Subzero EP99 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

her zaman markalı pahalı kulaklıklar mı iyi olmak zorunda.

İşte bu soruya hayır diyebilen antikapitalist bir kulaklığı sizlere tanıtmak istiyorum.

üstelik sadece fiyat avantajıyla değil. üstün pil performansıyla da sizi fazlasıyla tatmin ediyor.

Daha önce kullandığım tronsmart s2 plus kulaklığım bozulunca yerine

Sony WIC310N aldım. ne yazık ki sesler güzel olmasına rağmen pil performansı s2 plus kadar iyi değildi. dahası kulakda durmuyordu. sürekli düşüyordu. yine dahası basslar yeteri kadar yoğun değildi. tizler benim yapımdan kaynaklanabilir ama beni rahatsız ediyor. uzun süre tizlere mağruz kalmak kulağımı oldukça yoruyor.

 

Sonra çeşitli markalı kulaklıklara baktım. kimi istediğim gibi olmasına rağmen uçuk fiyatıyla gözümden düştü kiminin tasarımı kötü kiminin pil performansı istediğim gibi değildi.Bu sefer şansımı alt markalardan yana kullanmanın daha mantıklı olacağını düşünerek iki çeşit kulaklık sipariş verdim.

birincisi

Linktech H980

Diğeri ise

Subzero EP99

 

Linktech malesef kötü bir kulaklık çıktı. yine bass özürlü klasik ucuz kulaklıklardan. neyse ki parasına göre ederi zaten o kadar dedim.

 

Lakin sıra

Subzero EP99 ya gelince işler değişti. kulaklıktan oldukça memnun kaldım. pil süresi bir yana kulağı tırmalayan tiz sesler yoktu. basslar çok yumuşak ve hoş, dolgun. kulağa güzel tutunuyor.

biraz kaba tasarımı ve fazla esnek olmayan yarım halkası daha iyi olabilirdi belki ama parasına göre ve pil performansını da hesaba katarsak çok memnun kaldım. bu yüzden bu kulaklığın incelemesini yapmak istedim. henüz 1 kez şarj ettim. günde 2 saatten 4 gün dinledim. kulaklık şuan yüzde 80 civarında. yani 50 saat pil performansı sunmayabilir belki ama tronsmart s2 plusdan çok daha iyi sonuçlar vereceğinden emin oldum.

 

Kulaklığın negatif tarafları bilgisayarın bluetoothundan etkilenmesi oldu benim için. ses ara ara kesiliyordu. bilgisayarın bluetooth bağlantısını kapatınca o sorun da tamamen kalktı.

malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi ama yine de parasına göre gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

kulaklığın konuşma performansını da test ettim. karşımdaki kişiyi rahat duyduğum gibi karşımdaki sesin iyi geldiğini de iletti.  tabi ki gürültü engelleme su geçirmezlik gibi abidik kubidik özellikler bu kulaklıktan beklenemez ama günün sonunda parasına göre yakın vadede bozulmazsa uzun süre kullanacağım kulaklık oldu kendileri.

 

Sonuç olarak fazla masraf yapmadan pili uzun giden ses kalitesi ve bass ağırlıklı tok bir bluetooth kulaklık arıyorsanız kesinlikle öneriyorum.

ben 180 küsüre aldım. ilerleyen zamanlarda her şeyde olduğu gibi fiyat avantajı değişebilir.

 

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler