Ucuza gta 4 keyi aldim. Lakin oyun açılış ekranindaki yazilar var ya orda takildi kaldi. Var midir cozumu?
Windoes 10 gtx 960m 6700hq

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#KonuDışı Merhabalar. Yaklaşık 2 hafta evvel 1 aylık bir muhabbet kuşu aldım. Yavru almamın sebebi konuşmaya erken başlaması ve bize hızlıca alışabilmesi içindi. Bu kuş daha 2. gününde kafesten çıkmak istedi sürekli öttü, tellere yapıştı filan saldık bizde. Kendi kendine omzumuza elimize filan konuyor bizimle yemek yiyor filan çok güzel kuş oldu lakin kafesinde hiç durmak istemiyor. Ne zaman annemin sesini duysa hemen bir sağa bir sola koşturuyor cırlıyor salınca hemen gidip annemin omzunda saatlerce oturuyor hatta baya baya kafasını geri atıp uyuyor. Kafese sadece mama yemek ve su içmek için giriyor. Onun dışında gündüzleri sürekli dışarda. Dışarda dursun ama ara ara kafeste otursun. Evi filan havalandırmakta zorlanıyoruz. Oyuncakları da var aslında oynuyorda ama bir yerden sonra sıkılıp yine bağırıyor. Ne yapabiliriz acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

Spotify öğrenci indiriminden faydalanabilen var mı? Bende okul kaydımı doğrulamak için yeni bir pencere açılacak diyor ama açılmıyor. 3 Tane tarayıcı ile denedim değişen bir şey yok. Büyük bir ihtimal okulla ilgili bir sorundur. (Ondokuz Mayıs Üniverstesi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Mayıs ayında gececegimiz yeni akk sisteminde kafama takılan tek bir soru var. Biz akkyi gectik diyelim. Geceleri yine de akk kalkacak değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 Creators güncellemesinin bana en büyük güzelliği bu oldu sanırım. Dell 7559 un çok başarılı olan touchpadine yenilikler getirdi. Artık 3 parmakla yukarı aşağı yaptığımda ses kısıp açıyor sağ sol yaptığımda şarkı ileri geri atlyor 3 parmakla dokunuduğumda play pause oluyor Cidden çok sezgisel çalışıyor. Tıkır tıkır 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gençler bir abimize yazıcı lazım. İhitiyaç listesi şu şekilde.
1)Renkliye ihtiyaç duymuyor.
2)Hız önemli değil.
3)Çok fazla kullanılmayacak haftada belki 10-15 sayfa basar.
4)Kartuşlu düşünmüyoruz çünkü kartuş doldurma işi sıkntılı. Orjinalleri de çok pahalı.
5)Tonerli alırsak da toner dolumu sorunsuz bir cihaz lazım.
6)Tarayıcı/fotokopi vs lazım değil.
Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dell 7559 için iyi bir termal macun arıyorum. Ekran kartı cihazın gayet iyi soğuyor fakat temizliğni yaptığımdan bu yana ağır yüklerde işlemci ısınıp gaz kesiyor. Aklıma takılan bir kaç sebep var.
1)Kullandığım macun en az 6 aylıktı ve çok defa kullanıldı. (Macun bozuk olsa ekran kartı nasıl soğuyacak?)
2)Termal macunu iyi süremedim sanırım. (Sadece işlemci ısınması bunu açıklar mı ?)
3)Başka bir sebep.

Sizce ne yapmalıyım bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Dell 7559 kısa süreli (3-4 saniye) thermal throttling sorunu yaşıyor. Cihazı alalı 5 ay filan oldu sanırım. Dün fanları açtım baktım berbat şekilde toz vardı. Açtım söktüm anakartı toptan termal macunu vs yeniledim. Ama hala thermal throttling var. Sizce sorun ne?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarıma bagli ses sistemime analog bir vumetre takmak istiyorum. Bunun için nelere ihtiyacım var? Var mı bu konuda detaylı bilgisi olan bir arkadaş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap