Gençler Android telefonda kullanmak için bluetooh gamead arıyorum. Bütçem 250-300 Tl. Var mı tavsiyeniz? Tek isteğim kendini sisteme xinput olarak göstebilmesi ve pilinin 2-3 saatte bitmemesi. @umtk Umut hocam bu konuda senin mutlaka tavsiyen vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Şu cihazi denemek için arkadaşımdan aldım. Android telefonumla sorunsuz her özelliğini çalıştırdım. Özellikle yakıt tüketimi hesabı için istiyorum. Kontak kapalıyken obd portuna takınca hemen elektrik alıyor. Ben istiyorum ki sürekli orda takılı dursun. Sizce obd den çektiği ufak elektrik aküyü yorar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

2014 Model aracımın ön camından ince tıkırtı sesleri geliyor. Yaklaşık 1 ay evvel başladı bu olay. İyice uyuz etmeye başladı. Bir türlü düzeltemedim. Cam fitili filan diye düşündüm ama ön camda fitil yok yapıştırma cam. Göğüs ile camın arasından bir yerden geliyor gibi. Bu işe sanayide kim bakar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Geçenlerde steam hesabm çalındı çok şükür destek 1 gün içerisinde hesabımı geri aldı. Giden 30 liralık steam cüzdanım oldu. Bu da bana şifre çift koruma konusunda bir ders oldu. Android telefonum ve 2 bilgisayarım arasında sorunsuzca senkron çalışacak bir parola asistanı arıyorum. Tavsiye ettğiniz var mı? Bir de bu uygulamaların otomatik doldurma özelliği var değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Şöyle mükemmel bir cihaz gördüm. Umarım daha da güçlenerek artar bu cihazlar.

https://www.youtube.com/watch?v=XVy_yOv_1bw

FINALLY! A RYZEN Powered Handheld Gaming PC - AYA NEO First Look!

In this video, we take a first look at and test out the AYA Neo and this thing is Awesome!Powered by the Ryzen 4500U With Radeon 6 Graphics and backed by 16G...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün bilgisayarıma malware bulaştı. Bugün format attım. Steame girmeye çalıştım fakat şifre yanlış diyor. Şifremi unuttum dediğimde ne mailimi ne de telefon numaramı doğru görüyor. Arkadaşlar baktığında kullancı adım resmim her şey aynı olduğu gibi duruyor. Steame nasıl ulaşabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçmişe götüren bir görsel 🙂 Kim bilir hangi telefonlara hangi mp3 ler atıldı bununla 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14
Gökhan Bilgin paylaştı.

Ankara'da 0- (sıfır negatif) kan grubu olup da kan verebilecek birileri var mı acaba? Hacettepe'de nakil olacak bir arkadaş için arıyoruz. Yardımcı olabilecekler yazabilirse iletişim bilgisi paylaşırım. Bugün acil olarak gerekiyor. #Kanİhtiyacı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

7 aydır neredeyse her gün kablolu hızlı şarj olan, sık sık kablosuz sarj olan Samsung Note 8 Deji bataryanın yıpranma oranı bu kadar. Bence Deji piller gayet başarılı. Bugüne kadar hiç bir sorun çıkarmadı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Vanced manageri güncelleyen var mı bugün? Rootlu olarak kurabilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 20