Yazdık bakalım yine soundcore. Güya müşterilerinin geri dönüşlerini çok dikkate alıyorlar. Bakalım ne diyecekler yine?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soundcore life q35 için destek merkezine ses aralıklarının çok uzun olduğunu bu sebeple sesi 1 tık dahi açsam ses aniden ya çok açılıyor ya da çok kisiliyor desem de bir türlü ikna edemedim. Rn azından ilgileniyorlar ve hızlıca geri dönüyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

    (Google çeviri kullanıldı)

    Hello, I am using your Life q35 product. In general I am satisfied with the product. But I think the sound levels jumped too wide. When I try to increase the volume with the volume increase keys of the headset, I see that it opens 9-10 levels on the phone. This value was 3 in sony headphones. When this value is too high, the sound level is either too low or too high. I just can't find the sweet spot. Can you bring the sound pitch adjustment with the update to the application? Or can you make the volume adjustment level of the headset shorter with the update? Thanks.

Muhabbet yayını var mı bugün? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı var mi geçebilen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Gördüğüm en mükemmel youtube kurgularını yapan adam bu sanırım. Kesinlikle daha fazla aboneyi hak ediyor. Eski müzik setlerine, retro hifi ekipmanalara vb merakınız varsa kesenlikle bir bakın çok ilginç videoları var.

https://www.youtube.com/watch?v=Nv6fAemtnPc

Crap Hifi

About the Cosmel Mini System, more or less...Music: https://posy.bandcamp.com/Or Spotify: https://open.spotify.com/artist/3zkrmBzisZKngkrd6gXLHgOr Apple Musi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube premium üyesiyim. Ama telefonda sponsorblock, dislike sayısını gosterme ve en önemlisi kaydırarak parlaklık ses açıp kısma özelliği olduğu için vanced kullanıyordum.

Vanced kapanınca ortada kaldım. Son sürüm vancedda da play store sürekli güncelle diye bildirim çıkarınca yeni yollar aramaya başladım.

Revanced diye bişey çıkmış. Sizin yüklediğiniz orijinal YouTube uygulamasina istediginiz özellik patchkerini uyguluyor. Şimdilik son sürüm YouTube ile calişmasa da 17.36.37 ile çalışıyor. Ve baya bir isteğe bağlı özellik var. Ayrica sadece YouTube değil, ytmusic, spotify, reddit ve tiktok gibi uygulamara da isteğe bağlı patchler uygululayabiliyor. İhtiyacınız vsrsa github sayfası:

https://github.com/revanced
Root desteği de var.

ReVanced

Continuing the legacy of Vanced. ReVanced has 19 repositories available. Follow their code on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bayram değil seyran değil Samsung beni niye öptü?

Galaxy watch 3 classic e ve muhtemelen normal versiyonuna güncelleme geldi. Anladığım kadarıyla sağlık bakanlığı ile tansiyon ve ekg konusunda anlaştılar sonunda. Ben ilk aldığımdan beri dışardan yuklemeyerek kullandığım için benim için pek yenilik sayılmaz.

Ama horlama takibi gelmiş o iyi. Hâlâ uykuda o2 takibi yok gördüğüm kadarıyla.

#guncelleme #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşlemcisi windows 11 desteklemeyen bir pc ye (i7 6700hq) w11 i işlemci bypassı ile kursam güncelleme alır mıyım? Yoksa kurduğum sürümde çakılı mı kalırım? Pcde tpm var secureboot var yeterli ramde var tek sorun işlemci.

BeğenFavori PaylaşYorum yap