Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı. Office 365 programında powerpoint ile bir sunum hazırlıyorum. şöyle bir problemim var. Şimdi bir pasta grafiği yaptım. Buna animasyon eklemek istiyorum. Fakat giriş efektini nesneye göre yapacağım ama çıkış efekti bir bütün olacak. Efekt seçeneklerinden animasyonları seçip tek nesne olarak dediğim zaman bunu bütün animasyonlara uyguluyor ama ben sadece çıkış için olana yapmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar birisi sokak köpeğine çarptı ve kaçtı. Bunu şikayet ettim emniyete bunun yasal bir yaptırımı vb. var mı? Bu kansız ceza alırmı? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Arkadaşlar merhaba. Video düzenleme konusunda yardıma ihtiyacım var. Elimde go pro hero 4 ile çektiğim videolar var. Bazıları biraz karanlık çıkmış. Birde gürültü var. Kısacası bunları giderebileceğim basit ve ücretsiz bir düzenleyici arıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Laptopumun klavyesi çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden baktığım zaman sarı bir ünlem işareti var. Aygıt durumu penceresinde kod 19 hatası veriyor. Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik ya da bozuk olduğundan Windows bu aygıtını başlatamıyor yazıyor. Daha önce sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Fakat yine aynı sorunla karşılaştım. İnternette araştırdığım zaman kayıt defterinde bir değişiklikle çözüldüğünü gördüm.
Öncelikle çalıştırdan regedit yazıp tamam diyoruz ve kayıt defteri açılıyor.
HKEY_LOCAL_MACHINE
SYSTEM
CurrentControlSet
Control
Class
Altında klavye girdisini bulup upperfilters kısmında girdiği kbdclass olarka değiştirince sorun çözülüyor diyorlar ama ben baktığımda o şekilde bir girdi olmuyor. Buna yapabileceğim kesin bir çözüm var mı? işletim sistemim windows7. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda program files içinde office 16 programını alıp kopyalasam başka bir bilgisayara kurabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ARkadaşlar office 2016 programına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim? çeşitli siteleri denedim ama yüklerken hata veriyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 26

Merhabalar arkadaşlar. Elimde iphone 8 plus ile çekilmiş 4k videolar var.Bunları google driveye attıktan sonra bilgisayarıma indirdim fakat videolarda görüntü donuyor. Acaba bunları 1080p yapsam bu sorunum çözülür mü? Birde videoları 1080p yapmak için önerebileceğiniz program varmı ücretsiz olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler arkadaşlar. maksimum 3bin tl değerinde bir laptop önerirmisiniz? Üniversite öğrencisi kullanacak. Ağır mimarlık ya da mühendislik programları çalıştırmasına gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi bayramlar öncelikle. Battlefield gibi 64 kişilik falan araçlı modu bulunan bir 2. dünya savaşı oyunu var mıdır? Bilgisayarım eski olduğundan dolayı BF5, BF1 gibi oyunları oynayamıyorum. bana en fazla BF3 ayarında birşeyler tavsiye edebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap