Arkadaşlar merhaba. Go pro hero4 silver kameram var. En fazla 11dakikalık video kaydı yapıyor. Yani her bir parça max 11 dakikadan oluşuyor. İçindeki kartın dosya sistemi exfat. Ben bunu normal uzun bir kayıt için nasıl ayarlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Arkadaşlar merhaba. İphone se telefon kullanıyorum. Telefonumun internetini bilgisayarıma verdiğim zaman (hotspot açma) kendi bilgisayarımdan bağlanamıyorum. Tanımlanamayan ağ diyor. Başka bilgisayarlarda bir sorun yok. İşletim sistemim windows 7. Nasıl düzeltebilirim acaba? Ağ ayarlarını sıfırladım yine olmadı. Bu arada bilgisayarımda diğer ağlara bağlanabiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=2DXLj5GaKcY
Arkadaşlar merhaba şu videodaki müziğe ihtiyacım var ne olduğunu nasıl bulabilirim ya da bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı. Office 365 programında powerpoint ile bir sunum hazırlıyorum. şöyle bir problemim var. Şimdi bir pasta grafiği yaptım. Buna animasyon eklemek istiyorum. Fakat giriş efektini nesneye göre yapacağım ama çıkış efekti bir bütün olacak. Efekt seçeneklerinden animasyonları seçip tek nesne olarak dediğim zaman bunu bütün animasyonlara uyguluyor ama ben sadece çıkış için olana yapmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar birisi sokak köpeğine çarptı ve kaçtı. Bunu şikayet ettim emniyete bunun yasal bir yaptırımı vb. var mı? Bu kansız ceza alırmı? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Arkadaşlar merhaba. Video düzenleme konusunda yardıma ihtiyacım var. Elimde go pro hero 4 ile çektiğim videolar var. Bazıları biraz karanlık çıkmış. Birde gürültü var. Kısacası bunları giderebileceğim basit ve ücretsiz bir düzenleyici arıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Laptopumun klavyesi çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden baktığım zaman sarı bir ünlem işareti var. Aygıt durumu penceresinde kod 19 hatası veriyor. Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik ya da bozuk olduğundan Windows bu aygıtını başlatamıyor yazıyor. Daha önce sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Fakat yine aynı sorunla karşılaştım. İnternette araştırdığım zaman kayıt defterinde bir değişiklikle çözüldüğünü gördüm.
Öncelikle çalıştırdan regedit yazıp tamam diyoruz ve kayıt defteri açılıyor.
HKEY_LOCAL_MACHINE
SYSTEM
CurrentControlSet
Control
Class
Altında klavye girdisini bulup upperfilters kısmında girdiği kbdclass olarka değiştirince sorun çözülüyor diyorlar ama ben baktığımda o şekilde bir girdi olmuyor. Buna yapabileceğim kesin bir çözüm var mı? işletim sistemim windows7. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda program files içinde office 16 programını alıp kopyalasam başka bir bilgisayara kurabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ARkadaşlar office 2016 programına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim? çeşitli siteleri denedim ama yüklerken hata veriyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 26

Merhabalar arkadaşlar. Elimde iphone 8 plus ile çekilmiş 4k videolar var.Bunları google driveye attıktan sonra bilgisayarıma indirdim fakat videolarda görüntü donuyor. Acaba bunları 1080p yapsam bu sorunum çözülür mü? Birde videoları 1080p yapmak için önerebileceğiniz program varmı ücretsiz olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap