten dolayı çoğu cihazda wifi açıkken BT ölüyor- kopuyor(yada tam tersi). (5s-7-7plus.)
  Yani buna ne kadar sorunsuz denebilirse!

 • Marmara Kazım @digitalanimal

  Boş yorum... Apple ürün göndermiyor demek di 😀
  iPad 4 ile bağlanmakta sorun yaşadığım hiç bir BT cihaz olmadı. Kaç tane kulaklık ve hoparlör denedim, anında bağlanma sesini duyarsınız. İpad 4 diyorum bakın, kaç yıllık cihaz. Üstelik andorid cihazlarla leş gibi ses aldığım Mi Bt hoparlör ipad ile çoşuyor adeta. Bu arada apple fanı falan değilim 🙂