Elimde böyle bir tablo var. Ben istiyorum ki "ALACAK" Sütunundaki hücrelere "1" yazınca ekran görüntüsünde görülen seçili satır, sarı dolgu ile kaplansın.

Bunu koşullu biçimlendirme ile yapabiliyorum fakat sadece "1" yazılan hücre, sarı dolgulu oluyor.

Var mı bunun bir yolu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Instagram'da reklam alan ama herhangi bir resmi firması vergi levhası dahi olmayan bir sayfa var. Bunu cimere bildirsem sonuc alir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hb mobilden ilk defa üye olup 100 TL üzeri alışveriş yapanlara 50 tl indirim veriyor. Ben arkadaşıma bunu aldım. İhtiyacı olan varsa baksın. Fiayt çok uyguna geliyor. Kargo da bedava.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet in hız yapılandırmasını yapan sistem arada şaşırıyor sanırım. Paketim 75 mbit. Hattım ise modemin söylediğine göre genelde 65-68 mbite kadar kaldırabiliyor. Turknet de maks hat hızı kadar hız tanımlıyor normalde. Ama nadiren de olsa haftada bir kere vs maksimum hat değerlerinin üstüne çıkıyor. Sanırım bugüne kadar en yüksek hızı verdiler. 78 mbite kadar çıkmış. Son 3 gündür böyle. Modem kapanıp açılana kadar böyle devam ediyor 🙂 Restlerince tekrar maks hat değeri hızına dönüyor. İşin ilgin yanı en ufak bir kopma gecikme vs yaşamıyor olmam. Vaad edilen hızı veriyor. 5 Ghz kablosuz üzerinden idm ile 9,55 mb/s leri görüyorum. Umarım uzun süre internet gitmez 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Arkadaşım bir oyun arıyor bir türlü bulamamış sizden bilen mutlaka bilir:

"Oyunun başında ufak bir araba ile Otel tarzı bir yere gidiyoruz. Yolda giderken afet uyarısı veriliyor. Kar ve Fırtına uyarısı veriliyor. Gittiğimiz yerden dönemiyoruz. Kadın bir karakter yönetiyoruz. Elimizde bir telsiz var ve karşı tarafta bir erkek ile irtibat halindeyiz. Otelin bazı katları kullanılamaz durumda. En alt katında kilise tarzı bir yer bulunuyor. Oyunun adını hatırlayamıyorum"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gençler Android telefonda kullanmak için bluetooh gamead arıyorum. Bütçem 250-300 Tl. Var mı tavsiyeniz? Tek isteğim kendini sisteme xinput olarak göstebilmesi ve pilinin 2-3 saatte bitmemesi. @umtk Umut hocam bu konuda senin mutlaka tavsiyen vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Şu cihazi denemek için arkadaşımdan aldım. Android telefonumla sorunsuz her özelliğini çalıştırdım. Özellikle yakıt tüketimi hesabı için istiyorum. Kontak kapalıyken obd portuna takınca hemen elektrik alıyor. Ben istiyorum ki sürekli orda takılı dursun. Sizce obd den çektiği ufak elektrik aküyü yorar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

2014 Model aracımın ön camından ince tıkırtı sesleri geliyor. Yaklaşık 1 ay evvel başladı bu olay. İyice uyuz etmeye başladı. Bir türlü düzeltemedim. Cam fitili filan diye düşündüm ama ön camda fitil yok yapıştırma cam. Göğüs ile camın arasından bir yerden geliyor gibi. Bu işe sanayide kim bakar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Geçenlerde steam hesabm çalındı çok şükür destek 1 gün içerisinde hesabımı geri aldı. Giden 30 liralık steam cüzdanım oldu. Bu da bana şifre çift koruma konusunda bir ders oldu. Android telefonum ve 2 bilgisayarım arasında sorunsuzca senkron çalışacak bir parola asistanı arıyorum. Tavsiye ettğiniz var mı? Bir de bu uygulamaların otomatik doldurma özelliği var değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6