In an Ironic Twist, an Illustrator Was Banned From a Reddit Forum for Posting...

Digital illustrator Ben Moran was banned from the Reddit forum r/Art for posting an artwork that resembled an A.I.-generated image.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ersoy @ersoy

  Olmaz herhalde, benzer şeyler konuşuldu. Bu arada reditin tarzını değiştir demesi saçmalık. Reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı bu iş resmi yapan Vietnamlı elemana yarar. Kıytırık bir resimle adından bahsedildi 🙂

 • UnicornKnight @unicornknight

  moderasyonun Reddit ile alakası yok, her sub moderasyon konusunda özerk. dolayısı ile ilgili sub'ın moderatörlerinin işgüzarlığı.

 • reducto @protego

  subreddit kavramı farklı reddit'te. Bir eleman bir sub açıyor, o açtığı için o kısmın modu oluyor, istediği gibi at koşturuyor. technopat'ın modları kadar bile değiller yani. Hiçbir önemi yok. Banı geri açmamakta söyledikleri bahane bile trajikomik. Reddit'in sub'larının yönetimlerine anlam yüklemeye çalışmamak lazım

  "If we were to reverse course now,” they said, “it’s saying online trolls get to dictate the state of the community, which we’re not ok with.”

https://www.incehesap.com/james-donkey-619s-sari-aydinlatmali-ing-q-gaming-mekanik-klavye-fiyati-50574

bu klavye hakkında düşünceleriniz nedir? almayı planlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Abi babanın bilgisayarına chrome os flex kursana rahatlarsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@bilendenaldestek oldu dönüştürücü ile çalıştı 2017 macbook pro touch bar olmayan sürümü bilgisayar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=thn-92_l2mA hp #3DPrinter bu ne güzel bir yacıdır böyle 🙂

Powering the HP Jet Fusion 3D Printers | Jet Fusion 3D Printing | HP

HP’s Multi Jet Fusion technology produces quality, functional parts at a production speed which is up to 10 times faster than today’s competing products. Unl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chrome Users Beware: Manifest V3 is Deceitful and Threatening

Like FLoC and Privacy Sandbox before it, Google Chrome’s Manifest V3 is another example of the inherent conflict of interest that comes from Google controlling both the dominant web browser and one...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda macbook pro 2017 cihaz satın aldım içinde 120gb ssd ile geldi https://www.hepsiburada.com/intense-keratin-macbook-pro-uyumlu-a1708-m2-ssd-cevirici-adaptor-nvme-ssd-p-HBCV00000XFC0N şu dönüştürücü ile https://bilendenal.com/Bigboy-512GB-2242mm-PCIe-3.0-x4-M.2-NVMe-Notebook-SSD-BSSD2242N512G.html şu ssd'yi alsam çalışır mı? @bilendenaldestek sizin fikriniz nedir ayrıca?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14
 • Alptekin @alptekinck

  uyumlu adaptör varsa çalışır tabii sonuçta sata kontrolcüsü intele ait.

 • mrx ✔ @mrx

  2015 versiyonu için kendim çevrici yapmıştım, ama 2017 için bilemiyorum. 2015 için sadece arayüz dönüşümü yetiyordu pinout farklı protokol aynı.

 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  @ozmo biz apple ürünleri ithal ediyoruz ama çevirici hiç kullanmadık. Bigboy 22x42 nvme ile uyumlu görünüyor . Bende merak ettim. Ankara'da iseniz test edelim .

 • qubit @qubit

  2017'lerde SSD değiştiğini ilk defa duyuyorum.

  Macrumors'a bir bakın, orada bir rehber konu mevcut. Her SSD uyumlu değil. Aynı kasaya takıp "evet problemsiz çalışıyor, uyku şu bu sorun yaşamadım" diyen kullanıcıları bulmanız gerek. Forumlar bundan lazım ve önümüzdeki dönemde de lazım olmaya devam edecekler.

  Burada bir diğer mevzu da SSD'nin çalışma sıcaklığı ve güç tüketimi. Örneğin Samsung'un diyelim uyumlu bir serisini aldınız; bir SK Hynix'e göre daha fazla pil tüketmesine şaşırmamalısınız.

  Ne idüğü belirsiz, ürün ismi garip, ürün fotosu yanlış çeviriciler almayın. Yarın bir bakarsınız Allah muhafaza veriler eksik yazdırılmış şu olmuş bu olmuş.

  Bu riski alacağınıza harici SSD alın ya da harici kutuya beğendiğiniz SSD'yi atın kafanız rahat olur.

Bugün görece eksi bir transformatör parçaladım tüm sarımları alüminyumdu ben şok ilk defa böyle birşey gördüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap