Herkese iyi akşamlar daha öncede sormuştum belki görmeyen vardır diye tekrar yazıyorum. Acer aspire a515-44 laptop kullanıyorum. İşletim sistemim windows 11 fakat şöyle bir sorunum var. Bilgisayarımın bataryası tam kapasite ile dolu ancak power tuşuna bastığım zaman açılmıyor. Şarj kablosunu takıp tuşa basınca ise açılıyor. Aynı durum windows 10 iken de vardı. Açıldıktan sonra şarj kablosunu çıkarınca çalışmaya devam ediyor batarya kapasitesi ile ilgili bir sorunum yok. Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Herkese iyi akşamlar. Acer aspire a515-44 laptop kullanıyorum. İşletim sistemim windows 11 fakat şöyle bir sorunum var. Bilgisayarımın bataryası tam kapasite ile dolu ancak power tuşuna bastığım zaman açılmıyor. Şarj kablosunu takıp tuşa basınca ise açılıyor. Aynı durum windows 10 iken de vardı. Açıldıktan sonra şarj kablosunu çıkarınca çalışmaya devam ediyor batarya kapasitesi ile ilgili bir sorunum yok. Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Konum tekenoloji ile ilgili değil ama aramızda askerliğini fizyoterapist yedek subay olarak yapan birisi var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Bu PS5 ya da Xbox konsolları için nasıl oyun ya da program yazılıyor acaba? Nereden öğrenebilirim? Not: O tarz bir amacım yok genel kültür olması açısından soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aramızda ücreti mukabil olarak 3d modelleme yapabilen var mı? Modellettireceğim şey insan vücudunun belli bir bölgesi anatomik olarak modellenecek. Örnek yollayabilirim isteyene. İnternette baktığımda 150 dolar gibi fiyatlar isteniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba bir sorum olacaktı. Hazır yapılmış bir 3 boyutlu modeli PowerPoint üzerinde kullanmak istiyorum fakat serbest şekilde yakınlaşma uzaklaşmak herhangi bir yerini çevirmek vb. yapmak istiyorum sunum anlatırken. Acaba naısl yapabilirim bilenler yardımcı olabilir mi? Office sürümü office 365

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm abi merhabalar. Üniversite öğrencisiyim. Bir ödevim var. Nörolojik rehabilitasyonda sanal gerçeklik uygulamaları adı altında. Acaba sizin kinect, htc vive, playstation vr gibi sanal gerçeklik ürünlerini incelediğiniz videolardan kesit koyma imkanım olabilir mi izin verirmisiniz? Herhangi bir yerde yayınlanmayacak sadece üniversitenin sisteminden sunum yapacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Herkese merhaba. Bir sunumumda kullanmak için https://www.youtube.com/watch?v=UMgC1rMIIlI&t=264s şöyle birşey buldum. Burada resimler yerine video kullanmak istiyorum küçük. Nasıl yapabilirim? Acaba videoları gif yapsam işe yarar mı teşekkürler?

How To Create 🔥 3D Portfolio Animation 🔥 in PowerPoint

🔥 Get 30% Off PowerPoint COURSES by One Skill ✅https://www.1oneskill.com/powerpoint-courses🔥 PPT Templates Recommended by One Skill:🔥 Massive X 5.3 ✅ http...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Acer aspire a515-44 model laptopum var. Bilgisayar şarja takılı iken oyun oynayınca laptopun bataryası azalıyor. Bu normal birşeymidir? Değilse nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap