https://youtu.be/jLQRM6UTF8I
Böyle tinilara bayılıyorum sporfy kutuohanemin %60 ı buna benzer parcalarla dolu. Tarzi ne bilmiyorum. Ambiyans değil ama. Var mı hoşuna giden?

Hun Har Ingen Sjæl At Skelne

Provided to YouTube by Believe SAS Hun Har Ingen Sjæl At Skelne · Grøn Med Sammenknebne Øjne ℗ Grøn Released on: 2017-07-19 Author: Grøn Composer: Grøn Auto-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #microsoftexcel Gençler word da bulunan tüm kelimerlin harflerini büyük yap ya da ilk harflerini büyük/küçük yap vs seçeneğini excel 2016'a nasıl ekleyebilirim. Excel'in Giriş menüsünde öyle bir buton yer almıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

#OtoSeyir Merhabalar aranızda mutlaka ilgilenen vardır. Volkwagenin 2014 jetta comfortline aracım var. Üzerinde kendi rcd 310 teybi var. Ben bunu değiştimrke yerine orjinal son teknoloji bir şey almak istiyorum. İsteğim şu arabanın altyapısıyla bire bir uyması. Meslea telefonu bluettoh ile bağladığımda yol bigisayarında telefon numaralarını görüp ordan arama yapılmeliyim. Ya da usb den müzik dinleidğimde yol bilgisayrında parça adını vs görebilmeliyim. Bu yüzden after market teyler devre dışı kaldı benim için. Ayrıca aracın kablo yapılarına zarar vermeden birebir aynı soketi kullanan teyler görüyorum internette. Mesela Zence 2011D gibi. GFüzel cihaz fakat arayüzü vs çok eski duruyor. Bunların daha güncelleri benim araca uyar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
  • Fatih @fatihy

    Dışarıda satılan double ekranlar sizin aracınızla uyumlu ise zaten kablo vs kesmiyorsunuz. Direk olarak tak çalıştır oluyor.

    Ben kendi aracıma 1800 liraya aldım. Araba ile tam uyumlu ve direksiyon tuşları vs çalışıyor. Teyp ve araç içi tuş Işık’ları ayni renk. Araba farları actigi da teyp te ekran parlaklığını düşürüyor.

    Tek bir sorun var bende Rehberimi araca aktaramadım.

  • iea96 @iea96

    Aftermarket üniteler sadece uygun konnektörleri kullandığı için direksiyondaki tuşların, dahili mikrofon ve geri görüş kamerası gibi donanımların kullanılmasına izin veriyor. Yol bilgisayarı ve dolaylı olarak arabanın beynine doğrudan entegre olabilen bir sistem bulabileceğinizi zannetmiyorum. @metchak 'ın da yazdığı gibi orjinal donanım olan RCD 510'a yönelmeniz daha doğru olur bence. Serviste yüksek meblağlar ödemek yerine ikinci el çıkma bir ünite bulup VW elektrik sistemine hakim bir ustaya bağlatabilrsiniz.

Yaklaşık 6 yıl önce satın aldığım ve bir süredir baza altlarında eskimeye bıraktığım Edifier X600 ü bugün çıkardım ve biraz şundan müzik dinleyeyim dedim. İlk günkü kadar gibi şaşırttı yine. İnanılmaz bir ses dengesi var bu hoparlörün. 2+1 hoparlörle müzik mi dinlenir algısını yıkıp geçiyor adeta. Dinlerken o kadar rahat hissettiriyor ki saatlerce müzik dinlenebiliyor. Kendi sınıfındaki bir çok cihaz tiz sesler de kıvranırken bu şıkır şıkır akıtıyor tizleri. Midlerdeki detay şu an kullandığım Sennheiser kulaklıktan daha doyurucu. Detayı ve çözünürlüğü böyle bir hoparlöre göre inanılmaz yüksek. İyi ki var iyi ki satın almışım zamanında. Yer ve ses sıkıntım olduğundan artık kullanamasam da ara ara müsait zamanlarda daha sık kullanacağım bu hoparlörü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 23

#KonuDışı Gençler KYK Kedisine ödeme yapabilen var mı? Ziraat bankasının mobil uygulamasından ve ziraat.kyk.com (bugüne kadar hep buradan ödedim) dan ödeme yapılmıyor. E-Devlete borç bilgisi için girdiğimde düzeni yapılan çalışmalar sebebiyle diyerek hata veriyor hiç bir şey göstermiyor ve nereden baksanız son 1 aydan fazladır böyle. Elimizde para varken çıkaralım dedik ama olmayacak sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bassli bir şarkı var uka duka hey ya diye kalin afrikai bjr sesle beraber gümbür gümbür gümbür bkr parça. Bir türlü bulamadım var mi bilen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ocak ayı mtv sinin son günü ocak ayının sonu mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap