arkadaşlar bu işlemci fanını tutan telleri ne diyerek googledan bulabilirim? Birçok kombinasyon denedim 1 tek aliexpresste bulabildim. Ben tr den almak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta balkona dji mavic mini air düşmüş. Güvenliğe vs söyledim gelip soran kimse yok. Sahibine nasıl ulaşabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

N11 üzerinden QP adlı firmadan aldığım Gigabyte Rx 6700XT ekran kartım birkaç saat evvel elime ulaştı. Ancak anlamadığım bir sorun var. Kartı sisteme bağladığım zaman güç kaynağının üstündeki anahtar kapalı olmasına rağmen fişe taktığım zaman güç kaynağı fanı dönmeye başlıyor. Eğer anahtarı açarsam da sistem start edecekmiş gibi kasa fanlarının ışıkları vs anlık yanıp sönüyor. Önceki ekran kartımla öyle bir sorun yaşamadım. Şuan tekrar onu taktım sorunsuz kullanıyorum. Burda sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6-7k civarında 4k 55 ve üzeri boyutlarda televizyon arıyorum. Ne tavsiye edersiniz?
Şuan için bu modeli gözüme kestirdim. Hakkında okuduğum yorumlara göre iyi ama sizin de fikrinizi almak isterim.

@umtk #akış

LG 55NANO796 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Nano Cell Smart 4K Ultra HD LED TV...

LG 55NANO796 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Nano Cell Smart 4K Ultra HD LED TV Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei HG8245X6 modem kullanıyorum. Başlarda bir sorun yoktu ancak birkaç gün evvelden beri 200 mbps olan internetimi pc üzerinde 100 mbps olarak kullanabiliyordum. Modem arayüzüne biraz baktığımda pc nin bağlantı özelliklerinde pazarlık oranı diye bir değer bulunuyor ve bu da 100 mbps olarak sınırlandırılmış. Bu ayarı nasıl düzeltebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

s20 fe nasıl telefon alınır mı? O fiyat aralığında önerilerinize açığım
@umtk #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 30

Evime Turkcell Superonline fiber bağlatmak istiyorum. Ancak altyapı yok diyorlar. Çevremdeki her bina kullanıyor neredeyse ve bizimde kapının önünde altyapı var ama bina içine çekilmemiş durumda. Aramadığım yer kalmadı neredeyse bu sorunu nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün başıma saçma bir olay geldi. Bilgisayara oturup çalıştırdım ve windows açılınca fark ettim ki ethernet portu ne internet algılıyor ne de ağ bağdaştırıcılarında gözüküyor. Bu olaydan birkaç saat evvel bilgisayarı kullanmıştım ve böyle bir sorun yoktu. Bu neden olabilir?
Anakart: Msi z490 gaming edge wifi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

S8 tasarımsal olarak sevdiğim telefonlardan. Şuan telefon ihtiyacım var. Linkteki ürünü alsam hata mı etmiş olurum?

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-samsung-galaxy-s8-12-ay-garantili-p-hbv00000cqaig

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15