Citroen C5 ler neden rakiplerine oranla ucuz? 2013 Model en dolu paket 1.6 Ehdi motorlu ve 70-80.000 Km aralığındaki araçlar ki bu araçlar kazasız bazılarında boya bile yok 70-80 bin Tl lere bulunabiliyor. Bu araç d segmenti büyük konforlu ve tamamen dolu bir araba. Çok ciddi bir kronik sorunu olmalı diye düşünüyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • arandur @arandur

  Devamı gelmeyen bir kasa olduğu için (ülkemizde) kimse almak istemiyor. Passat nasıl aynı sınıfta güven veriyorsa C5 bir o kadar tutulmuyor ve güven vermiyor.

 • Recai @recai

  benimde bir ara ciddi ciddi dusundugum bir aracti.
  ikinci el piyasasi dusuk onunda disinda arac gayet iyi. donanim ve konfor olarak o paraya alinabilecek muadili yok gibi (daha eski almanlari saymazsak).
  eger alip uzun yillar degistirmeden binerim dersen sorun yok alabilirsin ama aksi halde ikinci elde zarar edebilirsin. malum memleket sartlari araba 2 sey icin alinir.
  1- hava/statu (örnek; cok guzel stejin araclar neden satilmazlar, volvo v70)
  2- yatirim araci olarak (örnek: enflasyon ve surekli artan vergiler, malum sitede 1-2 yillik araclar sifiriyla ya ayni paraya yada daha pahaliya satiliyor, saka gibi)
  3- 3. bir ihtimal ise ihtiyactan aliniyor deniyor ama bu sadece rivayet.... 🙂

 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Kaportası reno fiattan bile daha dandik, eline pense versinler çeke çeke yırtarsın.

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  2012 yada 2013'tü galiba bir kaç gün kullanmıştım, şanzımanı baya kötüydü, beklenmedik anlarda sert şekilde vites değiştiriyordu, sürekli kullansam belim ağrırdı herhalde. Ha bir de ikinci elde tutulmayan arabanın sıfırı da satlmıyor, az satılınca da ikinci eli para etmiyor şeklinde bir sarmal oluyor bazen.

Sürekli benzine zam geliyor. Bu ne yahu? Dizele gelmiyor nedense

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 20

Manueal Camera androidde 6 saatliğine ücretsiz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lensesdev.manual.camera.pro

Manual Camera : DSLR Camera Professional (Procam) - Apps on Google Play

This Manual Camera DSLR app will turn your phone into professional camera like, with fully manual camera control on ISO, shutter speed, exposure, manual focus and another features like a professional...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi dolu baskı 1 tl ye bu işin altından nasıl çıkıyor gençler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

İş bankası bugün beni sinirlendirdi. Düzenli olarak borçlarımi ödemeye çalıştım hep. Sadece bir kaç aydır dönem borcunun tamamını değil de %80-90 ıni ödeyebildim. Maaşımi akbanktan alıyorum. Üzerimde fazla para taşımayı sevmiyorum. Akbankin atmsi uzak olduğundan gün içerisinde akbanktan ihtiyacim olduğu kadar parayı iş bankasına eft yapıyorum (eft ücretsiz) Dün de aynı şekilde 30 tl aktarmıştım ama dün hesaptan parayı çekmedim. Bugün atmye gittiğimde parayı görmedim. Hesabıma baktığımda kredi kartı borcuna çekmiş parayı. Bana herhangi bir sms gelmeden bilgi vermeden. Bu durum çok saçma. Hesapta 30 değil de 3000 tl olsa ne yapacaktım? İş bankasını bugünden itibaren bırakabilirim bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinin 2 senedir bu hat en fazla 8 mbit kaldırır dediği ve pratikte 6mbps hız alınan hattan şu anda 32 mbit indirme ve 3 mbit upload alınıyor. İlk bağlanma adsl ve 16 mbps olarak bağlandı. Vdsl geçilmesi için destek kaydı açtık ve cuma günü aktif olan adsl hattı bu sabah saatlerinde vdsl'e çevrildi. Uuzun süreleri indirmelerde kopma vs yok ping süreleri gayet iyi. Türknete geçmesini şiddetle tavsiye ettiğim 3. kişi ve 3 ü de memnun kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Samsung Galaxy #Note8 e android pie ve one ui güncellemesi sessiz sedasız geldi. İndirme olduğunu hatırlatmadi. Manuel deneyerek indirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

E Devletten redi risk raporumu aldım. Ama nasıl yorumlayacağımı bilemedim. Sadece "Bankalarca bu kişiye ilişkin olarak rapor tarihi itibariyle herhangi bir negatif alacak kredi bilgisi bildirilmemiştir." Şeklindeki yorumu anladım. Araç kredisi haricinde kredi kartı lmitlerimi vs de gösteriyor. Puan işi nasıl oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede ne çok gereksiz insan var dostlar? Durduk yere sinirleniyor insan? Adam dolmuş dolmuş beni beklemiş resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21