Arkadaşlar merhaba. Konumun teknoloji ile ilgisi yok ama yazmak istedim. Şu an 28 yaşındayım. Hali hazırda üniversite öğrencisiyim. Tecilim bu yıl sonunda bitiyor. Bende önümüzdeki hafta yoklamaya girip 2. döneme askere gitmek istiyorum. Dönünce bir dönem daha okuyup bitireceğim okulumu. Daha önce üniversite okurken askere gitmiş ya da tanıdığı birisi olan varsa yazabilir mi? Kendisine sormak istediğim birkaç konu var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. USB flash diskimi biçimlendirmiştim fakat içinde bir dosyayı unutmuşum almayı. Bana veri kurtarma yazılımı önerebilirmisiniz mümkünse ücretsiz olsun. Kurtaracağım dosya bir sunum dosyası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayarım 2 farklı ağa bağlı görünüyor. Ne yaptıysam çözemedim. İşletim sistemim windows 7. Bilgisayar intetnete bağlanmıyor bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Arkadaşlar merhaba 200 tlye kadar bluetooth kulaklık arıyorum. Qcy t5 modeli gördüm 168 tl ininal indirimiyle 148e geliyor. Tavsiye edermisiniz ya da başka önerebileceğiniz kulaklık var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar herkese merhaba. Uzaktan eğitim süreci için program arıyoruz. Ekran yansıtma olması gerekli. Cisco webex araştırdım biraz sizce nasıldır. Kullananlar varsa söyleyebilir mi? ya da alternatif önerebileceğiniz var mı? Ücretsiz olması tercihimizdir. Birde 100 civarında kişi desteklemeli. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar merhaba. Go pro hero4 silver kameram var. En fazla 11dakikalık video kaydı yapıyor. Yani her bir parça max 11 dakikadan oluşuyor. İçindeki kartın dosya sistemi exfat. Ben bunu normal uzun bir kayıt için nasıl ayarlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Arkadaşlar merhaba. İphone se telefon kullanıyorum. Telefonumun internetini bilgisayarıma verdiğim zaman (hotspot açma) kendi bilgisayarımdan bağlanamıyorum. Tanımlanamayan ağ diyor. Başka bilgisayarlarda bir sorun yok. İşletim sistemim windows 7. Nasıl düzeltebilirim acaba? Ağ ayarlarını sıfırladım yine olmadı. Bu arada bilgisayarımda diğer ağlara bağlanabiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=2DXLj5GaKcY
Arkadaşlar merhaba şu videodaki müziğe ihtiyacım var ne olduğunu nasıl bulabilirim ya da bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı. Office 365 programında powerpoint ile bir sunum hazırlıyorum. şöyle bir problemim var. Şimdi bir pasta grafiği yaptım. Buna animasyon eklemek istiyorum. Fakat giriş efektini nesneye göre yapacağım ama çıkış efekti bir bütün olacak. Efekt seçeneklerinden animasyonları seçip tek nesne olarak dediğim zaman bunu bütün animasyonlara uyguluyor ama ben sadece çıkış için olana yapmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap