Merhaba arkadaşlar. Laptopumun klavyesi çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden baktığım zaman sarı bir ünlem işareti var. Aygıt durumu penceresinde kod 19 hatası veriyor. Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik ya da bozuk olduğundan Windows bu aygıtını başlatamıyor yazıyor. Daha önce sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Fakat yine aynı sorunla karşılaştım. İnternette araştırdığım zaman kayıt defterinde bir değişiklikle çözüldüğünü gördüm.
Öncelikle çalıştırdan regedit yazıp tamam diyoruz ve kayıt defteri açılıyor.
HKEY_LOCAL_MACHINE
SYSTEM
CurrentControlSet
Control
Class
Altında klavye girdisini bulup upperfilters kısmında girdiği kbdclass olarka değiştirince sorun çözülüyor diyorlar ama ben baktığımda o şekilde bir girdi olmuyor. Buna yapabileceğim kesin bir çözüm var mı? işletim sistemim windows7. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda program files içinde office 16 programını alıp kopyalasam başka bir bilgisayara kurabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ARkadaşlar office 2016 programına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim? çeşitli siteleri denedim ama yüklerken hata veriyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 26

Merhabalar arkadaşlar. Elimde iphone 8 plus ile çekilmiş 4k videolar var.Bunları google driveye attıktan sonra bilgisayarıma indirdim fakat videolarda görüntü donuyor. Acaba bunları 1080p yapsam bu sorunum çözülür mü? Birde videoları 1080p yapmak için önerebileceğiniz program varmı ücretsiz olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler arkadaşlar. maksimum 3bin tl değerinde bir laptop önerirmisiniz? Üniversite öğrencisi kullanacak. Ağır mimarlık ya da mühendislik programları çalıştırmasına gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi bayramlar öncelikle. Battlefield gibi 64 kişilik falan araçlı modu bulunan bir 2. dünya savaşı oyunu var mıdır? Bilgisayarım eski olduğundan dolayı BF5, BF1 gibi oyunları oynayamıyorum. bana en fazla BF3 ayarında birşeyler tavsiye edebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.muzikalmarket.com/doppler-dm500b-yaka-tipi-telsiz-kablosuz-mikrofon
Arkadaşlar merhaba hepinize. Bu linkteki ürünü arkasında bulunan line out yazan yerden 3.5mm jack kablosu kullanarak bilgisayara bağlayabilir miyim? Skype üzerinden görüşme yapılacak mikrofon olarak bunu kullanabilir miyiz?

Doppler Dm500B Yaka Tipi Telsiz Kablosuz Mikrofon Fiyatı ve Özellikleri

Doppler Dm 500b, doppler marka olan kablosuz mikrofon uhf frekans kalitesi ve çift antene sahiptir. Pürüzsüz ses tonuna sahip olan Dm 500B modelli yaka mikrofon modelidir. 6x16 kanal aralığı,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar saygıdeğer arkadaşlar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Elimde go pro hero4 black ve canon eos600d cihazları var. Bunlardan herhangi birini bilgisayara webcam gibi gösterme şansım var mı? Sınıfımda bi telekonferans bağlantısı yapılacak. Hangi programı kullanacağımı daha bilmiyorum ama görüntüyü bunlardan birisi aracılığıyla göndermem lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap