https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-3-a315-23-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hvtey-00b-p-HBV000019OVLQ?magaza=Hepsiburada
Arkadaşlar bunu almayı düşünüyorumda. Şimdi win10 yüklesem garanti dışı kalma durumu vs olmaz değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Üniversite öğrencisiyim. Laptop ihtiyacım var. Ofis programları, blender ve bir kaç basit oyun oynatacak birşey yeterli olur. Bütçe olarak birşey diyemiyorum ama mümkün olduğunca az olması iyi olur. Önerebileceğiniz birşey var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Ucuz Windows 10 key almam lazım güvenilir olarak nereyi tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde bir adet asus tf700t tablet geçti elime. Fakat çok yavaş çalışıyor. Uygulama geçişleri falan sorunlu. Rom yüklemek istedim ama cihazın kilidini açmak istediğimde ağ hatası alıyorum. Zaten asusun orjinal sitesinde de unlock toolu kaldırmışlar. Bu cihaza nasıl custom rom yükleyebilirim. Ya da kasmasını nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Arkadaşlar merhaba. Asus transformer pad tf700t tabletim var. Tabletim uzunca bir süredir kapalıydı 2-3 yıl kadar. Bugün lazım oldu şarj ettim sorunsuz şekilde kulladım. Az önce tekrar elime aldığımda kapanmış olduğunu gördüm. Açma tuşuna bastığımda bir anda titremeye başlıyor. 1-2 dakika aralıksız titriyor 5 saniye duruyor sonra tekrar titremeye başlıyor. Hiçbir şekilde ekran gelmiyor. Yapabileceğim birşey var mı? Not: elimde bilgisayar yok. Reset tuşuda tepki vermedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayarım 2 farklı ağa bağlı görünüyor. Ne yaptıysam çözemedim. İşletim sistemim windows 7. Bilgisayar intetnete bağlanmıyor bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Arkadaşlar merhaba 200 tlye kadar bluetooth kulaklık arıyorum. Qcy t5 modeli gördüm 168 tl ininal indirimiyle 148e geliyor. Tavsiye edermisiniz ya da başka önerebileceğiniz kulaklık var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar herkese merhaba. Uzaktan eğitim süreci için program arıyoruz. Ekran yansıtma olması gerekli. Cisco webex araştırdım biraz sizce nasıldır. Kullananlar varsa söyleyebilir mi? ya da alternatif önerebileceğiniz var mı? Ücretsiz olması tercihimizdir. Birde 100 civarında kişi desteklemeli. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8