Merhabalar. Ağ ürünlerinden anlayan bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var. Rotera usb hdd bağlı. Buna windows 10 pc den rahatlıkla erişebiliyorum. Aynı şekilde android cihazlarda Es dosya yöneticisi ile dosyalara ulaşabiliyorum. Fakat şöyle bir sorunum var. Modemde dosyalara erişim için kullanıcı adı ve şifre tanımladığımda windows pc kullanıcı adı şifre sorduktan sonra dosyalara erişebilirken es dosya yöneticisi kullanıcı adı şifreyi girmeme rağmen dosyaları göstermiyor. Sadece Es ile denemedim Asus file explorer ve buna benzer ağ sürücülerini tanıyan gören dosya yöneticileri ile de denedim sonuç aynı. Dosyalarımı açık bırakmak istemiyorum şifreyle korunsa daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adguard dns güzelmiş yanu reklam meklam kalmadı. Modeme tanimladim tum cihazlar reklamsız ohh be root atacaktim az kalsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ardazeytin Hocam sende Türknet oimde paket bilgileri açılıyor mu? Bende son 2 haftadır filan bu şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar çalıştığım eğitim kurumu için deneme sınavlarının optik cevap anahtarını okuyacak ücretsiz mümkünse açık kaynak kodlu ir uygulamaya ihtiyaç var. Tarayıcı ile çekilen sonuçları tek tek okuyacak yani. Bir iki bir şey buldum ama ya ücretli ya da hep 64 bit pc istiyor. Buradakiler ise 32 bit. Var mı böyle bildiğiniz bir uygulama?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus boombook vardı noldu ona? Bu sektörde tükürüğünü yalama işi sanırım üreticilerin bir mecburiyeti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elidme bir excell doyası var neredeyse her dakika güncelleniyor. (Kayıt defteri tarzında bir evrak) Malumunuz hdd lere güven olmuyor. Düzenli olarak harici hdd ye ya da manuel olarak buluta yedek alsam da anlık yedek almak çok zor. Bana dosyayı kaydettiğim anda buluta yedek alacak bir sistem lazım. İş için kullanılacak. Google drive ile yapabilir miyim bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

3 haftadır sorunsuz çalışıyordu. Uploadi arttirdiktan sonra ufak tefek sorunlar yasar gibiydim ama bugün hat gitti. Hadi hayırlısı bakalım ne zaman cozerlerse artık. #turknet @turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet Uploadları 3 mbit yaptı. Fiyatları ise 65 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 20