Hayat eve sığar adlı uygulama eskiden bildirim ekranında çalıştığını söylerdi. Son güncelleme ile beraber telefon çalışmaya başladığı andan itibaren gpsi kullanıyor ve çalıştığına dair herhangi bir bilgi verilmiyor. Aklınızda olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Sorun ne acaba?
@hkellecioglu @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En kıytırık kulaklık, hoparlör incelemelerinde bile şu yorumu duyar oldum: Mp3 de detaylar zayıf ama flac olunca iyi oluyor. Bu yorumu her kim yapıyorsa kaçmak lazım oradan. Tamamen ezbere söylemiş, ses işini sayılardan ibaret zannedenlerin yorumu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tüketici hakem heyeti sonucu değişim kararı çıkan kulakligin bugün sıfırı elime ulaştı. Tüketici hakem heyeti süreci hakkında ufak bir blog hazırlamayı düşünüyorum ilgilenen olursa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Kulaklığımdaki sorundan ötürü tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Karar benim lehime çıktı ve ürün değişimi sonucuna varıldı. Ürünü faturayı kesen firmaya 1 hafta evvel gönderdim. Ellerine cumartesi günü ulaştı. Aradım oradaki yetkili arkadaş kulaklığın ellerine geçtiğini, amiri ile görüşüp bana geri dönüş yapacağını söyledi. 2 Gün geçti dönüş olmadı. Bu iade süresi için kanunlarda yazan bir süre sınırı var mıdır? Biraz baştan savılacakmışım hissine kapıldım. Kaç günün sonunda icra takibi başlatılabilir mesela?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube vanced bir canlı yayını ekran kapalı oynatirken veriyi ses olarak mi çekiyor yoksa video olarak mi? Mobil veriyi ne kadar harcadığını merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Mühendis bir arkadaşa Autocad ve oyun oynayabilmesi (çok ciddi değil orta ayarlarda akıcı oynatsa yeter) adına bir dizüstü bilgisayar arıyoruz. Ssd depolama ve iyi bir nvdia ekran kartlı bir notebook olmalı. Arkadan aydınlatmalı klavye (tek renk olsa dahi yeter)olsa çok iyi olur.Arkadaşın Bütçesi 7000 tl ye kadar açık. Var mı bildiğiniz iyi bir model?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tüketicihakları #TüketiciHakemHeyeti Arkadaşla merhaba, 3 ay evvel başvurmuş olduğum tüketici hakem heyeti bugün benim adıma olumlu sonuçlanmış. Henüz tebligat gelmedi. Karar formunu internetten gördüm. Şimdi ne yapmam gerekiyor. Şikayet ettğim firma İstanbulda. Firma ile doğrdudan bir temasım da yok. Onlara gidecek tebligatı bekleyip üzerine 15 günlük itiraz süresini mi bekleyeyim? Yoksa yarın firmayı hemen arayayım mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşlem saatine göre karara bağlandı diyor ama karar metni yayınlanmamış. Tüketici hakem heyetini aradığımda, senin işin sonuca varması 2 ayı bulur dedi. Bir yanlışlık yok mu bu işte?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Murat Hocam Chorome dan site verilerini sildikten sonra bildirim alamaz oldum. Teknoseyir'in bildirim ayarlarına girince bu tarayıcıda anlık bildirimleri aç tuşu pasif oluyor. Çözümü nedir. Telefonda da aynı sorunu yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap