1500VA/900W tunçmatik upsim var. Aküler mefta. 2 yılda bir değişmek gerekiyor hep. bunun yerine şu lifepo4 pillerden akü yapayım diyorum. Kullanacağım bms devresine karar veremedim. Baya pahalı devrelerde. Sorum şudur ki bu ups bataryalardan max kaç amper çeker ona göre bir bms devresi kullanayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu note fan edition ın ekranı yok mu ki artık piyasada. Ekrwnı kırıldı dokunmatik çalışıyor. Önceden baktığımda satan yerler vardı ama şuan göremedim hiçbi yerde. Çinlilere mi kaldık yoksa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#youtubepremium #ailepaketi

Geçen sene başladığımız youtube premium aile paketimizi bu sene de devam ettirmeyi düşünüyoruz. Şuan için 2 kişilik yerimiz var. Yıllık olarak giriyoruz. 6 kişi olursak yıllık 120₺ geliyor kişi başı. Aile paketinde girip çıkınca 6 ay başka aile paketine girilemediği için sonradan da cayma , yarı yolda bırakma durumu olmasın diye yıllık olarak girmeye karar vermiştik. Katılmak isteyen olursa burdan yada telegram ( @Yavuz6135 ) üzerinden ulaşabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TCL 65P635 UHD Google Smart Qled Televizyon fiyatı, teknik özellikleri,...

TCL 65P635 UHD Google Smart Qled Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, TCL 65P635 UHD Google Smart Qled Televizyon en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#youtubepremium
Youtube premiuma 3 kişilik yerimiz var katılmak isteyen varsa duruma bekleriz 😂

https://teknoseyir.com/durum/1591876

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#youtubepremium #ailepaketi

Merhabalar Günaydın. Geçen sene başladığımız youtube premium aile paketimizi bu sene de devam ettirmeyi düşünüyoruz. Şuan için 3 kişilik yerimiz var. Yıllık olarak giriyoruz. 6 kişi olursak yıllık 120₺ geliyor kişi başı. Aile paketinde girip çıkınca 6 ay başka aile paketine girilemediği için sonradan da cayma , yarı yolda bırakma durumu olmasın diye yıllık olarak girmeye karar vermiştik. Katılmak isteyen olursa burdan yada telegram ( @Yavuz6135 ) üzerinden ulaşabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Uygun yollu 9kg çamaşır makinası tavsiyen var mıdır 😁 Altus, Regal yada başka marka önerisi alınır 🙂 bütçe mümkün olduğunca az, 4 bin max 5bin

BeğenFavori PaylaşYorum yap