5.1 gene sallandık 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu sigortayı nerede bulabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lanet olsun torpili de adam kayırmaya da ders işlemeyip ebesinin hörekesi gibi soru hazırlayan insanlara. Ya çıldıracağım öğrenciye sınav sorusu vermek nedir ya! 10'luk kağıdı torpil ile 80 yapmak! 3 saatlik dersin başlangıcı saat 8'de ama derse saat 9 gibi gelip 1 saat ders işlemek nedir abi! 3 saatlik dersi 30dk işleyip benim işim var deyip çekip gitmeye sonra bir kaç kişiye sınav sorularını vermek! daha dur ders işlemeden direk dersten proje istemek ve final'e %75 etkilemesi kendi kursundan ders alanlara +15 puan eklemek vs vs artık bölümden yoruldum gemileri yakıyorum.

X. üniversitesi y. fakültesi yazılım mühendisliği bölümünde 4. sınıf okuyorum ama lanet olsun girdiğim seneye gemileri yakıp tekrardan hazırlanacağım. Gitmek istediğim bölüm ingilizce eğitim veriyor ben ortak olan dersleri mat 1-2, fizik 1-2, diff. denklemler, olasılık ve istatistik, lineer cebir, türkçe 1-2, tarih 1-2 olan dersleri sayarlar mı sizce gideceğim yerde ?

Not: Şimdiden okuyanlardan özür diliyorum türkçe kuralları yüzünden şuan acayip sinirliyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bir aralar emo, apaçiler vardı ne oldu onlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu nedir bilgisi olan varmı ? Telefon Satın Alma ve Piyasa Rehberi - Aralık 2019 altına gelen bir yorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Resimdeki gibi bir kurulum yaptım merak ettim ledler kaç amper çekiyor diye araya ampermetre koyduğum zaman ledler çalışmıyor sizce neden olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap