BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bundan istiyorum bir tane 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BqVhcvU4mIo

HEV Charger

Half-life themed USB phone charger
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bir daha Western digital'den disk alırsam eşekler tepsin beni black disk aldık 2 sene demen bozuldu red disk aldım 2 sene demen bozuldu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Xiaomi MI 5 ƒ/2 1/17 4.263mm ISO775 @cicikus #CepTelefonuFotoğrafçılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/

ön sipariş açılmış 15 nisan 2020 çıkış tarihi Türkçe dil desteği görünüyor. sipariş eden oldu mu acaba aramızda ?

Pre-purchase Cyberpunk 2077 on Steam

Cyberpunk 2077 is an open-world, action-adventure story set in Night City, a megalopolis obsessed with power, glamour and body modification. You play as V, a mercenary outlaw going after a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun g810 double-tab oluşuyor ara sıra bende temişlemiştim ama bazı tuşlarda sıkıntı devam ediyor switch'leri kontak temizleyici ile mi yoksa basınçlı hava ile mi temizlesem ? önereceğin kontak temizleyici varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@talha-turhal
https://twitter.com/talhaturhal/status/1125165790918062080

bu katır destekçisinin yeşil tiki alınana kadar plus üyelik almayı red ediyorum @gamsizm abi

Not: Bu bir tehdit değil olacak olan sonuçtur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 27
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Son kez yazıyorum. Talha'nın görüşlerini desteklemiyorum. Buraya da o görüşleri için çağırmadık. Totalwar topluluğundaki öncü kimliği ve Türkçeleştirme işinin sorumlularından biri olduğu için bu konuda yıllar önce içerik ürettik. Adına sahte üyelik açılmaması için yeşil tiki var. Amaç bu zaten. Özel üye vs değil.

  İşlediği bir suç, aldığı bir ceza bulunmuyor. Fikirleri nedeniyle gazetecilerin içeri atılmasını desteklediğinizi düşünmüyorum. Kalkıp aynı şeyi fikrini onaylamadığınız birine siz yaparsanız samimi olmazsınız. İnsanlar sizin gibi düşünmeyebilirler, sizin sevdiğiniz insanları sevmeyebilirler, sevmediklerinizi sevebilirler. Gerçekten özgür bir ortamda bunların hepsi normal.

  Burdaki bazı kişiler aynı karşı tarafın yolundan giderek sadece kendine özgürlük istiyor. İfade özgürlüğü çoğunuzun hoşuna gidecek bir şey değil. Çünkü sizinle aynı düşünmeyenlere tahammül etmek zorundasınız. Onlar da size. Birisi Allah yok diyecek birisi Atatürk hatalıydı diyecek birisi evrim saçma sapan bir şey diyecek liste uzayıp gidecek. İfade özgürlüğünü savunuyorsanız hiçbirini engelleyemez ya da mahalle baskısı ile sindiremezsiniz.

  Elbette ben hayal dünyasında yaşamıyorum. Bu ülkenin ne olduğu belli. İfade özgürlüğü vs olmayacak işler. O yüzden din, siyaset gibi konular yasak ve yasak kalmaya devam edecek. Öte yandan ülke böyle diye ben de kimseye haksızlık yapacak değilim.

  Talha ile ilgili bir işlem yapılmayacak. Sitenin kurallarına uyduğu sürece sizin gibi yazmaya devam edecek.

  Sizin de bu davranışa göre siteden ayrılmanız ya da abonelik iptal etmeniz en doğal hakkınız. Ülkenin kanunlarınca suçu olmayan birini, sitenin kurallarına harfiyen uyan bir kişiyi, bizimle aynı düşünmediği için ve 15 lira için engelleyeceğimizi düşünenler çok yanılıyorlar.

  Talha'nın muhtemelen hiçbir görüşünü desteklemiyorum. Hayata aynı pencereden bakmıyoruz. Ancak fikrini ifade etme özgürlüğü için sizi karşıma almaktan çekinmem. Ki burda fikrini değil oyun içerikleri paylaşıyor. Siz de Talha'nın görüşlerine karşı kendi fikirlerinizi, nerde paylaşıyorsa ordan iletebilirsiniz. Size de kimse sessiz kalın demiyor. Birisi fade özgürlüğünü kullanıyorsa, ifade ettiği fikre karşı gelecek sözlere de göğüs germeye razı olacak.

  Çok yanlış yoldasınız. Size uygulanan ve uygulandığı için haklı olarak tepki gösterdiğiniz baskıyı elinize geçen en ufak fırsatta karşınızdaki kişiye uyguluyorsunuz. Dolayısıyla ne mikro düzeyde burada ne de makro düzeyde ülkece kesinlikle olumlu bir değişiklik olmayacak. Sadece rüzgarın yönü değişecek.

  • Echo @echo

   Talhayı engeller geçerim. Ama siz niye aynı tiki kullanıyorsunuz. Dışarıdan bakan biri gelip sizin bu uzun yazılarınızı okumaz. Yeşil tike bakar. Sitenin girişine yazın bu uyarınızı çünkü ilerde aynı soruları soracak bir sürü insan çıkacak. Bu sizin açınızdan sorunu çözmüyor. Siteyi oluşumu seven biri olarak tavsiyem.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @echo Benim açımdan bir sorun yok. Bunu kafaya takanların derdi.

  • Echo @echo

   @gamsizm Size koyu mavi tik yakışır. Güzel olur siz bi yapın zor olmasa gerek.

  • Orcun @orcun

   @gamsizm Murat hocam, destekleyin desteklemeyin konu bu değil. Zaten desteklemiyorsunuz ki o malum kişinin öldüğü ile alakalı durum yorum vs siliyorsunuz normal. Ama bu iş destek veyahut desteklememek değil ki, birtane varlık çıkıyor videoları var açın bakın bilmiyorsanız eğer, '' keşke yunan galip gelseydi. '' böyle insanın aklının mantığının almayacağı şekilde şeyleri savunan birisiydi. Ve araştırın yani bildiğiniz akıl hastalığı ile alakalı raporu vardır. Daha neler neler var da yazmak istemiyorum aklım böylesine bir şeyi almıyor.

   Biri de çıkıyor senin video konseptine yada içeriğine '' okey abi ben çekerim yardım ederim '' diyor. Hani bilemezsin ki neyi destekliyor ne yapmış ne anlatmış ne yazmış vs. vs. vs. adam çıkıp anlatıyor okey güzel yetkin birisiymiş vs. ve sen adama onaylı üyelik tiki veriyorsun. Yani o adamın görünürde senle burada ki Levent abi ile Hamdi abi ile, Umut kardeşimiz ile görüntüde HİÇBİR farkı yok. Varsa siz söyleyin ? geçen çünkü yeşil tike anlam yükleyen üyeler sizsiniz demiştiniz anlam yüklemeyle alakası yok ki dışardan bakınca ne farkı var ? görüntüde yok. Modluk yetkisi vardır yoktur, engelleyen adamı görüyordur göremiyordur bunları bilemem onları siz biliyorsunuz. Ama her editöre verdiğiniz gibi tiki var mı ? var.

   Velev ki birisi bu yazılanları okuyor olsa, adam düşünmeyecek mi ? '' ya bu TS ne biçim siteymiş ya bir tane talha diye editörü var onaylı üyelik adama bak ya kimin destekçisi çıkmış püh bunların suratına, birde üyelerine karşı Murat Gamsız talhayı falan savunmuş, bak bak ne demiş adamlara isterseniz siz siteden gidin vs. vs. ne biçim site bu ya '' diye DH'e Ekşisözlüğe durum konu vs açsa ssler budur buyrun bakın dese ne olacak ? o zaman ne yapılacak yani ? Adam koyacak çünkü talha ile ilgili şahsi sitesinin ekran görüntüsünü, işte sizin o geçmiş yazmış olduğunuz mesajın ekran görüntüsünü, sizin editörünüz olduğunu gösteren yeşil tiki, birde silinen durumları mesajları vs. vs. o teknoseyir sitesinde ve youtube sayfasındaki video'u vs. vs. vs. vs. koyduğu an ne olacak ?

   Hadi DH'den Mesut Çevik falan oradan ulaşıldı konu siliindi, ekşi sözlükte ne olacak ? o konunu altına da yazılacak mı ? '' biz o adamı desteklemiyoruz ama video çektik, o yeşil tikte video çektiğimiz her kişide var dışardan belli olmuyor vs. hani beğenmeyen gitsin dedik doğrudur, ama ne yapalım yani bu adamın bunun destekçisi de olsa video çekmişiz olması lazım yani beğenmeyen de siteye gelmesin '' evet bu yapıldığı gün TS hiç olmadığı kadar hit çekecek buraya sadece küfretmeye gelecekler, böyle yığınla üyelikle gelinecek vs. ne yapacaksınız o zaman ? ben size diyeyim Murat hocam, o böyle son 72 saatin öne çıkan kısmında düşüldüğü an konu biraz okunur ve adam gelir sırf buraya küfretmeye, böyle ordu gibi 500 kişi bin kişi damlarsa ne yapacaksınız ? 5 tane editör size yetecek mi ? ki kafaya takan WP manyakları hastaları var adam sitenin açığını bulur oradan saldırırsa ne olacak ?

   Hadi yeni üyeliği kapatalım üye de olunamasın bir süre vs. denilecek galiba ? veya hadi önüne geçemedik bir süre sitenin fişini çekelim. E bu bana çok tanıdık geldi ? DHW ? aynısı DHW içinde olmadı mı ? site siyasetten ikiye bölündü üyelikler kapatıldı vs değil mi ? ben mi yanlış hatırlıyorum ? yazık değil mi siz söyleyin ? en olacak diyelim site kapandı, işte o kadar hınç sinirli grup kişiler vs sizin youtube hesabınıza damladı birkaç bin kişi aboneliği bıraktı, ama sizin dislike oranları çok fazla arttı altına gelen yorumların birçoğu küfür şu bu, ne olacak o zaman da youtube'a dislike beğen beğenmeme işte yoruma da kapatılacak mı ? Çünkü bir tepki çektiği an dışarı bu hadise sızdığı an önüne geçemezsiniz. Bu iş çünkü bence o noktaya gitti gidiyor, İnşallah olmaz. O kadar büyük noktaya giderse ben üyeliği de silerim buradaki birçok üye gibi de haklı olarak sileriz. Çünkü artık o durumdan sonra bizlerde dahil kimse önüne geçemeyecektir. Bu iş öyle Levent abi kendi sitesine niye yorum yazmıyor gibi basit bir sorudan kaynaklı sıkıntı değil.

  • Echo @echo

   @gamsizm " Bunu kafaya takanların derdi." Siteyi sahiplenmekle alakası var. Bu iyi bir şey mi kötü mü bilmiyorum. Benim x kişiye bakış açım, suçu ve suçluyu öven biri olacak. Bunun da benim için düşünce özgürlüğü ile bir ilgisi yok.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @orcun Sadece çok kişi istiyor diye yanlış olduğunu düşündüğüm bir hareketi onaylamam mümkün değil. Kim ne derse desin.

  • protego @protego

   "Kadir Mısırın resmini bile sitemde görmek istemiyorum" diye her gönderiyi uçurup, Kadir Mısır'ı ve görüşlerini aynen destekleyen birine "ifade özgürlüğü sitede birşey yapmadı" demeniz ironik değil mi?

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @gamsizm Cidden yazık. Bu ülkede kimse hak aramıyor ayrımcılık istiyor. Adamın ben en ufak falsosunu görmedim allah için. Kendisini sevmem takip de etmem. Ama cidden yazık.

 • cestlavie @cestlavie

  -250 sub 😀
  şu talha boomerını da dikkata almayın artık ya. bunlara en çok gücü sizin verdiğinizin farkında bile değilsiniz. yazsın oynasın kendi çöplüğünde herkesin yaptığı gibi... 30 yaşına gelmiş daha hiçbir şeyi anlayamamış bir insana biz neyi anlatmaya çalışıyoruz ki? üyeliğini de silmiş işte. başardınız.

msi h97 pc mate anakart var bende pci-e x16 gen2 slotuna gt1030 takmayı düşünüyorum.

acaba pci-e x16 gen3 stotundaki gtx770 ekran kartını gen2'ye çekermi acaba ? pci-e x16 gen2 chipset'den geliyor, pci-e x16 gen3 cpu'dan geliyor mantıken bir sıkıntı çıkmaz ama tereddüte kaldım şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap