Samsung değişim kampanyası destek tutarı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bende saat ile telefona 10500 verdi ama a54 için ikisini verip + daha üstüne 3 bin liraya değmez. Satarım bunları elden giderim 865 5g li 12 256 note 20 ultra server kayıtlı alırım. Klasman olarak bu saatten sonra A serisine düşülmez.

S23 dex modunda s21fe gibi hantal çalışmıyor artık. Bilgisayar yerine geçecek kadar hızlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22
 • Orcun @orcun

  Dex çok güzel birşey. Geçen bana lazım oldu, birtane printer için vs. pc de dene babam dene yok görüyor ama driver yok ünlem vs. kafayı kırdık. Dedim dex ile deneyivereyim. Taktım çeviriciyi ekrana bağladık printerı bir bağladım şak diye geldi. Printershare uygulaması var para verip almıştım zamanında onla şak şak çıktıları alabildim. 😀 Bunlar şayomide oppo da onepluslarda işte realmelerde pokofonlarda vs olamayan şeyler. Herifler öyle çakal ki tablet satıyor diyor ki snapdragon 8 birşeyler var. Öyle gb bellekler bilmemneler abicim tabletteki type-c 2.0 hızında ve sadece data aktarıyor o kadar. Kusurabakma abicim o tablet çöp yani, ne yapayım abi içindeki donanımın hızından ben faydalanamadıktan sonra ? hatta ben şeye de bu yüzden inanamıyorum herif gidiyor 500 600 700 dolarlık telefona snapdragon 8 gen 2 falan koyuyor bunda bir itlik var gibi geliyor. Sanki daha dandik cpu varmışta sistemi android'i kandırıyormuş gibi duruyor. Ya arkadaş zaten 8 serisinde doğal 3.2 type-c desteği var, ondan sonra oda yetmez displayport ve hdmi desteği de sunuyor. Ya sende niye yok kardeşim ? neden ? niçin ? şeye benziyor yani mercedes bayisinde gittin v8 motorlu araba alacan işte 700 80 0beygir 0-100 3.2 saniye falan e ama ya içinde teyp yok, direksiyonu karadüzen hidrolik bile değil. Böyle abidik kubidik saçmalıklar olur mu ? oluyor işte, çinli kafası bunlar. Bok gibi sensör koyarlar bu cihazlara 4 sene önceki telefonun sensörü vardır falan, rezillik.

 • Höşelek @benvaryaben

  kullandığın adaptör nedir. link alabilirmiyim

 • Player 1 @player-1

  Eskiden ubuntu destekliyordu şimdi sadece dex açıyor. Ubuntu'yu tekrar açsalar müthiş sistem olur.

Merhaba,
İmkanınız olsa iPhone 14 Pro max 128gb modelini mi yoksa s23 ultra 1tb modelini mi alırdınız? İkisi de aynı fiyat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Samsung s22 ultra 128 Gb resmi fiyatı 31000 TL olmuş. Hangi akılla bu fiyata yükseltmişler anlam veremedim. iPhone 13 pro max ile aynı fiyata çekmişler, bu durumda hiç şansı olmaz sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan bilgisayar coşmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap