Arkadaşlar merhaba. 1500-1600 TL'ye kadar tablet önerisi alabilir miyim. Bir ara Samsung'un bir modeli vardı hala o cihaz mı bu fiyat bandının lideri?
Teşekkürler şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Piyasada 2400 civarı gözüküyor. Vodafobe faturaya ek 1188TL'ye geliyor. Alınır mı dersiniz?
https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/p/Fitbit-Versa-3

Vodafone Online Mağaza | Tarifeye Ek Akıllı Telefon

Vodafone'un tarifeye ek telefon kampanyaları ve özel fırsatları ile dilediğiniz akıllı telefona sahip olmak çok artık kolay. Avantajlar için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba.

Çalıştığım yere bağlı bir kurum için toplamda 10-15 arası kameradan oluşacak bir güvenlik kamerası işi var. Şöyle bir baktığımda genel olarak aynı arayüze sahip çin pazarından gelen ürünler söz konusu. Bir çoğunun arayüzüne bile güncel tarayıcılar ile erişemiyorsunuz.

Güncelleme vb. gibi durumlar da söz konusu değil. Örneğin kameranın saatini ayarlıyorsunuz bir türlü tutmuyor ve kendiliğinden değişiyor.

Unifi Access Pointlerini kullandığım ve memnun kaldığım için güvenlik kamerası çözümlerine baktım hem çok yaygın değil hem de pahalı görünüyor.

Bu konuda tavsiyede bulunabilecek, yol gösterecek birisi var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba.
MSI 6E62 6QC model bir laptop var. MSI sitesinden indirilen BIOS yüklemesi sonrası ekrana görüntü gelmiyor. Klavye aydınlatması ve fanlar çalışıyor fakat ne kendi monitöründen ne de harici monitörden görüntü alamıyoruz. BIOS pilini çıkartıp 1 gün bekledik fakat bir gelişme olmadı. Daha önce benzer bir sorunla karşılaşıp çözüm üreten var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, 7500 TL'ye kadar 55" panel, malzeme ve donanım olarak alınabilecek en iyi TV ne olur? Yakın zamanda araştırma yapmış, tavsiyede bulunabilecek biri var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde bu oyunlar var. Para edecek şeyler mi, satmaya değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12