#turknet in alnı olsa öperdim cidden. Aldığım en iyi hizmet sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 8 i alalı 1 seneyi biraz geçti. Navigasyon cubugu kapandığında o bolgede oled yanigi olduğunu gördüm. Aynı şekilde arkaplanı duz bir renk yapınca durum çubuğunda da hafif bir yanık olduğunu gördüm. Telefonu çok kullanıyorum ama 1 sene kısa bir süre. Oled cidden çok güzel bir ekran tipi ama şu yanma sorunu can sıkıyor. Note 8 kulllanan arkadaşlarda durum ne?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21
 • Emre Ayaz @emreayaz4

  Öncelikle geçmiş olsun.
  On beş gün sonra bir sene olacak alalı, bendeki Note 8'in ekranı hala sağlam. Sanal tuşlar gizli bir şekilde, koyu renk tema ile kullanıyorum. Az önce durum çubuğunu da kontrol ettim orda da yanma yok.
  Arkadaşımın S7sinde bir buçuk sene sonunda klavye izi ve whatsapp konuşma penceresi kalmıştı ekranda, servis sorun çıkarmadan değiştirdi. Ama 'üçüncü parti yazılım yüklemişsiniz ondan olmuş, garanti dışı tamir ederiz' dediklerini de okumuştum zamanında. Sadece sanal tuşların izi kaldıysa servisin sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

 • Emre Ayaz @emreayaz4

  Arkadaşın telefonu garantiden döndüğünde test menüsünden basınç testi yapıp kontrol etmiştim, sıkıntı yoktu. Ama servis kalitesi bütün şehirlerde aynı değil, o yüzden net bir şey diyemiyorum.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Ben yüksek parlaklıta pek kullanmam.
  Alt barda yanık var.
  Ne hikmetse klavyede artık hafiften belirmeye başladı ki klavyeyide çok fazla açmıyorum 😁
  Pubg ekranda çıksa neyse diycem de ötekileri üzücü. Bir iki aya yollarım servise. Hatta yollamadan önce iyice yakarım 😁

 • ikigai @ikigai

  En yüksek parlaklıkta, güneşin altinda pubg oynadiktan sonra ekranda lekeler bende de oldu. Telefonum s8+. Servise verdigimde ucretsiz ekran ve batarya degisimi yaptilar.

Bluetooth kulaklık (Kulakici, Kulakustu, Kulağı içine alanlar da dahil hepsi) kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Kulaklıklarinizda dip ses mevcut mu? Özellikle çok sessiz olan şarkılarda hissediyorum ben. Arkadan fıssss diye ince bir ses duyuluyor. Bir de müzik durduktan sonra 1 saniyeliğine ses cok net duyuluyor sonra ses kesiliyor. Sizde durum ne?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir 1.2 tsi jetta sehir ici de sehir disi da yakıt tuketiminde üzmüyor. Bunlar gerçek hatta biraz fazla rakamlar. 16 km yolu 38 dakikada gittim. Trafik sikasikti rahtladikca gaza abandim. Yokuslar çıktı ama tine de tuketim bu. Benzinli bir araca göre iyi olduğunu düşünüyorum sizce nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Bu tarzda animeler arıyorum. 80 90 ların Teknoloji patlaması yaşatan animelerini. İnial D hariç

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu tiktok reklamları iyice çığrından çıktı. Herkes gibi benim de önüme durmadan çıkıyor bu saçma reklamlar. Ama şimdi önüme çıkanda baya ağız dolusu küfürler ediliyordu. Yahu bu reklam herkese çıkıyor çlouk çocuk. Nereye sikayet edeceğiz bunu? YouTube da bildir butonu dahi yok. En basit videolara bile uyarı atan YouTube bu reklama nasıl izin veriyor aklim almadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu Hamdi hocam incelemenin ana resmini nasıl belirleyebilirim? Biraz uğraştım lakin bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu akşam cok detaylı bir Sennheiser HD 4.40 Bluetooth kafaustu kablosuz kulaklık inceleme yazısı yazacağım. Çayınızı kahvenizi şimdiden hazır etmeniz tavsiye edilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung galxy note 8 exynos versiyonu aptx destekliyor. Bu teknoloji qualcom patentli değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir hayırlı olsun dileğinizi alırım. Sennheiser markasını ilk defa deniyorum. İlk gözlemim ses dengeli kulaklık konforlu ve malzemesi çok kaliteli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 37